꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Filmek, sorozatok

Go down 
+5
Joey
Tobii-zuzu
Sassy
JigoKuu
Shanna
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
SzerzőÜzenet
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Filmek, sorozatok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok - Page 11 Icon_minitimeSzomb. 22 Nov. - 13:51

El, segítette a film megemésztését :,D
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Filmek, sorozatok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok - Page 11 Icon_minitimeKedd 25 Nov. - 20:32

ezt várja valaki rajtam kívül ?:D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Filmek, sorozatok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok - Page 11 Icon_minitimeKedd 25 Nov. - 21:13

Óóó, én igen *.*
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Filmek, sorozatok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok - Page 11 Icon_minitimeKedd 25 Nov. - 23:23

Jóóónak néz ki Filmek, sorozatok - Page 11 752584 Amikor kiugrik az a nagy a vízből, az nagyon tetszett xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Filmek, sorozatok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok - Page 11 Icon_minitimePént. 28 Nov. - 7:01

jurassic parkot kell néznem emiatt hétvégén :D Amúgy a filmmel így első ránézésre egy gond lesz csak, sehol egy eredeti szereplő Filmek, sorozatok - Page 11 483323
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Filmek, sorozatok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok - Page 11 Icon_minitimePént. 28 Nov. - 14:47

Én pedig attól tartok kissé, hogy nem-e túlozzák el a dolgokat kicsit ezzel a dínóhibrid dolgokkal. Mert ahogy elnézem, sokat rámutattak a komment szekcióban, hogy mi vele a baj. De azért majd a nevemhez híven már azért is megnézem XD
Vissza az elejére Go down
Kisame
*
*
Kisame


Neme : Férfi

Kor : 30
Karakter : Rock Lee
Hozzászólások száma : 507

Filmek, sorozatok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok - Page 11 Icon_minitimeSzomb. 27 Dec. - 1:30

Én ezt az Exodust néztem meg 2 hete, de nagy csalódás volt. Filmek, sorozatok - Page 11 574382
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Filmek, sorozatok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok - Page 11 Icon_minitimeSzomb. 27 Dec. - 11:35

Igen?:o Pedig az előzetese nagyon epic volt, gondolkoztam is rajta hogy meg kéne nézni xD Nem jó?:<
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Filmek, sorozatok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok - Page 11 Icon_minitimeSzomb. 27 Dec. - 11:59

Exodus? Én még csak nem is hallottam róla ._.
Vissza az elejére Go down
Kisame
*
*
Kisame


Neme : Férfi

Kor : 30
Karakter : Rock Lee
Hozzászólások száma : 507

Filmek, sorozatok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok - Page 11 Icon_minitimeVas. 28 Dec. - 1:21

1x nézős film, amit otthon is meglehet nézni és nem érdemes rá pénzt kiadni...
Tipikus 21. századi bunkó embereknek való, akik még sose láttak piramisokat meg fáraókat, ezért a film 80 százaléka vizuális effekt hogy folyjon a nyáluk miközben nézik, mert amúgy a történet és a film mondanivalója nem kötné le őket... Filmek, sorozatok - Page 11 139263

És nagyot csalódtam a híres tenger kettéválasztós jelenetben is Filmek, sorozatok - Page 11 574382

Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Filmek, sorozatok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok - Page 11 Icon_minitimeVas. 28 Dec. - 16:24

Hú, az új Jurassic Park-ra én is kíváncsi leszek. Nekem is furcsa, hogy nincs szereplő a régi bagázsból, de majd kiderül, hogy jó-e :,D

Viszont a Hobbit 3-at ma néztük meg, az nagyon jó volt *w*
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Filmek, sorozatok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok - Page 11 Icon_minitimeVas. 28 Dec. - 16:53

Alan Grant prof jöjjön vissza !! Filmek, sorozatok - Page 11 486739Filmek, sorozatok - Page 11 391841

Amúgy én az itt leírtaktól függetlenül kíváncsi vagyok az Exodus-ra legalább össze tudom majd hasonlítani a rajzfilmmel :D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Filmek, sorozatok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok - Page 11 Icon_minitimeVas. 28 Dec. - 21:25

Én a Vadregényre szeretnék majd elmenni, nagyon érdekel, hogy milyen lesz ×3
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Filmek, sorozatok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok - Page 11 Icon_minitimeSzomb. 29 Aug. - 16:58

Megnéztem az Attack on Titan most Augusztusban megjelenő live action filmjét. Attól függetlenül, hogy nem igen a manga történései alapján folynak az események, csak néhol pár jelenet erejéig, teljesen jó film lett. Nem egy Hollywoodi cucc de szerintem nézhető és borzongató néhol..legalábbis volt ott ahol féltem vagy majdnem sírtam..feeeeelz ;_; Szeptemberben már érkezik is a másik része mert a movie végén volt kis trailer róla, szóval remélem az is epic lesz *-* Akinek van kis ideje...2 órája az vethetne rá egy pillantást, Indán már magyar felirattal is fent van, máshol jobb minőségben angol felirattal :D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Filmek, sorozatok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok - Page 11 Icon_minitimeSzomb. 29 Aug. - 17:47

Azt mondod jó? Pedig az általában nem mondható el az animék film adaptációiról. Filmek, sorozatok - Page 11 102733 De most, hogy felhoztad, lehet, hogy megnézem majd. Benne van minden szereplő egyébként?
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Filmek, sorozatok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok - Page 11 Icon_minitimeSzomb. 29 Aug. - 19:29

Neeemtudom... Ha benne is van a nevük nem ugyan az.. Legalábbis külön Levi nincs benne se Erwin, helyettük egy badass hadnagy van más névvel..inkább Rivaille-re hajaz, viszont a szemcsis csajt és a Burgonyalányt jól eltalálták :D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Filmek, sorozatok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok - Page 11 Icon_minitimeSzomb. 29 Aug. - 19:58

Ha Sasha jó, akkor az nekem bőven elég indok, hogy megnézzem Filmek, sorozatok - Page 11 73542
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Filmek, sorozatok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok - Page 11 Icon_minitimeHétf. 31 Aug. - 8:41

A tiéd az első bátorító vélemény amit olvasok róla xD Egy esélyt talán megérdemel, azért csak SnK Filmek, sorozatok - Page 11 534553
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Ajánlott tartalom





Filmek, sorozatok - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Filmek, sorozatok
Vissza az elejére 
11 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: