꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Játékok /PC, konzol/

Go down 
+7
Joey
Kisame
Tobii-zuzu
Stein
Itachifan
Sassy
JigoKuu
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
SzerzőÜzenet
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Icon_minitimeKedd 18 Nov. - 21:11

Hát nem úgy megy ez már, mint annak idején, hogy csak leszedem, felcrack-elem és megvan. Valamiért sokkal problémásabbak manapság és kevesebb eséllyel működnek, vagy több problémával futnak, ha már fent is vannak. És mindezek is csak akkor, ha valaki volt elég kedves, hogy megoldja, hogy a játék Steam nélkül is fusson, meg ilyenek. Nehéz dolog ez, nehéz XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Icon_minitimeKedd 18 Nov. - 21:56

Ez egy nagy összeesküvés Játékok /PC, konzol/ - Page 15 392785
Vissza az elejére Go down
Kisame
*
*
Kisame


Neme : Férfi

Kor : 30
Karakter : Rock Lee
Hozzászólások száma : 507

Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Icon_minitimeSzomb. 22 Nov. - 1:01

Mi a bajod a steammel?:D Játékok /PC, konzol/ - Page 15 468785
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Icon_minitimeSzomb. 22 Nov. - 10:36

A Steam-el semmi bajom, csak gyakran megnehezíti a kalózkodásomat XD
Vissza az elejére Go down
Kisame
*
*
Kisame


Neme : Férfi

Kor : 30
Karakter : Rock Lee
Hozzászólások száma : 507

Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Icon_minitimeVas. 23 Nov. - 1:00

Kalózkodás xDDD pont most kezdtem el az AC4 Black Flaget.. Játékok /PC, konzol/ - Page 15 149164
Szerintem a legjobb a sorozatban.
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Icon_minitimeVas. 23 Nov. - 12:46

Assassin's Creed-el én még sosem játszottam Játékok /PC, konzol/ - Page 15 243759
Vissza az elejére Go down
Kisame
*
*
Kisame


Neme : Férfi

Kor : 30
Karakter : Rock Lee
Hozzászólások száma : 507

Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Icon_minitimeVas. 23 Nov. - 13:12

Nagy hiba Játékok /PC, konzol/ - Page 15 1813898089
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Icon_minitimeVas. 23 Nov. - 13:30

Nem tudom, engem nem vonzott sosem valamiért Játékok /PC, konzol/ - Page 15 872991
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Icon_minitimePént. 16 Jan. - 9:01

Olyan nosztalgikus hangulatban keltem, szóval gondoltam feldobom már a témát:'D
Ti milyen játékokkal játszottatok annak idején, mondjuk a '90-es évek végén (jó, akkor inkább még csak én, a vén xD), 2000-es évek elején?:D Mik voltak számotokra a nagy klasszikusok?:''D

Nekünk Dínóval az egyik legnagyobb kedvenc azt hiszem a Putt-putt volt, vagy 3 részével biztos játszottunk, ha nem 4-gyel xD


A másik ez a macis volt, amivel még szintén nagyon sokat játszottunk :'D


Aztán kicsit később jött be a kicsit klasszikusabb gaming, főőőleg az Age of Empire II személyében >3<


Na meg a Need for Speed legjobbja C:


Egy darabig játszottunk aztán ezzel is xD


De Gyűrűk Urából aztán ez vitte a prímet, ezzel nagyon sokat, PS2-n még most is megvan:'D


Na meg hát... :'D



Ennyi jutott most az eszembe, de Dínó hátha megtoldja még majd pár régi kedvenccel, vannak még azért emlékeim, de ezek voltak igazán kiemelkedőek, már persze a Harry Potter játékok mellett, de az magától értetődő :'D
Na, szóval?>3< Ti mivel kockultatok a kockaság hajnalán?:'D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Icon_minitimePént. 16 Jan. - 13:42

Putt-putt, milyen édes már Játékok /PC, konzol/ - Page 15 112523 Amúgy vicces téma, legalábbis nekem, mert én a nagy klasszikusokból kimaradtam, valahogy sosem vonzottak, vagy kötöttek le igazán :,D Értem ezalatt például az AoE II-t, mert egy időben tudom, hogy még a csapból is az folyt ×D Játszottam vele, de nem szerettem, pedig aztán a III-at is kipróbáltam, de nem Játékok /PC, konzol/ - Page 15 48616 Nekem 3 játék van, amivel reeengeteget nyomultam, és még ma is szívesen játszanám akár, úgyhogy időrendi sorrendben, mármint amilyen sorrendben rájuk voltam kattanva, tessék~ >//3//<

Ez volt a legelső játék, és nagyon sokáig is az egyetlen, miután Apus gépet vett otthonra :D Húúúú, az egész család ezzel játszott, felváltva, de folyton lestük egymást is, jajj, azok voltak a jó idők ×D


Utána ez volt az életem, komolyan, nem is tudom, hogy hányszor vittem végig, végtelenszer 8D


Aztán nem sokkal később a kereszttesóméknál láttam ezt a játékot, el is kértem, aztán ez is nagy mániám volt, ha jól emlékszem, akkor volt neki több része is, de én ezzel játszottam látástól vakulásig ×D
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Icon_minitimePént. 16 Jan. - 16:48

Milyen szép kis téma :DDD
na kezdjük akkor az elején :
szokásos "sárga kazettás játékok":
-super mario ( mai napig a nem tudom szerintem végig vinni xD)
-Felix a macska (abszolút favorit a kategóriában :DD)
-Tini Nindzsa Teknőcök néhány változata
-Duck Hunt ( szorosan a felix után :D)

ebből asszem ennyi amire emlékszem és említésre méltó :D

Pc:
- Age of Empire II (sajnos csak demonk volt Játékok /PC, konzol/ - Page 15 4422 )
-Trech 2
-Harry potter 1-2
-Roller coster (félig megépített hullámvasutak játéka :D tiszta végső állomás :D)
-zoo tycoon (állatok ráengedése a park látogatókra :D milyen jó is volt :DDDD)

Hirtelen ennyi jut eszembe :/ ja és bocsi hogy én nem rakosgatok videókat de lusta hangulatban vagyok kicsit :D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Icon_minitimePént. 16 Jan. - 16:52

Tényleg, még jó, hogy eszembe juttatod a Roller Coaster-t. Mennyit játszottunk azzal is, pedig csak demóban volt meg :D
No meghát igen, kb. az összes itten felsorolt. Habár Mario-val meg hasonlókkal nekem nem sok alkalmam volt játszani. Vagy legalább is nem emlékszem rájuk, mert olyan régen volt. De azért néhány Nintendo-s emlékem azért legalább van XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Icon_minitimePént. 16 Jan. - 16:53

Óó, igen, mondtatok ismerősöket:'D a 101 kiskutyással én is sokat játszottam, meg a Pokoli Szomszédok is fent volt xD Meg sárga kazettások is, igeeeeen, emlékszek volt egy játékom, azóta se találom mi lehetett az, pedig úgy szerettem XD Valami színes robot majmok (vagy macskák...?) voltak benne, japán volt szerintem, de sehol nem találok róla semmit :'D
Roller Coaster, jaj:'D Az újabbikkal is játszottunk sokat, de az a régi volt az igazi xD
Igen, a Nintendo-val még inkább csak én játszottam:'D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Ajánlott tartalom





Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 15 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játékok /PC, konzol/
Vissza az elejére 
15 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: