꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő \\vegyes\\

Go down 
+5
Itachifan
Shanna
Koffeey
Dínósbácsi
Tobii-zuzu
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 21 Május - 21:41

Tegnap elaludtam mielőtt a laptopom hazaért... ×,D
De igen, ez a hét elég csendesen telt :O
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 21 Május - 22:02

Hol járt a laptopod? Bulizott? XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 23 Május - 19:49

Felszedett egy másik laptopot :D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 23 Május - 20:56

Jahh, megnéztek egy filmet 8D
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeKedd 24 Május - 0:24

Lenne egy kérdésem, és mivel hirtelen nem tudtam hova írjam így idekerült. Szóval, csak nekem nem látszódnak a képek a hozzászólásoknál az aláírásoknál stb. vagy másnak is van ilyen problémája?
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeKedd 24 Május - 14:11

Nekem látszódnak a képek... Hol mondod? Egyáltalán nem, vagy csak... van ahol nem?
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeKedd 24 Május - 14:16

Nem lehet, hogy csak kicsit belassúltál és szimplán nem akart betölteni? :O Vagy még mostsem jó?
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzer. 25 Május - 13:12

Közben sikerült megoldani a problémát. Kiderült, hogy a imageshack-nál valamiért minden képet blokkolt a gép és ezért nem láttam a képeket. Úgyhogy megoldódott a probléma hurrá.
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzer. 25 Május - 13:43

Jajaja, ImageShack-nél volt valami -,- Szerintem megint szigorítottak, és már muszáj regizni ha az ember akar valamit... bár gif képeket már úgy sem engem, csak ha premium felhasználó az ember... -,- Úgyhogy az egyetlen hely ahová még lehet gif-eket feltölteni, az a Photobucket. Szerencsére már oda is regiztem régen XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzer. 25 Május - 14:13

Az embernek már normális képfeltöltési lehetősége sincs Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 574382
Mondjuk most olvastam valami új magyar feltöltős portálról, ahova mindent lehet feltölteni ha jól emlékszem Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 534553
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 28 Május - 20:30

Na Dínó, milyen volt a kirándulás? :3
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 28 Május - 21:14

Jóóóóó! Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 2989628963
Már a kezdet is jó volt. XD Nagypapám vitt be minket kocsival, Szögligetre mentünk volna, de valamiért Égerszögrön kötöttünk ki. Furcsa mód az arra vezető hihetetlennél is hihetetlenebbül sz*r vékony kicsi úthoz egy 120-as tábla volt kirakva O_O Majd Égerszögre beérve, ott megkérdezve egy bácsikát, elmutogatta, hogy a Szalamandra-ház (ahova megyünk) arra van -mutatott egy irányba-, szóval el is mentünk arra. Ahogy elértük Égerszög végét, volt ott egy földút és egy tábla, amire ki volt írva, hogy Égerszög Turistaszálló, gondoltuk biztos ez az XD És mivel mondták hogy földút vezet oda, azt hittük ez a jó hely XD De nem az volt az XD Szóval gondoltuk bemegyünk megkérdezi, hogy merre kéne menni, de félúton utunkba állt a bazinagy kutya XD Szóval inkább visszamentünk. Aztán találkoztunk szembe azokkal akik vezetik a helyet, mondták hogy pont lementek, meg adtak útbaigazítást :'D Szóval vissza ki a 27-esre, és elmentünk a megfelelő helyre. Habár nem tudom miért is gondoltuk hogy a jó útról le kéne térni a rossz minőségű Égerszögre vezetőre XD Na de végül megérkeztünk a Szalamandra házhoz |D Ottan szépen felfedeztük a helyet amíg a szobákat takarították mielőtt bemehettünk volna, majd bejutva egy jó minimum fél óráig csak feküdtünk az ágyunkban XD Aztán napközben csináltunk mindenféle hülyeséget. Beültünk a kis fürdőszoba-se méretű kerek fa-bungalló valamibe. Oda többször is mentünk a két nap során, és ott beszélgettünk mindenféléről. Meg hülyültünk a kis erődítmény valamiben ami a kertben volt, meg szórakoztunk a kis kútizével -az a kar-lenyomogatós kútféleség-. Meg volt szalonnasütés, stb. Este 10-kor elmentünk vak sötétben a tóhoz -az egész osztály-, zseblámpákkal felszerelve persze, de akkor is ijesztő úgy menni az erdő szélén XD
Aztán a tónál megálltunk, és láttunk egy hullócsillagot is! Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 196731
Majd hajnalra visszaérve, aludtunk? Nem! XD Vagyis én aludtam vagy két órát, de felébredtem arra, hogy a szobatársaim röhögnek a reakcióimon, ahogy birizgálnak engem papírral XD Meg hajnali egyig még átjöttek a lányok közül néhányan, és velük beszélgettünk, majd osztályfőnök visszazavarta őket a szobájukba. Egyébként öten voltunk a szobában eredetileg XD
Majd az egyik osztálytársam hajnali öt környékén elkezdett hülye zenékre táncolni, meg egész éjszaka ilyeneket játszott le mint:


És hasonlók XD "Eléggé" értelmetlen zenék, de akkor jó volt őket hallgatni és röhögni rajtuk XD Főleg a táncon amit osztálytárs adott hozzá XD Főleg a csecs-eshez >_> Meg volt valami szám annyi szöveggel, hogy "It's a nice day!", ennyiből állt, ahhoz nagyon jó volt a tánca XD De nem találom a dalt D:
Aztán ma még mentünk ebéd után a faluba jégkrémet venni, meg megismételve a tegnapi dolgokat játszottunk a várban, beszélgettünk a fa-bigyóban, stb. XD

Körülbelül "csak" ennyi :'D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 28 Május - 21:31

Most úgy hiányzik egy jó kis osztálykirándulás D: ×D Olyan rég volt T.T

Biztos jó volt akkor, főleg az erdőben sétálás tetszik, emlékszek egyszer mi is csináltuk azt 8D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 28 Május - 21:33

Végül is úton volt, de az erdőben XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 28 Május - 21:40

Hát ijesztő az úgy is ×D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 29 Május - 9:11

Ijesztő, főleg amikor előre nézel, és nem látsz semmit, csak a vak sötétséget Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 775863

Amúgy boldog születésnapot MrBuldi! :D
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 29 Május - 11:16

Akkor úgy tűnik elég jóra sikerült ez a kis kirándulás. Személy szerint én pont az ilyen éjszakai túrákat kedveltem a sulikirándulásokban. A legjobb dolog éjszaka a töksötétben túrázni legalábbis szerintem.
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 29 Május - 21:16

Igen, az olyan izgi, én is imádtam 8D Egyszer már gimiben is kértük az ofőt hogy menjünk el, de nem akarta ×D
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 4 Jún. - 19:57

Tudjátok...Én azt vettem észre, hogy aktív felhasználók közül az én profilom használ egyedül még Naruto-s karaktert. Mármint testesít meg. Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 918146
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 4 Jún. - 20:46

Lol, tényleg XD Hát, van ilyen :'D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 4 Jún. - 22:50

Én pont valamelyik nap gondolkoztam Deidarás avin :3 De aztán maradt ez... xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 5 Jún. - 10:38

De legalább kerestél? :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 5 Jún. - 10:42

Igen, meg megnéztem a már kész, lementett Deis avikat is xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 6 Jún. - 15:37

Hello hello mindenki. Sajnos azt kell jeleznem, hogy csak hellyel közzel tudok mostanában lenni mert tönkre ment a router, és így csak egy gépen van net ahol éppen lakom. És így (mint albérlőnek) nekem nem jut net.
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 6 Jún. - 15:49

Ou ): Remélem akkor hogy gyorsan... megcsinálják, vagy nem tudom mit kell vele ^^'
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Ajánlott tartalom





Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő \\vegyes\\
Vissza az elejére 
39 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: