꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szösszenet magadról

Go down 
+7
JigoKuu
Dani
Stein
Sassy
Koffeey
Dínósbácsi
Shanna
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimeCsüt. 4 Márc. - 22:03

First thing first, miért kell ilyen hosszúnak lennie a témacímnek? Nem volt elég a Magadról...
Hááát volt ilyen téma a régi fórumon is, és én szerettem Szösszenet magadról 224699 Gondoltam nyitok ide is... hátha hasznos lesz :P Ide jöhetnének a bemutatkozások is új tagoktól (már ha lesz aki ír magáról valamit ×D) meg hát infók az "őslakosokról" :3
Én kezdenék egy képpel... csak hogy bebizonyítsam Dínónak hogy nem rózsaszín a hajam >D (Előre elnézést az igényes cenzorért ×D)





Szösszenet magadról 23410



Szösszenet magadról Shanna


És pont a cenzor miatt sz*r a minőség, de kit érdekel :D *Shanna lenni a nagy, unokahúg közreműködni*
Nem kérek én most képet mindenkitől... bár örülnék neki *.*
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 7:53

Lol, az a kéép... Szösszenet magadról 97745 Milyen szép pofid van XD *Shanna télleg nagyon nagy O.o*
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 8:12

Unokahúgodnak milyen morci képe van ˇ-ˇ XD
Lehet hogy én is összeszedem a bátorságomat és rakok ide egy képet... talán... lehet... esetleg XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Sassy
*
*
Sassy


Neme : nő

Kor : 34
Karakter : Iraka Otsuki
Hozzászólások száma : 260

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 9:52

Ha jól látom pont olyan karkötőd van mint nekem:D Am én szőkének hittelek, nemtom miért (minden hátsó gondolat nélkülXD)

Hát én... nem illesztem be, hogy mindenki csak saját felelősségre nézze meg (inkább ne)
https://2img.net/r/ihimizer/img693/6527/fg6645.jpg
Webcam rulz, az is rulz hogy én az álmos zombi fejemmel a monitoron nézem mit vesz a webcam, az is rulz hogy ott egy Adam-szellem a kép közepén (évfolyamtárs) és nagytestvér meg Kat, másik testvér barátnője társalognak hátul a kanapén. (Úgy néz ki mintha romantikáznának, de higgyétek el h nemXD) Televizsön és bjútiful függöny pedig megadja a kép fénypontját^^' (A "wall" meg nem azért van odaírva hogy tudjuk mi az a nagy sárga ami körbeveszXD) A ház felújítás alatt áll, azért ilyen putri-lookingXD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 11:55

Ez a kép is rulz XD Ammm hasonlítasz az avatárodra kicsit :D Reggel van vagy este? XD Mert olyan álmosnak tűntök mind a hárman.. a szellem meg ilyen frissen és fitten, teljesen felöltözve átsuhan XXD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 14:57

hát ha már ilyen őszinte mindenki :D
Szösszenet magadról 324349

kékszem a menőőő
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 15:05

te stein te lehetsz a baziliskusnak az ellensége.:magyarázat:a basi nak piros a szem és megöl neled meg kék ésss hátt kitalálok valami képessséget...én nem rakok képet mert oan szép vok és az egom kiszakad a testembőlXD
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 15:25

Jujj, ezt de megírtad... Szösszenet magadról 274283 XD
Én már csak azért nem rakok képet mert nem akarok... XD Szeretek sunyi ismeretlen maradni >D És amúgy is mindig tök hülye fejem van a fotókon... Szösszenet magadról 139263 talán mert apám mindig csinál, és már utálom? Szösszenet magadról 763995 XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 15:48

Szösszenet magadról 102733
Szösszenet magadról Vfv1tz

Ennyire telt tőlem, de ez még tavaly decemberi kép (2008. december... de rég volt >.>) *Koffeey nagyon elmerült a térképben a Duna fölött, amíg Dínó megörökítette ezt a pillanatot...* Kiránduláson voltunk Pesten és néztük hova menjünk ^^
Mostani kép nincs rólam. Vagyis van, de ugyanaz a probléma mint Dínónál XD Ha a kamerába nézek, sz*r lesz a kép. Engem nem lehet fényképezni XD Csak amikor én is akarom XD De én utálom, szóval... na majd~ XD


...igazából van egy, de pssszt! https://2img.net/h/oi50.tinypic.com/16hut55.jpg A nyelveeeeem XXXXXD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 16:13

Mér csak olyan ritkán megyünk Budára? Szösszenet magadról 30386 Csak egy kis hamubasűt, oszt mehetünk...
De amm tök jó ez a kéép Szösszenet magadról 243759
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 16:36

jé felfedjük valódi énünket. Szösszenet magadról 514184
ha már ilyen van akkor én sem maradok ki :
https://2img.net/h/oi47.tinypic.com/2wf7bb4.jpg
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 16:37

én koffey-t szőjésbarnásnak hittem nem udom miért
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 16:48

Dani, mint egy biztonsági őr!!! Szösszenet magadról 721836
Téged kéne felvenni a plázába, nem azokat a gizda nyomikat...
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 16:49

^^ Mindenki tök ari=D
Hát órlam csak "erotikus" képek vannakxD
Pl.: kexek a sínek közt, lehúzogatom a pólóm meg a többixD
Deh azért rakok fel vmi kis aranyost, amin azé elfogadható fejem vanxD

Szösszenet magadról Kpek0037
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 17:00

Dínósbácsi írta:
Dani, mint egy biztonsági őr!!! Szösszenet magadról 721836
Téged kéne felvenni a plázába, nem azokat a gizda nyomikat...

jó ötlet Szösszenet magadról 501700 és még öltözékem is van hozzá (bomber,terep gatya)
Vissza az elejére Go down
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 17:01

gec ezeken besírtam XDDDDDDDDDDDDD
Dani nagyon rajos XDDDDDDDDDDDDD
Jigoku szövege meg +1 XD sínbohóc vagy?:D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 17:05

Jigoku ez nagyon ari kééép xD Rólam nincs normáliis T^T

Am furi, most szinte mindenki hoz képet, a régin meg egy se volt XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 17:07

Neeeeem=D
Csak nyáron bepózoltam xD bnőkkel sátoroztam=P
Köszönöm Koffeey!^^ Nekem meg a te képed teccik=D
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 17:10

Nekem az nem tetszik @,@ XD Alapból nem tetszik egy fénykép se ha rajta vagyok XD
Még Dínót rábeszélem egy képre Szösszenet magadról 729914 Nehogymár kimaradjon~ XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 17:11

=DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Alig várom^^ Szösszenet magadról 752584 Szösszenet magadról 514184
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 17:37

Ebben sikerült megegyezni ^^

Szösszenet magadról 23st7x2
Csucsuluuuunk Szösszenet magadról 30386


ja és volt Dínóról egy amin egy bazinagy szalonnával pózolt, de túl őrült feje volt rajta XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 17:52

Annyira azért neem... Szösszenet magadról 752584
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 18:06

Deidaras párna?!><:DDDDDDDDDDDD
Ti amúgy rokonok vagytok?xD
Vagy engem legalábbis még rokonnal se hagynának együtt aludnixD
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 18:08

Csak egy kicsit... XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitimePént. 5 Márc. - 19:51

ááá mint egy egy eggy egy hogyshívják na igen megvan security-s mármint DánielXD na lehet énis rakok képet de csak lehet addigelégedjetek meg azzal hogy létezem XDXDXDwáááá deidarás párna ez hiányzik a készletemből mert van nekm itachis peines sasoris tobi-s zetsu-s hidan-os kisam-es és már csak a deiadarás hiányzik meg van egy kunai-m
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szösszenet magadról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szösszenet magadról   Szösszenet magadról Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szösszenet magadról
Vissza az elejére 
1 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: