꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő \\vegyes\\

Go down 
+2
Tobii-zuzu
Dani
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Csevegő \vegyes\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzomb. 21 Márc. - 16:28

Én sikeresen átaludtam pedig meg akartam nézni Csevegő \\vegyes\\ 4422
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeVas. 5 Ápr. - 22:00

Egyedül maradtam, magányos vagyok és unatkozom Csevegő \\vegyes\\ 990973
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeHétf. 6 Ápr. - 12:30

Hova szeretnél továbbtanulni? :D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeHétf. 6 Ápr. - 13:27

Ez miféle kérdés és honnan jött? XD
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeHétf. 6 Ápr. - 20:18

Ezsembejutott hogy mikor még jelentkezés határideje előtt kérdeztem pár nappal és nem mondtál rá semmit, szóval most kérdezem :D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeHétf. 6 Ápr. - 23:03

És te Tobi? :D És tanultok már a nagy megmérettetésre? :,D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeHétf. 6 Ápr. - 23:20

Mikor volt ez? Nem emlékszem XD Biztos nem láttam Csevegő \\vegyes\\ 102733 De egyébként Miskolcra, minthogy közel van. Aztán azon belül gazdaságinformatikára jelentkeztem. Csevegő \\vegyes\\ 120865
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 7 Ápr. - 20:44

Valamikor nem tudom már én se de emlékeztem..:D Én töri-régészetet jelöltem Pesten két egyetemen is, félek az ELTE kicsit necces a ponthatár miatt. Csevegő \\vegyes\\ 4422 Ésőőő hát próbálkozom, de a suli mindennapjai is rendesen leszívnak Csevegő \\vegyes\\ 458933
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 7 Ápr. - 20:58

Ismerős. Azt mondják, az érettségire kéne tanulni, nem? XD
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 8 Ápr. - 20:50

Jó ha van némi fogalmad a tesztlapok tartalmáról :'D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeCsüt. 9 Ápr. - 8:23

Jól hangzik mind a kettő ×3 Tanulni meg, hát, inkább ismételni :,D
Én meg bocsánat, hogy így el vagyok tűnve, az otthoni gépem nem kapcsol be, el se kezd tölteni, szóval ma délután viszem is be a szervizbe (rövid i a szerviz? O.o), itt van velem Q3Q De ennek a bentinek is van valami baja, mert eddig simán hozott mindent, most meg örültem, hogy be tudtam ide lépni ×D Hogy el is küldi-e ezt, az majd még kiderül :,D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeCsüt. 9 Ápr. - 11:33

Olyat nekem a laptopom csinált, vagyis szokott csinálni;3;
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimePént. 10 Ápr. - 13:38

Szorítsatok (hát... vagy... szoríts, Koff! ×D), hogy ma hazafelé, mikor beugrok érte, már kész legyen, különben hétvégére saját lapi nélkül maradok OTL
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimePént. 10 Ápr. - 16:45

Hát ajánlom nekik hogy kész legyenek vele ˇˇ
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzomb. 11 Ápr. - 11:13

Nem lettek ;w;
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzomb. 11 Ápr. - 18:48

Nem, sajnos nem 8( Kedden menjek érte, azt mondták, mert hogy újratelepítették (akkor az adataim arról oda? D8), de még mindig csinálta, szóval majd gondolom próbálnak mást Csevegő \\vegyes\\ 4422
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzomb. 11 Ápr. - 23:02

De ez most az új laptopod, vagy melyik vacakol ennyire? Csevegő \\vegyes\\ 816374
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeVas. 12 Ápr. - 10:16

Az, ezért is fusztráló, hát pár hónapos csak Csevegő \\vegyes\\ 468785
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeVas. 12 Ápr. - 13:31

Shanna nyugi az adatokat egy normálisabb szervizben általában vissza szokták szépen pakolászni, legalábbis nekünk visszaraktak mindent amikor el kellett vinni mert már nem bírtunk itthon vele.
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 14 Ápr. - 20:24

Köszi Dani, szerencsére tényleg megmaradt mindenem, nem veszítettem adatot :D És nem panaszkodom, működik legalább, de valami még nem frankó, Facebook például még mindig elég gyéren működik, meg a Youtube videók töltenek lassan ×D
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 14 Ápr. - 20:38

Azok már talán a legkisebb problémák :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 14 Ápr. - 21:49

Flash, Java, ilyenek? :'D Face-en írtam neked vasárnap vagy mikor, azt se látod?;w;
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 15 Ápr. - 9:03

Nem, nem láttam 8( Nem is jelez semmit, ha lenyitom a fület, csak fehérség az egész, Kuu-chanra is onnan oldalról kattintva nyitottam meg az ablakot, de nála is csak akkor láttam, hogy írt rám ×D Majd lehet ma hazafelé beugrok, megkérdezem, hogy most mit csináljak ˇˇ Meg majd ha be tudok lépni, akkor megnyitlak téged is, hátha úgy kidobja, mit írtál ×D Vagy írd meg itt püben :D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 21 Ápr. - 19:57

Kuu-chan, Isten éltessen, nagyon boldog második X-et~! ×3
Csevegő \\vegyes\\ Tavcsow
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 21 Ápr. - 21:53

Már felköszöntöttelek a csuda oldalon, de hát itt is Csevegő \\vegyes\\ 727326
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KUU-KUU-CHAN-CHAN
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő \\vegyes\\
Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: