꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő \\vegyes\\

Go down 
+6
Itachifan
Dani
Dínósbácsi
Sassy
Shanna
Tobii-zuzu
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimePént. 16 Júl. - 12:03

JAJA BOLDOG SZÜLINAPOT :^^: :^^:
AZTÁN CSAK VÁLJANAK VALÓRA A KÍVÁNSÁGAID :P Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 580731 :pacsit!:
Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 127139xcitefun-happy-birthday
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimePént. 16 Júl. - 12:50

Na Shanna melyiket választod?
A felső vagy az alsó? Melyik kell? Válasz! Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 580731 (A két csodás pasi közül XD)
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimePént. 16 Júl. - 18:21

Koffeey írta:
Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 29e0vh0 BOLDOG SZÜLINAPOT SHANNAAAAAAAA!!

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 5496dw


Höhö Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Iyzpxd
...Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Rofl
Álmaim netovábbja... megkérem """"Finchet"""" hogy estére lepjen meg pontosan ugyanígy ×D (Am olyan jó ajándékot kaptam tőle ×3)
KÖSZÖNÖM SZÉPEN NEKTEEEEEEEEEK!!! Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 156873
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimePént. 16 Júl. - 20:51

Miért, mit kaptááál? Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 123558
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 17 Júl. - 21:54

Hááát,na vajon mit is kaphatott? Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 968628

Hallotátok,hogy ismét lefog hűlni a levegő???? És zápor,eső is előfordulhat helyenként?? O.o
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 18 Júl. - 9:46

Igen, nálunk most is éppen előfordul Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 612322
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 18 Júl. - 11:18

Jahh... de legalább most van net. Általában sosincs ha vihar van >.<


Éssss BOLDOG SZÜLINAPOT ITAAAAA!!
Ha esetleg erre tévedsz~ :D xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 18 Júl. - 11:25

Itaaa, legalább a szülinapodra gyere fel! Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 483323
Hogy aztán rávehessünk hogy gyere fel többször Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 752584 XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 18 Júl. - 12:43

Hogy mit kaptam az titok~ :3 De semmi perverz ×D

Boldog szülinapot Ita ^^
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 18 Júl. - 14:34

Semmi perverz XD

Leforráztam a nyelvem végét a rizzsel T^T Úgy fáááj Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 483323 Aztán meg majdnem vízkövet ittam Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 139263 És a lábujjamba is beleállt valami mert szúr ha megnyomom Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 635390 Nem az én napom ez Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 663779
De legalább az új Kuro részt gyorsan feliratozták Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 120865
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 18 Júl. - 16:42

Én is megírom,várjá majd a Cseviben :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 18 Júl. - 22:32

DJ Tobi írta:
Akk gyertek Zselicbe :P
Amugy én is félek kicsit a golyóktól Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 48616 Ezért probálok élénk lenni és változatni a helyem,vagy maradok a helyemen és probálok ügyesebben lőni :D

Áthozom mert az avis témában már OFF :D

De én olyan béna vagyok... mire becéloznék bármit is, hatszor meglőnek xD Beülnék max camp-elni valami zugba Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 483518 És utána kiutálnának xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 18 Júl. - 22:36

jah,már akartam mondani :D
Célzás problémák?? Az mellékes,berakod a kettő szemed közé a markert azt lösz,vagy elősz egy golyót az ellenfél felé és meglátod,hogy mennyire ment mellé utána már tudni fogod hogy hogyan lojjé :D egyszerű :)
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 18 Júl. - 22:39

Vagy azt képzelem hogy géppuska és ész nélkül lövök :D Még ha pillanatok alatt ki is fogyok xD


Naaah D: Miért ment el mindenki, én még beszélgetni akarok XD
Dínó is sunyin kikapcsolta a gépet Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 714767 És most valami állatos műsoron röhög :bukta:
Méhééégbecélgetniakartaaaam, mértmentekellll? T__T
Nem vagyok álmos Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 483518 *de igen*

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 663779 BLÖÖööööRRRrrR!! *vérfagyasztó hörgése visszhangzik az éjszakában*
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 19 Júl. - 7:27

World's funnyest animals Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 123558 XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 19 Júl. - 11:38

Hát nem igaz, mindenki júliusban (/nyár közepén) született? XD Jó mondjuk Manó szerintem nem létező személy, erre erős a gyanúm X'D De akkor is xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 19 Júl. - 14:09

A nyári gyerekek elnyomják az év többi részében születetteket Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 918146 Mi hőtűrőbbek vagyunk ×D
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 19 Júl. - 14:11

én téli vagyok és imádom a meleget Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 580731
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 19 Júl. - 14:15

Én csak akkor nem bírom ha otthon kell közben lenni ×D Ha megyek valahova, vagy strandolunk vagy akármi, úgy egyáltalán nem zavar, sőt Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 613170 Én is imádoomm Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 580731
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 19 Júl. - 14:17

Én meg csak itthon tudom elviselni, ventillátorral XD
Ha menni kell valahova, meghalok o.o A fülledtségtől nem kapok levegőt se >_<
Inkább hidegpárti vagyok xD Télen is csak az zavar, hogy ha bárhova bemegyek kabátostól, ott tuti meleg van meg fűtenek meg satöbbi és lerohad rólam a kabát Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 102733
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 19 Júl. - 14:20

én ezért nem szeretem a telet, mondjuk én a hideget nem érzem annyira ,télen is mindenik nagykabátba már én meg még csak átmeneti dzsekiben
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 19 Júl. - 14:26

Én se nagyon szoktam érezni, mondjuk én szeretem is. Nem is nagyon volt idén sem nagykabátom... csak ilyen kis őszi kabátba szaladgáltam xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 19 Júl. - 14:28

Nálam meg vastag térzokni, csizma, harisnya és társai mind mind téli tartozék ×D Nagyon fázós vagyok Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 97853
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 19 Júl. - 14:36

én csak akkor szeretem ezt a dögmeleget,amikor meunk strandolni :P Máskor meg utálom,Paintball-nál is,mert még a termolencsés maszk is képes bepárásodni,és kénytelen vok rövidujjú polóban játszani,mert a tereőszínű ruhában megsülök :S De amugy én is hideg párti vok,mert a hideg ellen fel lehet készűlni azzal,hogy felőltözől jó melegen,ha meleg van mi csinálsz? Levetkőzől,de még ugy is meleged van,a bőrődből meg nemtudsz kibujni XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 19 Júl. - 14:50

Igen, ezen az állásponton vagyok én is xD Meg hidegben nem fogok ragadni a kosztól és az izzadtságtól xD
Melegből nekem olyan 25° a max, abban még jól érzem magam. Fölötte már nem jó Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 4422
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Ajánlott tartalom





Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő \\vegyes\\
Vissza az elejére 
39 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: