꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő \\vegyes\\

Go down 
+6
Itachifan
Dani
Dínósbácsi
Sassy
Shanna
Tobii-zuzu
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 12 Feb. - 19:31

Hát nem kötelező tudni... Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 102733


És mi van veletek emberek?! Mindenki feljön, de senki se ír?! Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 274283 Mi ez az új módi? Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 280351 XXD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 12 Feb. - 20:12

Pihi van xD Vagy mert a lagg a téma... belaggoltak Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 392785
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 12 Feb. - 21:53

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 612322 én k*rva fáradt vagyok mostanság,nehogymár pont én irkáljam tele a fórumot Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 765713
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 12 Feb. - 22:06

Hát én úgy mindenkihez szóltam... Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 102733 XD
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 12 Feb. - 22:13

engem is belaggoltatott a lagg téma,bár igaz hogy én hoztam fel Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 139263 Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 102733
naon jók lette a mozgók2 emotikonok :D de tudjátok mi az idegesítő??? hogy sok emberek regisztrál és nem csinál semmit se a profiljával csak felregizett azt annyi Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 392785 ezek ki tudnak akasztani Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 574382
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 12 Feb. - 22:45

Ez engem is zavar Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 102733 Már annyiból, hogy akkor ne regisztráljon. Valószínűleg ezek a "Narutard"-ok ×D Vagyis "Jééééé Naruto, regizek" és aztán másnapra el is felejti... a régin is sokan csak a Naruto Arena topik miatt regisztráltak. Oda írtak jobb esetben 2-3szor, aztán pápá Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 191601
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 12 Feb. - 23:13

aha emlékszem hogy mennyien regisztráltak,és még csak nem is irtak hsz-t Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 191601
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 12 Feb. - 23:26

Hát -,- Nem is az a baj hogy nem akar fórumozni, csak akkor ne regizzen már, a fenébe is ×D Ha regisztrálok valahová, akkor már csak formalitásból is írok egy-két helyre. Letöltős oldalon például. Lehet hogy nekem csak konkrétan egy valami kell, de azért beköszönök, mielőtt elhúzom a csíkot... Mondjuk az se épp a legjobb, de legalább jelzem hogy tudok kommunikálni ×D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 13 Feb. - 9:13

Sok inaktív nyomorék... Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 574382 Francnak kellenek... XD

Erről jutott eszembe, Alkadar mondja nekem infón hogy ő is akar szerepjátékozni, meg karaktert csinálni. Nincs vele baj, legalább játszana... Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 483518 De nem is ismeri a Naruto világát b*sszus! Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 274283 Hogy akar így játszani? XD Mert szerintem a Naruto világában való szerepjátékozáshoz, ismerni kéne a világát. VAgy csak én gondolom így? :D
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 13 Feb. - 13:21

ez igaz,meg ha játszani akar,akkor olvasson el egy előbb egy naruto ismertetőt,hogy legalabb tisztában legyen az alapokkal és ,ha ez megvan akkor majd játék közben meg majd felméri a többit.Én így gondolom ezt Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 501700
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 13 Feb. - 13:48

Én is ezt mondta neki... XD Semmit se tud a világáról, de játszani akar benne. XD Pedig ha valaki nem ismeri, akkor elég nehéz benne játszani... Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 149164
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 13 Feb. - 23:45

Be kell lépni a Mátrixba Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 149164 Ismerni kell a szabályokat. Eszel vagy téged esznek Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 821897

=,=...késő van...=,=

Steeeeeiiiinnn Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 816374 Élsz még? Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 763995 Olyan régóta nem mondtál megint semmit T^T
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeVas. 14 Feb. - 7:01

Tényleg Stein...hova lettél Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 274283
Am lehet,h talán egy kicsit énsem leszek,mert nagyon rosszul érzem magam Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 97853
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeVas. 14 Feb. - 10:20

Úgy látom mindenki egyet ért velem ebben. :^^:

Stein? Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 274283 Utoljára azt hallottuk hogy sulit váltottál... Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 763995
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeVas. 14 Feb. - 10:50

KINata-chan írta:
Am lehet,h talán egy kicsit énsem leszek,mert nagyon rosszul érzem magam Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 97853

Jobbulást ):
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeVas. 14 Feb. - 11:59

Ha jobbulást akarunk kívánni, nem mosolyogni kéne? Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 501700 XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeVas. 14 Feb. - 15:52

Köszi :3 Am sztem Dei csak félreírta xD (Mondjuk én először észre se vettem eezt az elírást O_O)Am meg már sokkal jobban vagyok :^^:
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeVas. 14 Feb. - 16:57

Akkor most már nem kell mosolyognunk! Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 30386 XD
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeVas. 14 Feb. - 17:43

jobbulást :^^: Steinnek elég régóta nyoma veszett Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 795967 azonnal kereső osztagot kell kuldeni :pacsit!: Koffeey,Kakuzu ,ezt a feladatot rátok bizhatom? elbirtok vele? xDD Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 468785 xD
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeVas. 14 Feb. - 17:57

Elbírunk vele! Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 483518 Meg kell keresnünk elveszett moderátor társunkat! Visszahozzuk... Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 212874
Vissza az elejére Go down
Sassy
*
*
Sassy


Neme : nő

Kor : 34
Karakter : Iraka Otsuki
Hozzászólások száma : 260

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeVas. 14 Feb. - 22:02

A jószerencse kísérjen utatokon! Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 483518
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 15 Feb. - 14:24

Meg a mákosnudli! Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 483518 (XD?!)
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 15 Feb. - 14:39

Meg a hamubasűt' hamburger! Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 483518


Ma 7 órám volt... ebből 2 ami említésre érdemes... a többi lyukas vagy lyukassal felérő Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 31212 (Vagyis nem csináltunk semmit csak beszélgettünk barátnőmmel -,-) Érdemes volt bemenni, főleg hogy reggel vagy háromszor majdnem seggre ültem azalatt a 100 méter alatt amíg beérek suliba XD Tiszta jég volt minden >.<
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 15 Feb. - 14:53

bocsi elfelejtettem mondani hogy 2-3 hete itt is esett vagy 30 cm hó Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 48616 és én is seggre ultem,az árogba meg majdnem beleestem mert a hótól nem volt látható az árokszéle és majdnem belecsuztam xD
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 15 Feb. - 16:08

Lol! Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 643501
Én szerencsére még nem estem... Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 30386
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő \\vegyes\\
Vissza az elejére 
2 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: