꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 CseVi Rádió (FM 104.6)

Go down 
+6
Stein
Kisame
Koffeey
Shanna
Tobii-zuzu
Dínósbácsi
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeHétf. 14 Dec. - 19:00

-Üdvözlök mindenkit, eljött az idő hogy megnyissuk a CseVi Rádiót! Mindenkinek 24 órás szórakozááás! CseVi Rádió (FM 104.6) 580731 Friss hírek, információk, kivánságműsor a hét 7 napján a nap 26 órájában! (ha nem találtok egy számot, vagy nem tudjátok a címét, akkor írjátok meg ide, és mi megkeressük nektek! :D)
Nem is húzom tovább a szót, át is adom a szót a műsorvezetőnknek... Tobi-nak! :pacsit!:

CseVi Rádió (FM 104.6) Nejql0
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeSzer. 16 Dec. - 16:39

váó mivel csináltad a logót????????????????????????????????,,,
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeSzer. 16 Dec. - 17:50

hello mindenki ! köszi a szót Kakuzu1.
pontosan ugy lesz midnen ahogy leirtad fel vagy véve másodfokú vezetőnek :D kívánok mindenkinek jó szórakozást a Csevin :D
ugy tűnik kérdést kaptunk 123-tól :) ez Kakuzunak szól:D na kakuzu válaszolj a vendégnek :D
a logo tényleg jó lett de ha már itt tartunk megkérdezem tőled a dino studios logot mivel csináltad ?
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeSzer. 16 Dec. - 18:02

-Ez igazán jó kérdés 123!
De van is rá válasz! A logót a Photo Shop Cs3-al készítettem, miközben lipóti tejföltöt (!) majszolgattam. XD CseVi Rádió (FM 104.6) 48616
Van még kérdés?
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeSzer. 16 Dec. - 18:38

kösuönnyük válaszod :) remélem elégedett vagy 123 a válasszal :D
majd letőltöm é én is készitek egy ilyesfajta logot XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeCsüt. 17 Dec. - 12:14

Halló, halllló! :D
Én egy számot keresek, ami egy reklámnak a zenéje. Azt sajnos nem tudom megmondani hogy melyik reklám, mert most volt ugyan de elfelejtettem, szóval a lényeg hogy ilyen a szövege:

...And the great skies above starts to drift away,
I'd like to go to the shore on this very lazy afternoon...


És ennyit tudtam elcsípni, ha látom még a reklámot telefonálok megint :D Addig is előre köszi a segítséget :D
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeCsüt. 17 Dec. - 17:25

öh hello :D megkeressuk de meik csatornán láttad? akkor hamarabb meglenne :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeCsüt. 17 Dec. - 18:24

Halló? :D Én is láttam már, RTL-en megy szerintem. Nekem is úgy tetszik de nem találom hiába keresem CseVi Rádió (FM 104.6) 4422 De ha látom megint, akkor pontosítok ^^
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeCsüt. 17 Dec. - 19:26

aggodalomra semmi ok.de meik reklám? ha azt emondod akkor meglesz :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeCsüt. 17 Dec. - 21:14

Hát nem tudom én se, ez a probléma XD Pedig már felforgattam a Google-t, beírtam mindenhogy a szöveget de semmi... és természetesen most a reklámot se látom. De előbb-utóbb úgyis leadják >)
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimePént. 18 Dec. - 13:21

ha meg van a reklán akkor csak be kell irnod aztán meglesz :)
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimePént. 18 Dec. - 22:39

Ááhhhh, megvan emberek!! CseVi Rádió (FM 104.6) 483323



Csak egy óra volt lenyomozni... xD De unatkoztam most és már nagyon akartam >D Szóval Peter Foldy - Change your world, és T-Home reklám. Gondoltam én különben, csak T-mobile-lal kerestem eddig, úgy meg nem adta ki sosem >.<
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimePént. 18 Dec. - 23:26

CseVi Rádió (FM 104.6) 196731
Köszönjük (én legalábbis személy szerint nem tudom eléggé <3) a fáradságos munkát érte :D
Micsoda gitárja van már a csávónak ×D Meg az a fej :D De nem baj, olyan feje van amilyet akar, imádom ezért a számért ~<3
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeSzomb. 19 Dec. - 9:33

jah de hát ezt ismerem. ha a reklámot elmondod akkor meglett volna CseVi Rádió (FM 104.6) 48616 na mind1.jó hogy itt voltál gyere máskor is :D XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeSzomb. 19 Dec. - 10:31

Csak egyikünk se tudta pontosan a reklámot ^^' Na de majd legközelebb jobban felkészülünk! xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Kisame
*
*
Kisame


Neme : Férfi

Kor : 30
Karakter : Rock Lee
Hozzászólások száma : 507

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeSzomb. 19 Dec. - 21:14

Milyen aranyos ez az öreg XDXD CseVi Rádió (FM 104.6) 568962
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeSzomb. 19 Dec. - 21:18

és most Kisame van itt velunk este :D
áruld el nekem hogy az avatarodat te csináltad/szerkesztetted? :D
Vissza az elejére Go down
Kisame
*
*
Kisame


Neme : Férfi

Kor : 30
Karakter : Rock Lee
Hozzászólások száma : 507

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeSzomb. 19 Dec. - 21:24

NNNem XD ezt találtam XD igazából nem szoktam csinálni mozgóképet csak videókat vagy csak valami rajzi animációt mostanába XD
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeSzomb. 19 Dec. - 21:30

jah vagy ugy XD köszönjuk válaszod XDXD elfelejtettem amit kérdezni akartam CseVi Rádió (FM 104.6) 1410785470
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeSzomb. 19 Dec. - 22:26

Hát gyorsan jusson eszedbe, megy az élő adás és amíg gondolkozol én be is jelentem hogy Tabáni István megnyerte a Csillag Születiket! :pacsit!: Hátha valaki nem látta ;)
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Kisame
*
*
Kisame


Neme : Férfi

Kor : 30
Karakter : Rock Lee
Hozzászólások száma : 507

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeSzomb. 19 Dec. - 22:31

:pacsit!: Király XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeSzomb. 19 Dec. - 23:44

Jaaj, neki szurkoltam, egyem meg a szivét CseVi Rádió (FM 104.6) Love A többi is nagyon jó volt, de szerintem ő érdemelte ezt meg a legjobban :) Szavaztam is rá mindig de nem nyertem autót CseVi Rádió (FM 104.6) 483323 ×D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeVas. 20 Dec. - 9:47

Jajj, te szegényke, nem kaptál autót! CseVi Rádió (FM 104.6) 795967
Jobban belegondolva télleg ő a legtehetségesebb. Koffeey is szavazott rá. Biztos a ti két szavazatotok hozta el neki a győzelmet. XD
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeVas. 20 Dec. - 11:21

igen Tabáni zsebét 12 millio forint üti XD én is láttam és tudtam hogy ő fog győzni :)
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitimeVas. 20 Dec. - 13:20

Öööh... he? XD Nem értettem igazából csak részleteket. Mit derítsünk ki? Hogy André ratyi-e vagy nem? o.O Szerintem nem, kiderítettem xD
És elbukta, igen, mert izgult szegény, nem csodálom. És attól függetlenül tovább énekelte és nagyon jó volt. Én nem sajnálom hogy ő nyert ^^
A másik 3 is nagyon jó volt szerintem, de Tabáni vagy Csikó Szabi volt az aki megérdemelte volna. Tabáninak szurkoltam kettőjük közül, úgyhogy örültem este :D
MC DC-t is nagyon szeretem, de neki épp elég szerintem hogy eljutott a döntőbe (: André meg... neki külföldön kell híressé válnia, itt elveszne a süllyesztőben. Szorítok neki hogy felfedezzék (:

A nevemmel meg mi van? xD Nem értem xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Ajánlott tartalom





CseVi Rádió (FM 104.6) Empty
TémanyitásTárgy: Re: CseVi Rádió (FM 104.6)   CseVi Rádió (FM 104.6) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
CseVi Rádió (FM 104.6)
Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» CseVi Rádió (FM 104.6)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: