꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő \\vegyes\\

Go down 
+2
Shanna
Koffeey
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
SzerzőÜzenet
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 22 Aug. - 22:50

Öööööö... Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 795967 Egy ilyen kódolt izé után nem vagyok benne biztos... Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 102733 XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 22 Aug. - 22:53

Biztos vagy benne hogy nem vagy benne biztos? Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 102733

Kódoljak még?amugy kinek kodoljak?senki sem érti xD



Olvastad hogy szeretelek??? Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 574382
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 22 Aug. - 22:54

Igen olvastam... Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 102733 XD
De miután megpróbáltál elpusztítani ezzel a szöveggel, nem vagyok benne biztos Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 574382 XXD
Ne, nehogy még többet kódolj! Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 775863
Én nem értem meg XD Shanna fordító programom van, de a Hachi fordító 1.0-át még nem fejlesztettem ki XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 22 Aug. - 22:57

akkor ideje lenne,mert most nagyon pörgök xD szegény uncsim aludna de nem tud.Mert én irom, hszket meg töltök le csomó haszontalan japán rockkos avatart és metyogok magamba és röhgögök mint egy "kisegér" :^^:


Mondtam h szeretlek?? Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 112523
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 22 Aug. - 22:59

Tudod egy eféle szoftver kifejlesztése nagyon bonyolult. ˇ,ˇ Főleg hogy te még bonyolultabb nyelvet beszélsz mint Shanna elvtárs. XD
Igen, mondtad... Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 97853 XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 22 Aug. - 23:02

igen.Én egy olyan nyelvet beszélek miben ott van Shanna elvtárs + Hachi elvtárs + a metin 2 nyelvezete-uncsim játssza- + jrock meg anime nyelvezet.ebből adódóan...5.0ás kéne legyen egyből,hogy te le tudjad forditani,Nyappppyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!! :tra-la-la:

Imádom mikor kikészülsz!Még jobban ha ÉN készitelek ki!!! Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 73695
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 22 Aug. - 23:03

Úristen, pedig még csak a 0.3-nál tartok... Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 795967 Lesz itt még egy kis dolgom... Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 4422 XD
Mikor láttál más által kikészülni? XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 22 Aug. - 23:06

Becsapós kérdés?xD Nem tudom...semikor...xD Hány éves vagy királyfi?


Nálunk már hétfő van,de még pörgök xD és pörgök,és ha karnék se tudnék aludni... Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 120865 Biztos jobban menne ha pl......... Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 360572 ......
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 22 Aug. - 23:07

Odavan írva az avatárom alá ˇ,ˇ XD
Látom hogy pörgöl, látom XD
Jobban menne ha pl? Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 763995
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 22 Aug. - 23:11

Ha pl valaki-Ruki,Reita,Uruha,Kai,Aoi,Miku,Kanon,Takuya,Bou stb.- mellettem aludna.De jelenleg nem válagatok Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 516426
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 22 Aug. - 23:12

A "..."-ból, és a nyáladzásodból én valami másra gondoltam, de nem fontos ˇ,ˇ X'D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 22 Aug. - 23:15

Hát valóban nem csak aludnék velük,de koromra való tekintettel....xD Az is megteszi.De megyek mert uncsim már alszik én meg még mindig itt ülök.És lezsibbadt a fenekem xD Puszika és jó éjt neked!!! Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 156873
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeVas. 22 Aug. - 23:17

Ja hogy ezek mind férfi nevek? XD Mit számít a kor ebben a mai romlott világban? Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 94350
Na mindegy, pont menni akartam én is, jóéjt Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 311688
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 9:00

Jóreggelt kihakllt fórum!!! Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 156873


Mivan veletek emberek?Holvagytok?Micsináltok?Hiányoztatok Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 574382


Már helyesebben irok mint tegnap este...vagy nem,de mindegy.Amúgy jól szórakoztam az este meg ma éjjel is xD És ti...és te,Dinó?? Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 682940


:>): Ma hétfő van Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 278431 Hétfő 23!!! :tra-la-la:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 9:18

wááááááááá hachikooooo tiszta ojjjan vagy mintén hííperaktivv :=o=: hétfőőőő neeeeeeeeee am télleg kihalta fórum


idézek:egy messzi messzi fórumon ahol csak két hiperaktív van megölték a fórumot xDXD
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 9:52

Hachiko írta:
Jóreggelt kihakllt fórum!!! Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 156873


Mivan veletek emberek?Holvagytok?Micsináltok?Hiányoztatok Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 574382


Már helyesebben irok mint tegnap este...vagy nem,de mindegy.Amúgy jól szórakoztam az este meg ma éjjel is xD És ti...és te,Dinó?? Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 682940


:>): Ma hétfő van Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 278431 Hétfő 23!!! :tra-la-la:

Nem halt az ki, csak mindenki alszik Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 102733 XD
Én most keltem fel nemrég Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 918146
Hát én nem igazán szórakoztam éjjel. Tudod akkor aludtam X'D Te alvás közben hogy tudtál szórakozni? Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 763995 XD


Ja, már hétfő van Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 775863 Már csak egy héééét Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 309624 Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 990973 Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 31212
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 10:03

Én már ébren vagyok egy ideje, de hajat mostam, szárítottam, aztán reggeliztem ˇ,ˇ Most meg az egyetem honlapján próbálok eligazodni sikertelenül Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 102733
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 10:07

Szendvicset reggeliztem! Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 483518
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 10:19

Igen,én alvás közben is szórakoztam xD

Közben most kikisértem uncsim,meg visszajöttem,És örömmel vettem tudomásaul hogy vagytok itten páran


ghost: ...Mit is mondjak erre?Ha Dinót legyürtem akkor csak hiperaktiv vagyok nem?xD Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 48616 Ööööö...mint te?Bocs de eddig veled még nem találkoztam,ugyhogy nem tudok biztosat válaszolni erre.De ha ugyvan akkor Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 120865 Hiperaktivitáljunk együtt xD
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 10:27

Alvás közben hogyan? Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 102733 XD
Én meg olyan hülyeséget álmodtam... Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 97853
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 10:34

Erre nekem sem sikerült rájönnöm,de mégis xD

Én is!Azt álmodtam hogy mentem Budapestre és eltévedtem xD És csomó lökött otakuval találkoztam akik elvittek a McDonald's-ba mert szerintük "Con utábn volt" és aztán mikor megszöktem tőlük akkor egy foggalmamsincsmilyenbanda koncertjén találtam magam xD És ott odatettek karaokézni a "Paper Moon"-t.És elment a hangom,mert a Mekibe túl sok fagyit ettem.Aztán kirohantam a szinpadról és egy hegyen voltam,amiről siléccel jöttem le,mert megkergetett a Csuvakka.És aztán meg felébredtem mert hogy Lilika gumija laza és velem alszik és a keze ráesett a fejemre mert megfordultam az ágyban xD Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 31212

Többet soha sajtos popcornt lefekvés előtt Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 365890
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 10:36

Hát én ennyire bizarrat nem álmodtam... Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 102733
Az enyém egyszerűen hülyeség volt XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 10:39

Én azt álmodtam hogy... Jigoku írt XXXXXXXXXXXXXXX'D Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 102733
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 10:41

És mit írt? XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitimeHétf. 23 Aug. - 10:44

Hát szerepjáték hozzásszólást xD De nem a Shippuus-ba, hanem azt hiszem a szabadba Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 534553 De nem biztos xD Aztán meg megbeszéltük hogy milyen jó lett, akkor már Shanna is ott volt xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Ajánlott tartalom





Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 39 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő \\vegyes\\
Vissza az elejére 
39 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: