꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő \\vegyes\\

Go down 
+6
Shanna
Stein
Koffeey
Dínósbácsi
Kisame
Tobii-zuzu
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeHétf. 31 Aug. - 20:39

hallod én naon örülök hogy igy kiállsz mellettem,de ne használj ilyen szavakat mert a tobbi felettes elkezdi a számlálást xD


jóétszakát mindenkinek.
2 vagy 3 hét múlva itt vok.
PÁPÁ !! :T~T:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeHétf. 31 Aug. - 21:52

Szia :T~T:
Am a net tényleg jó,mert tuti,h jópáran csak csúfolnaának,ha a való életben láttak volna :O_o:
Vissza az elejére Go down
Kisame
*
*
Kisame


Neme : Férfi

Kor : 30
Karakter : Rock Lee
Hozzászólások száma : 507

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeHétf. 31 Aug. - 22:19

Nekem is jobb barátaim vagytok mint az oszttársaim még akkor is ha van anime rajongó az osztályomba csak őket állandóan szekálják :O.o: kivéve engem XDXD 
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 1 Szept. - 12:53

Pápá Tobi-kohaiii! :T~T:
Na ma találkoztam az osztálytársaimmal a suliban. És közel se olyan jó fejek, mint tii!!! Eggyik se olyan jó baráát! :ííí:
Én... én... ÉN SZETRETLEK TITEKEET!!! XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 1 Szept. - 14:06

Ohh @,@ XD Enyémek nem jók, alkoholista mind :._.: 2-3 ember kivételével...
Olyan rossz volt ma suliba menni :T~T: Kedden 9, KILENC órám van :-~-: Kilenc... 4-ig suliban fogok ülni Csevegő \\vegyes\\ 811291 Ráadásul mind a 9 tanulós Csevegő \\vegyes\\ Slamheadplz Ma csak 7 volt, az utsó kettő elmaradt, de jövőhéttől kileeeenc Csevegő \\vegyes\\ Emoticon___cry_by_fruitypunch
Jó mondjuk csütörtökön meg 4 Csevegő \\vegyes\\ 102733 XD De ez semmi a keddhez képest :u_u:
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 1 Szept. - 14:25

ahh :S Dei 9 órád van? akkor azt jelenti h jövöre nem is olyan sok lesz?

nekem is szar a keddi nap, 7 óra, és a legrosszab kombók magyar töri fizika föci :S angol kocsisné faszommal.

szerda is szopós, 8 óra...

péntek egyedüli jó amikor nincs első 2 órám ^_^
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 1 Szept. - 15:19

Ne válassz harmadik sávos fakot, akkor nem lesz XD Nekem a rajzfak miatt van 9 :._.:
Dee végülis így is rosszabb mint amire számítottam... Most olyan hogy hétfőn 7, kedden 9, szerdán 6, csütörtökön 4, pénteken 6. Ha le is veszem a rajzfakot, akkor is kedden is 7. Valamivel jobb mint a tavalyi, de így is sok szerintem :/ Még szerencse hogy a biosz fakot leadtam, különben csütörtökön is 7 órám lenne o×o És pénteken nincs elsőm, de az is csak azért mert érettségiztem már angolból és nem kell bejárni rá XD Nem tudom minek kell heti 4 tesi... nehogy már kevesebb óránk legyen -,-
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 1 Szept. - 16:33

nekünk heti 3 tesi, szerdán dupla :D
hát angol érettségi nekem is kell azt nem fogok bemenni királymód lesz :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 1 Szept. - 16:58

Nekünk hétfőn van dupla, de az egyiket ki fogja cserélni az ofőre :Đ Azt mondja nem bír ki velünk két órát XD De am ofőn is velünk van szóval... XD
Aha, mi is el tudunk menni kajálni mert olyankor van angol XD Most mész ősszel vagy majd tavasszal?
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 1 Szept. - 21:29

sziasztok vok.
ha alkalmam lesz rá akkor esténként egy rövid időre majd fel lépek és írok pár hsz-t :D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 1 Szept. - 22:26

Na, az még mindig jobb mint a semmi :D

Bibibííí nekem nincs sulii :;D: Majd vizsga persze igen... de majd később :bökdös: ×D Bocsi, bocsi na Csevegő \\vegyes\\ 102733
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 2 Szept. - 13:39

Bibibííí én bioszdogát írok holnap! :;D: ...h*lye az osztály, h*lye a tanár Csevegő \\vegyes\\ Slamheadplz
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 2 Szept. - 14:26

A tanárok mind gonoszak!!! :uváh: XD
Vissza az elejére Go down
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 2 Szept. - 15:15

megvolt első óránk balogedinával, utálom még mindig... XD
hülye pénisz :D


miért van az hogy akárhányszor haza jövök suliból megfájdul a fejem?
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 2 Szept. - 16:19

"Hülye péisz"!!! XXD Amúgy biztos azért, mert amikor vége az órának, akkor negatív "hullámokat" sugároz a fejedbe, és ettől eleinte csak megfájdul a fejed, de később fel fog robbanni!!! :eep: XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 2 Szept. - 16:31

Edinkóval nekem már tegnap volt órám :._.: Csodálatos volt, francia :-_-: Rájöttem hogy semmire nem emlékszek XXD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 2 Szept. - 18:15

angolbol mi sem tudtuk igéket hogy a tudásunkat kicsti fel evelenítsuk ilyen szóláncot csináltunk volna igékkből de hogy az utolso brtuvel kellett minig midnani és nem tudtuk a 2. szonál meg is akadtunk XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 2 Szept. - 22:13

Engem szerencsére majdnem utoljára kérdezett francián (mert mindig megkérdezi így első órán hogy milyen volt a nyár meg ilyen sz*ságok) és így összeszedtem abból amit előttem elmondtak XXD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 2 Szept. - 22:16

nekunk is ez lesz.
le kell írnunk hogy mit csináltunk.és meg kell tanulni.mivel nem voltam nyaralni sehol csak egy jó táborba az esőt leszámítva xD
nem kell sokat megtanulnom ha ez lesz xD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 2 Szept. - 22:17

Nálunk is mindenki csak annyit mond mindig hogy "aludtam, tévéztem, pihentem" XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 2 Szept. - 22:18

meg chataltam meg msn xD
hallod ha nem baj akkor én is lerajzolnám a karakterem ruházatát :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 2 Szept. - 22:47

Már miért lenne baj? :Đ
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeCsüt. 3 Szept. - 14:13

Dei tod ki az angol tanárom a kocsisné XD hallod kijelentette órán, hogy én vagyok a kedvence XD mert tod be kellett mutatkozni, és mondta, hogy ne legyen unalmas meg ilyen sablonos h pl Bence vagyok 16 éves és barcikai, én meg olyakat mondtam, XD volt egy szó amit mondtam és nem tudta mit jelent :D

és megkérdezte a többieket h énvok e a legjobb? erre vki : az egyik legjobb :D
XD nagyon durva volt
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeCsüt. 3 Szept. - 15:43

Jó neked! Azt mondják rád hogy "a legjobb"!!! Én nem vagyok az osztálytársaim szemében "a legjobb"! :T~T:
Pedig értelmesebb vagyok mint ők! :8D: De most télleg. :-_-:
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeCsüt. 3 Szept. - 18:49

ja jó csak nem akartam hogy koppintásnak véld :D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő \\vegyes\\
Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: