꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A fórumról

Go down 
+4
Shanna
Dínósbácsi
Dani
Koffeey
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: A fórumról   A fórumról Icon_minitimeSzomb. 19 Jún. - 16:18

Ide jöhetnek kérdések, vélemények a fórumról ^^




~!!~

A havonta változó fejlécek listája;

2011:
Augusztus - Haruhi (Dínó) -- a kép nekem nincs meg, szerintem neki igen xD
Szeptember - Kafun (Shanna)
Október - Yasuko (BlackGirl)
November - Hachibi/Naoda (Jigoku)
December - JigoSae (Jigoku, Koffeey)


2012:
Január - Raidon (Joey)
Február - Takai (Shanna)
Március - Sakkun (Koffeey)
Április - Damu (Koffeey)
Május - Kida (Shanna)
Június - Chichi & Dorei (Shanna)
Július - Mizuma (Dínó)
Augusztus - Kazuo (Jigoku)
Szeptember - Shouta (Koffeey)
Október - Yamashita (Tobi)
November - Raiga (Jigoku)
December - Koru (Shanna)


2013




A hozzászólást Koffeey összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 1 Nov. - 1:21-kor.
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimeSzomb. 19 Jún. - 16:24

És akkor elsőnek... a színes nevek :D A CseViben mondtam azt hiszem, de itt jobban szem előtt lesz xD
Nagy örömömben, hogy végre rájöttem hogy is színezem a neveket pontosan, lehet kérni színeket X'D Zöldön és piroson kívül akármit (mivel az az admin és a modik színei XD)



A másik pedig, nyári képet akarok kirakni fejlécnek (: Kettőt találtam eddig, de ha van valakinek az hozzon és szavazzátok meg X3

A fórumról 2lifsl5



A fórumról 25rkxuu


Persze méretezve meg kicsit megszerkesztve lesznek ^^



Eddig 2+ a felsőnek A fórumról 73695 (Dínó + én)
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimeVas. 20 Jún. - 12:06

1. kép a jobb
főleg naruto önhűtési módszere xD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimeVas. 20 Jún. - 13:14

Aha azon én is röhögtem xD
Úgy látom akkor az lesz ^^ De még várok kicsit :D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimeVas. 20 Jún. - 13:35

Amúgy Sakura kólát iszik, Sasuke, Uchiha (XD) jégkrémet eszik. Naruto-nak nincs pénze, vagy mi? A fórumról 149164 XXD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimeVas. 20 Jún. - 16:34

Az egy legyező XD Nem Uchiha jégkrém XD

Kitettem a képet ^^ Tudom azt mondtam még várok... de unatkoztam és megcsináltam X'D

A másik meg amit akartam, az a chuunin szint "táblája" :D Ugye a geniné ez a kunai késes, és volt nekem abból chuunin-os meg jounin-os is, de nem tudom hol O.o Talán a másik gépen... majd megnézem ha Dínó nem ül ott xD
De addig is találtam másik kettőt, ha jobban tetszenek esetleg akkor lehet valamelyik a chuunin szint jele, nem muszáj nekik egyformának lenni a geninnel szerintem ^^'

A fórumról W70yfr

A fórumról Mr67v5

Nekem az alsó tetszik jobban... de van még többféle Photobucket-en például, ha beírjátok hogy chuunin, csak ki kell őket szúrni a többi kép között xD Vagy ha van egyéb javaslat~... A fórumról 73695
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimeVas. 20 Jún. - 16:57

Ja az nem jégkrém A fórumról 102733 XXD
Amm nekem a felső tetszik jobban ^^" Az úgy illik az oldalhoz :^^:
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimeCsüt. 24 Jún. - 13:23

Nahh, akkor most banner :3 Négyet csináltam, mert több banner-nek beillő képem nem volt, keresni meg lusta voltam :P

A fórumról Jqjomq

A fórumról K2z5o1

A fórumról J7uplx

A fórumról 1h73fk


Melyik legyen? :D
(És igen, Niee olyan pofátlan hogy befoglalta az egyiket!! :O)
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimePént. 25 Jún. - 13:12

Hát... szerintem az utolsó kettő a legjobb :^^:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimeSzomb. 26 Jún. - 18:12

Szerintem a 3... :333
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimeHétf. 28 Jún. - 1:17

Hmm, utsó 3 nekem is :3 De ha konkrétabbat kell mondani... áh... talán a második... de a harmadik is tetszik nagyon :D
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimeKedd 29 Jún. - 12:11

Nekem mind1 O_O
Olyan szééééépek=DDD A fórumról 765713
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimeKedd 29 Jún. - 12:34

Nekem meg aztán végképp mindegy :P
Azt teszed ki amelyiket szeretnéd~ :^^: Nekem szerintem csak úgy fog menni ha topikot nyitok neki és oda bepakolom a banner(eke)t A fórumról 534553 De még szétnézek majd a vezérlőpulton xD (Még kiaknázatlan terület XD)
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimeKedd 29 Jún. - 13:37

Hát, és ha aknára lépel, úgy fogsz szétrobbanni mint finglovas Tsuna az aláírásodban A fórumról 968628 XD
Vissza az elejére Go down
Sassy
*
*
Sassy


Neme : nő

Kor : 34
Karakter : Iraka Otsuki
Hozzászólások száma : 260

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimeSzer. 30 Jún. - 23:29

Nemtom vane beleszólásom, olyan ritkán vagyok fent |C A rang képekből a másodikat mondom, a bannerekből meg talán a 3., de azok közül igazából szerintem mind nagyon jó lett:D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimeCsüt. 1 Júl. - 9:58

Persze hogy van beleszólásod, hisz tag vagy A fórumról 123558
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimeVas. 11 Júl. - 21:44

Ma egész nap szerverkarbantartás volt és ezért ilyen lassú meg félig-betöltődős az oldal, vagy csak a mi netünk lassú? xD Mert pl a fejléc nem szeretne betölteni, csak az oldal neve jelenik meg... meg hsz elküldése után nem szeretne tovább ugrani, csak tölt és tölt xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimePént. 16 Júl. - 18:33

Legnagyobb örömömre mostanság azért kezd visszatérni az élet a topikokba :D Viszont, nem tudom mennyire tartozik ide, de végül is a fórum szerves része illetve alkotó eleme... a szerepjáték :ohohoho: Ami jelenleg szörnyű kínokat él át A fórumról 568190
Nem azt akarom hogy minden nap mindenki írjon minimum kétszer, minimum hatmillió sort... de elrettentő tény ként:
A kísértetházas küldetés több mint egy hónapja, egészen pontosan 44 napja áll.
Emellett vergődik az amulettes is, bár az "csak" 2-3 hete...
A fórumról 458933
Ha csak hetente egy hozzászólást belepasszíroznánk az időnkbe, egész szépen haladhatnánk, és az olyan szerepjáték-b*ziknak is ki lennének elégítve a vágyai, mint amilyen én vagyok.
Nem igazán tudom miért állunk. Ha uncsinak tartjátok a történetet, akkor nosza, írjatok bele valamit ami szerintetek felkavarná az álóvizet. Egyáltalán nem kell igazodni a másikhoz, ha neked az unalmas/nem érdekes A fórumról 4422 Az meg nem lehet hogy nem fér bele 10-15 sor megírása egy hétbe, ráadásul mindez nyáron, ebben a dogmelegben, mikor amúgy sem megy senki sehova. Persze mindenkinek lehet ilyen-olyan dolga, de ez kb fél órát vesz igénybe...
Azért mondom, mert én spec szenvedek. Nagyon játszhatnékom van, de nem tudok magammal játszani, ez szerintem érthető ^^' Nem csinálhatok egyedül küldetést, nem irányíthatom mások karakterét... mert egyedül nem izgalmas. Az benne az izgalom, hogy nem tudom a másik mit fog csinálni. És ez már annyira hiányzik... léééééégyszi légyszi, kicsit aktiválódjunk A fórumról 816374
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimePént. 16 Júl. - 20:25

*bólogat* Igen, én is szenvedek A fórumról 31212
Nem akarok senki nyakára mászni (biztos hogy Shanna sem azért írta :]) de tényleg nem sok az a pár sor (:
Az is olyan lelombozó mikor pl nézem Dínóval hogy írt-e valaki, és Shannát látjuk hogy "felszabadult" (XD) és akkor nézzük végig, aztán ott rikít az új hsz jel a Futó Játékoknál is, Dínó meg rögtön lenyomja a "Hozzászólások megjelölése olvasottként" gombot... nehogymár esetleg még csak fél másodpercre is rá kelljen néznie ha a játékba írt... (ami egyébként is lehetetlen, mert nem ő jön) A fórumról 133235 (Igen Dínó, gonosz vagy D:)
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimePént. 16 Júl. - 20:50

Gonosz vagyok?! A fórumról 775863 Ezzel nem mondtál újat... A fórumról 752584 XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimeVas. 18 Júl. - 21:15

Lassan ráveszem magam az emotikonok átrendezésére ill. újak is kerülnek majd be... ha van valakinek olyan amit szeretne ha bepakolnám, akkor küldje el vagy pm-be vagy ide :D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimeHétf. 19 Júl. - 14:11

Én majd hozok párat... ha még nem mentetted le mindet mikor használtam ×D De van még különben :D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimePént. 6 Aug. - 0:46

*azóta is hozza*
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimePént. 6 Aug. - 8:10

Én is szoktam látni, de mindig elfelejtem lementeni XD
Pedig még gondolom is, hogy "ez mondjuk tök jó lenne a fórumra" A fórumról 278431
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitimeHétf. 9 Aug. - 20:12

*mániákusan kacag* A fórumról 94350 Nnnna, akkor a felső gombocskák... A fórumról 94350 *dolgozik rajtuk, miután sunyi ötlete támadt*
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Ajánlott tartalom





A fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: A fórumról   A fórumról Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A fórumról
Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» A fórumról

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: