꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő \\vegyes\\

Go down 
+6
Itachifan
Dani
Dínósbácsi
Sassy
Shanna
Tobii-zuzu
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeHétf. 8 Feb. - 21:41

nagy dolog Csevegő \\vegyes\\ 392785 ha a részek nagyon lassan jönnek,mire kijön az uj rész,addigra az ember elfelejti,hogy mi volt az előző heti részben Csevegő \\vegyes\\ 31212
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeHétf. 8 Feb. - 21:47

Gyűjtsd őket, pl nem nézed pár hétig, aztán együtt azt a pár részt :) Én is ezt csinálom a KHR-rel, úgy izgibb ^^ Csak az a gáz ha pont ott fogynak el, ahol az izgi részek kezdődnek. Nekem múltkor pont kezdődött a harc (vártam 4-5 részig) és most várhatok megint ×D
Vissza az elejére Go down
Sassy
*
*
Sassy


Neme : nő

Kor : 34
Karakter : Iraka Otsuki
Hozzászólások száma : 260

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 9 Feb. - 10:27

Ezt már régebben olvastam valahol, hogy Kishi Kakashit akarja főszerepbe tolni a jövőben. Akkor ezek szerint idén:D Pedig már jó rég olvastam...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 9 Feb. - 17:28

Dínósbácsi írta:
Oww... Csevegő \\vegyes\\ 102733 Kicsi t túlpörögtél kislány... Csevegő \\vegyes\\ 392785
Hihi Csevegő \\vegyes\\ 23410 Csevegő \\vegyes\\ 224699 Csevegő \\vegyes\\ 491550 Csevegő \\vegyes\\ 805269

DJ Tobi írta:
nagy dolog Csevegő \\vegyes\\ 392785
A legkisebbnek is örülni kell Csevegő \\vegyes\\ 491550 (És ezt pont én mondom xD)
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 9 Feb. - 20:37

jah végulis :D csak nem birom ki hog ne nézzem meg az ujabb részt :S XD
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 10 Feb. - 10:04

Amm, enggem valahogy ne mvonz ez az anime... Csevegő \\vegyes\\ 102733 Inkább... csak a világa, az emi megragadt engem. Csevegő \\vegyes\\ 596150 XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 10 Feb. - 11:16

Dínó te mit csinálsz folyton otthon? Csevegő \\vegyes\\ 763995 Tegnap is látom hogy 10-kor te itt virgonckodsz, most is itt vagy... Csevegő \\vegyes\\ 243759
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 10 Feb. - 14:26

Hát nem igazán otthon... :>}:
Csak amikor suliban a számtechteremben vagyunk (infón, vagy angolon néha), mindig feljövök egy kicsit... Csevegő \\vegyes\\ 729914
Hühöhöhö... Csevegő \\vegyes\\ 30386
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 10 Feb. - 18:43

én is felszoktam jonni a suliból,csak nem olyan sűrűn mint kakuzu Csevegő \\vegyes\\ 102733
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 10 Feb. - 18:58

Hát én ilyen sunyi vagyok... Csevegő \\vegyes\\ 729914
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 10 Feb. - 19:09

ezentúl én is feltudok jönni ha suliban vagyok ,mert végre megszereztem a suli rúterének a kódját Csevegő \\vegyes\\ 392785
Vissza az elejére Go down
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 10 Feb. - 19:49

Jajjj de cseleeesxDhonann szerezted meg?milyen piszkos ügyletekbe keveredtél? Csevegő \\vegyes\\ 658599
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 10 Feb. - 19:53

ostály társam szedte le az infótanár gépéről amikor az kiment cigizni Csevegő \\vegyes\\ 94350
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeCsüt. 11 Feb. - 10:32

Cseles Csevegő \\vegyes\\ 514184
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeCsüt. 11 Feb. - 14:13

Te is ilyen sunyi vagy mint én... Csevegő \\vegyes\\ 729914
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeCsüt. 11 Feb. - 18:38

Dani lopja a netet xD
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeCsüt. 11 Feb. - 18:48

Hííííjj!!! Csevegő \\vegyes\\ 274283 Lopja a netet! D: Azt nem szabad... Csevegő \\vegyes\\ 280351 XD
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeCsüt. 11 Feb. - 19:29

de úgy se udnak lebuktatni és legalább így izgalmasabbak az órák is :pacsit!:
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeCsüt. 11 Feb. - 20:06

dewhogynem,ha laggol emiatt a neted ,akk lelehet,vagy a tanár netje laggol,mivel 1et hazsnál 2 gép,de ha az a ruter elbirja mind2-t akk nem buksz le :D
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeCsüt. 11 Feb. - 20:22

na ez nekem kínai de ha ha jól veszem ki akkor valami a sebességgel lehet vagy ilyesmi de a sulinkban kurva gyors a net szóval meg az összes gép rúterről megy szóval egy telót csak el bír :>}:
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeCsüt. 11 Feb. - 20:24

Jujj, de sunyik vagyunk... Kufufufu... :>}:
Én meg ma 5-re feleltem töriből. Csevegő \\vegyes\\ 918146
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeCsüt. 11 Feb. - 21:45

ugyi vagy ^^ a lagg az az akadozás akar lenni ;)
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimePént. 12 Feb. - 13:07

Az vagyok hát! Csevegő \\vegyes\\ 918146 XD Nem tudtad a lagg jelentését Dani?
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimePént. 12 Feb. - 13:50

hát nem nagyon miért kellet volna ?Csevegő \\vegyes\\ 682940
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimePént. 12 Feb. - 14:01

jah hát nem nem....^^' csak igy rövidebb ha azt irom hogy lagg xD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő \\vegyes\\
Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: