꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő \\vegyes\\

Go down 
+5
Itachifan
Shanna
Koffeey
Dínósbácsi
Tobii-zuzu
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
SzerzőÜzenet
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeHétf. 6 Jún. - 17:17

Mindenkinek haldoklik a nete? Ez valami összeesküvés! Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 775863 Tobinak is, neked is, meg nekem is pár napja elég lassú Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 574382
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeHétf. 6 Jún. - 17:20

Ne! Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 515462 Szerencsére nekem még nem, de nem akarom hogy másoknak igen! Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 734878 Internetke gyere ki, ég a... kábeled idekinn... Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 704848
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeSzer. 8 Jún. - 10:26

Na ez is megvolt... >.> Babáknak való fogzáskönnyítővel kentem be az ínyemet ˇ,ˇ
XD Jön a bölcsességfogam baloldalt fent >< De már vagy 4-5 napja fáj, és tegnap jöttem rá hogy az lesz az Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 139263 Pedig a jobboldalon meg se éreztem... ott már kibújt... Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 102733
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimePént. 17 Jún. - 21:46

Elballagtam gyerekeeek!!! Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 614953 Olyan csodálatos, fura, és egyben elszomorító érzés! Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 1283606599
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 18 Jún. - 15:14

Jah nekunk már 15.én megvolt, de itt az általánosba még csak most volt pénteken, tök szívás xD :D
Vissza az elejére Go down
Kisame
*
*
Kisame


Neme : Férfi

Kor : 30
Karakter : Rock Lee
Hozzászólások száma : 507

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 18 Jún. - 22:31

Tiszteletem hölgyeim. xD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 18 Jún. - 23:38

Jééé, egy Kisame 8D Jéééééééééééééééééééééé, Tobiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 83
És jéééé, gratu Dínó!!! :3
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeVas. 19 Jún. - 19:15

Hozzak képeket? Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 729914
Vissza az elejére Go down
Kisame
*
*
Kisame


Neme : Férfi

Kor : 30
Karakter : Rock Lee
Hozzászólások száma : 507

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeVas. 19 Jún. - 20:08

Nekem meg sikerült az infó érettségi Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 727326
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeVas. 19 Jún. - 23:26

Gratula mindenkinek minden sikeresen véghezvitt dolgához pl. a vizsga vagy a ballagás. Sajnos nekem még most jön a neheze. Szerdán 6 írásbeli vizsgám lesz, csütörtökön ismét 6 csak gyakorlati vizsga és szakdolgozat védés, hétfőn pedig 4 szóbeli vizsgám lesz. Úgyhogy nagy a valószínűsége, hogy legközelebb csak csütörtök délután leszek ismét.
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeVas. 19 Jún. - 23:43

Még nekem is most jön... Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 31212 Holnap egy vizsga, kedden kettő, aztán szerdán (ha beérkezik a pénz addigra) meg csütörtökön is egy..... e aztán vége Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 112523
Drukkolás annak akinek még van mire gyúrni, és gratu mindenkinek aki túl van rajta!! :D XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeVas. 19 Jún. - 23:51

Akkor úgy látom te sem lettél elkényeztetve vizsga téren. Mondjuk én már szerencsére vagy pont ellenkezőleg ha ezeket letudom kézhez kapom a kis papíromat és mehetek a nagyvilágba. Emellett pedig ráadásul én már a vizsgák utánra koncentrálok (sajnos), mert utána juli elején (ha pontos karok lenni juli 1.-én) megyünk görögbe.
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeHétf. 20 Jún. - 0:31

Na, akkor gyorsan kipihened legalább magad a vizsgák után :D
Nekünk is most kilátásban van hogy megyünk görögbe,valahogy júli közepe felé, de még nem biztos :P
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeSzer. 22 Jún. - 12:57

Víííhhh, már csak egy vizsga, már csak a holnapi nap Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 196731 És kééééééééééééééééééész, vééégeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 112523
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeCsüt. 23 Jún. - 21:10

Muahahahahaha, vége vaaaaaaaaannnn! Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 580731
Bár ma csak annyira jöttem, hogy ezt bejelentsem ×,D De holnaptól jövök megint kísérteni >D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeCsüt. 23 Jún. - 21:30

Már várooooooooom!! XD Én is végeztem :3 Elég siralmas félév lett, de már... már nem tud érdekelni Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 102733 A köviben megemberelem magam, ennél többet már úgyse tudok tenni ˇ-ˇ

-------

https://szeja.hungarianforum.com/viewtopic.forum?t=138
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Ajánlott tartalom





Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő \\vegyes\\
Vissza az elejére 
40 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: