꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Seya Kei megbeszélés

Go down 
+5
Kisame
Shanna
Stein
Dínósbácsi
Koffeey
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
SzerzőÜzenet
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeSzer. 25 Nov. - 22:08

Aham, szerintem fogják ^^
Majd lerajzolom őt is :Đ Kedvet kaptam hozzá a sztorid alapján XD A fejbelukatfúrós rész tetszett Seya Kei megbeszélés - Page 2 752584
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 26 Nov. - 10:21

Hát kellett már valami ilyesmi is a részéről, eddig szinte semmit nem mutattam belőle Seya Kei megbeszélés - Page 2 514184
Valaki írjon már ˇ-ˇ Írnék még de magam után nem akarok Seya Kei megbeszélés - Page 2 191601 Addig is megírom Word-ben ×D Ha írt valaki, majd elküldöm..... szóval írjatok! Seya Kei megbeszélés - Page 2 856137 ×D


.....főleg te Dínóci Seya Kei megbeszélés - Page 2 139263 Olyan rég hallottam már a hangod >,> pontosabban olyan rég olvastam már a betűidet, láttam zöldellő nevedet és röhögtem bőszen hintalovazó kis simlányodon.
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 26 Nov. - 14:52

"Zöldellő nevedet" XD Majd ír ˇ-ˇ Seya Kei megbeszélés - Page 2 468785 Meg én is akarok majd :D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 26 Nov. - 17:08

Majd fogok írni, mert nem akar leszálni rólam ez az izéé... Seya Kei megbeszélés - Page 2 468785
De a hintalovazó simlányt már lecseréltem... Seya Kei megbeszélés - Page 2 763995 XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 26 Nov. - 19:03

Mert ha leszállnék rólad, akkor eszedbe se lenne Seya Kei megbeszélés - Page 2 191601
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimePént. 27 Nov. - 10:10

Csak arra szánd rá magad, hogy kezdd el, aztán onnan már jön az ihlet, csak legyen egy jó ötleted :D

Dínósbácsi írta:
De a hintalovazó simlányt már lecseréltem... Seya Kei megbeszélés - Page 2 763995 XD
Ja tényleg, ez már Medu-chan :P
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 28 Nov. - 14:55

Ammmm... Kisame meg KINata-chan, akarjátok még folytatni? Mert ha nem hát nem, de akkor szerintem törlöm az eddigi hsz-eiteket, hogy ne legyenek ott félkészen Seya Kei megbeszélés - Page 2 102733


Írtammm... hát ez most ilyen kis eseménytelen lett... majd a következő izgalmasabb lesz xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Kisame
*
*
Kisame


Neme : Férfi

Kor : 30
Karakter : Rock Lee
Hozzászólások száma : 507

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 28 Nov. - 21:02

ŐŐŐ izé mg volt egy időszak mikor nem volt netem aztán nincs időm visszaolvasni mindenkiét úgyhogy töröld nyugodtan a hszeket XD :^^:
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 28 Nov. - 23:36

Jaj de jókat írtatok gyerekeek Seya Kei megbeszélés - Page 2 196731
Jajaja, Díínóóóó? Mikor fogsz végre írni? ×D


Stein a játékban írta:
De a lendület tovább vitt, és ezzel csak tompítani tudtam az esést. Megráztam a fejem, és talpra küzdöttem magam, amint kinyitottam a szemem, már egyből oldalra is vetődtem, ugyanis egy kard döfött felém. A falnak ütköztem, de onnan is odébb kellet vetődnöm, mert most egy lándzsa hegye csapódott be épp a fejem mellett. Most sikerült megtartanom az egyensúlyom és felmérni a helyzetet.
ezt is Stein írta:
Mielőtt még rájöhettek volna hogy mekkora hibát vétettek, előjöttem, és elővettem két kunait. A fel mellet odaosontam és csendben oldalba szúrtam a leghátul álló embert, majd kirúgtam alóla a lábát és a többiekre löktem. Mire megfordultak, csak azt látták, hogy feléjük esik az egyik társuk és ellöki mindannyiukat. Ezt kihasználva felfutottam a falra, és elrugaszkodtam, majd még előkaptam 2 kunait és feléjük dobtam. Mindegyik célba talált, ami rendkívüli elégedettséget okozott abban a pillanatban, ugyanis nem kell több energiát ilyen gyenge ellenfelekre pazarolnom.
Ezek olyan jók voltak :) Szeretem mikor ilyen mozgalmas jeleneteket írsz, annyira jól meg tudod írni. Nekem pont az a bajom, hogy én nem tudok rendesen gyors eseménysort írni, mert felsorolásszerű lesz ha megpróbálom, ha meg kicsit megtoldom, akkor már lassúnak hat és nem lesz ütemes meg mozgalmas Seya Kei megbeszélés - Page 2 458933

ezt már Dei írta:
A lendülettől a hajam meglibbent az arcom előtt... azért adjunk a drámai hatásnak ugye.
×D

ezt is Dei írta:
Felé nyújtottam mindkét kezem;
-Ölelj meg!
Mondtam kimérten, halálosan komoly arccal és még mindig felé tartottam mindkét karomat.
-He?! -tett egy kis lépést hátra- Minek?
-Mi az hogy 'minek'? Ölelj meg, mert szeretném!
Értetlenül pislogott és valami elmondhatatlanul tanácstalan arcot vágott.
-Ez most valami vicc?
-Na, gyerünk már!
Megmozgattam az ujjaimat és álltam tovább. Ő segélykérően oldalra nézett, de mivel ott csak a fallal találkozott a tekintete, visszafordult és tett pár bátortalan lépést előre.
-Nnnna... -mondtam halkan mikor végre elértem és köré fontam a karjaimat- Nem haltál bele, ugye?
-Ööööh ja...
Annyi baj volt az öleléssel, hogy csak részemről volt az. Én hozzábújtam, erősen átöleltem és még a fejemet is a mellkasához dörgöltem, ő meg csak állt mint egy tuskó. Türelmetlenül megmozgattam a vállam, mire vette az adást és esetlenül, de azért átölelt. Kicsit húztam még így az időt, aztán elengedtem és megigazgattam a hajam. Ő újra zsebre vágta a kezét és ásított.
-Mire is volt ez jó?
Kérdezte, ahogy folytattuk az utunkat, immár nem durcásan egymás mögött, hanem valamivel derűsebb hangulatban, egymás mellett.
-Levezettem a feszültséget.
Szerintem nyugodtan írhatsz még ilyen "puhányabb" részeket, mert szeretem őket olvasni :) Jobban megismertetik a karaktert, meg a másokkal való viszonyát. Ezzel megint úgy vagyok, hogy ha én ilyet írok, az valahogy nagyon kilóg a sorból, mintha külön fejezetet nyitnék neki a reagomon belül, te meg olyan jól beleírod... nem is tűnik fel, hogy most a karaktert akarod jobban megismertetni (még ha nem is szándékosan) és mégis a párbeszédből meg a viselkedésből olyan jól lejön ^^



Seya Kei megbeszélés - Page 2 468785
Nahh, hsz-kritikus mód kikapcs :D És most jön az enyém ×D Hát kíváncsi vagyok, hogy olyan lett-e mint amilyennek én akartam Seya Kei megbeszélés - Page 2 102733 Hú mire megszültem a végét... Jó lett valamennyire? ^^' Érthetően írtam? ×D
Vissza az elejére Go down
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeVas. 29 Nov. - 11:15

köszi Shanna :D hát én inkább az akciókra specializálódok és nem az ilyen kiállós "békés" részekre :D
hm.. ahogy én nézem, én nem nagyon foglak titeket időben utolérni, ezért is lenne egy javaslatom.
sztem, az elképzelhető, hogy a különböző országok, más időpontban kapták meg az információt a küldetésről, ezért később vagy hamarabb küldtek embert a feladatra, ezért is, lehetne hogy én igazából egy időben vagyok veletek, csak később indultam el. Nos vélemény? :D
mert így nézem, nem sokkal vagyok lemaradva HSz számban, pontosan nem tudom megmondani, de csak nem fele annyim van mint nektek :D mert nekem 1 napom nagyon eseménydús, szal így elkezdem írni, és mikor már írtam egy csomót rájöttem, hogy kevesebbet akartam, és inkább idő teljen :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeVas. 29 Nov. - 12:06

Persze, én is így gondoltam azt :D A napok száma végülis nem számít, te kb ugyanott vagy meg ugyanakkor mint mi, de Ashurának ez a 2. nap mert gyorsabban halad meg közelebbről jött (: Mert már a Tea Országban járnak ők is, nem? Vagy a közelében :P Nekem pl azért 6. nap mert Niee messziről jött XD

Shanna-chan írta:
...Hát kíváncsi vagyok, hogy olyan lett-e mint amilyennek én akartam Seya Kei megbeszélés - Page 2 102733 Hú mire megszültem a végét... Jó lett valamennyire? ^^' Érthetően írtam? ×D

Szerintem érthető lett (: Esetleg az a rész, ahol a bottal kicsavarta a kezéből a chisakatanát, azt vagy kétszer el kellett olvasnom hogy értsem, de utána már átláttam, úgyhogy az se vészes ^^ A vége tetszett xD Mit csinált Ichiro? xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeVas. 29 Nov. - 17:04

hát, én se jöttem közelebbről, csak én pl a vizen gyorsan haladtam az idővel.
Meg nekem így 1 napra sok hszem van :S tehát eddig 2 teljes napom volt és nemtom vagy 10-12 hszem vagy több, nem számoltam
öö igen úgy ott a határnál vagyok
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeVas. 29 Nov. - 17:07

Jól van (: Hát akkor a lényeg hogy ugyanott vagyunk ^^ De úgy néz ki hogy innen csa hárman folytatjuk.... Kisame már írta hogy töröljem az eddigieket, KINata se hiszem hogy folytatja és Dínó is úgy néz ki feladta Seya Kei megbeszélés - Page 2 191601
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeVas. 29 Nov. - 22:52

hmm nembaj, kevesebb embert kell elintéznem Seya Kei megbeszélés - Page 2 752584

vicceltem :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeHétf. 30 Nov. - 14:00

Így különben csoportos találkozót is tarthatnánk a szigeten xD Mert párokra nem tudunk osztani, hogy kettő-kettő harcolt, meg milyen jó lenne már hogy itt találkoznak másodszorra :Đ xD És valahogy azért el kell a másikat terelni az útból, mert mindenkinek kell az az amulett Seya Kei megbeszélés - Page 2 765713
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Vendég
Vendég




Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeSzer. 2 Dec. - 19:24

Háát,töröljed,már kezdett felvázolódni egy ötlet,de nem volt hozzá elég ihlet Seya Kei megbeszélés - Page 2 102733
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 3 Dec. - 9:46

De ha még most megvan az az ötlet akkor folytathatnád vele :) Mondjuk az is igaz, hogy te kicsit le vagy maradva :(

Deidei írta:
Így különben csoportos találkozót is tarthatnánk a szigeten xD Mert párokra nem tudunk osztani, hogy kettő-kettő harcolt, meg milyen jó lenne már hogy itt találkoznak másodszorra :Đ xD És valahogy azért el kell a másikat terelni az útból, mert mindenkinek kell az az amulett Seya Kei megbeszélés - Page 2 765713
Csak hárman folytatjuk akkor? ×D Végül is összesen 8, mert Ashurával ott van Suita meg Kinoyo, Niee-vel Chikara meg Shinju Koruval meg Ichiro :3 Milyen nagy banzáj lehetne már ha taliznának ×D Csak azt már csöppet bonyolult lenne kijátszani ^^'
De írjatoook! ×D Írtam volna, erre megint én vagyok még ott Seya Kei megbeszélés - Page 2 468785
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 3 Dec. - 11:42

Én ma akarok xD Úgyhogy várj egy kicsit Seya Kei megbeszélés - Page 2 191601 xD

KINata-chan írta:
Háát,töröljed,már kezdett felvázolódni egy ötlet,de nem volt hozzá elég ihlet Seya Kei megbeszélés - Page 2 102733

Ha van ötleted, akkor gondolkodj rajta egy kicsit, hátha ^^ Ha meg mégse, akkor majd törlöm.
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 5 Dec. - 15:50

Na látod KINata :^^: Jó lett, az ötlet jó, csak annyit kritizálnék rajta, hogy rövid. Nem is a fogalmazással van a baj, hanem hogy ha eddig megírtad, akkor nyugodtan folytathatod és leírod a szállóban történteket is, vagy hogy Kin gondolkozik kicsit a rejtélyes pasin, vagy valami :) Nyugodtan engedd el a fantáziád ×D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeHétf. 7 Dec. - 19:25

Hát,én sajna megszoktam az ilyen rövideket xD
De majd holnap elengedem magam Seya Kei megbeszélés - Page 2 752584
Vissza az elejére Go down
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeKedd 8 Dec. - 19:37

na írtam egykeveset :D most ink elmélkedős részre koncentráltam :D de nem sikerült így túl sok cselekvést bele vinni de a mostaniak után sztem nem hiányoljátok :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeKedd 8 Dec. - 20:53

Jó lett szerintem :D Meg KInata, neked is, ez már kb jó hosszúságú (: Mondjuk én mindenkiére azt írom hogy jó xD De azért mert jók ˇ-ˇ :^^:
Na mostmár nekem is kell írni :D Csak nincs ötletem. Kéne bele lassan valami izgalmas, de nem tudom mi legyen az. Útonálló támadók esetleg... az nem snassz? XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 12 Dec. - 12:46

Naruto-kun123, átírtam a hsz-det a Sivatagi túránál mert eléggé kusza volt, írásjelek és átvezetések nélkül. Nem akartam törölni, mert... mindegy, azt már oda leírtam neked, nézd át, jó? :^^:
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Vendég
Vendég




Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeVas. 13 Dec. - 12:21

oké kösszz.
Vissza az elejére Go down
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitimeVas. 13 Dec. - 17:47

igen, szerencséd, hogy nem olvastam át, mivel én egyből töröltem volna :D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Seya Kei megbeszélés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Seya Kei megbeszélés
Vissza az elejére 
2 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Seya Kei 5.
» Seya Kei 1.
» Seya Kei 4.
» Seya Kei 3.
» Seya Kei 6.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: SZEREPJÁTÉK :: Küldetések-
Ugrás: