꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Játékok /PC, konzol/

Go down 
+7
Joey
Kisame
Tobii-zuzu
Stein
Itachifan
Sassy
JigoKuu
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
SzerzőÜzenet
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeSzomb. 5 Márc. - 17:27

Az igen nem rossz eredmény nekem eddig csak ilyen pár ezres táv jött össze.
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeVas. 6 Márc. - 1:04

Hehe, az én régi rekordom valahol 13000 környékén volt, de azért már igen megdolgoztam ×D
Ügyes vaaagy~! :D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeSzomb. 23 Ápr. - 12:19

Hát ha játékról van szó akkor Metin2 Játékok /PC, konzol/ - Page 13 102733
van egy 21-es ninja karakterem sárgáknál az Altair szerveren :D
most haverral találtunk egy német privát szervert ahol csak magyarok vannak :D
a neve Nimbus Of Dragons és ott köbö 700% szorzó és a kutyák
fms-t dobnak:D Véleményem szerint nagyon jó játék :)
Ui.:a németen van egy 67-es Surám 54-es Harcosom,40-es Ninjám,és egy 15-ös sámánom :D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeKedd 26 Ápr. - 10:23

Dínósbácsi írta:
http://www.primarygames.com/arcade/skill/qwop/index.htm
:'D


bocsi de nekem nem adja be csak a főoldalt :S
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeHétf. 16 Május - 19:07

Uristen, borzalmas dolog történt!!! Elromlott a joystick-om! Játékok /PC, konzol/ - Page 13 86784 Most mi'csinálok?! Játékok /PC, konzol/ - Page 13 515462
Vagyis hát teljesen nem romlott el, mert működik végül is, de jobbra mozdítva rendszeresen kiakad/beakad -nem tudom pontosan mit csinál), és akkor nem reagál a jobbra való mozdulatokra! Játékok /PC, konzol/ - Page 13 228562 Most vehetek majd újat. Játékok /PC, konzol/ - Page 13 275315

Ugye milyen borzalmas, mindenkit megrázó hír? Játékok /PC, konzol/ - Page 13 704848
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeHétf. 16 Május - 21:00

Én sokkolódtam :O ×D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeHétf. 16 Május - 21:05

Ugye? Most nem tudom Flight Simulator-ozni! Játékok /PC, konzol/ - Page 13 357997
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeHétf. 30 Május - 21:23

Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeHétf. 30 Május - 21:37

Jaj....... ennyit tudok mondani ×D Jaj D8
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeHétf. 30 Május - 22:10

Hát nemsemmi játék. Kipróbáltam de szerintem sőt biztos, hogy nem fogok többet játszani vele.
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeCsüt. 18 Aug. - 14:34

A Need For Speed World kiadta az új trailer-ét, nekem nagyon tetszik Játékok /PC, konzol/ - Page 13 596150

Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeCsüt. 18 Aug. - 21:21

Az a rész tök jó, mikor megy a kocsi és változik a kinézete °,° A Customization felirat után *-*
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeCsüt. 18 Aug. - 21:36

Igen, azt én is szeretem Játékok /PC, konzol/ - Page 13 196731 Kár hogy azt már nem mellékelik mondjuk, hogy olyat a neonokkal meg a jó kinézetű felnikkel csak valódi pénzből vehetsz Játékok /PC, konzol/ - Page 13 574382 XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeCsüt. 1 Szept. - 8:51

Kedden voltam uncsitesóméknál (felvenni az ő tárgyait is xD), és megmutatta a Prototype-ot *-* Már régóta szemezek ezzel a játékkal, mert baromira tetszik mennyi szabadságot ad, de féltem hogy úgyse futna a laptopon... a gépen meg pláne nem X'D De szóval megmutatta, és mondom nem érdekel, ez kell nekem xD Szóval tegnap letöltöttem, este installáltam, ma kipróbáltam és fuuut Játékok /PC, konzol/ - Page 13 2989628963 Kicsit... nagyon szaggat, de még épp élvezhető X'D Meg GameBooster nélkül próbáltam az előbb, szóval reménykedek hogy az is majd javít rajta kicsit, mindjárt ki is próbálom úgy is xD
Erről van szó egyébként;



Javaslom kipróbálni Játékok /PC, konzol/ - Page 13 2334904404 A sztorit tömören elmondja Alex a videóban, a lényeg hogy valami ilyen mutáns lett belőle, és meg akarja keresni hogy ki tette ezt vele. Gyűjteni kell a játék során emlékeket (a megfelelő emberektől), tapasztalatokat, például járművezetés (tank, helikopter), stb. Egyébként kicsit GTA beütésű, csak soookkal jobb xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeCsüt. 1 Szept. - 21:07

Ezt majd Finch-nek megmutatom, a sok GTA után biztos tetszene neki, mert ott is az a kedvenc hobbija, hogy minél több civilt mészároljon le a lehető legbrutálisabban ×,D A falakon ugrlós részét meg én fogom élvezni! 8D Szpájdermeeeeeeen~!!! Játékok /PC, konzol/ - Page 13 468935
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeVas. 4 Szept. - 1:30

Na megmutattad? xD


Fú, én olyan szinten imádom már, hogy eszméletlen XXD Annyira érdekes a történet, és olyan változatosak a feladatok, küldetések, hogy nincs olyan pillanat ahol unnám:D *-*
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeVas. 4 Szept. - 15:22

Meg, és tetszik neki nagyon, már meg is vette ×D A sors akarta így, ez volt az utolsó példány a Media Markt-ban ×D És tényleg nagyon jó, én is folyton nézem mikor játszik *-* Ellenben ÉN megabéna vagyok, még közlekedni se tudok rendesen, nemhogy csinálni a feladatokat ×,D Játékok /PC, konzol/ - Page 13 102733 De nagyon élvezem nézni Játékok /PC, konzol/ - Page 13 196731 Meg röhögni rajta, hogy idegeskedik ×,D Nagy menő módon elkezdte hard módban, hogy hát azt úgy kell mert úgy az igazi, és most csodálkozik, hogy folyton kinyírják ×,D

Irigy vagyok erre a Danára Játékok /PC, konzol/ - Page 13 574382 Én is akarok ilyen menő bátyust Játékok /PC, konzol/ - Page 13 196731
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeVas. 4 Szept. - 15:52

Hehh, én easy-n kezdtem XD Bár már néha eszembe jut hogy normal-ban kellett volna, mert nem halnék bele ha egy picivel nehezebb lenne... de aztán mindig jön 1-1 boss fight és rájövök hogy jó ez így XXD
Hol tartotok?*-*
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeVas. 4 Szept. - 15:55

Mintákat kell gyűjteni Alex exének, hogy megvizsgálhassa vagy mi ×D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeSzomb. 28 Ápr. - 15:32

én... DDMT2 zök ...van egy 43 és egy 34 és egy 9 karim :) aki játszik szóljon és húzom :)
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeSzomb. 28 Ápr. - 16:47

Én végeztem még Protoval (már vagy egy hete, de lehet 2 is x,D), és mikor lengyelben voltam, meg is vettem :,,D Támogassuk Activisiont!*3*

Most Dead Island-et toljuk Vivivel :,3
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeSzomb. 28 Ápr. - 17:13

Annak láttam a trailer-ét, illetve a játékmenet videóját Toby-tól (Tobygames). Nem néztem még belőle sokat, de jónak tűnik :D
Persze nálam úgysem futna Játékok /PC, konzol/ - Page 13 97853
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeKedd 1 Május - 10:12

Szerintem tuti futna :D Nálunk is megszereztem, és ráraktam a laptopra, és teljesen jól vitte, és kétlem, hogy bármiben is erősebb lenne, mint a tieitek:3 Egy próbát megérne :D
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeKedd 1 Május - 14:44

Hát, nem tudom. Mert tán azt írta, hogy a driver-eket kéne frissíteni, vagy mi.
Az én rendes gépemen meg állítólag nem lenne probléma, viszont valamilyen okból mégsem indul ._.
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitimeKedd 1 Május - 15:17

Ez érdekes:/ Mondjuk nekem meg egy csomó mkv-t se visz, ha itt vagyunk x,D És volt, aki nem hitte el, hogy a Windows Intézőm is úgy beáll tőle, hogy emiatt törölni se tudom (mert próbáltam TC-ben, de ha védett, ugye Intézővel lehetne feloldani... de mivel beáll, veszett ügy x,D). Viszont az AA-s mkv-kat ha nem is viszi, lealább törölhetőek :3
Tehát vannak ilyen izgi dolgok ˇˇ" Pedig az a játék nagyon beteg, de imádjuk x,D
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Ajánlott tartalom





Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 13 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játékok /PC, konzol/
Vissza az elejére 
13 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: