꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Játékok /PC, konzol/

Go down 
+7
Joey
Kisame
Tobii-zuzu
Stein
Itachifan
Sassy
JigoKuu
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeVas. 7 Feb. - 21:23

Sok félelmetes dolog? Játékok /PC, konzol/ - Page 2 795967
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeVas. 7 Feb. - 22:40

Dínósbácsi írta:
Játékok /PC, konzol/ - Page 2 2gvtrpw
*ledőlt a székről miután lefejelte az asztalt ahogy előredőlt a nevetéstől*
Hát ez nagyon kész ×D Sötét Nagyúr ×D Egész képernyős asztalt kérhetek? Csak hogy hogyan mutat úgy összességében ×D ×D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 8 Feb. - 12:32

Itt van; https://2img.net/h/oi45.tinypic.com/2cqfcyg.jpg
Rettegésben tartja a többi ikont odakint XD Szegény WinZIP pl nagyon fél az alatta tomboló gonoszságtól Játékok /PC, konzol/ - Page 2 775863
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 8 Feb. - 14:01

Én akartam berakni... Játékok /PC, konzol/ - Page 2 31212
Mi az hogy "nem annyira Sötét Nagyúr"?!? Játékok /PC, konzol/ - Page 2 139263 Ő az élet értelme! Játékok /PC, konzol/ - Page 2 574382
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 8 Feb. - 15:43

A tiedé esetleg XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 8 Feb. - 20:38

A tiedé is... Játékok /PC, konzol/ - Page 2 280351 Nem tom mért... Játékok /PC, konzol/ - Page 2 102733 De akkor is... Játékok /PC, konzol/ - Page 2 212874

Mellesleg itt van még két újabb kép! :D

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Russian_attack_2_by_DinosBacsi

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Russian_Attack_by_DinosBacsi

A gonosz oroszok leszedték a gépet amit meg kellett volna védenem! Játékok /PC, konzol/ - Page 2 31212 Elbuktam...
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 8 Feb. - 21:48

Az oroszok ügyibügyik :D Vigyázni kell velük ×D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeKedd 9 Feb. - 7:09

Hát nagyon sunyik... Játékok /PC, konzol/ - Page 2 102733 Le akartam szedni az egyiket, ő belelő a gépágyúmba, így nem tudtam rá tovább lőni. D:
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeSzer. 10 Feb. - 11:46

Szörnyű D:
A Tomb Raider játékokkal játszik valaki? Játékok /PC, konzol/ - Page 2 196731 Én úgy imádom őket Játékok /PC, konzol/ - Page 2 613170 Most vittem végig az Underworld-öt és a sok szenvedés ellenére is olyan jó volt ×D Mondjuk a Legend-nél nem jobb ˇ.ˇ Az a favorit :) Zip meg Alister Játékok /PC, konzol/ - Page 2 468935 Kár hogy már csak rádió szinten voltak benne az újban :(
Vissza az elejére Go down
Sassy
*
*
Sassy


Neme : nő

Kor : 34
Karakter : Iraka Otsuki
Hozzászólások száma : 260

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeSzer. 10 Feb. - 13:35

Én csak az Anniversary-vel (jól írtam le?) játszottam, mert az olyan kis összefoglalós vagy milyen volt^^ Az első nemtom hány rész összesűrítve:P De az tetszett nagyon, szal ha a közelébe jutok a többinek, lehet hogy nem fogok tétovázniXD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeSzer. 10 Feb. - 14:16

Mi a Legend-del és az Anniversary-vel (jól írtad le ^^) játszottunk :D A Legend tényleg verhetetlen, a japános meg a kazahsztános pályák a kedvenceink ^^ (Lehet tippelni kinek melyik XD)
Az Anniversary annyira nem tetszett, kicsit bonyolultabb volt nekem az irányítás, főleg az a belassítós head-shot-os rész... mindig hamarabb lőttem Játékok /PC, konzol/ - Page 2 102733 De azért szerettem azt is (:
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeSzer. 10 Feb. - 19:46

Dínósbácsi írta:
Azokat nem ismerem... Játékok /PC, konzol/ - Page 2 102733 Milyenek? Játékok /PC, konzol/ - Page 2 243759
Jók Játékok /PC, konzol/ - Page 2 658599
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 11 Feb. - 10:46

Koffeey írta:
...a japános meg a kazahsztános pályák a kedvenceink ^^ (Lehet tippelni kinek melyik XD)
A tied Japán :D (Ergo Dínóé Kazahsztán ×D)

Tegnap alfahímnél (×D) játszottam a GTA 4-el Játékok /PC, konzol/ - Page 2 918146 Fú de béna voltam Játékok /PC, konzol/ - Page 2 94350 Már az alap mozgással is gondok voltak, mert sokszor falnak mentem, de az még hagyján ×D Vezetésről inkább nem mondok semmit... elütöttem minden utamba akadó állampolgárt ×D Szerencsére írogatta nekem a kódokat, hogy a rendőrök hagyjanak békén Játékok /PC, konzol/ - Page 2 73542 Ja meg valami házban szaladtam felfele a lépcsőn, és valamit hirtelen nyomtam, erre legurult a lépcsőn szegény Játékok /PC, konzol/ - Page 2 612322 De nem halt meg ×D Úgyhogy aztán végül csak felmentem ×D De közben AH. végig ott röhögött mellettem hogy nyomi vagyok Játékok /PC, konzol/ - Page 2 191601 És mindig igaza lett, mert mindig ha mondta hogy na úgyis eltaknyolok a motorral, a következő kanyarban eltaknyoltam D: Ha mondta hogy úgyis karambolozni fogok, akkor másodperceken belül bumm és már zuhant is ki a pali a szélvédőn ×D
Hát ezt a játékot se fogom már komolyan venni Játékok /PC, konzol/ - Page 2 516426
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 11 Feb. - 13:20

Én uncsitesómnál (Alkadar) játszottam vele, nővérke voltam (valami cheat vagy mod vagy mi o.O) és minden embernek bevertem XD Meg kizuhantam én is a szélvédőn párszor XXD A pasika meg aki mellettem ült, kiabált hogy ittasan mért vezetek, meg hogy ő ki akar szállni @,@
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimePént. 12 Feb. - 13:12

Mert a Kazahsztános olyan jó. Játékok /PC, konzol/ - Page 2 729914 Olyan jó kis akciós. Játékok /PC, konzol/ - Page 2 30386

GTA 4!!! :D De jó lenne ha menne a gépemen... Játékok /PC, konzol/ - Page 2 483323
De jó vele játszani Alkadarnál. :D Mindenféle modsz*rságot letöltött. XD Mindig berak nekünk hülye testőröket, hiába mondjuk hogy ne. XD MEg van valami pózos modja is... egyszer futok a kocsi felé, megnyom valami gombot, Niko meg néhány méterre a kocsitól pofáraesik. XD MEg futok a zsaruk elől, megint benyum valamit újra pofára esek, állnék fel de a zsaruk mindig lőnek rám nekicsapódok a falnak, és soha nem tudtam felállni. XD Mire felállna megint eldőlt... XD


Ja és nem rég végrehajtottam egy nem túl szerencsés kényszerleszállást... Játékok /PC, konzol/ - Page 2 102733
Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Not_too_lucky_landing_by_DinosBacsi



Játékok /PC, konzol/ - Page 2 2povdq8
... Játékok /PC, konzol/ - Page 2 737579 És így nézek ki jelenleg a Sötét Nagyúrban... Szexi mi? Játékok /PC, konzol/ - Page 2 501700 XD
De már tök messze járunk! :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimePént. 12 Feb. - 20:14

Metál sisak, bőrszerkó Játékok /PC, konzol/ - Page 2 483518 Komolyan, mint egy idióta XD Hát hogy néz ki szegény szerencsétlen? Csodálkozik hogy lehülyézik a goblinok? XXD "Haa, stupid human!"

Am igen, már tök messze járunk. Na jó, ahhoz képest ahol régebben voltunk XD Különben még szerintem nagyon messze van a játék vége Játékok /PC, konzol/ - Page 2 102733
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimePént. 12 Feb. - 21:50

:ójaj: úgy néz ki mint akit leöntöttek egy vödör sz*rral :béna:
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimePént. 12 Feb. - 22:07

Úgy hát. :bukta:
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimePént. 12 Feb. - 22:46

Ppffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff Játékok /PC, konzol/ - Page 2 30386


Ennyi, nincs más hozzáfűznivalóm ×D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 13 Feb. - 9:20

Amikor mi megláttuk a végeredményt mi csak röhögtünk, de abbahagyhatatlanul... Játékok /PC, konzol/ - Page 2 568962 XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 13 Feb. - 15:34

Már vett fel hozzá láncos gatyát, egy fokkal már jobb Játékok /PC, konzol/ - Page 2 102733
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Vendég
Vendég




Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 13 Feb. - 15:38

Dínó mi a játék címe és honnan töltötted???mármint a repülős
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 13 Feb. - 16:32

Már írtam hogy IL-2 Sturmovik 1946. Az én kis drágaságom... Játékok /PC, konzol/ - Page 2 514184 És hát... nem igazán én töltöttem, hanem egy ismerősömet kértem meg (mert én béna vagyok ebben XD), és ő leszedte nekem. Játékok /PC, konzol/ - Page 2 196731
De állítólag Ncore-on is fent van... (így kell leírni? XD)
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 13 Feb. - 17:06

díno jól írtad
valakinek nincs fölös meghívója az ncore-ra?
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 13 Feb. - 17:10

Én is azt kerestem nem rég... Játékok /PC, konzol/ - Page 2 102733
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok /PC, konzol/   Játékok /PC, konzol/ - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játékok /PC, konzol/
Vissza az elejére 
2 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: