꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szösszenet magadról

Go down 
+7
JigoKuu
Dani
Stein
Sassy
Koffeey
Dínósbácsi
Shanna
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimePént. 5 Márc. - 21:30

http://tinypic.com/view.php?pic=33z92mb&s=6
ez egy sz*r villámkép.xDlekaptam amint hazaértem.majleszjobbis.hajam is kopottT.T
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimePént. 5 Márc. - 22:34

*,* A hajad nagyon tetszik :D És grat a piercinghez ^^ Nem fájt? >< ×D
Koffeey, ha éjszaka valaki betör az ablakon, csetlik-botlik egy sort és aztán ördögi kacajjal távozik... akkor én voltam és elloptam a párnádat Szösszenet magadról - Page 2 514184 A picibetűs képen de aranyos vaagy Szösszenet magadról - Page 2 483323 Akármilyen picivel is írtad >3 És jól tippeltem hogy fekete a hajad ^^
Követelem a szalonnás képet Dínó Szösszenet magadról - Page 2 752584
Steeiin, de szép a szemed Szösszenet magadról - Page 2 196731 Nagyonnagyonszép kék Szösszenet magadról - Page 2 613170
Dani képe tényleg biztonsági őrös :D
Jigoku is de aranyoos :D
Mindenki de szééép <3 És mindenkinek ott az arca ×D Itt van akkor az enyém is egészben... cenzor helyett kúl napszemcsi ×D És az egy virág a fejemen o_O
Szösszenet magadról - Page 2 Dfg6605
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimePént. 5 Márc. - 22:44

na lassan mindenki ismeri mindenkinek az arcát . És ezen a képen amúgy tényleg bisztiboy fejem van de másképem csak ez van ami kicsit kocsmás :D https://2img.net/h/oi47.tinypic.com/65sqiw.jpg és a haverjaim is rajta vannak
Vissza az elejére Go down
Sassy
*
*
Sassy


Neme : nő

Kor : 34
Karakter : Iraka Otsuki
Hozzászólások száma : 260

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 6 Márc. - 0:01

Ez jó kép:D De nem tudok rájönni hogy hogy van fényképezve... valami csapóajtó az, vagy mi?XD
Shanna neked tiszta Shanna fejed vanXD És már látom jól h tényleg van olyan karkötőmXD
Ita haja nekem is tetszik:D Meg a fakanáál;D
Mindenki de szép:D (höhh, kivéve én^^)
Koffeey írta:
Reggel van vagy este? XD Mert olyan álmosnak tűntök mind a hárman.. a szellem meg ilyen frissen és fitten, teljesen felöltözve átsuhan XXD
EsteXD Hát a szellemnek nem is számítanak ilyen dolgok...XD
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 6 Márc. - 8:15

Meík vagy te Dani?! Szösszenet magadról - Page 2 1410785470 Hármat már sikerült kizárni, de kettő közül nem tudunk választani... Szösszenet magadról - Page 2 274283 XD
Ita az a te fakanalaad? Szösszenet magadról - Page 2 243759 Nagyon szép fakanáál Szösszenet magadról - Page 2 224699 Jól van, dicsérjük is azt a képet. Jóó kép :D (XD)
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 6 Márc. - 8:21

Jaj nagyon tetszik a hajad Szösszenet magadról - Page 2 196731 Szösszenet magadról - Page 2 196731 Én most fogom befestetni úgyhogy átmenetileg eltűnik belőle a vörös T^T
Shanna tényleg olyan Shanna XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 6 Márc. - 8:56

Hmm... Nekem Shanna akkor is rózsaszín hajú XD Az is marad >D
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 6 Márc. - 11:54

a képen egy tető ablakból vagyunk fényképezve feldobtunk egy srácot nem tom mért aztán meg lefényképezett minket (ja és az én kezemben van a korsó is Szösszenet magadról - Page 2 968628)
és dínó az vagyok akin szemüveg van Szösszenet magadról - Page 2 580731
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 6 Márc. - 14:21

^^ nekem mindenki tök teccik^^ a sok cuki szeretnivaló aranyos egy szejánxD=D :^^: Szösszenet magadról - Page 2 765713
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 6 Márc. - 15:49

Hát mi ilyen szépecskék vagyunk! Szösszenet magadról - Page 2 224699 XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 6 Márc. - 18:24

Már csak egy fórumtali hiányzik XD Mostmár komoly szándékaim vannak a nyári connal kapcsolatban XXD *ergo lehetséges talihelyszín? XD*
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 6 Márc. - 20:22

hu gyerekek bejövős a fakanál?: D az családi ereklye>O
amúgy Shanna igen,fájt és majdnem elájultama az elsőnélxD
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 6 Márc. - 21:53

hát bocsi,de csak most vettem észre ezt a topicot,hát ahogy itt elnézegettem az emberkéket...mit mondjak,mindenki szinte olyan ,amilyennek elképzeltem :D Stein-t már láttam azon a táncos vidin,szal ő nem volt ujdonság,Dani pont olyan erős gyereknek néz ki,mint ahogy elképzelem/tem,hát Koffeey,Kakuzu,hát igen xD aranyosak vagytok ahogy alszotok :D Shanna,az is olyan ahogy elképzeltem,sötét haj,kerek arc forma :D igenxD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeVas. 7 Márc. - 8:25

Tőled is várjuk~ :D
Am én is kb így képzeltem el az embereket ^^ Sassy-ról meg Itáról már láttam ezelőtt is, Steinről... hát nyilván láttam XD Shannát világos hajúnak gondoltam, de az arca Shannás XD Jigokut meg fekete hajúnak vagy sötétbarnának, de ezen kívül kb ilyennek :D Meg Danit is ^^ (Több kép nincs ugye? Remélem nem hagytam ki senkit XD)
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeVas. 7 Márc. - 8:28

Shanna a képén fiatalabbnak néz ki mint amennyi valójában sztem :D
Itachifant meg le lehetne adni a vastelepen :D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeVas. 7 Márc. - 8:32

Télleg :D
Jigoku-ból meg nem nézném ki hogy szereti az ellenségs*ggszétlövős játékokat.
Képzeljétek csak el így...
O.o XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeVas. 7 Márc. - 12:56

h%lye állat XDSzösszenet magadról - Page 2 326003 és itlennék ÉN a kedvenc Thomas Jeans felsőmben lenyalt hajjal és és kis növésű vagyok azért még 10 centit nőnöm kell hogy előre üljek 13 évesen jááj akinek nem tetszem vessen meg XDXD Szösszenet magadról - Page 2 94350 :ahahahaha:Mamáéknál, otthon lennék akkor néhány gun 'n' roses plakátot látnátok meg gördeszkásat ja és egy kis eminem Szösszenet magadról - Page 2 102733 kicsit furcsa stílus.
Vissza az elejére Go down
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeVas. 7 Márc. - 15:34

itt a reakcióm

Szösszenet magadról - Page 2 Laughing%20dog
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeVas. 7 Márc. - 15:40

hu ez a kép (már mint 123) tényleg 10 éves jól sejtettem
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeVas. 7 Márc. - 15:43

Nekem is ez jutott először eszembe Szösszenet magadról - Page 2 102733
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeVas. 7 Márc. - 15:46

szerintem mindenkinek ez jut róla eszébe
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeVas. 7 Márc. - 15:47

Szerintem még 10 se... Szösszenet magadról - Page 2 795967 XD
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeVas. 7 Márc. - 15:49

nem akartam túl keveset írni megr a végén megint megsértődik szegény Szösszenet magadról - Page 2 102733
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeVas. 7 Márc. - 15:51

Tudod, a gyerekek hamar durcik lesznek... XD
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitimeVas. 7 Márc. - 16:00

ezt nem hiszem el,te nem kisnövéső vagy,ha valaki kisnövésű az az,hogy a korának megfelelően néz ki csak alacsonyabb 10-20 cm-rel.Nemtom hogy hány éves vagy pontosan,de 13 nem vagy Szösszenet magadról - Page 2 795967

am majd én is rakok fel,csak nemtartok,majd készítek egyett,de ha tudom hogy fényképeznek engem akkor midnig ilyen h*lye fotó lesz belőle :S majd felrakok egyett,pénteken a faterom csinált rolam képet váratlanul,de azon látszik naon a kamaszkor átka(nem ,nem 1 cm távolságra lévő pattanás,ilyen ről ne gondoljatok,majd átkuldetem apámtelcsijéről az enyémre aképet és felrakom a gépre és....tudjátok Szösszenet magadról - Page 2 102733

azért majd mondjátok el,hogy miennek képzeletek/tetek el :^^: mert a személyiséget a külsőről is meglehet állapítani Szösszenet magadról - Page 2 765713
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szösszenet magadról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szösszenet magadról
Vissza az elejére 
2 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: