꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Filmek, sorozatok

Go down 
+5
Joey
Tobii-zuzu
Sassy
JigoKuu
Shanna
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeKedd 6 Ápr. - 20:22

Elég régóta akartam már ilyen témát nyitni... sz'al tessék :^^: xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeKedd 6 Ápr. - 21:05

Az első a témanyitó topik volt, ez NEM duplapost XXXD Mielőtt megvádolnátok ˇ,ˇ




És akkor kezdésnek rögtön hozom is Filmek, sorozatok 196731

Filmek, sorozatok Prince-of-persia-20090723-jake-as-prince


Május 28-tól kerül a mozikba a Prince of Persia film, Jake Gyllenhaal játssza a herceget benne, és szerintem jó választás volt ^^ Legalábbis nem tudnék kapásból mondani valakit, aki jobb Herceg lenne, szóval én elégedett vagyok vele ^^ (Hogy miért is? Ezért -> https://2img.net/h/i128.photobucket.com/albums/p171/megmerrai/Movie%20Posters/PrinceOfPersiaSandsOfTime20101.jpg XD) A sztori az első 3 játékot sűríti össze, de nem teljesen követi a fonalat, csak alapjaiban. És hát ilyenkor sokszor lehet rettegni hogy na vajon ennyire b*sszák el a játékhoz képest, de a trailer alapján szerintem egyáltalán nem lesz rossz :D Bár Sötét Herceg nem lesz benne úgy néz ki... pedig nagy arc xD Már úgy várom, olyan kíváncsi vagyok rá X3 És akkor a szinkronos trailer;


https://www.youtube.com/watch?v=lxOWyGWHB_c


És egy interjú Jake Gyllenhaal-lal ^^ Jópofa pasi (:


Ford. (0:12-től):
Csajszi: Az ET (Evening Television?) bemutatja önöknek Perzsia hercegét!
Jake: Mmm... a barátaim Jake-nek hívnak.
Oké Jake... barátok vagyunk, igaz? :3
Ja, persze :)
~Mivel barátok vagyunk, talán Perzsia bohóc hercegének kellene hívnom Jake-et.~ -Ez a helyszín egy Marokkói város tökéletes másolata. -Hova tűnt? >,> ...az az igazi Jake volt, a hamis helyszínen xD
~A forgatás 8 héten át az igazi Észak-afrikai sivatagban zajlott. A másodproducernek, Jerry Buckheimer-nek köszönhetjük.~

Itt Buckheimer beszél a helyszínekről, színekről, hogy milyen szép meg minden.
-csapó- ~akciójelenet xD
Láttam hogy megszúrt! o.O Azt a kis sebesülést ott szerezted?
Improvizáltunk. Igen. Ott találta ki az egészet. Nem, de igen, de semmi baj.
Ez az igazi színészkedés. - És amúgy hogy bírod? Mert elég erőt próbálónak tűnik odakint és te meg egész nap ott vagy. (mmint a sivatagban xD)
Ne csináld a drámát. Igen. Nagyon nehéz és erőt próbáló, igen *vigyor*
(Aztán itt túl monotonan beszél, de majd megpróbálom kivenni XXD)
~Nos, mondhatnánk hogy a rendező egy szupernagy Jake-et csinált(atott) ehez az epikus filmhez.~ - Úgy kigyúrtad magad! (valami ilyesmi :/)
Ez... ez fantasztikus, örülök neki. Azoknak az embereknek mondom, akik szívózni akarnának esetleg, hogy kb 3 kiló izmot szedtem fel. Izom implantátumot *vigyor*
Izom implantátum XD És megtartod majd őket a film után?
Nem. Kizárt. Dagadt leszek. És boldog :D


A hozzászólást Koffeey összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 9 Ápr. - 17:31-kor.
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeSzer. 7 Ápr. - 11:31

*orrvérzik, nyálzik és fuldoklik közben*
Filmek, sorozatok 469533Filmek, sorozatok 469533Filmek, sorozatok 469533Filmek, sorozatok 469533Filmek, sorozatok 469533

Iiii-ihihiii-imádom Jake Gyllenhaalt Filmek, sorozatok 468935 Édes kölyökkutya pofija van Filmek, sorozatok 196731 És tutijó Hercegnek is, rá kell csak nézni az első képen ^^ Én nem is tudtam különben hogy lesz film D: Miért nem? Filmek, sorozatok 255795 Miért vagyok ilyen elmaradott? Ilyenekről nem tudok? Filmek, sorozatok 568190
Annyira tetszik a trailer :D A csajszi az Farah vagy Ferrah vagy hogy hívják? Akkor főleg a harmadik részből merítenek nem? A tőr abban van, meg az ilyen tipusú dumák is ×D Meg Sötét Herceg is, akire csak egy leheletnyi utalást látok... mikor smárolnak hátulról "magába száll" a herceg, nem?
Az interjúért meg ezermillió köszönet a szöszke nőnek, az Evening Televisionnek és neked hogy belinkelted Filmek, sorozatok 73542 Annyira édi ×3 Izom implantátum ×D "Azoknak az embereknek mondom, akik szívózni akarnának esetleg, hogy kb 3 kiló izmot szedtem fel." lol ×D Annyira lennék ilyen riporter vagy mi ez a csaj, és annyira beszélgetnék én is Jake-kel Filmek, sorozatok 574382 Ilyen hangulatban meg főleg Filmek, sorozatok 614953 Áááh, nagyon jó ×3
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeSzer. 7 Ápr. - 14:49

Oké... mostmár biztos Shanna hogy a te szeretlekemed valójában Finch. XD Vele élsz három napon át tartó nemi életet Filmek, sorozatok 658599 (vele ni --> http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:iQmMDMIvvBh6MM:http://i.imdb.com/Photos/Events/1302/EddieKayeThomas_Pimentel_317260_400.jpg) Aztán visszajössz így Filmek, sorozatok 643501
Ezért maradsz le mindenről mert Finch-el huncutkodsz Filmek, sorozatok 97745 XXD
*leállt*

Ööö... izé, én is várom a filmet. :D Csak hogy ne legyen OFF XD
A herceg milyen kis perverz benne XD Meg a hangja is jó, végül is
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeSzer. 7 Ápr. - 16:19

Ezzel a hanggal átkoztak engem meg különben XD Legelőször Will Turner-nek volt ez a Karib-tenger Kalózaiban és ott naggggyon nem tetszett, nem illett Will-hez Filmek, sorozatok 102733 De aztán a film végére kb megszoktam... nem megszerettem csak megszoktam XD Meg volt még vagy 2 másik jó filmben főszerepben, most meg a Herceg is ő XD Hozzá se passzol tökéletesen, de már megbarátkoztam vele nagyjából... jó hang különben, csak nagyon nyomják mindenhova, ahova amúgy kicsit mélyebb hang kellene XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeCsüt. 8 Ápr. - 11:35

Dínó, hogy jöttél rá? Filmek, sorozatok 568190 Pedig annyira titkoltam Filmek, sorozatok 255795 Deee... a nemi életem csak rám tartozik, nem téma ^^' Főleg nem egy filmekről szóló topikban ×D

ON;
Pókembernek is ez a magyar hangja, igaz? Meg tényleg sok filmben hallom. De nem rossz szerintem :D Illik a herceg angol szinkronjához a játékból ^^ Mondjuk Jake hangja is Filmek, sorozatok 469533
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeCsüt. 8 Ápr. - 13:10

De a népnek tudnia kell! Filmek, sorozatok 568190

Amm láttátok valamelyik nap a Superman-t? Hogy az mekkora egy sz*r... Filmek, sorozatok 133235 XXD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeCsüt. 8 Ápr. - 15:16

én speciel imádom a 300-at most lessz szombaton ,megvan a paródiája

Perzsai:Van egy ajánlatom még pedig:a feleségeitek szexrabszolgák lesznek,a gyerekeitek pedig dolgoznak majd a Nike gyárban.na?
Leónidasz:*ránéz a feleségére*
Feleség:*bólogat*
Leo:EZ ITT SPÁRTA!!
na de majd belinkelem ezt a jeleneet
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeCsüt. 8 Ápr. - 17:24

Nekem tetszett a Superman... Legalábbis a látványnagyon bejött.. Filmek, sorozatok 112523 (Itt most nem az emberekre gondoltam... xDDD ) És kikapcsolódásnak fáradtan kb. elég... xDDD Mondjuk a végét nemláttam... ^^'
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeSzomb. 10 Ápr. - 20:53

Nekem annyi a gondom vele hogy... rühellem Superman-t Filmek, sorozatok 102733 De amúgy amit láttam a filmből az nem volt olyan rossz. Filmügyileg XD
Am most hülye kérdés jön de... Shanna, Jake Gyllenhaal-nak milyen filmjei vannak? Mármint miben játszott? Ma egész nap ezen gondolkoztam de egyet se tudtam mondani o_O
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeSzomb. 10 Ápr. - 23:13

Huhúúúú Filmek, sorozatok 752584 *most nagynak érzi magát* Amiket én ismerek:

Testvérek / Brothers
Ribancjó film (nem akarok csúnyán beszélni ×D), a trailerből is látszik hogy nem az lesz a vége amire számít az ember :3 Imádom, ebben szerettem meg igazán Jake-et különben <3



A Zodiákus / Zodiac



Bizonyíték / Proof



Buborék srác / Bubble boy
Ez nagyon naaagy ×D



Highway
<3



És persze *,*
Túl a barátságon / Brokeback Mountain
Akárki akármit mond, nagyon szép film :D És nem, nem emiatt lettem yaois ×D




És amiket nem ismerek (linkek, katt rájuk);
Kiadatás / Rendition (Nagyon látni akarooooooooom >o<)
Bőrnyakúak / Jarhead (Megvolt, de tovább adtam mert azt hittem valami béna katonás... hát trailer alapján rohadtjóóó *,*)
Holnapután / The Day After Tomorrow
Jóravaló feleség / The Good Girl (Jennifer Aniston :D Aranyos film lehet :))
Holdfényév / Moonlight Mile (Annyira tetszik a címe ×D És jó filmnek látszik ^^)
Donnie Darko (Érdekes *.*)
Októberi égbolt / October Sky
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeVas. 11 Ápr. - 8:23

Aaaa...aaaaaaa...aaaaz elsőt akarom, látni akaroooom Filmek, sorozatok 574382 De te hol láttad? XD Először kerestem DVD-n összevissza a neten, de semmi. Mondom akkor biztos még nem jött ki DVD-re, kerestem moziban. Meg is találtam Miskolcon belül (itt; http://www.port.hu/testverek_brothers/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=107859&i_city_id=1833&i_county_id=5&i_topic_id=2 ) de hogy mikor adják vagy valami... cs*sznek kiírni. Pedig márc. 25 már régen volt :/ Szóval már adni kéne, de csak értesítő van ott... nyüüüssz Filmek, sorozatok 31212
Amúgy köszi a részletes felvilágosítást xD *pusz* Emlékszek pedig a Zodiákus egy csomó film előtt volt reklámozva a moziban, de nem tűnt fel hogy Jake Gyllenhaal... xD A Highway-t majd valahonnan előkaparom, mert szeretem az ilyen filmeket :D Olyan mint a Thelma & Louise :D
A Túl a barátságon-t meg emlékszek eleinte nem is akartam megnézni mert 'buziiiis'... hehe, aztán yaois lettem (XXXXD) és meg akartam nézni, meg is volt DVD-n de másoltban és abszolúte nem indult el XD Akkor vmelyik nap volt a tévében, jó későn de nem érdekelt, megnéztem és olyan jó volt :3
A bőrnyakúak mintha meglenne nekünk... a címe ismerős. Majd átnézem... de nagyon jónak néz ki :D A Kiadatás is, meg a Donnie Darko *,*
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeVas. 11 Ápr. - 12:00

a bőrnyakúak marhajó film már kétszer láttam volt a tv-ben is nemrég. Legjobb a beavatás a filmben ( megbillogozzák egymást) xD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeKedd 13 Ápr. - 16:51

Nemsokára meg lesz X3 Teszveszen akcióba lendültem és megkaparintottam >D (Felkeltem miatta hétfőn hajnali fél négykor =,= De az enyéééém >D)
A Túl a Barátságon-ba belebotlottam a Teszkóban, akcijósan, úgyhogy... hehe X3 Tegnap meg is néztem :3
A Kiadatást is megrendeltem hétvégén Filmek, sorozatok 514184 Mert az is nagyon tetszik, az már itthon is van <3 De ma tanulnom kell T^T
A Testvérek pedig csütörtöktől megy a mozibaaaaan Filmek, sorozatok 752584 Hétvégére az is célponttá vált >D
.....Jake Gyllenhaal túladagolásom lesz X'D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeKedd 13 Ápr. - 17:23

Amm annyi jó filmet elhatározunk, hogy megnézzük, de csak nem megyaünk el... T_T
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeKedd 13 Ápr. - 19:40

Mert nincs bennünk elég elszántsááág!! Filmek, sorozatok 856137 (A gyűrűnk lángját márpedig éltetni kell! >O *KHR utalás*) Hát most erre pedig tuti elmegyek... majd eldöntöd jössz-e xD Meg aztán majd májusban a Prince of Persia-ra Filmek, sorozatok 469533
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeSzer. 14 Ápr. - 9:41

=DDDDDDDD
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeSzer. 14 Ápr. - 11:32

Megvetted a Kiadatást? Filmek, sorozatok 255795 És milyen? *,* Mi a pontos sztori? Jó film? Hol vetted? Megéri? *bombáz* :=o=:
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeSzer. 14 Ápr. - 12:38

wow o.o xD Na... hát szóval akkor...
1. Meg hát Filmek, sorozatok 918146
2. Faszaaaaa Filmek, sorozatok 469533
3. Amwar El xyz (nem tudom fejből, leírni se) jön éppen hazafelé a terhes feleségéhez meg a kisfiához, de a reptéren a CIA ügynökei 'elrabolják' mert azt hiszik kapcsolatban áll egy terroristával. Elviszik nemtom hova kihallgatni (vagyis megkínozni). Dougles ügynök meg helyettesíti Dicksont, mert az utóbbi feldobta a talpát egy terrorakcióban. Ezzel kezdődik ^^ (Dougles az Jake ;D xD) És Dougles felügyeli a kihallgatást, amit egy arab pasas végez. Amwar ugye nem mond semmit, mert nem is tud semmit. A felesége közben megkeresi a CIA fejesasszonyt, aki pofátlanul a képébe hazudik (mindenkinek). Végül Dougles kiszedi Amwart a börtönből, meggyőzi a belügyminisztert hogy írja alá neki a papírt (ez viszont neki, Dougles-nek rossz, de nem derül ki mi lesz vele) és hazaküldi egy hajón. Röviden :D
4. Marhajóóóóóóóóóóóóóóóóó :3
5. Neten xD DVD-Home azt hiszem...
6. Meg :3
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Sassy
*
*
Sassy


Neme : nő

Kor : 34
Karakter : Iraka Otsuki
Hozzászólások száma : 260

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimePént. 16 Ápr. - 23:47

Hehhe, múlt hétvégén néztük a Brotherst :^^: Nekem nagyon tetszett, főleg a végén ahogy a pasi bekattant és... mindegy, nem spoilerezekXD
A The Bounty Huntert láttátok már?:D Magyarul izé... Exférj újratöltve a címe asszem. Az is olyan jó, annyit röhögtem rajtaXD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeSzomb. 17 Ápr. - 15:16

Hát ez a film már mindenhol ment, csak itt nem? XD Itt csak most csütörtöktől adják...
Még nem láttam, de meg akarom nézni :D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeSzomb. 17 Ápr. - 22:49

Koffeey írta:
wow o.o xD Na... hát szóval akkor...
1. Meg hát Filmek, sorozatok 918146
2. Faszaaaaa Filmek, sorozatok 469533
3. Amwar El xyz (nem tudom fejből, leírni se) jön éppen hazafelé a terhes feleségéhez meg a kisfiához, de a reptéren a CIA ügynökei 'elrabolják' mert azt hiszik kapcsolatban áll egy terroristával. Elviszik nemtom hova kihallgatni (vagyis megkínozni). Dougles ügynök meg helyettesíti Dicksont, mert az utóbbi feldobta a talpát egy terrorakcióban. Ezzel kezdődik ^^ (Dougles az Jake ;D xD) És Dougles felügyeli a kihallgatást, amit egy arab pasas végez. Amwar ugye nem mond semmit, mert nem is tud semmit. A felesége közben megkeresi a CIA fejesasszonyt, aki pofátlanul a képébe hazudik (mindenkinek). Végül Dougles kiszedi Amwart a börtönből, meggyőzi a belügyminisztert hogy írja alá neki a papírt (ez viszont neki, Dougles-nek rossz, de nem derül ki mi lesz vele) és hazaküldi egy hajón. Röviden :D
4. Marhajóóóóóóóóóóóóóóóóó :3
5. Neten xD DVD-Home azt hiszem...
6. Meg :3
Filmek, sorozatok 469533 Filmek, sorozatok 469533 Filmek, sorozatok 469533
Én azt hittem különben hogy Jake játssza a pasit, az Amwart, és hogy ő az akit elrabolnak... a trailer-ből úgy jön le, nem? :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeKedd 27 Ápr. - 13:56

De, én is azt hittem amúgy xD Néztem is hogy ez nem is Jake, hol van Jake?? O.O De aztán megjelent :3


Dani írta:
nálam top 5-ben van ,de mondjuk elég durva néhol.
Angolul még inkább... minden második szó a f*ck... szerintem túlzás nélkül X'D Am nagyon jó (: A karácsonyi partis rész nagyon tetszett XD Meg a beavatás is (: De a legjobban azt szeretem mikor elkezdenek marhulni a kameráknak amikor ott van a riporter csaj xD A gázmaszkos foci után XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeKedd 27 Ápr. - 14:42

én azon röhögtem sokat mikor pucolja a budit jön a felettese és mondja neki hogy tolja vissza a tartályt
meg van egy rész ahol minden lenapalmoznak és ott megállnak pihenni csávó elmegy sz@rni és csak annyi látszik hogy a gatyaszárából folyik ki a híg f*s Filmek, sorozatok 94350 Filmek, sorozatok 94350
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitimeCsüt. 20 Május - 11:27

Tegnap horror estet tartottam xD Volt a Film+on a Texasi láncfűrészes, azt néztem ^^ Mondjuk annyira nem "érintett meg"... de már horrorhiányom volt úgyhogy elment xD
Aztán bevackoltam magam aludni, erre kezdődött egy thriller, a Wolf Creek, mondom hát jól van, majd nézem amíg el nem alszok... hát végignéztem, totál kiment az álom a szememből O.o Olyan tipikus thriller/horrornak látszik elsőre, az a kategória hogy mindenki kimúlik de a nő túléli, húú XD De nem olyan Filmek, sorozatok 196731






Most spoiler veszély xD Nem akartam az egészet leírni, de kijött... ^^'

3 fiatal megy megnézni a semmi közepén a Wolf Creek krátert, de mikor visszamennek a kocsihoz nem indul be, úgyhogy ott akarnak éjszakázni. De az éjszaka közepén jön egy pasi, aki megnézi nekik, megpróbálja megbikázni az aksit, de nem sikerül, úgyhogy felajánlja hogy elvontatja őket a házához és megcsinálja. Bíznak benne mert tök jófejnek tűnik, úgyhogy elmennek vele. Ott aztán beszélgetnek is meg viccelődnek, aztán elmennek aludni amíg a pasi szerel.
Reggel ahogy felkel az egyik csak, megvan kötözve és be van zárva valahova. Sikerül kigoboznia magát, kiszökik, de hallja a másik csaj sikoltozását, úgyhogy arra megy.
A pasi épp készül megerőszakolni, de a csaj tüzet gyújt és eltereli a figyelmét, aztán kiszabadítja a másik csajt. Elmennek kocsival, mert a barátjukról már azt hiszik meghalt. De a pasi követi őket, úgyhogy megállnak a kráternél és bele gurítják a kocsit aztán elbújnak. A pasi lemegy gyalog a kráterbe, azt hiszi a csajok belehajtottak, addig ők meg visszamennek a házba másik kocsiért. Félúton elbújtatja a másik azt a csajt, akit majdnem megerőszakoltak és egyedül megy vissza. Talál videókamerákat és látja hogy már rengeteg embert csapdába csalt így. Követi mindig őket és amíg a kráternél vannak, megbuherálja a kocsit, aztán jön mint megmentő.
Talál kulcsokat, el is akarja kötni az egyik kocsit, de a pasi már ott van és leszúrja, aztán a gerincébe szúrja a kést hogy ne menjen sehová O×o Na itt volt a fordulat, mert eddig ez volt a hősnő, most meg pikkpakk kinyírta...
Közben a másik csaj már elindult, kiért az országútra és szaladt a város felé, de az rohadt messze van. Talál egy autóst, aki felveszi, de a gyilkos lelövi a pasit. Jön egy kis autós üldözés, de a pasi kocsija sokkal erősebb, úgyhogy simán utoléri és lelövi a csajt.
Eközben a barátjuk meg, a srác, kiszabadul, kiszökik és nekivág a sivatagnak. Megtalálja egy pár az út szélén, beviszik a városba és onnan mentőhelikopterrel hazaviszik, de mivel nem tudja bizonyítani a vádakat és a pontos helyez sem tudja, a gyilkos megússza...
Igaz történet alapján készült különben ^^




Naggggyon jó film szerintem :D Ott borzongtam a tévé előtt >< :)
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Ajánlott tartalom





Filmek, sorozatok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Filmek, sorozatok   Filmek, sorozatok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Filmek, sorozatok
Vissza az elejére 
1 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: