꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő \\vegyes\\

Go down 
+5
Itachifan
Shanna
Koffeey
Dínósbácsi
Tobii-zuzu
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 13:21

Csinálj róla képet és tedd fel dA-ra xD Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 752584 Hogy élveznéééééééém!!! :tra-la-la:


15 percig elmegyek megintt soppingolok valamit xD Mindjárt jövök!!! Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 73695
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 13:22

Majd lefotózom ˇ,ˇ
Ne menjél már el >< XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 13:24

Jaj de ari xD Jövök én vissza!!! Ne aggódj miattam,nem veszélyes küldetés.És én nem vagyok olyan hogy elmegyek és minden üzletbe benézek.Csak oda megyek ahova kell Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 918146




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 156873 Mindjárt jövök,Dino!
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 13:25

De akkor unatkozni fogok amíg kész nem lesz a rizsfejfújt Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 97853
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 13:42

És jéjjjjjjj!!!!Itthonvagyokkk!!!!!
Nem kell tovább unatkoznodd!!!xD
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 13:43

És mit vettél? Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 243759 XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 13:47

Öööööö...tehát minekünk van kályhánk is és aazal is fütünk.És hoztak fát.És jön anyám uncsija meg a pasija hogy segitsenek felvágni meg bepakolni a szinbe.És vettem sört xD Merthogy én a hülyeséggel anyám uncsija pasija pedig sörrel működik xD

Meg nyalókát magamnak ^^
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 13:48

Hogy vehettél te sört? O,= XD
Szóval sört, nyalókát, meg fát venni mentél? XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 13:51

Ööö...hát hogy vettem volna?Bementem a Penny Marketbe a szekérrel beleraktam 8 sört-Golden Braunt xD - és a kasszánál kifizettem ^^ A nyalókát meg a piacon vettem,mert a Pennybe nem volt epres. A fát meg nem vettem hanem hozták és már pénteken xD De én azért szeretlek,öcsi!
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 13:53

De a Penny-ben miért adnak sört kiskorúnak? XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 13:55

Azért mert a macsak szőrös és nem borotválkozik xD Komolyan kérded? Nos...apám jól ismeri a vezető kart és engem is ^^ Ugyhogy ezért... Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 157118
Meg mert szépen nézek a kasszás bácsira a hosszú szempiilás kék szemeimmel Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 516426
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 13:56

Lol XD
Egyébként honnan ismeri? Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 120865
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 14:00

Onnan,hogy apám már dolgozott egy ideig nála.Mint testőrje ^^ És a bizalmasa volt-akárhogyis.Aztán apám ment kamionsöfőrnek,mert több pénzt kap és mert imád országokon keresztül utazgatni.

Elég enyi vagy vazessem vissza a családom történelmét 1965ig? Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 243759
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 14:01

Addig nem kell, ennyi is elég volt XD
Inkább adj még kódolt üzeneteket, had fejlesszem a fordítómat XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 14:13

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 99773 Ha gondolod...folyatatoma beszivótt ork-ijjász túlvilági kalandjaival xD


Na...tehát az állatvédők elégették mert bűzlött és rohadt is cseppet.Miután vége volt a rituális Beszivott Ork-Ijjász Égetési-ceremóniának az állatvédők elindultak hazafelé.7en voltak.És nevük koruk szerint volt növekedő.vagyis:Hétfő volt 20,Kedd 21,Szerda 23,Csütörtök 24,Péntek 13 ,Szomabt 25 és Vasárnap 26.Amúgy a számok a kódjuk a csipjeikhaz ami a tarkójukba van beépitve. És tehát hazaindultak.Ém nem hitték volna,hogy a túlvilágra kergetett beszivott ork-ijjász társra lel és a halálba kerketi azokat akik elégették.Társa egy Nagy Sárga Éhes Tigris-szellem volt,akit ugy hivtak,hogy Kancsi.Kancsi mivel "Éhes" a nevében volt,éhes is volt igy bele akart harapni a beszivott ork-ijjász hátsójába,ám az kicselezte és tovább rohant a kapu felé,majd rálőtt és KAPUFAAAAA!!!Várjunk csak....nem és GÓÓÓÓÓLLL! Igy a Nagy Sárga Éhes Tinglincs Szellem belaharapott -volna- és fűbe harapott.
Tovább folytatták kevésbé kellemes útjukat az öregember felé,aki a traszportáláshoz volt jó a két világ között.Szegények azomban nem tudták,hogy az öregember csak akkor terepoltárj aőket a mi világunkba ha...

~Folytatása következik~estére

:B]:
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 14:16

Öööö... Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 102733
Ezt még fejtegetni kell XD
Miért nem írod ezt meg az Agymenések-be? Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 120865 XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 14:23

ork-ijjáaz?
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 14:24

Nem, nem ork-ijjáaz, hanem Ork-Íjász Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 120865 XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 14:26

az teljesen minegy,és nem irom át Agymenésekbe
Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 102733


Megyek mert nagyon elvagyok most fáradva.Vár a rizsfelfújjjt!!!!
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 14:28

Megint elmész, megint unatkozni fogok Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 97853
Nekem még nincs kész a rizsfelfújt, még csak készül Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 897337
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 14:33

Tudom,de az enyém már kész van és van hozzá csokiszósz Nyammmyyyyy


És ha adsz egy puszit akkor még maradok!!xD
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 14:34

Én szörppel akarooom Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 621485

... Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 795967 Egyébként is, számítógépen át hogyan? XXD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 14:35

foggalmam sincsen!!!De ha nem adsz,akkor lementem!!!bájbáj Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 311688
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 14:36

Oké... hagyj itt... unatkozni... Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 31212 Semmi baj... Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 574382 XD
Akkor én meg megyek gyakorolni a csodás művészetemet Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 727326
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 14:37

:B]: Sziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!Kellemes művészkedést!!!! Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 311688
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő \\vegyes\\
Vissza az elejére 
2 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: