꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő \\vegyes\\

Go down 
+6
Shanna
Stein
Koffeey
Dínósbácsi
Kisame
Tobii-zuzu
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 3 Szept. - 18:56

Mit ne vegyek koppintásnak?! :O_o: Vagy nem is hozzám beszéltél? XD
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 3 Szept. - 18:58

te hallod??
ezeket csak azért írod hogy több hsz-od legyen....
legalábbis szerintem.Dei kérdezett én válaszoltam.vágod?? :D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 3 Szept. - 18:59

Nem! Engem nem érdekel a hsz-számom! :>.<: XD De akkor mé' nem idéztél?!? Már lement egy csomó hsz azóta! :8D:
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 3 Szept. - 19:01

na ne mondjad már...
ezért voltam cseztetve hogy mindig idézek!!!!!!
és tök egyértelmű volt , legalábbis az én részemről :D
de bizony hsz-ok számára mész :P
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 3 Szept. - 19:05

NE MÉDEKEL A HSZ-EEM!!! :T~T: És azért lettél "lecseszve", mert FOLYTON idéztél! De ha a kérdés óta voltak hsz-ek akkor idézni kell hogy tudjuk kihez beszélsz. Érteed? XD
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 3 Szept. - 19:06

jóvan nem érdekel akkor sem.nem idézek és kész.2 hsz meg nem olyan sok.szal nyomon lehetett volna követni.. :D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 3 Szept. - 19:07

De mivel nekem nem volt egyértelmű hogy nem nekem beszélsz hanem Dei-nek, lehet hogy a többiek se gondolták volna. Érteed máár? XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 3 Szept. - 20:14

Én automatikusan tudtam... XD

Stein írta:
Dei tod ki az angol tanárom a kocsisné XD hallod kijelentette órán, hogy én vagyok a kedvence XD mert tod be kellett mutatkozni, és mondta, hogy ne legyen unalmas meg ilyen sablonos h pl Bence vagyok 16 éves és barcikai, én meg olyakat mondtam, XD volt egy szó amit mondtam és nem tudta mit jelent :D

és megkérdezte a többieket h énvok e a legjobb? erre vki : az egyik legjobb :D
XD nagyon durva volt

lol XD Miket mondtál? :Đ XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 3 Szept. - 20:44

ami te írtá ahoz egyátalán nem stimmelt volna amit én írtam.ebbol is kiderult volna :D
Vissza az elejére Go down
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 3 Szept. - 21:45

Tobi akkor ne idézz, ha amit akarsz idézni pont előtted van, ha már 2vel előtte akkor idézhetsz vágod...

amugymeg ki a rákomat érdekel a hsz szám? ha eléred a 1000et olcsóbb lesz a kenyér vagy mi?:D
Tobi te mondod h dínó gyüjti a hszeket mégis több van neked...
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 3 Szept. - 21:52

de én nem írok fölösleges csak néha volt olyan mostmá nem igazán...
Vissza az elejére Go down
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 4 Szept. - 8:37

sőt több hozzászólásszámod van mint Deinek aki egyébként modi és jóval azelőtt itt volt h te idejöttél... szal dínó hsz számairól egy szót se...

nincs első 2 órám szal feljöttem XD
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 4 Szept. - 13:10

Én se írok fölösleget! :T~T: Csak szeretek írni. Ha valamire tudok, akkor arra válaszolok is. :8D:
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 4 Szept. - 13:20

Ááá nem :roll: Csak mindig mindenre, arra is amihez semmi közöd XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 4 Szept. - 13:38

Sajnálom de mivel én nagyon nem tudok itt semmit se csinálni inkább elkullogok a messzibe T.T :T~T: :T~T: :T~T: :T~T: :aahaa: :aahaa: :T~T: :eep: :eep:
Vissza az elejére Go down
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 4 Szept. - 14:28

őszintén ezért minek HSzt irni Hidan? most kajak azért h nem tudsz mit írni ezért írtál??? grat
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 4 Szept. - 14:28

Ezt úgy érted hogy elmész a fórumról??? :O_o:
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 4 Szept. - 16:28

jóvan nem tehetek róla hogy mindenhez hozzá tok szólni
Vissza az elejére Go down
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 4 Szept. - 16:39

nem hiszem, hogy itt annyi téma lenne, hogy nehéz választani, hogy mihez tudsz hozzászólni...

énis tudnék mindenhova írni, mégse floodolom tele az egész fórumot, meg nem vok komment vadász
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 4 Szept. - 17:06

Most mé baj az ha egy fórumon írni akaruunk?! :T~T: Gonosz, gonosz Stein! Csúnya gonosz Stein vagy! :T~T: XD
Vissza az elejére Go down
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 4 Szept. - 17:43

nem érted a lényeget :D nekem sincs csak 200 vmennyi hsz em mégis ugyanannyit vagyok itt mint ti kb :D csak pl én nem sokat írok a végtelen történethez meg ilyenek, csak figyelem, de ha nincs ötletem, vagy kedvem, akkor nem szólok hozzá vmi értelmetlent, vagy nem oda illőt
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 4 Szept. - 17:59

De nekünk van kedvünk, és ötletünk írni! :8D: Látod ez a lényeg! Ha mi írni szeretnénk, és tudunk is mit, akkor miért hagyjuk ki? :):
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 4 Szept. - 19:09

jóvan akkor neked legyen igazad.... :>.<:
kulonben én sem vok hsz vadász X)
és ez egy szabad forum!!!
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 4 Szept. - 19:20

Igen! Ez egy szabad fórum!!! :>.<: Annyit írunk amennyit akaruunk! Nem szólhattok belee!!! Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 811291 :8D:
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimePént. 4 Szept. - 19:47

ja fennt van már a 125.rész is.és abban már láthatjátok hogy mien nagyszerű vok :D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő \\vegyes\\
Vissza az elejére 
2 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: