꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Játékok /PC, konzol/

Go down 
+7
Joey
Kisame
Tobii-zuzu
Stein
Itachifan
Sassy
JigoKuu
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeKedd 15 Dec. - 16:41

Mod.:Képek topikból kiszakítva, tess, játékos téma ^^





Játékok /PC, konzol/ He__s_going_to_hell_by_DinosBacsi

Én szedtem le a kis szemetet! Játékok /PC, konzol/ 580731 XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeCsüt. 17 Dec. - 12:25

Juuuj, repülő emberkék! Játékok /PC, konzol/ 514184 Te vagy a pici repülő?
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeCsüt. 17 Dec. - 13:54

Repkedjetek emberkék, repkedjetek!!! Játékok /PC, konzol/ 856137 Tűnés a pokolba... Játékok /PC, konzol/ 468785
Igen, én vagyok a kis japán gépecske. :D
És ezzel a kis géppel szedtem le az amerikai bombázót, aminek megjegyezném 3 lövőállása néz hátra, egy előre, és egy-egy oldalra! Játékok /PC, konzol/ 309624 De én mégis leszedtem két ilyet, a gépemmel amin csak egy kis géppuska van. Most nem azért, de büszke vagyok magamra! Játékok /PC, konzol/ 918146
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimePént. 18 Dec. - 23:44

Fúúú nagyon ügyes vagy :^^: ×D
Nekem nincs türelmem különben az ilyen játékokhoz... olyanokat szeretem mint a Rayman, az nagy kedvencem :D Másik kategória a Resident Evil játékok Játékok /PC, konzol/ 514184 Totál más hangulat de imádom őket ×D Meg hát ugye a Sims, az klasszikus és magától értetődő :) Gyártom a sok ugyanolyan, babaarcú szépséget ×D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeSzomb. 19 Dec. - 8:18

Hát igen, ehez a játékhoz elég sok türelem kell, mire elérünk az elenfélhez egy nagyedórás úton, aztán az megöl, úgyhogy menjünk el megiint... Játékok /PC, konzol/ 191601 De felvidítja az embert ha végre leszed valakit! :D
A Rayman nekünk is egy kedvenc, most fent is van a 3-ik rész. A Resident Evil-el csak játszanánk, ha elindulna. Ehelyett kreált magának egy ikont "Launcher.exe" névvel, és cseszik elindulni. A Sims... az pedig olyan aféle "örök kedvenc" kisebb időkihagyásokkal. XD
https://2img.net/h/oi45.tinypic.com/11jqe77.jpg <-- Itt van a Launcher! Játékok /PC, konzol/ 580731
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeCsüt. 4 Feb. - 17:19

Na de ez is biztos halott. Játékok /PC, konzol/ 491550
Játékok /PC, konzol/ He__s_Going_to_hell_3_by_DinosBacsi
Én szedtem le a kis k*csögöt! Bwuhahahahaaa!!! Játékok /PC, konzol/ 643501
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeCsüt. 4 Feb. - 19:16

Szép volt!^^
Én ha jácok, akk mindig háborús-lövöldözős-rúgjukszetazellenségseggét- játékokkal szoktam.
Van COD4 (Nintendo DS), meg Medal of Honor-Rising Sun (PS2).:P
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeCsüt. 4 Feb. - 19:38

Nem néztem volna ki belőled. Játékok /PC, konzol/ 501700
Én az IL 2 Sturmovik 1946-al szoktam ellenni. :D Ezt is abban teremtettem. Csak ez nem csak lövöldözős seggszétrugós, hanem repülővel lövöldözős segglerobbantós! :D
Itt van még néhány kép.

Játékok /PC, konzol/ He__s_Going_to_hell_2_by_DinosBacsi

Játékok /PC, konzol/ In_formation_by_DinosBacsi

Játékok /PC, konzol/ He__s_Going_to_hell_again_by_DinosBacsi

Játékok /PC, konzol/ He__s_again_going_to_hell_by_DinosBacsi

Játékok /PC, konzol/ He__s_going_to_hell_agaaain_by_DinosBacsi
Úgy őszintén ez a kedvencem. :D
Amm ha szereted az ilyen játékokat ajánlom ezt is. :D Nem tom mondjuk szereted-e a repülősöket? Játékok /PC, konzol/ 729914
Vissza az elejére Go down
Sassy
*
*
Sassy


Neme : nő

Kor : 34
Karakter : Iraka Otsuki
Hozzászólások száma : 260

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeCsüt. 4 Feb. - 22:28

Nálam a barbárul cafatokraszétlövős a nyerő Játékok /PC, konzol/ 729914 Régen pl imádtam a Duke Nukem-et. Valaki esetleg ismeri?:D Meg mit szeretek még......... az Arx Fatalist!:D Az egy eléggé nem ismert játék szóval az gondolom nem nagyon...XD Nem cafatokra lövős, de hangulatos. Annyira szerettem, olyan jó kis borzongós.
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 8:48

//mivel Koffeey kihagyta az utolsó hsz-emet megírom újra XD//

Végülis, itt is cafatokra lőheted az ellenséget a gépágyúval. Játékok /PC, konzol/ 501700
Duke Nukem?! Azt imádtuk Koffeey-el régen! :D Egyszer volt egy olyan "bug", hogy cheat-el örök életet csináltunk magunknak, jött a kedvenc ellenfelünk, aki valami izével lebeg a levegőben, bementünk vele a liftbe, az elkezdett össze vissza lövöldözni, nagy füst. Mire kijöttünk a liftből, elszállt a füst, barát meg sehol... Játékok /PC, konzol/ 97745
Az Arx Fatalis-t is ismerjük. :D De azzal féltünk egyedül játszani. Tökre besz*rtunk a troll léptei hallatán Játékok /PC, konzol/ 23410 Mindig Steinnel játszottunk. :D Rázártuk a trollra a kaput, és azon át ütöttük. XD Aztán az árokba is belöktük, de onnan kijött. Játékok /PC, konzol/ 574382

//és beletettem azt is amit ő írt XD//
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 9:13

A baráááát Játékok /PC, konzol/ 574382 XD

Az Arx Fatalis jó volt XD Beültünk mindig hárman a gép elé és még úgy is féltünk játszani XXD Az jó volt mikor kijött a troll az árokból o.o Azt hittük elintéztük, de csak halljuk hogy lépked, visszamentünk megnézni, hát már a felvezető ösvényen battyogott felfelé Játékok /PC, konzol/ 612322
Meg volt valami furulyánk is... de már nem tudom az mire volt jó XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 12:03

Arra emlékszem, hogy lehetett sütni kenyeret a tűzben. XD Meg húsot! Játékok /PC, konzol/ 574382 DE nem lehetett olyan férfias kaját mint a... TÖPÖRTYŰ! Játékok /PC, konzol/ 483518
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 12:12

Meg a borda! :gyere: Azt is sütögettük XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 14:27

Jó sok patkányborda!!! Játékok /PC, konzol/ 574382 Meg ettünk... almát! Játékok /PC, konzol/ 392785
Bár azt nem sütve. XD Játékok /PC, konzol/ 243759
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 15:06

Meg a poshadt hal! :D Dobáltuk mindig rá a tűzre XD Ott sült benne minden sz*r XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 15:39

De minden... Játékok /PC, konzol/ 574382 Amit csak a földön találtunk. Játékok /PC, konzol/ 483518
Vissza az elejére Go down
Sassy
*
*
Sassy


Neme : nő

Kor : 34
Karakter : Iraka Otsuki
Hozzászólások száma : 260

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 19:40

Én tényleg mindent. A köveket meg a széket isXD Meg a varázslás:D TÓÓÓ RÁÁÁ DAUUUUXD
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 20:02

Mi is elég sok mindent hajintottunk bele. XD Bár azért széket nem... Játékok /PC, konzol/ 102733 Juj, a varázslás. XXD Az a duma neki. Hojj.... meg Hujááá! Meg mindenféle hülye szótag...
Hát jól el lehetett szórakozni azzal a játékkal. XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 21:44

Ehezzz milyen játék? Játékok /PC, konzol/ 102733 ×D Nem ijesztősről volt szó? ×D Vagy szakács szimulátor inkább, kis Harry Potter fílinggel? Játékok /PC, konzol/ 243759
Vissza az elejére Go down
Sassy
*
*
Sassy


Neme : nő

Kor : 34
Karakter : Iraka Otsuki
Hozzászólások száma : 260

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 22:14

Hát eredendően ijesztgetős, komoly játékXD Csak tudod, hogy a hülyegyerek is kiélhesse magát.....
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeVas. 7 Feb. - 11:17

A tökéletes játék... Játékok /PC, konzol/ 574382 A bátor hős... Játékok /PC, konzol/ 483518 ...a nemes szakács... Játékok /PC, konzol/ 392785 ...a varázs... Játékok /PC, konzol/ 612322

Újra kedvet kaptam hozzá, felinstalláltam, és... Játékok /PC, konzol/ 483518 nem merek vele játszani... Játékok /PC, konzol/ 31212 A második pályánál nem merek tovább menni... Játékok /PC, konzol/ 97853

Hamar át is kereszteltem Sötét Nagyúr-rá... Játékok /PC, konzol/ 4422 Játékok /PC, konzol/ 2gvtrpw (<-- a rózsaszín háttér Koffeey agyszüleménye...)
Vissza az elejére Go down
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeVas. 7 Feb. - 15:29

én olyan rég játszottam:O na jó azért annyira ne mert néha leülök Crash Twinsanityzni vagy Star Wars Battlefront 1-2őzni..mondjuk aztmár unomxD
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeVas. 7 Feb. - 18:07

Azokat nem ismerem... Játékok /PC, konzol/ 102733 Milyenek? Játékok /PC, konzol/ 243759
Vissza az elejére Go down
Sassy
*
*
Sassy


Neme : nő

Kor : 34
Karakter : Iraka Otsuki
Hozzászólások száma : 260

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeVas. 7 Feb. - 20:14

Dínósbácsi írta:
Újra kedvet kaptam hozzá, felinstalláltam, és... Játékok /PC, konzol/ 483518 nem merek vele játszani... Játékok /PC, konzol/ 31212 Hamar át is kereszteltem Sötét Nagyúr-rá... Játékok /PC, konzol/ 4422 Játékok /PC, konzol/ 2gvtrpw (<-- a rózsaszín háttér Koffeey agyszüleménye...)
:bukta: Sötét NagyúrXXXD Pedig úgy a trollos részig nem is ijesztő:P Fú, meg hát utána:D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitimeVas. 7 Feb. - 20:54

Mi lesz még? Játékok /PC, konzol/ 795967
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Ajánlott tartalom





Játékok /PC, konzol/ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játékok /PC, konzol/
Vissza az elejére 
1 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: