꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Animék, mangák

Go down 
+7
Sassy
Kisame
Tobii-zuzu
Itachifan
Stein
Dani
Koffeey
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Next
SzerzőÜzenet
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeKedd 5 Május - 11:33

:nom-nom: XD
Háát... lehet hogy az apja csak később lett transzfesztita XD (Így kell ezt írni? :O.o:)
Tesómnak is sokat csinálta.
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeSzer. 6 Május - 15:26

Vagy akkor még nem vitte haza a munkáját ^^
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeSzer. 13 Május - 16:39

A Mondót veszi valaki? :): Annyit röhögtem ma rajta XD Van egy Az anime-hősök hétköznapjai rovat és Tachika (aka Itachi) szerepel benne :8D:

"...Az Irreális Igények Intézete a felpuffadt egójú karakterekre szakosodott. Első betegük Uchiha Itachi volt, akinél egy forgatáson szakadt el a cérna, miután a kisegítő nem volt hajlandó több hajzselét szállítani neki. Ezután Itachi felborította az öltözőasztalát, amiről szerteszét potyogtak a Sasukét istenítő promóciós tárgyak, majd fejest ugrott a legközelebbi medencébe. Itt viszont végre fény derült arra, hogy miért használ annyi zselét, ugyanis begöndörödött a haja! Miután észrevette, hogy mindenki rajta röhög, teljesen magába zuhant, és az öccse nevén kívül mást nem tudott kinyögni nagyon-nagyon hosszú időn át. Ezért is került elő olyan nehezen a sorozatban..."

És ezt úgy elképzeltem... és vicces :Đ XXD De vannak még nagyon jók XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeVas. 17 Május - 16:15

mintmár említettem mekkora faszállatokxxd LoLXD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimePént. 22 Május - 17:07

Találtam egy olllyan elvont animét XXD Fooly Cooly a címe, Animefreak.tv -n néztem... hát... fura XD Olyan tényleg fura :O_o: Nemtom mit szívott aki csinálta XD Érdekel valakit? XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 23 Május - 9:07

attólfügg miről szól:D dejólhangzik:ĐĐ
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 23 Május - 16:40

Hát aaazt... nem igazán tudom XXD Fura meg kusza :O_o:
http://www.animefreak.tv/watch/fooly-cooly-episode-1-english-dubbed-online-free
6 részes összesen, én kettő láttam XD Az első rész eleje pedig normális, aztán lesz... érdekes XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeVas. 24 Május - 10:35

akkor megkukkolom majdXXD
Vissza az elejére Go down
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeHétf. 25 Május - 18:25

elkezdtem nézni egy új Animét : Kiba

animefreak.net en tudjátok nézni :D

arról szól hogy van Zed, és ő ilyen szabadságra vágyó emberke és átkerül a való világból egy másik világba, ahol ilyen "Shadow vagy Shard Casterek laknak" (azért irtam ugy hogy vagy, mert hol az egyik szinkronban igy mondják hol a másikban úgy) lényeg hogy, ezek lehetnek rosszak és jók is, és szokásos módon főhősünkben hatalmas erő lakozik és megtanulja Shadow Caster képességeit használni,
A castereknek vannak lelkeik... amik szörnyek alakjában jelennek meg ha szólítják őket és Zed lelke rendkívül erős :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeVas. 31 Május - 14:03

Jónak hangzik :Đ Én egy olyan mangát találtam hogy Neji XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeVas. 31 Május - 16:31

wooot :D biztos jóó XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeKedd 2 Jún. - 16:46

Már nem emlékszek pontosan miről szól... de valami emberrablós :):
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeHétf. 8 Jún. - 23:12

Csevegőből kiszakítva, Hellsinges, Animax-es, ésatöbbis téma;

A Hellsing jó, én a mangát olvastam :^_^: Valameddig... nem végig Animék, mangák - Page 2 102733 Animax-en megy most az FMP is :): Annak örültem, akartam már régóta nézni :<3:
És az új FMA-ról hallott már valaki? Remake-et csiniznek, ugyanaz lesz a sztori csak jobban ragaszkodnak majd a mangához és a grafika is odabiszibaszóbb lesz ×D Pontosabban már csinálják. Lehet hogy már nézhető is, nem tudom. Azt biztos megnézem majd előbb-utóbb, az "eredeti" sorozatot nagyon imádtam és a Shamballás befejezőfilmet is :nom-nom:
A Shippuuden egyébként hol tart most? Pár hete nem néztem, nyár folyamán pótolgatni kéne ^^'
Vissza az elejére Go down
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeKedd 9 Jún. - 7:59

112 volt most
:D és vége a fillereknek, szóval ha megnézed a kövit, ami csütörtökön jön ki, akkor már láthatod Sasuke kuntot :D
de öcsém így elrontani egy fillert, Gurent ki nem állhattam, annyiszor megmenekült Narutóék elől hogy már szánalmas eddig húzni, és a végére hogy éli túl azt hogy beleesik a vízbe ááá
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeKedd 9 Jún. - 14:27

Shanna-chan írta:
És az új FMA-ról hallott már valaki? Remake-et csiniznek, ugyanaz lesz a sztori csak jobban ragaszkodnak majd a mangához és a grafika is odabiszibaszóbb lesz ×D Pontosabban már csinálják. Lehet hogy már nézhető is, nem tudom. Azt biztos megnézem majd előbb-utóbb, az "eredeti" sorozatot nagyon imádtam és a Shamballás befejezőfilmet is :nom-nom:

Én a Mondóban olvastam :<3: Szünetben tuti nézni fogom, imádtam az FMA-t :83: :83: Meg a mangát is akartam olvasni és ez így pont tökéletes XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeKedd 9 Jún. - 16:52

Végignéztem a Fooly Coolyt már jó régXD de..uh aszem a kedvencem lett*w* olyanszépvoolt<3 szerintem szomorú volt a vége:(

Kedves Dei-Dei elolvastad már a Zettai Kareshit vagy az Akuma na erost?XD vagy aaaaz ördögi srácot?XD Nekem a Zettai Kareshi lett a kedvenc mangám..ésa vége..ajjTT^TT

nyáááj most a Naru manga lesz igen érdekes..
Spoiler:

amúgy én Naru shippuudent sztem majd akor nézek haa végre Ita vs Sóska lessz*w* vagy amikor feltűnik ItaXD

Amúgy lenne egy kicsit off rész is XD:

Szeretitek a Family guyt,Amerikai fatert vagy Billy és Mandyt,King of the Hillst esetleg a Futurámát?(van amúgy elég sok dolog még ott nemcsak ezekxD) ha szeretnétek nézni/tölteni MAGYARUL a:

Family Guyt : http://familyguy.blog.hu

Amerikai fatert és a többi soksok cuccot: www.americandad.uw.hu
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeKedd 9 Jún. - 17:46

Én addig jutottam benne, ahol a fiú fejéből (Takkun?...ha jól emlékszek :^^;: ) a harmadik robot nőtt talán ki :scratch: Hétvégén kezdem a pótlást mindenből XD Nagy anime-hét elé nézek a kövi héten XXD
A Zettai Kareshit igen, 20-nál vagyok ^^ Úgy szeretem, olyan nagyon aranyos :<3: Én is akarok rendelni Night-ot :X3: XXD

Azt én is olvastam, amit spoiler-be raktál, hát... egy ideje nem olvasom a mangát, csak a történésekről értesülök, de ezt megnézem XD Csak úgy varázsszóra hopp mindenki? XD

A Billy és Mandyt régebben néztem a Cartoon-on XD A Kaszást bírtam benne :83:
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 11 Jún. - 15:47

Naota=) am igen Ta-kun^^WoooW az tökkkisjó^^ én még nem tervezek anime nézéstXD
Furi mindenki eztmondja kb aki olvassaxDHajráX DJólmegdugnaO_O


Hát jaXDbár nem varázsszóraXD
Mandy a tutiX)
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 11 Jún. - 23:18

Én már nagyon tervezem XD Kb egy hónapja akarok már mindent bepótolni :._.: Mondjuk a Shippuudennel már megvagyok, tegnap megnéztem XD Tobi meg Deidara.... :<3: :<3: Kaptak kemény fél részt :-_-: Meg ami előtte volt, egy kicsi dango meg ezek XD
Tényleg? XD Pedig én tényleg nem olvasom XXD
Hát hárítani kéne, mint Riiko :O_o: XD Mondjuk annyira nem sűrűn :u_u:
Azt majd megnézem hogy volt XD Érdekel ^^
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeVas. 21 Jún. - 15:10

Pótoltam a Shippuuden lemaradásomat :3: A 114.-ben van egy jelenet ahol Szaszke olyan hülyén néz ki ×D Bazinagy fülei vannak :O.o:
Animék, mangák - Page 2 2afhj7k

Itt meg mintha sörhasa lenne :aahaa:
Animék, mangák - Page 2 2yvuqeh

Szegény... :T~T:

A Tobi és Dei vs Sanbi résznél viszont nem értem, hogy Tobi tényleg csak olyan nagyzolós és kijelenti, hogy ő verte le a tekit, miközben Dei hala volt az, vagy pedig Dei hala csak segített és Tobi tényleg csinált valami jutsut, amit ügyesen kitakartak Tsunade remegésével? :O_o: Mert én az utóbbira tippelek, mert hát... Tobi Akatsuki tag végül is :scratch:
Vissza az elejére Go down
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeVas. 21 Jún. - 16:29

én szerintem azta részt nagyon elsiették, megnéztem volna szívesen még egy kis harcot, nem volt nekem elég hogy csak 1 hal és vége, mert erre várni kb 2 hónapot, a sok filler szar miatt, nem érte meg
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeVas. 21 Jún. - 18:48

Én azóta erre a részre vártam mióta láttam a mangában :=.=: Jó mondjuk a mangában még rövidebb volt XD De tényleg, ha már ennyi fillert benyomtak elé és se Oroéknak se Konohának nem sikerült komolyabban nekimennie a teknősnek, ahoz képest nagyon levágták -.-

A fura Sóskákon én is röhögtem XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimePént. 26 Jún. - 2:18

mekkora nyomeesz(mmint a Sóskák)XXD lol:DXD
Vissza az elejére Go down
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 27 Jún. - 0:30

Tegnap hajnalban kaptam egy linket hogy nézzem meg mert ez elég Naruto copy..megnéztem,de annyira bejött az openingje hogy a zenét gyorsan leis töltöttem ,és hallgattatgattam..ma pedig videoplayeren megnéztem aztaz 5 részt ami fennvan..BELEZÚGTAM@_@ annyira megteccet:D

Ez az anime nem más mint a Nabari no Ou azaz Nabari királya=)

Animék, mangák - Page 2 1226239064_01

Fekete,zöld szemű fiú->Rokojou Miharu
Sapis fiú->Yoite<33 (legtöbben miatta kezdik el nézni a sorozatotXD)
Szőke lány->Shimizu Raimei
Fehérhajú fiú->Aizawa Kouichi
Jobbszélső férfiXD->Kumohira Thobari Durandal

Opening*,* (ezért kezdtem el nézni=)meg Yoite miattXD)


Na és akkor a bemuti(amit most kimásoltam egy fanoldalról):
Létezik egy Shinrabanshou nevű korlátlan erő, aminek segítségével hordozója képes megváltoztatni a világot, melynek egyik része az általunk is ismert valóság, a másik az ettől virtuálisan elszeparált, egyedi szabályok alapján működő titokzatos “Nabari világa”.
A hatalomra sokaknak fáj a foga, egyesek önös érdektől, mások jó szándéktól vezérelve akarják megszerezni felette az irányítást.A történetünk főszereplője Rokujou Miharu egy középiskolás fiú. Meglehetősen zárkózott és szótlan típus, szülei korábban meghaltak ezért nagynénje házában lakik, aki egy kis éttermet vezet.
Egy nap Miharu élete gyökeresen megváltozik, amikor kiderül; ő a titokzatos hatalom birtokosa.
Bár az erővel nem tud bánni, nem tudja előhívni, azért mindenki igyekszik bebiztosítani magát arra az esetre, ha Miharu-nak valahogy sikerül működésbe hoznia. Eleinte két frakció harcol egymással, az egyikbe Miharu barátai és tanára tartoznak, a másik egy Kairoushuu nevű szervezet, szintén tehetséges harcosokkal.
A hangsúly eleinte Miharu megvédésén/elfogásán van, ám ez az állapot csak addig tart, amíg megjelenik egy másik titokzatos fiú, aki szintén a Kairoushuu kötelékében álló Yoite.
Ő egy különleges ninja technika használója, az úgynevezett Kira-é, amivel képes embereket ölni anélkül, hogy hozzájuk érne. Ez a módszer viszont az ő életerejét is felemészti, úgyhogy nem használhatja sokáig.
Miharu-nak valamilyen oknál fogva igen szimpatikus lesz Yoite és úgy dönt, hogy megpróbál segíteni neki. A fiú leghőbb vágya ugyanis, hogy megszűnjön létezni, ki akar törlődni mindenki emlékezetéből.
A Shinrabanshout azonban nem egyszerű megidézni, így a Kairoushuu vezetője úgy dönt; össze kell szedni a legősibb és legerősebb ninja technikákat tartalmazó irattekercseket és ezekből kell valamit kihozni. A történet végére eltűnik a “jó” és a “rossz” oldal, csak emberek vannak, akik mind a szerintük leghelyesebb célért küzdenek.


Én mindegyik karakter megszerettem mert olyan jófejek: D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 27 Jún. - 20:13

Jónak néz ki tényleg : D És az MSN képedbe már úgyis beleszerettem tegnap XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Ajánlott tartalom





Animék, mangák - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Animék, mangák
Vissza az elejére 
2 / 42 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: