꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő \\vegyes\\

Go down 
+4
Kisame
Dani
Koffeey
Joey
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
SzerzőÜzenet
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 14 Feb. - 16:26

Túl sok negatív véleményt hallottam már én is róla de pont amiatt amit Shanna is mond hogy legalább az érzés miatt megéri :D Amúgy meglepően gyenge(14-15%) ahhoz képest hogy rizs pálinkának is szokták hívni mondjuk rizsbornak is ahhoz viszont közelebb áll :D Na mindegy kell egy üveggel annyi tuti.
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 14 Feb. - 17:23

Hát ha szerzel akkor oszt majd meg velünk a tapasztalatot, mert engem érdekel Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 120865
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeVas. 15 Feb. - 15:32

Igen amúgy, egyáltalán nem erős, és mégis, animékben hogy kiüt mindenkit ×D Mit szólnának egy jóféle 50 fok körüli pálinkához, tőlünk? ×D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeVas. 15 Feb. - 17:12

Azért üti ki az animekaraktereket, mert ott mindenki 15 éves és életében nem fogyasztott még semmit. Ők szerintem még egy rumos csokibigyótól is berúgnának XD
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeVas. 15 Feb. - 17:45

Hát szerintem nagyim házipálinkájából egy korty után kifingana minden animehős xD Főleg, hogy az még apu szerint is erős, de ő eddig soha semmire nem mondta ezt :,,,,D Mama keményen tolja ˇˇ
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeVas. 15 Feb. - 18:35

Hát igen a jó magyar pálinka :DD(Amúgy az említett nagyiféle pálinka felkeltette az érdeklődésem xD) Nem csoda hogy a top 5 legpiásabb országba beletartozik kis hazánk is xD Nem lehet mindenki olyan kemény mint mi.
Mondjuk szerintem már egy jó házi szaga is elég lenne kóstolástól való visszalépésükhöz :D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimePént. 13 Márc. - 19:31

Megosztottam ugyan már mindenhol máshol is, de azért itt se maradjon már el Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 729914
Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 N2uPpf0
[NAGY WAIFU]
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimePént. 13 Márc. - 20:50

Óó, tehát ő a Feleség 8D Milyen kis huncut~ Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 516426
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimePént. 13 Márc. - 21:23

Énis néztem, szép kis jószág C,:
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimePént. 20 Márc. - 18:48

És ki nézte ma a napfogyatkozás féleséget? Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 658599
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimePént. 20 Márc. - 18:49

Én emelt törin ültem :'D És az izgisebb volt, to be honest :P
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimePént. 20 Márc. - 19:22

Hát tény, hogy nem volt valami nagy szám vizuális szempontból. De azért mégis, nálunk az egész iskola kivonult 10:50-kor XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimePént. 20 Márc. - 19:48

Az ma volt? Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 568190
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimePént. 20 Márc. - 20:13

Nekem animés órám volt, szóval én azzal voltam elfoglalva akkor ˇˇ Meg Pesten a sok hülye magas épület miatt (amiket amúgy imádok x,D) amúgysem láttunk mi semmit ˇˇ
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimePént. 20 Márc. - 20:20

Én miért hittem azt, hogy 21.-én lesz ez? D8
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitimeSzomb. 21 Márc. - 1:09

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 40 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő \\vegyes\\
Vissza az elejére 
40 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: