꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 SzeJa Sims

Go down 
+2
Shanna
Koffeey
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeKedd 4 Szept. - 17:33

Kéne egy hatalmas nagy házibuli valakinél:'D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeKedd 4 Szept. - 17:36

Az a baj hogy túl sok simet nem tudok irányítani egyszerre, mert nem engedi xD De valami nagyobb összeröffenést megpróbálhatok:'D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeKedd 4 Szept. - 17:54

De jó Shouta ruhája *.* Még lófejű anyja ×,,,D

Én csak annyit mondanék, hogy közös képek legyenek ×D Mindegy kik, mindegy mit csinálnak, csak valami közösek! SzeJa Sims - Page 6 196731
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeKedd 4 Szept. - 18:28

Yamacchant is meg csinálod majd ha lesz időd persze? SzeJa Sims - Page 6 196731 :'D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeKedd 4 Szept. - 18:43

Persze*3* Még hajakat keresek, hogy legalább hasonlítson Yamacchan hajára amit ráadok xD Olyan kevés haj van SzeJa Sims - Page 6 574382
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeKedd 4 Szept. - 18:49

Neten szoktam ilyen spec Narutós cuccokat, Packokat találni:D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeKedd 4 Szept. - 19:34

Igen, lehet találni:D Bár én inkább modern verzióban csinálom őket:D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeKedd 4 Szept. - 19:46

Igen gondoltam, nem is ruhákra gondoltam hanem hajra pl :DD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeKedd 4 Szept. - 21:24

Ja, értem XD Valamiért rögtön a ruhákra meg kiegészítőkre asszociáltam ^^' xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeSzer. 5 Szept. - 17:41

Nahh, most hoztam egy nagyobb adag képet!!:'3
Shippuus mind, most abban a városban játszottam xD

Először is, Yamacchan elkészült :3 Nem sikerült igazán jó hajat találni neki, de remélem azért kb hasonlít^^' :D
SzeJa Sims - Page 6 Snapshotdd5380b5fd5380b


SzeJa Sims - Page 6 Snapshotdd5380b51d53821


Aztán itt van még pár Shoutáról, ahol látszik is xD
SzeJa Sims - Page 6 Snapshotbd5352d47d5359f


Itt valami nagy jelenetet adhat elő vagy nem tudom x''D
SzeJa Sims - Page 6 Snapshotbd5352d45d535a4


Aztáááán Tori végre berendezkedett:3 (Egy egy helységes, pirinyó apartmanba xD)
SzeJa Sims - Page 6 Snapshotbd5352d49d535b8


És mikor átment panaszkodni a szomszédhoz a zaj miatt, hát ki a közvetlen szomszédja? :O
SzeJa Sims - Page 6 Snapshotbd5352d45d5352d


Bizony xD (Komolyan nem tudtam xD)
Kazuo eleinte nem örült a társaságnak ._.'
SzeJa Sims - Page 6 Snapshotbd5352d49d5355d


Ezt Tori is észrevette... xD
SzeJa Sims - Page 6 Snapshotbd5352d45d53562


De aztán iszonyú jót csevegtek a szellemekről... xD
SzeJa Sims - Page 6 Snapshotbd5352d47d53575


Aztán hirtelen Raidon teljesen random bejött az ajtón és leült tévézni x''D
SzeJa Sims - Page 6 Snapshotbd5352d47d53567



Nahh, ki van még SzeJa Sims - Page 6 534553 Jah, Koruék házát is befejeztem, bár képeket elfelejtettem csinálni, túlságosan lekötött a fürdőnacis kártyaparti x'''D

Balról jobbra: Koteshi, Ichiro, Koru, Takuma :'D
SzeJa Sims - Page 6 Snapshot5c4f8af09d53920


Ichiro, Koru, Takuma, fater:'D
SzeJa Sims - Page 6 Snapshot5c4f8af07d53926


Takuma, papi, Ichiro, Koru xD (Az utolsó, ígérem xD)
SzeJa Sims - Page 6 Snapshot5c4f8af01d5392b


Sana is valamiféle magánszámot adott elő, mint Shouta ott fent xD
SzeJa Sims - Page 6 Snapshot5c4f8af09d53944


És van még egy ilyen, Koru csatlakozott x''D



Iiiiiilletve megszületett Mizuto is, bár elég sajátos feldolgozásban, nem tudom mennyire lett önmaga x''D (Semennyire XD)
Nincs olyan szemfedőm T^T Majd keresek x''D Addig is ott egy sebhely x''D ._.'
SzeJa Sims - Page 6 Snapshotdd539e4cbd539f3

SzeJa Sims - Page 6 Snapshotdd539e4cdd539f4

Bár akaratosnak elég akaratos lett, ebben talán magára ütött xD
SzeJa Sims - Page 6 Snapshotdd539e4c3d539e6




Hát ennyi mára:'D xD
Legközelebb a Szejás lánytársadalomról kéne képeket hozni, Haruhi, Niee... xD Meg aki még megvan:''D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeSzer. 5 Szept. - 18:29

Húúú, nagyon klasszak lettek a képek! SzeJa Sims - Page 6 112523 Mizuto mekkora már, ahogy meg akarja ölelni Korut xxx,D Főleg, hogy ő meg nem akarja :,,D
Legyen lányos pizsiparti is!*3*
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeSzer. 5 Szept. - 18:34

Na egész jól megy hozzá a haja mégis:D Jó lett ^^
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeSzer. 5 Szept. - 18:42

Akkor hasonlít?:D
Próbáltam neki a rövidebbik hajat is (a hármasat xD) de az tiszta kopasz volt x'''D

Mizuto folyton ölelgetni akarta xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeSzer. 5 Szept. - 19:04

Nekem bejön, ha tehetném én is folyton ölelgetném :'DD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeSzer. 5 Szept. - 20:18

ÚúúÚÚúúú SzeJa Sims - Page 6 196731 Mindenki olyan széééééép SzeJa Sims - Page 6 112523 Yamacchan pulcsija tiszta jó 8,D Shouta annnnnnnnnyira édes SzeJa Sims - Page 6 468935 A "pucér" pókerezés meg lol ×,D És ez a kép;

Idézet :
SzeJa Sims - Page 6 Snapshotdd539e4cbd539f3

Ezzz SzeJa Sims - Page 6 28602 Valahogy annyira jó! *.*
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimePént. 7 Szept. - 16:02

Végre találtam tegnap este Damunak hajat SzeJa Sims - Page 6 224699 Igaz akkora nagy bozontos, hogy hatalmas feje van tőle, de nem érdekel x'D

SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_bd5564d7_dd5564d8

SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_bd5564d7_bd556606

A házinéni (akitől bérli a lakást) valamiért nagyon szereti őt, folyton jön beszélgetni ( SzeJa Sims - Page 6 102733 ), meg ölelgeti, meg megdicséri... xD
SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_bd5564d7_7d556563

Bocsi a hatezer képért xD De úgy örülök neki SzeJa Sims - Page 6 112523
SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_bd5564d7_7d557016

Kazuo viszont lerázta SzeJa Sims - Page 6 795967 x'D Egyszer találkoztak kint a folyosón, aztán Kazuo hazament (egy folyosón laknak xD), és mikor átmentem volna Damuval hogy bekopogjon, azt mondta most nincs kedve kimozdulni D: Azóta bujkál xD



A mmmmáááásik Takeda és Aito:D Akik már egy ideje készen vannak, de csak tegnap ültem neki hajakat színezni (Damuét is xD), mert Aito-é neonvörös volt x''D
(Szerintem kimondottan nem hasonlítanak magukra, de próbálkoztam T3T)
SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_7d5558af_3d555a0a

SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_7d5558af_3d5559eb

SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_7d5558af_bd5559b9

SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_7d5558af_7d555999


És kész van Dorei is, kapott egy nagy kövér macskát xD
SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_1d56177d_3d5617db



A következő Kyou-san lesz*3*
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimePént. 7 Szept. - 20:56

Aaaawww, Damu tök cukiiii! SzeJa Sims - Page 6 196731 Nagyon tetszik a haja, és nem is nagy a feje! ×D Aitóéknál az első két kép milyen jó mááár 8,D Doreiről meg tudsz még hozni képet? *.* Ez a fej a macskával kéész ×,,D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 8 Szept. - 18:22

Persze, majd visszalépek hozzá és csinálok még:3 Csak a múltkor siettem xD Elment az idő azzal hogy egész nap főzött és feltöltötte a hűtőjét készétellel....... x''D

Mostmár viszont kész Kyou, Fusa meg Itaru*3*
SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_7d57ae74_9d57b0a5

SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_7d57ae74_7d57b12f

SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_7d57ae74_5d57b117

Itaru-nak ezen a fejen úgy röhögtem x''D (Még most is röhögök...xD)
SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_7d57ae74_bd57b060

Ők meg tiszta cukiiiiik:'3
SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_7d57ae74_fd57afcc
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeSzomb. 8 Szept. - 18:26

Nagyon szépek lettek SzeJa Sims - Page 6 196731
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeVas. 9 Szept. - 14:14

Este Kidáékkal játszottam kicsit:'3
(Elvitettem azt a két bűnronda gyereket tőlük mert nem kellettek -XD-, de igen megszenvedtem a művelet során x'''D Először is örökbeadni nem tudtam őket, úgyhogy csak nem foglalkoztam velük, vártam hogy jöjjön a gyámügyis nő xD Jött is, de azt mondta van egy napom rendezni a helyzetet, amit én nem akartam ugye rendezni, de okés, kivártam még azt az egy napot xD Jött is, elvitte őket, de nem ment el, ott kóválygott a telken xD Tehát kiléptem mentés nélkül, beköltöztettem Yoku-t hozzájuk X'D (Ő már réééég kész volt, de nem költöztettem még be xD) Aztán ő a gyerekekkel együtt kiköltözött, és kint töröltem őket xD Majd csinálok másik Yoku-t ˇˇ')
Na mindegy, szóval játszottam velük:'''D És Kidának minden vágya volt egy nagy kutya xD Nem kicsi, nagy ˇˇ xD Folyton ott volt a kívánságlistáján, hiába teljesítettem minden mást, újra és újra kipörgött xD (Mondjuk legalább az életcélmutatója jól járt vele, hogy közben a többi kívánságán mentem sorba és sorba xD) De csak kellett az a kutya... xD Úgyhogy Raiga elment sétálni és...

Íme Himu... xD Azt a mosolyt~ SzeJa Sims - Page 6 224699
SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_3c4f87dd_5d57fb99

SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_3c4f87dd_dd57fc30

SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_3c4f87dd_7d57fc7e

Raigának eleinte nem volt a szíve csücske (csupán csak a kanapét rágta szét első este x''D), de aztán megbarátkoztak, és csakis Raigának hajlandó pitizni:'''D
SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_3c4f87dd_3d57fd6c

SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_3c4f87dd_1d57fcce

És a fürdetést is különösen jól tűrte, bár azt meg csak Kidának hagyta xD
SzeJa Sims - Page 6 Snapshot_3c4f87dd_9d580335


Helyzetjelentés vége :'3
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeVas. 9 Szept. - 14:33

Fffffffffffff;asdfghjk SzeJa Sims - Page 6 8607 SzeJa Sims - Page 6 8607 Az a kutya meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennyire aranyos mááár! SzeJa Sims - Page 6 28602 Hát aaaaawwww SzeJa Sims - Page 6 468935
Egyébként ez Kidára vall 8) Nem érné be egy nyeszlett kis ölebbel (Pincsivel ×,,,D SzeJa Sims - Page 6 157118 ) De egy ilyen nagy, bundás mackókutyát halálra ölelgetne ×3 Ugye halálra ölelgeti? *.*
A pitizős kép Raigával meg tiszta cuki :3 Raigának egyébként nem ugyanolyan ruhája van, mint Itarunak? ×,D

Oh, és akkor már ők is *.* Mindhárman tiszta szééépek SzeJa Sims - Page 6 112523 Itaru szerintem kiköpött úgy néz ki, mint a képén :D Fusa meg gyönyörű szééép SzeJa Sims - Page 6 196731 Kyou meg... Kyou haja meg... SzeJa Sims - Page 6 2989628963 Milyen kunkori, bozontos haja vaaaan SzeJa Sims - Page 6 1283606599 Annyira jóóó ×D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeVas. 9 Szept. - 14:48

Shanna írta:
Raigának egyébként nem ugyanolyan ruhája van, mint Itarunak? ×,D
De xD Vagyis már nem, azóta lecseréltem mert nekem is feltűnt xD


És még szép hogy halálra ölelgeti x'D Meg megdicséri kb mindenért, még azért is ha az ő ágyukon alszik, aminek Raiga különösen örül, mert olyankor nem fér oda xD Úgyhogy ő meg inkább a kanapéra lelkesíti a kutyát, vagy még inkább a kutya saját helyére xD
Kyou haja igeen*3* xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeVas. 9 Szept. - 14:50

Ha a kutya alszik az ágyon akkor olyankor Raiga megy a kanapéra? ×,,D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeVas. 9 Szept. - 14:53

Igen, ezért ő kevésbé véli aranyosnak a dolgot x''D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitimeVas. 9 Szept. - 14:59

Aww szegéény ×,D Egy olyan képet mindenképpen kérek, ha megtörténik újra a dolog! ×,,D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





SzeJa Sims - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: SzeJa Sims   SzeJa Sims - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
SzeJa Sims
Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» SzeJa (Hunger) Games

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Szerepjáték-
Ugrás: