꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nincs otthon a macska, cincognak az egerek

Go down 
+3
Koffeey
Tobii-zuzu
Shanna
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
SzerzőÜzenet
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Icon_minitimeSzomb. 1 Szept. - 23:40

Oksi, akkor valaki majd rájuk talál Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 73542
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Icon_minitimeVas. 2 Szept. - 19:12

Na, Mizutot megírtam, bocsi, hogy nem hamarabb, csak egész nap kb. nem ülhettünk géphez Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 102733 Ó, és megint velük álmodtam (bár nagyon trutyás meg kagyvaszos álom volt, és csak pár mondat erejéig szerepeltek x,D), majd mesélek Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 765713
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Icon_minitimeVas. 2 Szept. - 20:51

Szuper leeett *.*
Én pedig akkor megpróbálok hazahozni mindenkit, és észrevenni minden mást ×,,D

Monday bump~: Na megtörtént :3 A csillagos rész után van a kintiekre vonatkozó rész, illetve akkor Koruval szerintem végeztem is ^^
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Icon_minitimeHétf. 3 Szept. - 15:02

És akkor most papi... hátulról ment oda hozzájuk? Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 763995 Úgy értem akkor Mizumának is hátulról? És hol állt meg? Odalépett melléjük/eléjük, vagy a hangját leszámítva nem láthatja? Csak hogy majd úgy írhassam Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 120865
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Icon_minitimeHétf. 3 Szept. - 20:07

Hátulról, igen ^^ A kert felől, csak előtte rohangált ott egy sort :P És, hát a lépéseit meghallhatja Mizuma, meg utána sincs épp csendben, akár egy meglepett nyögést is kibökhet, nyugodtan beleírhatsz ilyesmit ×D És tőlük egy olyan 2-3 méterre áll meg, aztán lassan megy közelebb, de nem áll teljesen rájuk :3
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Icon_minitimeSzomb. 8 Szept. - 16:45

Bah, akartam ma írni (ide is meg a Slendy-sbe is), de fáradt vagyok Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 97853 Majd holnap Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 120865

Szerk.: Na, írtam. Remélhetőleg jó lett, elvoltam vele egy darabig Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 120865
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Icon_minitimeSzomb. 8 Szept. - 16:49

Ez jó vooolt, ahogy ájultnak tettette magát x'D Így talán még rendbe is teszik, nem lestrapálva és sérülten kell hazavánszorognia majd:'''D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Icon_minitimeSzomb. 8 Szept. - 16:59

Hát azért ha felszedik a földről az valószínűleg úgy is fájni fog neki, szóval akkor hamar feladná az ájult színjátékát XD
Illetve tekintve, hogy papa mennyire dühös, kötve hiszem hogy azt mondaná, "Tegyétek rendbe Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 392785" Felrángatja ő saját maga, körülbelül ezt tudom kinézni belőle Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 2598960672 XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Icon_minitimeVas. 9 Szept. - 14:40

Igen, az valószínű, különösen ha a jelenlegi hangulatát is figyelembe veszem ×D Bár amíg nem tudja, hogy ő is betört, addig hajtépés nem lesz ×D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Icon_minitimeKedd 18 Szept. - 22:44

Na, végül úgy döntöttem, hogy Koru későbbi szemszögéből mesélem el a dolgot ×,D És... hát, szerintem én ezzel ki is írtam magam, Mizuma után pedig jöhetnek is a pontok, készen vagyunk!
Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Tumblr_lo5eeaY4bA1qii6tmo1_250
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Icon_minitimeKedd 18 Szept. - 22:54

lol
Igen, készen vagyunk X'D A Mizumát való felvillázást úgy értsem, hogy az őr a végén úgy is vitte ki? :D És a fegyverét illetően, gondolom azt a földön hagyta, azt volt esélye felvenni, vagy utána vágták? XD
Mert akkor majd én is írok (ezáltal általam is befejezve a küldit), és hogy hogy írjam :D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Icon_minitimeKedd 18 Szept. - 22:59

Aha, valahogy úgy cipelte ki :D Mondjuk ha sikerült tovább játszania az ájultat, akkor lehet inkább ölbe vette, mert úgy egyszerűbb volt lecipelni a kikötőig ×D (Egyébként jófej az ipse, kórház helyett ×,D) És ez esetben vitte vele az őr a fegyverét is :D Ha meg rájöttek, hogy él, akkor igen, utánavágták a fegyvert is ×,D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Icon_minitimeSzer. 19 Szept. - 14:35

DONE! Én is befejeztem Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 120865 Remélem jó lett, így lezárásnak próbáltam valami jót összehozni Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 212874
Vicces volt ez a küldi Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 392785
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Icon_minitimeSzer. 19 Szept. - 16:44

Szegény Mizuma xD Ezek után vicces lenne ha a későbbiekben újra találkozna valamelyikükkel, főleg Takumával x'''D
Nekem tetszett Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Dummylaplz És imádtam az egész küldit is, ügyesek voltatook~!!*3*
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Icon_minitimeSzer. 19 Szept. - 18:11

Akkor ezennel lezárom a topikot, és tessék bepakolni a tatyókba azt a kapható 3 pontot! Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 3616154055
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Icon_minitimePént. 21 Szept. - 22:25

Ú, nem is láttam ezt se D: *le van maradva* Szupi, írom a pontokat x,D
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Ajánlott tartalom





Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek - Page 12 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nincs otthon a macska, cincognak az egerek
Vissza az elejére 
12 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: SZEREPJÁTÉK :: Küldetések-
Ugrás: