꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 SzeJa Sims

Go down 
+2
Shanna
Koffeey
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimeVas. 9 Szept. - 15:12

Azóta korán befekszik az ágyba hogy ne foglalja el előle x''D De ha megint kint kényszerül aludni akkor lefotózom:'''D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimeVas. 9 Szept. - 15:15

Cseles ×,D Biztos viccesek ×D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimeKedd 2 Okt. - 16:21

Nnna, végre csináltam képeket Koruék házáról:3
A két külsőbbik oldala az... nincs xD Tehát ez kb csak az a középső része, ami eddig a játékban is benne-benne volt már hogy kb mi merre x'D
(Namost, nekem nagyon szórakozik Photobucket a képekkel, ilyen itt-a-piros-hol-a-piros szinten, egyszer egyiket nem látom, máskor egy másikat xD Szóljatok ha valamelyik nem látszik, akkor feltöltöm máshová xD Esetleg előtte frissítsetek egyet Ctrl + F5-tel, hátha...:'D)



SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5c4f8af0_9d7713c2

Kocsik:'D A fekete az Koru-é, a fehér meg apucié, de a család többi tagjával osztozik rajta xD
(+ ott megy Kazuo a háttérben... O.O' xD)
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5c4f8af0_9d7713ff

A bejárati ajtóból:3
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5c4f8af0_9d771470

A bejárati ajtóhoz viszonyítva ez a jobb felső sarok:'D (+ Hotaka xD)
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5c4f8af0_5d7714e9

Koteshi irodája:3 (Hotaka takarít, gondolom az nem tetszik neki hogy munkaidőben x'D)
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5c4f8af0_7d771633

Ez meg a Koru-é:'D
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5c4f8af0_1d77166d

A hátsó terasz:3
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5c4f8af0_1d771696

Koru szobája (az ágyról fényképezve xD)
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5c4f8af0_3d7716f8

Sana szobája:3
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5c4f8af0_5d771700

Szülők szobája az ajtóból:3
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5c4f8af0_3d771732

Szülők szobája az ágytól xD
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5c4f8af0_7d77173c


Plusz van még fent egy vendégszoba, meg egy társalgószerű valami, aminek az üveges-ablakos fala a bejárat fölött látszik a felső képen:''D Illetve nem csináltam képet a konyháról külön, meg az nem is igazán a helyén van, de oda nem fért xD Úgyhogy átkerült a másik oldalra xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimeKedd 2 Okt. - 16:33

Papi irodája eltűnt XD Miért nem használsz imageshack-et? SzeJa Sims - Page 7 102733
De én még mindig elmosolyodok azon, hogy papinak nem volt jobb családi autó választása mint egy Lancer XD Végül is... jól megy neki, na SzeJa Sims - Page 7 120865

Szerk.: Most nézem csak, a ház tetején lévő lukat még mindig nem bírtad betömni? SzeJa Sims - Page 7 102733
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimeKedd 2 Okt. - 18:38

Meeeennyire jó mááááár! SzeJa Sims - Page 7 28602 Impozáns ×,3 Bírom, hogy mindenhol van valaki viszonyítási alapnak a méretekhez 8,D Nagyon jól néz ki kívülről az egész, külön a kedvencem pedig a nagy előtér meg Koru szobája SzeJa Sims - Page 7 196731 Meg az irodák is tiszta jóók! SzeJa Sims - Page 7 752584

Az a kép Koteshivel meg Hotakával, lol ×D

Simikéket mééééég! SzeJa Sims - Page 7 196731 SzeJa Sims - Page 7 196731 SzeJa Sims - Page 7 196731
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimeKedd 2 Okt. - 20:08

Túl sok simes képet most nem csináltam mert ki-be lépkedtem mindenkin xD (Sokan nem tudták egymást áthívni sem, mert azt kaptam hogy "Nincs telefonja, nem hívhatsz fel olyat akinek nincs telefonja!"... mondom okés:''D Mikor meg beléptem épp telefonált x''D Na mindegy:'D



Niee-ékről már rééég volt:'''D
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_bb5d364c_7d770b2e

Ez Shinju:'D xD
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_bb5d364c_5d770b47

(+ Chikara) Itt... úgy volt hogy darts-oznak, aztán elfajultak a dolgok vagy nem tudom xD
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_bb5d364c_bd770b7a

SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_bb5d364c_1d770bc6

Chikara nagyon a szívére vette a vereséget xD
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_bb5d364c_1d770c1f


Aztán Niee végre átugrott Koruhoz is:'3
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5c4f8af0_fd771a23

REPÜLŐ SZÉLMALOM WTF XD
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5c4f8af0_dd771a74

És ahoz képest hogy Koru kapcsolatmutatója jóval alacsonyabban van Niee-vel mint fordítva, nem igazán ellenkezett mikor Niee bedobta magát SzeJa Sims - Page 7 102733 xD
Kezdetnek csak köszönésképp arcrapuszi...:'3
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5c4f8af0_1d7719c7

Aztán a következő pillanatban már... xD
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5c4f8af0_dd771b10

SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5c4f8af0_fd771afb

SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5c4f8af0_fd771b20

Ami már csak azért is vicces, mert Niee előtt Mizuto is ott járt és náluk is csak lestem.... :O x'D
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5c4f8af0_7d771557


Háát... Koru legalább ma megbizonyosodhatott róla hogy még mindig MOST WANTED HOT STUFF mindkét nem köreiben :'''D
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5c4f8af0_dd771928
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimeKedd 2 Okt. - 20:30

Koru, az a feeeeeeeej! ×,,,D
SzeJa Sims - Page 7 Tumblr_lvedebve701qii6tmo1_250

Csinálhatok belőle magamnak avit esetleg? ×,,,D SzeJa Sims - Page 7 511482971
És aaaw, tiszta jól mutatnak Niee-vel, nagyon aranyosak! SzeJa Sims - Page 7 2989628963 Meg Niee-nek az a fej Shinju mellett, a második képen! ×,,D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimeSzer. 3 Okt. - 17:47

Ez a gif amúgy xD

Ma Shoutával játszottam kicsit:3 Tegnap ahogy Koruékkal játszottam, Sana chat-elt vele, de felhívni nem tudta megint amiatt a nincs telefon cucc miatt xD De mostmár kapott telefont, és beszéltek még Sanával éééééés elmentek randizni!!:'3 SzeJa Sims - Page 7 196731
Mivel első randi volt, meg különben is olyan tejbetök mindkettő, nem történt túl sok romantika, de nagyon cukik voltak^^' :D


Először csak beszélgetteeeek:D
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_3d51fb92_5d786ff7

Aztán fociztaak:'D
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_3d51fb92_9d78717d

SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_3d51fb92_bd787196

Utána átmentek kosarazni, mert Sana nagyon béna kapus volt xD
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_3d51fb92_dd7872a7

Feszült várakozás hogy bemegy-e :'3 Nem ment be...ˇˇ'
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_3d51fb92_bd7872ae

Shouta ügyesebb volt, párszor betalált xD
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_3d51fb92_1d7872da

Utána beesteledett és Sanának haza kellett menni, úgyhogy elköszöntek:3 Az már valamennyire romantikusra sikeredettX3
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_3d51fb92_5d7873c9

SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_3d51fb92_bd78742a

SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_3d51fb92_bd78740d


De szóval csók még nem volt:'3 De nagyon cukik voltak:3
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimeSzer. 3 Okt. - 18:33

Aaaaaaaaaawwwwiiiiii~ SzeJa Sims - Page 7 468935 Shouta meg Sanaaaa SzeJa Sims - Page 7 613170 Ennek a párnak mi lehetne a neve? ×,D ShouSa? 8,D Shouna? ×,D Tiszta édesek együtt, ez az új kedvenc crack párosom ×,,,D
Még kosaraztak, aaaawwww SzeJa Sims - Page 7 73542
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimePént. 5 Okt. - 18:15

Legjobban náluk szerintem az működne hogy ShouSana... az nem hangzik olyan idétlenül x'D

Ma hoztam még két képet Dorei-ről, mert emlékeztem hogy kértél még jóóóóó rég x'''D
A cicájával:'D (Akinek a neve O-baba amúgy xD)
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_1d56177d_bd7b3747

SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_1d56177d_7d7b4050



Ééés talán még emlékeztek mikor Kidának kellett az a nagy kutya, Himu:'D Hát... azóta van még egy xD
Stefa a neve, a Stephano rövidítve x'D (Ő a golden retriver:'3)
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_3c4f87dd_fd7a3810

Szerintem az lehetett vele Raiga hátsó szándéka hogy így a két kutya elfoglalja egymást és nem kell majd velük annyit foglalkozni, ergó Kidát megtarthatja magának:'''D De nem nagyon jött be a dolog x''D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimePént. 5 Okt. - 19:34

Csak én vélek összefüggést találni a kutyusok és a két gazdijuk között? 8,D
Dorei pedig kiköpött Dorei :O
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimePént. 25 Jan. - 16:35

Ma végre újra játszottam... xD Belekezdtem valami nagyba amit lehet nem fejezek be X'D De ennek érdekében újracsinálok mindenkit, vagyis hát elkezdtem újracsinálni mindenkit xD (Egy másik városba hogy azért ne találkozzanak önmagukkal az utcán...XD) Meg pótoltam pár új arcot:'D
Csak róluk hoztam egy-két képet:'3

Shiina~~~
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_3e0eb9fe_3e0eba5dSzeJa Sims - Page 7 Snapshot_3e0eb9fe_5e0eba33


Ada
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_9e0eb6f4_3e0eb7fb


Piko:'3
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_7e0ebe66_7e0ebe72


Zeron:3 Csövel xD
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_7e0eca4d_3e0eca58


Ééés az új Yamacchan:'3
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_7e0eb4dc_de0eb4ed


Az új Niee:'D
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5e0ebbfd_9e0ebd00SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5e0ebbfd_5e0ebc47

Ezt nem tudom... XD
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_5e0ebbfd_9e0ebc72


Az új Jigoku:3
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_3e0ecc52_7e0eccd7SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_3e0ecc52_3e0eccf7


Az új Koru és egy nagyranőtt páfrány bimbódzó kapcsolata...xD
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_7e0ec39a_de0ec609

Illetve Koru bebizonyította hogy így is számító dög lett, nem ártott neki hogy ez a második változata XD
(A nő az ölelés után bejelentette hogy ilyen király sim-mel még nem találkozott és hogy mindenkinek el fogja mesélni hogy Koru milyen jófej :'D)
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_7e0ec39a_5e0ec69a


És egy nagyon nem fotogén új Sakkun xD
(Végülis csak hű önmagához úgyhogy nem haragszok rá XD)
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_7e0ecf34_7e0ed00f


A "nagy dolgot" illetően lehet szavazni és ötletelni hogy kik alkotnák a legjobb (kb) nyolcas csapatokat egymással:'D Mert itt már nem külön, mindenki a saját családi körében, hanem együtt fognak lakni mint egy naaagy boldog (vagy elmeháborodott) család:'''D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimePént. 25 Jan. - 16:54

SzeJa Sims - Page 7 112523 SzeJa Sims - Page 7 112523 SzeJa Sims - Page 7 112523 SzeJa Sims - Page 7 112523
De jóó lett mindenki! SzeJa Sims - Page 7 613170 Zeron azzal a csővel kb olyan dekoratív mint Yamacchan a gitárral:D:D Jóók lettek nagyon! ^^
Én még mindig ahhoz tartom magam hogy úgy legyenek ahogy a játékokban is a szálak, akik jobban ismerik és vannak konfliktusok kapcsolatok:D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimePént. 25 Jan. - 20:15

Aaaaw, Ada milyen kecsesen tartja a kezét, mint aki el van varázsolódva! SzeJa Sims - Page 7 613170 Meg Shiina póza tetszik nagyon, amit aztán megtör azzal a vigyorral ×,,,D És ha cső, ha nem cső, nekem Zeron képe baromira tetszik, tiszta jó, olyan, mintha abban a sikátorban lenne, ahol voltak Sanával! *.* Niee meg... hát, Totally Spies! SzeJa Sims - Page 7 805269 ×,,,D
És ohh... most esett le, nem tudom, hogy te tudatosan csináltad-e..... 'Koru bimbódzó kapcsolata egy nagyranőtt páfránnyal'... VAGYIS SAJÁT MAGÁVAL! ×,D (A koru az egy páfrányfajta még mindig ×,D)

Csapatokat illetően, azokat is figyelembe véve, amiket írtál nekem, szerintem variálhatók olyan szinten, hogy mondjuk kettesével-hármasával olyanok, akik ismerik egymást, sok közük van egymáshoz, azon túl pedig lehetnek tök idegen kiscsoportok is az egészen belül, már csak azért is, mert a random interakciók viccesek lehetnek 8,D
De hogy megpróbáljak azért a Korus csoporton segíteni, ha már részben én vagyok a felelős a problémáért... ×,D
Koru, Niee, Icchi, Ada, Yamacchan, Shiina, Dorei & Haruhi mondjuk? Szerelmes-páros, mégis roppant kavarás-veszélyes csoport ×,D

Vaaaaagy, hogy zavarosabb lehessen, esetleg;
Koru, Niee, Yamacchan, Shiina, Dorei, Haruhi és Takuma, meg Mizuto? 8D Icchi és Ada pedig mehetnek esetleg egy másik csapatba, amiben ott lehet Chichi, meg mondjuk Tori SzeJa Sims - Page 7 534553
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimePént. 25 Jan. - 20:24

Na, ez mondjuk így nem rossz, arra nem is gondoltam hogy Icchi-éket Chichi-vel meg Tori-val (meg Yasu-val) összedobni SzeJa Sims - Page 7 534553 És úgy Mizuto is ott van*3* xD
És úristen XD Nem is gondoltam erre a páfrány dologra x'''D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimePént. 25 Jan. - 21:01

Szerintem egyedül te nem gondoltál a páfrány dologra... SzeJa Sims - Page 7 102733 XD
Akkor csinálnom kell majd még egy Haruhi-t! SzeJa Sims - Page 7 775863
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimePént. 25 Jan. - 23:41

Pedig így hogy mondtátok, tényleg annyira adja magát SzeJa Sims - Page 7 574382 Hát... a sors akarta akkor így, hogy egy páfrányt tegyek oda xD
Bizony SzeJa Sims - Page 7 483518
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimeHétf. 28 Jan. - 12:27

Na azóta kb kész a ház SzeJa Sims - Page 7 511482971 Amiről csinált is Dínó tegnap képeket, de... nincsenek meg SzeJa Sims - Page 7 102733 Úgyhogy majd csinálunk újra vagy nem tudom xD
De közben kész lettek még páran:3


Kidus:'3
(Aki majd nem feltétlenül hordja mindig a szemüvegét, csak úgy örültem hogy találtam neki pirosat:'''D xD)
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_1e11dd4d_be11dd4e
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_1e11dd4d_9e11dfbb


Icchi:D
(Akinek szintén találtam olyan jó szemüveget, de a hajától nem látszik @,@)
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_1e128deb_5e128ef7
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_1e128deb_9e128dec


Maka:'3
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_9e128435_9e1284d1
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_9e128435_9e12843e
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_9e128435_fe128504


Seijee *-*
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_de11d6b8_1e11d7ef
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_de11d6b8_1e11d7b9


Maro:3
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_fe11d98f_9e11d990
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_fe11d98f_de11db08


Éés Shouta:'D
(Akinek a pólójára érdemes külön figyelmet szentelni mert nagyon találó XD)
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_1e127df9_de127e4a
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_1e127df9_3e127f0d
SzeJa Sims - Page 7 Snapshot_1e127df9_7e127e61


Shouta meg Kida mögött egyébként valamennyire látszik a ház, ilyen elcseszett textúrával:'D Mert a szomszéd telken ott van xD A képek meg nem tudom miért tűntek el amiket Dínó csinált róla :<
(Ahol a sim-es képek készülnek az nem az, az csak egy ilyen... "casting" telek XD)
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimeKedd 29 Jan. - 8:07

Kida meg a minipáfrááááány 8,,,D
Icchi első képe úgy tetszik, az az álmos tekintet :,D De tök jól ül ott *.* Maka meg a középső képen mit csinál? ×D Elfogyott a méz? 8D Az első képe úgy tetszik neki is SzeJa Sims - Page 7 752584
Seijee karjai meeeeg SzeJa Sims - Page 7 112523 Meg Maro rucija SzeJa Sims - Page 7 613170
Shouta pólóján először Metal Ninját olvastam, de így még nagyobbat ütött, mikor láttam, hogy ott egy n is ×,,,,,D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimeVas. 31 Márc. - 11:06

Nnna hát ma a játékom fogta magát és meghalt... xD Szóval mostmár muszáj leszek mindent és mindenkit újra csinálni SzeJa Sims - Page 7 97853
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimeVas. 31 Márc. - 12:11

Legalább... egy új, tiszta lappal kezdhetünk SzeJa Sims - Page 7 483518
De az egészet újra kéne rakni SzeJa Sims - Page 7 102733
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimeVas. 31 Márc. - 17:57

Eltűnt mindenkiiii? SzeJa Sims - Page 7 775863
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimeVas. 31 Márc. - 18:37

Minden és mindenki SzeJa Sims - Page 7 574382
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimeSzer. 8 Május - 14:37

Minden és mindenki azóta is oda... a játékot sem raktam még vissza, viszont fent van a Sims3.... SzeJa Sims - Page 7 1518327356
Hát futottam egy próbakört, ami meggyőzött róla hogy felesleges lenne tovább próbálkoznom x''''D

Kyou & Fusa epic fail:'''D
SzeJa Sims - Page 7 Screenshot2ac



A hozzászólást Koffeey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 8 Május - 18:59-kor.
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitimeSzer. 8 Május - 18:38

Én nem látom 8(
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





SzeJa Sims - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
SzeJa Sims
Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» SzeJa (Hunger) Games

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Szerepjáték-
Ugrás: