꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő \\vegyes\\

Go down 
+6
Shanna
Stein
Koffeey
Dínósbácsi
Kisame
Tobii-zuzu
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzer. 3 Feb. - 16:18

Hány pontod lett? :D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzer. 3 Feb. - 16:36

De igenin tudom! :neeeh:
Érdekes beszéd, hát! Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 491550
Mondjad mán' meg! Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 30386
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzer. 3 Feb. - 18:31

a magyar az 35 és 40 közt van,a matek meg 20 és 30 közt xD ennél tobbet nem modnok xD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzer. 3 Feb. - 18:34

Az nagyon jó :D Nálunk a mateknál a max pont a 31 lett, szóval az már zseni szint XD Az átlag meg 14-15 körül van. Szóval ügyi vagy :D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzer. 3 Feb. - 19:01

Hú akkor te nagyon okos ember vagy! Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 638604 :D
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzer. 3 Feb. - 21:25

csak apámnak nem tetszik hogy a magyar az 40 alá sikeredett :S de annak örülök hogy a matek 20 pont fölé ment :D nem ,én nem vok annyira okos ember .Átlagos vok Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 501700
Vissza az elejére Go down
Sassy
*
*
Sassy


Neme : nő

Kor : 34
Karakter : Iraka Otsuki
Hozzászólások száma : 260

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzer. 3 Feb. - 21:56

De okos vagy 4,8-as átlaggal meg ennyi ponttal:D Legyél rá büszke Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 918146 Lehet nagy az arcodXD
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 4 Feb. - 14:24

nem akarok nay arcú lenni Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 765713 xD
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 4 Feb. - 14:34

De legyé! :shutup:
Vissza az elejére Go down
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 4 Feb. - 20:41

úgy mint dínó :teehee:
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeCsüt. 4 Feb. - 20:45

Vagy mint Ita Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 729914 Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 30386 :teehee: (<-- szép sorozat)
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimePént. 5 Feb. - 21:39

Dundundunduuuuuun Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 483518
Új emotikonokat pakoltam be (csak vagy 2 hónapja készülök rá), egészségetekre Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 212874 Elvileg 'Mozgó2' címszó alatt, de ha b*szakszik velem a szerver akkor maradt az 'Eredetik'... és hát azokat töröltem, úgyse használta senki Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 102733 És bocs a hülye nevekért, este van én meg fáradt vagyok =.= ("Örökbefogadást" intézek... Nem akar összejönni Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 574382 Majd később bővebben XD)
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimePént. 5 Feb. - 21:52

nem akarok olyan nagy képű lenni mint dino és itaa xD
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 8:02

Ne is legyél! Még a végén férfi leszel b*szod!!! Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 737579 XD
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 9:10

feküdjeéé a hangsúllyal!!!!! és nem a nagyképűségtől vagy férfi kaku Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 191601
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 9:14

De ez se az ő agyszüleménye, a Négy Tesóból szedte, amit én néztem tegnap XD Olyan jó fiiilm Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 196731 Ismeritek? :D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 12:01

Amit menőn hozzáfűzhetsz ma, ne halaszd holnapra. Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 918146 És ha valaki valamit menőn hozzáfűz, ne rontsd el... Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 139263 XD

Amúgy kinek milyen felbontású monitorja van? Csak mert nekem az apám monitorján nem fér ki az aláírásom, úgy mint otthon. XXD
Vissza az elejére Go down
Sassy
*
*
Sassy


Neme : nő

Kor : 34
Karakter : Iraka Otsuki
Hozzászólások száma : 260

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 19:42

Én imádom azt a filmet! Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 196731 Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 196731 Csak elgórtam, pedig megvolt DVD-n Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 31212 Most vadászok rá... lehetőleg német szinkronnal, mivel magyarra itt nem sok esélyem van Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 97853
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 19:59

Eddig nem is tudtam hogy tudsz németül. Koffeey most mondta. :D
És angolul mennyire tudsz amúgy?
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 21:31

ma volt a farsang és a farsangi bulit meg mi csináltuk :DD naon jó volt Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 516426 Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 84382 azt mksot pár haverommal szervezunk egy oszi bulit is ha már benne vaunk a buliban xD Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 97745
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 21:42

Én most indulok mindjárt éjszakai fedettmedencés buliba Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 729914 Na jó, a buli az túlzás, csak ilyen kis összeröffenés :D Majd jól megfagyunk ×D Mert hát ha fedett ha nem... azért kint van az udvaron ×D


Ja, és nekem 20"-os... nem tudom mekkora az. Talán 1240x860 vagy valami ilyesmi... bocs ha hülyeséget mondok ^^"
Vissza az elejére Go down
Sassy
*
*
Sassy


Neme : nő

Kor : 34
Karakter : Iraka Otsuki
Hozzászólások száma : 260

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 22:21

Ó, a sok bulis Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 30386 Jó szórakozást nektekXD Shanna azért ne fázz meg:D
Tobi, beöltöztetek valaminek?:D
Dinike; angolul makogok még. A tudás az erős kifejezés. Ha nagyon akarom, meg tudom magam értetni, de még távol állok azért a tökéletestőlXD De majd, idővel Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 682940
Képernyőőőőő az jelenleg 800x600 megapiciXD De nyominger laptoptól mit vár az ember... amúgy általában 1024x724 vagy mi annak a pontos mérete. Miért fontos ez?XD
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeSzomb. 6 Feb. - 22:36

jah,osztállyal . Pillanatképek a 8. osztályosoknapjaikból,valami ilyesmi volt a cim,csak 3. letunk de meg lett az egész bundázva,kulonben elsők lettunk volna,mert mienk volt a legjobb,sokan is ezt modnták.Állati volt xD
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 7 Feb. - 8:52

Akkor úgy tünik hogy a lányok közül mindenkinek kifér eddig az aláírásom. Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 516426
Shanna megfagytál? :D
Tobi, nálatok már volt farsang? Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 243759
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 7 Feb. - 9:17

jjaja,nekem nem fér ki,mivel 1024x7?? valamennyi,szal valami ilyesmi az én felbontásom,de majd lesz véve egy nagyobb lcd monitor :D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő \\vegyes\\
Vissza az elejére 
39 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: