꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A fórumról

Go down 
+2
JigoKuu
Shanna
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30
SzerzőÜzenet
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitimeSzer. 11 Május - 22:45

Na, részemről a mai termés:
- a > Vámpírok Birodalma< talán végre végleges formát nyerhetett ˇˇ
- hasonlóan kibővítettem >Hokkaidou-t<
- és szintén bővítést kapott végre >Touhoku< is :D

Hétvégén majd a többi országot is akarom buzerálni~ >3< Ha bármi javaslat van, sikítsatok xD Meg véleméknyenek örülnék~~~C:
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitimeCsüt. 12 Május - 12:48

Hú, nekem tetszik a Gaiden, meg a Kei :D Idő lesz átszokni Shippuuról, de a Kei olyan kis rövid, hangzatos, rááll a nyelve az embernek >///////<
Jók lettek nagyon a leírások, eddig nagyon tetszik az összes *///////* A Renmei klánleírást már elkezdtem, a hétvégén remélem beérik a termés, és bekerülhet az is ×3
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitimePént. 13 Május - 19:52

Na, szuper, örülök, hogy tetszik. *w* Te mit szólsz hozzá, Dínó?:D

Meg gondolkoztam rajta, hogy igazából inkább keis (shippuus) játékok mennek, nem a gaidenesek (simásak), mert azokhoz inkább küldik vannak. Szóval nem tudom, hagyjuk így a játékteret?xD Vagy lehetne akár úgy is, hogy


  • lehetne külön nagy témája külön a két idővonalnak a Szerepjátékok fülön belül (na, most aztán szépen leírtam, mondhatom, kb. totál átláthatatlan xD), tehát lehetne akár külön egy a Sima játékok mellett (térben felé rakva xD) Seya Gaiden meg Seya Kei. És akkor lehetne az, hogy különszednénk a küldiket (nyilván át kéne nézni/írni őket az új dolgoknak megfelelően) aszerint, hogy melyik idősíkra szánjuk őket. Mert ugye azért lesznek még küldik. Ugye?xD
    És emellett meglehetne mindkét témában egy olyan topic, mint a mostani shippuuden, ahova vegyesen írjuk az adott idősík játékait (talán így a Gaiden is beindulna kicsit?xD). ˇˇ Vagy akár nem így, egy topicba, hanem mindegyik idősíkban lehet tőlem országok szerinti helyszíneknek topic, bár ez már talán túl sok lenne...x,D

  • akár nem idő, hanem helyek szerint is variálhatnánk a dolgokat. Tehát a küldik maradnának a küldis topicban, feltüntetve címben vagy leírásban, hogy melyik milyen idősíkra vonatkozik. Az országoknak lenne külön témájuk akkor, ahol lehetne külön topic az idősíkoknak.

  • maradna minden, ahogy volt.


Bocsi, lehet, csak én keresem most hirtelen mindenben azt, hogy lehetne változtatni, és ti ezen abszolút nem gondolkoztok, meg hagynátok, ahogy van... A fórumról - Page 30 102733 Nyugodtan szóljatok ám, aztán leállok x,D Csak úgy elkapott a hév, mikor azon gondolkoztam, hogy lehetne átláthatóbbá tenni a játékok rengetegét...ˇˇ És nekem az első verzió nagyon tetszik x,D



Szerk.: Dolgoztam kicsit x,D Betettem Koshinetsu-hoz >Nikko-t<, illetve Kyuushuuhoz (amire ráférne majd vmi leírás, de azt Koffra bízom X,D) >Kitakyuushuu-t<. C: Holnap majd folyt. köv. x,D
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitimeKedd 17 Május - 20:47

Na, volt ma egy "kis" átalakítás, rendbe szedtük a Játékteret. :D Nagy tapsot Koffeey-nak, aki képes volt 1-2 órája erejéig elviselni, míg pattogtam rajta. x,D

Büszke vagyok magunkra, szuperül állunk. ˇˇ
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitimeKedd 17 Május - 21:35

Nem is volt pattogás és Jigokunak is jár a taps a küldis topik ráncbaszedéséért!! uwu
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitimeKedd 17 Május - 21:53

Hát remélem, tényleg nem voltam olyan idegesítő x,D Meg hogy még jobban összekapjuk magunkat, aztán lesz itt nemulass ˇˇ
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitimeCsüt. 26 Május - 23:17

Nem sok frisst hoztam mára, de gondoltam, jelzem, hogy megírtam a >Mamono klán jellemzését<. C:

Aztán majd hamarosan jön a többi is. ˇˇ Minden vélemény jöhet ide, kíváncsi vagyok, mennyire lett gázos ˇˇ" Főleg az a klánszimbólum, az valami iszonyat ronda, de mégis úgy tetszik X,D Meg olyan jó buli volt, akarok még sok ilyen kis rusnyaságot rajzolni ˇˇ
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitimeSzomb. 9 Júl. - 12:37

Húúúúúúúha, a klános rész milyen szépen alakul! A fórumról - Page 30 196731 Szuperek a leírások, a Shirayuki klánszimbólumba pedig beleszerettem, olyan szép! ×D De mind, nagyon jók lettek A fórumról - Page 30 112523 Már most szégyellem magam, hogy Renmei klánszimbólum (még ha a leírás kezdeti fázisai már alakulóban is vannak) nem lesz A fórumról - Page 30 86784
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitimeSzomb. 9 Júl. - 13:02

Ugyanmár, kitalálsz valamit, és megcsináljuk. :D

És köszi, úgy örülök, hogy tetszenek C,,: Hamarosan megcsinálok mindent, és akkor részemről a klános dolog kész lesz :D
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitimeSzomb. 9 Júl. - 13:21

Én most hirtelen nem is tudom, a Renmei és Hare klánon kívül van a szellemi tulajdonomban más? ×D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitimeSzomb. 9 Júl. - 13:28

!!:O
A fórumról - Page 30 Tumblr_n3p11bFFRG1slf5ufo1_500


Amúgy nem tudom (a sajátjaimat seXD), esetleg a kisebbek, mint Tsuu-é, vagy Koutáé?:D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitimeSzomb. 9 Júl. - 14:27

!! 8D
A fórumról - Page 30 Tumblr_m4qqgi36xm1qaincbo2_500
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitimePént. 12 Aug. - 22:50

Fejlééééééc! A fórumról - Page 30 112523 A fórumról - Page 30 468935 A fórumról - Page 30 73542
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitimeHétf. 15 Aug. - 22:04

Egy kis friss: bekerült egy új topic a világleíráshoz, ahol majd a természetfeletti lények bővebb jellemzése lesz megtalálható. A vámpírok bekerültek már, remélhetőleg az akkik jönnek utána~~*3*
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitimeKedd 16 Aug. - 17:39

Ne akarjak már én is egy vámpírt, ne mááááár A fórumról - Page 30 775863
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitimeKedd 16 Aug. - 20:09

Akarj csak, akarok még énis, szóval nem lennél egyedül xD
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitimeCsüt. 25 Aug. - 20:14

Egyedül nem, de mérges, elhanyagolt karakterek kereszttüzében annál inkább 8D
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitimeHétf. 29 Aug. - 11:14

Hát de akkoris~~~ A fórumról - Page 30 28602
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitimeSzomb. 17 Feb. - 23:55

Na hát mondom leírom ide a rinyámat, mert végül is a fórumról van szó, szóval na. xD Ilyen belsős érzelemtenger jön a lehető legőszintébben, és tudom, hogy vagy ezerszer el fogom sírni magam (főleg mert nagyon el fogok érzékenyülni írás közben), de azért remélem, nem riaszt majd ez titeket el attól, hogy elolvassátok, ami ezután jön.

Mit is jelent nekem a Szeja?
Amikor 2009-ben megtaláltam Szeját, és regisztráltam, jó sok szarságon voltam épp túl. Meg volt, ami még sajna tartott is. Volt ott többek között osztályváltás (egy olyan közösséget hagytam ott, akik évekig kiközösítettek, ami érzelmileg nagyon rajtam hagyta a nyomát) meg szerencsére nagy nehezen le tudtam rázni azt a pedofilt, aki nagyon durván belemászott az életembe. Még Thrillianon szedtem össze, az egyik ottani moderátor volt (és persze egy naiv 13 éves nem gondolta, hogy ne lenne ezáltal megbízható), aztán amilyen kedves volt először, olyan rámenős és erőszakos lett idővel.

Tartott még nálam nagyban a Naruto láz (az a fajta, amikor az ember a karakterek születésnapját és vércsoportját is tudta xD), aztán minden rémség ellenére úgy gondoltam, hogy csak keresek egy fórumot, ahol lehet szerepjátékozni. Mert azt szerettem (még az a rohadt perverz se tudta megutáltatni velem szerencsére), meg rajzolni is, és hát persze mint korábban írtam, a Naruto is igen aktív része volt az életemnek, és valahogy így keveredtem ide. Amolyan újrakezdésként tekintettem rá, remélve, hogy itt nem leszek kinézve, mint az osztályban, mert nem vagyok egy kétszínű, hazug picsa, aki eltűri, ha ráadásul fogdossák is. Meg hát titkon reméltem, hogy ez ilyen pedofilmentes övezet is lesz, ahol talán szerezhetek pár új netes barátot, miközben jókat játszhatunk majd együtt.

Aztán a vicces "Dínós konfliktust" követően (ami lényegében annyi volt, hogy míg nem volt online senki, én feltettem pár rajzomat a rajzos topikba. Aztán Dínó megkérdezte, hogy csak azért regisztráltam, hogy a rajzaimat megmutassam? Mire persze én ezt valami szörnyűséges leszidásként éltem meg, hogy ilyen magamutogatós valaki vagyok. x,D) csak sikerült bekapcsolódni meg játszani.

Idővel meg persze mindenkit jobban megismertem, és nem is gondoltam volna, mennyire az életem részei lesztek. Olyan jó volt együtt játszani, napi szinten a közben igencsak makacs és bugos chaten dumálni. A fórumról - Page 30 196731
Meg még emlékszek a közös karácsonyozós meg szilveszterezős estékre is, semmi pénzért nem adtam volna őket másért.

Aztán tudom, hogy mindenkinek ezer dolga lett, egyetem, munka, meg a kettő együtt és hasonlók. Meg is fogyatkoztunk meg jól el is tűntünk, és tudtam, hogy bánom, meg így is gyakrabban gondoltam Szejára, meg hogy milyen jó lenne újra játszani, csak valahogy sose jött össze. Meg sokat gondolkoztam azon, hogy sokszor miért érzem magam kicsit olyan levertnek, vagy miért van olyan hiányérzetem, és mindig arra jutottam, hogy úgy szeretem/szerettem Szeját meg titeket, és annyira megszoktam, hogy az életem részei vagytok, hogy hiába olyan kihalt az oldal vagy 2 éve (nekem nem is tűnt annyinak amúgy, mintha tegnapelőtt még aktívan dumáltuk volna, az Alienes küldiben ki hogy jön majd T3T), azért csak fel-felnézek közben. És most el is döntöttem, hogy feltámadok a hamvaimból, és le fogom szarni, ha csak éjfélkor tudok beesni a suli miatt, vagy hisztis picsa vagyok az idegtől meg a sok stressztől, mert ha ide fel tudok jönni, mindig úgy otthon érzem magam és megnyugszom.

Szóval na, csak annyit szerettem volna mondani, hogy nagyon szeretlek titeket meg az oldalt, nagyon hiányoznak a régi játszogatások. És tudom, hogy mindenkinek ezer dolga van, meg nyilván tudtam, hogy nem fogunk örökké játszani, de én azért csak azért is szeretném, ha halálom után az örök Szejamezőkre távozhatnék, hogy ott folytassuk az aktuális küldiket, és ez az egész sose érjen véget. ˇˇ Mert igazi kis család lettünk, számomra legalábbis. És nem gondoltam volna, hogy ennyire meg fogjátok határozni az életem bizonyos aspektusait, de mégiscsak így történt. És ennek nagyon örülök. De persze még jobban örülnék, ha másnak is lenne kedve esetleg feltámadni! A fórumról - Page 30 483323
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Ajánlott tartalom





A fórumról - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról - Page 30 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A fórumról
Vissza az elejére 
30 / 30 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30
 Similar topics
-
» A fórumról

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: