꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Animék, mangák

Go down 
+7
Sassy
Kisame
Tobii-zuzu
Itachifan
Stein
Dani
Koffeey
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next
SzerzőÜzenet
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeSzomb. 11 Ápr. - 23:04

(De utálom, hogy a téma nevének min. 10 betűsnek kell lennie... -,- ...)

Animék, amiket jelenleg nézel, vagy korábbi élmények, vagy amik tervben vannak, ill. mangákkal ugyanez (:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



Ha esetleg az aláírásomból nem lehet észrevenni... Saku/Shanna eeeléggé rászoktattál az Ouran-ra :Đ Kicsit megszállott lettem :Đ Olyan jó anime, annyira vicces XD Csak kár hogy nem megy végig a mangán ): Csak 26 rész T~T Mondjuk az a 26 nagyon jó :Đ
A mangát is jó lenne elolvasni, de magyarul még nincs kiadva... ha jól tudom. Neten meg nem szeretem olvasni >:
Az a baj hogy olyan hamar végigmentem rajta XD 2 és fél nap alatt letudtam XXD És most újranézem :Đ *megkattant*

Tervben van most még az Ergo Proxy meg a Cheeky Angel (: Mangában meg a Chrno Crusade-et akarom megszerezni... valahogy most adják ki magyarul :scratch:
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeHétf. 13 Ápr. - 15:31

Muahahaha :twisted: Tudtam én, hogy a hatalmába fog keríteni :D De ugye hogy milyen jó? :)
Én a Bleach-el kacérkodok most. Meg az Animax-en a Narutót nézem újra. Felfrissítem az emlékeket ×D
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeHétf. 13 Ápr. - 17:10

animaxon elég hülye hangja lett narutonak + a kiejtés is furcsa
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeHétf. 13 Ápr. - 18:05

Igen, ez a hang öregecske neki. Mondjuk a sipítós réginél jobb :D A kettő között kéne valami. A mostani a Shippuudenes Narutónak lenne jó :scratch:
Vissza az elejére Go down
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeHétf. 13 Ápr. - 18:06

Soul Eatert néztem meg és ajánlom mindenkinek.
51 részes összesen
http://www.animecrazy.net siman meg lehet nézni minden részt, ha jobb oldalt van a lista lentebb viszed az alsó abc sorrendes részben keresd az S nél -.-
arról szól hogy van egy iskola (shibusen) ahol mestereket és fegyvereket képeznek ki gonosz lelkek pusztítására. a Mester és az Fegyver is ember, és párban járnak. Amolyan, 1 db pokemonod lehet Pokemon mese XD najo másabb. Jah ami nekem a legjobban tetszett benne, minden részben van harc :D najo 10böl 1 be nem :D de kibirható és nagyon izgalmas anime

most a Samurai 7 t nézem az a nevéből is látszik, szamurájos anime. még nem néztem végig, ez 26 részes, a 12. nél járok de nagyon jó, arról szól, hogy voltak harcosok akik, a sikerért és dicsőségért robottá alakították magukat és sokkal erősebbek lettek, ök a Banditák. Nah ök terrorizálják a falukat, mert csak rizst esznek és így rabszolgasorba taszították a parasztokat. az egyik faluban fellázadnak ellenük és szamurájokat akarnak hivni a faluba hogy megölják a banditákat. nos erről szól :D

egyébként még Bleach et aktivan követem :D azt jelenti hogy láttam 214 részt és alig várom már hogy kijöjjön a 215 XD csak igy uncsi mert hetente jön ki minden szerdán egy rész és hát az 1 hét várakozás nekem sok XD

majd még a BECK animera vagyok kiváncsi azt fogom nézni a samurai 7 után
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeHétf. 13 Ápr. - 18:55

A Soul Eater jól hangzik :) Lehet, hogy belekezdek majd.
Ma fejeztem be különben a Vampier Knight-ot. O: A végére mást vártam T,T Azt akartam, hogy Yuuki Zeróval menjen T,T (Ez már belsős infó, annak aki nézi esetleg rajtam kívül ×D)

Most én is kedvet kaptam egy kis anime-bemutatáshoz :D Leírom nektek az Ouran High School Host Club-ot, okés? ;D
Igen amúgy, első látásra egy kiköpött lányos animének látszik/hangzik, de én nagyon ajánlom a fiúknak is :)
A lényege az, hogy egy hétköznapi (vagyis nem csőgazdag) lány bekerül az Ouran Akadémiára, ami egy nagyon elit suli a csőgazdagok kölykeinek. Az első részben egy üres és csendes termet keres, ahol tanulhatna, így kerül a Hármas Zeneterembe, ami történetesen a Host Club (durva magyar fordításban Randi Klub) klubterme. Mivel rövid haja van és elég furin öltözködik, a srácok fiúnak nézik. Aztán balesetből összetör egy naggggyon drága vázát és úgy kell megfizetnie az árát, hogy a Host Club csicskása lesz.
És akkor ugye ugráltatják, minden, aztán egyesével megtudják a fiúk, hogy ő lány, de a clubban már bent van, mivel a vendégeknek tetszett, mint fiú. És akkor marad végül is, csak a tagok tudják, hogy ő lány.
De valami iszonyat jópofa anime :) Érdekes, izgalmas meg vicces. Annyit lehet rajta nevetni :D És tényleg nem csak szigorúan lány-anime, szerintem egy kipróbálást bőven megér :D 26 rész össz-vissz.
Magyar felirattal is meg lehet találni a Videoplayer-en, de akinek nem probléma az angol, annak inkább a www.animefreak.tv -t ajánlom, ott angol szinkronos és angol feliratos is van, ill. minden rész egyben nézhető meg :)


Animék, mangák Ouran017
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeKedd 14 Ápr. - 22:06

Frederick-samaa!! ˇoˇ XXD (Egy jelenet különben XD) Az olyan jó volt XXD

Vettem ma két mangát am (: Az egyik az tipikus lány-manga, nem részletezem szerintem XD A másik az vérfarkasos rockzenészes (: Jónak néz ki, már régóta nézegettem a boltban. Az a címe hogy Éjféli Opera. Már van 3 része, majd apránként beszerzem a másik kettőt is ^,..,^
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeSzer. 15 Ápr. - 15:41

LoooL ×D Igen, igen, Frederick-sama ×D :lol:

Az Árnybírót nem olvassa valaki? :)
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeSzer. 22 Ápr. - 15:33

Csak a Mondóban olvastam, mikor volt belőle részlet. A májusiban FMA DVD lesz :X3: Még jó hogy nem vettem meg korábban XD Pedig akartam XD

Találtam egy tök jó animét, amit majd el akarok kezdeni nézni :83: Juuni Kokki, vagy Twelve Kingdoms, vagy magyarul 12 Királyság XD Ahogy tetszik XD

Csak pár AMV-t láttam eddig belőle, de szerintem jó anime lehet (: Írok majd ismertetőt, ha elkezdtem nézni ^^
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeSzer. 22 Ápr. - 20:45

(Ezt a számot nagyon szeretem :D)

Eccarvú :<3: Jónak néz ki... majd mond el milyen :;D: ×D Ha jó, lehet, hogy én is kipróbálom ^^
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeCsüt. 23 Ápr. - 15:56

Okés, majd XD Még vannak lemaradásaim... azt hiszem XXD A Shippuuden hol tart? 105? Addig néztem meg tegnap... a 106 majd most jön ki valahogy, nem? :83:
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Vendég
Vendég




Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimePént. 24 Ápr. - 19:17

Ez nagyon teccik mm az anime és ténleg aranyos az "Eccarvú" :):
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeSzomb. 25 Ápr. - 18:26

Inkább szép mint aranyos :):
Tudjátok mit akarok elkezdeni nézni? :D A D-Gray Man-t :;D: Nem igazán tudom a sztoriját, csak képeket meg AMV-ket láttam róla, de nekem azokból tetszett. Aztán majd kiderül, hogy milyen, ha elkezdtem nézni ×D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeVas. 26 Ápr. - 10:12

Az jó lehet. És igazad van szép is meg aranyos is :3:
Vissza az elejére Go down
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeKedd 28 Ápr. - 23:05

Dei-dei írta:
Frederick-samaa!! ˇoˇ XXD (Egy jelenet különben XD) Az olyan jó volt XXD

Vettem ma két mangát am (: Az egyik az tipikus lány-manga, nem részletezem szerintem XD A másik az vérfarkasos rockzenészes (: Jónak néz ki, már régóta nézegettem a boltban. Az a címe hogy Éjféli Opera. Már van 3 része, majd apránként beszerzem a másik kettőt is ^,..,^

Úúúú éjféli opera*.* abból elolvastamaz első 2őtXDiszonyatjóó*3* am kedvetcsináltatok az animenézéshez ugyhogy sztem majd nekilátok a rövidebbeknek először aztán a hosszabbaknak^3^
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeSzer. 29 Ápr. - 14:37

Na, akkor biztos jó lesz :Đ Még én nem kezdtem el olvasni, majd most (: 5 napos hétvége!! :X3: XD
Az Ouran-t ajánlom :Đ Nagyon-nagyon jó :8D:
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeSzer. 29 Ápr. - 15:30

5 napos?O.o nekem jövőhéten erdejim lesz*,* szal vasárnap estéig elkéne dönteni hog ykijön v jön-e vki egyáltalán^^XD
de nemtalálok feliratot :lécci: segííícsT^T
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeSzer. 29 Ápr. - 16:05

Aha, mert hétfő meg kedd érettségi szünet ^^ Hát hétvégére mondok pontos választ, addig kalkulálok (:
A Videoplayer-en fent van felirattal :):
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeSzer. 29 Ápr. - 21:24

Vihííí újabb fan :D :nom-nom: Ki a kedvenc? :<3:
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeCsüt. 30 Ápr. - 22:54

Iiiiikreek :83: Nekem XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimePént. 1 Május - 13:40

rendben^^
hátja azóta ottnézemxD mindjárt befejezem*.* a 22nél tartok>Đ
nekem Kyouya:ĐĐXDde Honeyt is nagyon szeretem meg Morit*,*

15:56 végignéztem vééégre :8D:

am a csaj aki feltöltötte az animét aztirtaa hogy a mangaka tervez egy 2 szériát,meghogy Haruhi Kyouyavál fog összejönni^^ bár szerintem Tamakihoz jobban illene^^

ésmost elkezdem nézni a Hellsinget^^
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeSzomb. 2 Május - 13:07

A mangában eddig senkivel nem jött még össze deee Hikaru asszem szerelmet vallott már neki :<3:

Azt én is el akarom kezdeni majd ^^
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeSzomb. 2 Május - 14:34

szerintem az ikerek közül Kaoru a jobbarc^^vgyis nekem őszimpibbXD

váá hát olyan jó*.* csak a videoplayer nemtöltibe rendesen-.-
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeSzomb. 2 Május - 17:15

Ahamm, ő a jobb arc ^^ de én Hikarut szeretem jobban :83: (Egyrészt mert ő a seme :<3: :<3:)

Mármint hogy néha megáll? Olyankor menj vissza és kattints rá megint. Általában utána jó, de lehet hogy többször kell megcsinálni... nemtom miért csinálja a videoplayer :-_-: Jól esik neki -,-
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitimeVas. 3 Május - 11:55

Hát mindenkinek szíve jogaXD

am akkor Haruhi anyja biszex volt?

Tudom, csinálom,de utána is szokott baszakodniXD kicsit idegesít-.- de nembaj a Hellsingért megérixD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Animék, mangák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Animék, mangák   Animék, mangák Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Animék, mangák
Vissza az elejére 
1 / 42 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: