꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nincs otthon a macska, cincognak az egerek

Go down 
+3
Koffeey
Tobii-zuzu
Shanna
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeHétf. 8 Márc. - 21:48

Nehézségi szint: C (átcsúszhat akár B-be is :P)

Kapható pontok: 3 (húú ×D)

Mesélő: nincs

Helyszín: Mizugakure

Hivatalos/szabad: hivatalos (vagyis hogy Kage által megbízott)

Létszám: 3 fő/csapat, csapatszám korlátlan

Játékmenet: csoportos

Időkorlát: 1 éjszaka (jó részletesen ^^)

Feladat: Nemrég a Mizukage kezébe jutott egy fontos dokumentum néhány veszélyes körözött bűnöző hollétéről, kiegészítve jó pár hasznos információval. Az emberei hosszú és kemény munka árán szerezték meg, így ő nem szívesen adná ki a kezéből, sőt, mindenképp országhatáron belül akarja tartani a papírokat. A szóban forgó dokumentumok biztonsága érdekében nem az irodájában tárolja őket, hanem egyik legfőbb bizalmasának, Renmei Koteshinek adta őket, mondván jó kezekben lesznek nála. Döntése helyesnek bizonyult, volt már néhány betörési kísérlet, de mind kudarcba fulladt az erős védelem miatt. Az idei Yoruchame ünnep apropójából azonban a ház urának, és nejének kötelessége megjelenni az ünnep éjjelén egy banketten. Így a Renmei ház üresen áll egy éjszakáig, leszámítva természetesen a testőröket. És mivel a dokumentumokról már minden ország Kagéja tud, ez kínálkozó alkalomnak tűnik azok megszerzésére. A Yoruchame ünnep nemzetközi, szervezése már hetekkel az estét megelőzően megkezdődik, így csapatok szervezésére bőven volt idő, azok pedig megfelelő stratégiát is kiötölhettek.
Egyetlen váratlan tényezőnek bizonyul, hogy Koteshi fia rosszullét miatt nem tartott szüleivel a bankettre és otthon maradt. De ez csak a helyszínen derül ki~


Szóval: A lényeg hogy a saját karim köré építek küldit ×D Csak majd jóval később indítanám... ha lezárult a kísértetházas meg esetleg az amulettes küldi is. Sok pontot adnék érte (már ha nem gond) és ezért igényes játékot is kérek ^^
Arról lenne szó, hogy Koruék háza üres erre az éjszakára, ami kitűnő alkalom a papírok megszerzésére, az értesülések szerint csak a testőrök őrzik a házat. Ezeknek a létszáma ismeretlen. Illetve a ház belső felépítése is ismeretlen, akárcsak a papírok holléte, ez ugye az izgi rész ×D Meg hát hogy kis Korum is otthon van :3 (És vele ugyebár játszanék is)
Hogy a papírokat megszerzitek-e majd vagy nem, hát nekem tök mindegy. Egyik ország sem áll se a rossz se a jó oldalon, annyi a lényeg hogy a többieknek is kellenek azok az infók :P
A ház környékéről meg az odavezető útvonalakról még írok majd bővebben, úgyis ráér egy darabig ^^
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeHétf. 8 Márc. - 22:07

nemtom mennyit számít az én szavam,mivel eléggé hanyag voltam a kisértetháznál,szal lenne egy ötletem,hogy a játék vége fele,amikor az egyik csapat megszerezte a tekercset,ugye akk még a házban vannak a csapatok vagy csak a körül,és egyszercsak hallanak valamit a csapatok,ugyani az ajtó csukódott és a villany meg felkapcsolodott,ebből arra lehet következtetni hogy a ház tulajdonosai megjöttek(eléggé egyértelmű,betöréskor nem szokás villanyt kapcsolni xD)és igy kell házból kijutni ,meg ,hogy a biztonságiak észrevennék a betörést,szal ilyenekkel lehetn ezt felturbozni :DD csak ennyit akartam,nem muszáj felhasználni az ötletem,csak ihletet akartam adni :)
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeKedd 9 Márc. - 20:53

Hú, nekem nagyon tetszik hogy "a saját karid köré" építetted :D
De am akkor Koru ugye otthon van, de mivel ez csak egy papír-ellopós küldi lenne, így őt nem nagyon szabad leamortizálni... szóval hogy nem akarnak az országok rossz viszonyt, nem? XD Tehát hogy bonyolítja a helyzetet, mivel a papír az kell, de ő meg gondolom nem adja ^^
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeSzer. 10 Márc. - 11:24

Hát... erre én spec. nem is gondoltam, de nem rossz :D Mert végül is szegénykémnek nem sok esélye lenne a túlerő ellen, ráadásul betegen van otthon ×D És akkor így jobbak lennének a kilátásai, ha nem megy neki mindenki teljes erőbedobással :)
Az se rossz amit Tobi írt :D Apuciék megunják az ünnepséget ×D Csak ahhoz mesélő kéne, én meg nem akarom most elvállalni, mert Koruval már játszok... báár NJK-ként mozgathatom faterékat is... na majd elválik ×D De a biztonságiak észrevehetnek, az már a játékosokon múlik hogy kijátszák-e.
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeSzer. 10 Márc. - 14:26

^^ Jaj ez a küldi nekem nagyon teccik. ^^
Na majd gondolkodom, h kit indítsak.^^
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeSzer. 10 Márc. - 14:33

Én is már azon agyalok tegnap óta xD Niee már ismeri a házat egy kicsiiiit.... Nincs otthon a macska, cincognak az egerek 514184
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeCsüt. 11 Márc. - 11:30

Niee képes lenne rá? Nincs otthon a macska, cincognak az egerek 255795 Hogy tehetii? Nincs otthon a macska, cincognak az egerek 574382 ×D
Vissza az elejére Go down
Sassy
*
*
Sassy


Neme : nő

Kor : 34
Karakter : Iraka Otsuki
Hozzászólások száma : 260

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeVas. 6 Jún. - 23:59

Ezt mikor kezditek, nincs még valami előrejelzés?XD Erre olyan kíváncsi vagyok Nincs otthon a macska, cincognak az egerek 196731
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeHétf. 7 Jún. - 13:04

Lassan lehetne :D Mondjuk jövőhét? Addigra vége a sulinak, nekem az érettségiknek... XD Vizsgaidőszakokat nem tudom xD
Am ez: "Létszám: 3 fő/csapat, csapatszám korlátlan" most úgy van hogy 3 játékos egy csapat, vagy lehet úgy csinálni mint az amulettesben, hogy saját csapatot mozgat az ember? :D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Vendég
Vendég




Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeHétf. 7 Jún. - 16:03

Én jelentkezek rá, igaz inkább az a szemtőlszemben küzdő típus vagyok, de jó móka lesz osonni a színfalak mögött. Nincs otthon a macska, cincognak az egerek 968628

Ha készen álltok, vágjunk bele! Nincs otthon a macska, cincognak az egerek 580731
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeHétf. 7 Jún. - 19:30

Én mondjuk lehet hogy nem fogok menni rá... Saegirut nincs okom küldeni (semmi köze a kagékhez, minek menne, jószándékból? XD) Niee-vel meg fura lenne... de még meglátom.. viszont akár megyek akár nem, sürgetni így is úgy is fogok XD Várom ezt a küldit :D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeKedd 8 Jún. - 0:17

Jaj de jó Neo ^^
Hát akkor ha türelmetlenkedtek... :) Nekem jó a jövőhét, bár lehet hogy inkább utána... a lényeg hogy június végére akkor elkezdjük, okés? Jó lesz mindenkinek úgy? :D
Oww Koffeey >.< Bár mondjuk igen... érdekes lenne Niee-vel, de már túl sokszor kereszteznék egymás útját ^^'

A csapatok az... ahogy gondoljátok. Ha akartok jöhettek együtt is, 3-3 karakter per csapat, de mivel nem vagyunk annyira sokan, szerintem inkább irányítson mindenki saját csapatot, nem? De ahogy akarjátok, nekem mindegy ^^
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeKedd 8 Jún. - 8:31

Én indítom Makát.^^
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeSzer. 9 Jún. - 23:38

Juppi :D

És akkor hogyan legyenek a csapatok? :) Hogy akarjátok? ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeCsüt. 10 Jún. - 19:08

Én indítanám Sakut...És csapatban szeretnék indulnil ^^ Már ha a többi Konohai is. xDDD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeHétf. 14 Jún. - 23:21

Hát hárman vagytok, pont egy csapat... ha akarjátok egymást ×D Ezesetben nincs ellenséges csapat, csak ti, az őrök és Koru :) Nekem mindegy, ti döntsétek el :D
És lehet hogy ma összeütök valamit kezdésnek, de csak 40%-ra mondom ^^'
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeKedd 15 Jún. - 9:46

Nekem mindegy. Szerintem, ha külön-külön kicsit beleunnánk, mert elég egyhangú lehet a csapat... igaz még csak úgy egy képzeletbeli csapatot még nem irányítottam... ^^""" talán most függően ti mit akartok. :) Nincs otthon a macska, cincognak az egerek 48616
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeKedd 15 Jún. - 10:47

Végülis az olyan mint nekünk most az amulettes küldiben ^^
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeCsüt. 17 Jún. - 0:50

Felőlem kezdhetjük különben ^^ Elkezdjem én, vagy kezditek ti?
És akkor a csapatok? :D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeKedd 22 Jún. - 14:59

Na, emberek? ×D
Vissza az elejére Go down
Sassy
*
*
Sassy


Neme : nő

Kor : 34
Karakter : Iraka Otsuki
Hozzászólások száma : 260

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeCsüt. 1 Júl. - 0:15

Mikor kezditeeek? KezdjéteeekXD Júni vége vanXD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeVas. 4 Júl. - 19:25

Tőlem kezdhetjük...És szerintem legyünk falu szerint csapatokba, mert nekem nem nagyon megy ha magamban kell írogatni... xDDD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeHétf. 5 Júl. - 13:23

Akkor csak egy csoport lesz, ergo nincs rivális (: Ami szerintem nem probléma, csak ha valaki esetleg akar... De nem rossz az se ha együtt mentek, végülis az "őrhad" is épp elég :P
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimeSzer. 7 Júl. - 0:19

Mondjatok egy kezdődátumot és én teszem a dolgom ×D Vagy nyugodtan elkezdhetitek ti is, ahogy szimpibb :D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitimePént. 9 Júl. - 22:12

Hmmhmm, az úgy jó ha megvárjuk amíg Jigoku gépe újra ép és egészséges lesz? És utána kezdjük? ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nincs otthon a macska, cincognak az egerek   Nincs otthon a macska, cincognak az egerek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nincs otthon a macska, cincognak az egerek
Vissza az elejére 
1 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: SZEREPJÁTÉK :: Küldetések-
Ugrás: