꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Seya Kei megbeszélés

Go down 
+5
Kisame
Shanna
Stein
Dínósbácsi
Koffeey
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
SzerzőÜzenet
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeKedd 27 Okt. - 20:05

//*Mire rájöttem hogy ezt hogy kell Seya Kei megbeszélés 990973 Kaptam segítséget egy másik fórum drága adminjától :^^:*//

Szóval mostantól ide jöjjön a futó játékok megbeszélése (: (Szerk.:) Háhá, az átpakolás nem fog menni Seya Kei megbeszélés 4422 Úgyhogy tiszta lappal, tessék, lehet írni... A mostani küldivel kapcsolatos fontosabb dolgokat beidézem mindjárt (térkép, stb) de a többit nem tudom. Ez tetemes hsz veszteséggel fog járni attól tartok Seya Kei megbeszélés 458933 Bocsi, bocsi...


A hozzászólást Koffeey összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 17 Május - 20:19-kor.
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeKedd 27 Okt. - 20:19

~*~*~ Csak beidézek, nem duplapost Seya Kei megbeszélés 102733~*~*~

Dínósbácsi írta:
:!::!:
Na szóval itt a térkép a küldihez, bejelölve rajta a lehetséges útvonalak. https://2img.net/h/oi25.tinypic.com/jq43s3.gif
A tárgy a Jiro szigeten van, ennyit tudni csak róla, úgyhogy lehet keresgélni. Be van jelölve, hogy pontosabban hol van kb, de ezt a karakterek nem tudják.
Képeket a szigeten lévő helyekről majd Dei tölt fel később, azokból lehet majd válogatni, hogy ki hova akar menni, hol akar keresni.

Deidei írta:
Na itt van a bejelölgetett térkép :Đ

Seya Kei megbeszélés Rana1g


1.
Seya Kei megbeszélés Erbimr

2.
Seya Kei megbeszélés 35he0s6

3.
Seya Kei megbeszélés Voa0eb
Seya Kei megbeszélés Ji13k2

4.
Seya Kei megbeszélés Ddjd04

5.
Seya Kei megbeszélés 5akih5

6.
Seya Kei megbeszélés 2efsxns

7.
Seya Kei megbeszélés 2620boo

8.
Seya Kei megbeszélés 28w32mv


A kikötő közelében vannak lerobbant kis bódék (jó drágán XD) de beljebb már a szabadban kell aludni ^-^
A helyszínek összefüggenek/összefügghetnek, vagyis a tavas részeket vehetitek egybe, erdőből kijukadhat a kari a tisztásra, satöbbi, satöbbi.

A pontrendszer pedig egyedi ennél, ugye? Azt hiszem úgy beszéltük meg ^^
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeSzer. 28 Okt. - 14:09

Amm... kellemes csalódás ért minket Dei, mert a hsz számunk mégse csökkent. Seya Kei megbeszélés 48616
Vissza az elejére Go down
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeSzer. 28 Okt. - 19:49

asszem nekemis kéne írnom XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeSzer. 28 Okt. - 23:03

Én is így voltam sokáig XD Írni kéne, ma már tényleg, már nagyon kéne... XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeSzer. 28 Okt. - 23:28

Hát... már ma sem fogsz... XD Fél-holnapkor már nincs esélyed!
(fél-holnap=23:30 perc van XD)
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeCsüt. 29 Okt. - 10:30

Nem tegnapra gondoltam, hanem mielőtt írtam volna, azelőtt mondogattam magamnak Seya Kei megbeszélés 765713
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeCsüt. 29 Okt. - 11:59

énis totál így vok hogy na akkor most XD de mindig közbejön vmi :D és akk elkalandozok és utána gondolok bele h télleg :D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeCsüt. 29 Okt. - 16:04

Én... nem nagyon gondolkodok rajta, és nem is határozom el naponta hogy "Na most!". XD Engem csak Dei nyafgat... Seya Kei megbeszélés 102733
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeSzomb. 31 Okt. - 1:27

Én csesztetem is magam, meg akarok is, meg ötletem is van, csupán csak időm nincs Seya Kei megbeszélés 4422 Na de majd, bwahaha!! Seya Kei megbeszélés 856137 Majd rátok szabadítom terjengős folytatásomat! Seya Kei megbeszélés 580731 ×D Nem lesz olyan terjengős, nyugi ^^' A héten már nem hiszem, de jövőhéten írok már én is :)
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeSzomb. 31 Okt. - 9:39

Én ma akartam, de ma elviszik a gépet és holnapig nem hiszem hogy vissza fogják hozni Seya Kei megbeszélés 102733 Úgyhogy majd jövőhéten. A suli remélem nem szól közbe Seya Kei megbeszélés 458933 Vagy esetleg holnap este, ha visszakerül időben... majd meglátom XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Vendég
Vendég




Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeSzomb. 7 Nov. - 14:11

mikor fejezitek be? Seya Kei megbeszélés 191601 mert már unatkozom
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeSzomb. 7 Nov. - 22:30

Óóó, még sokára XD De (remélem hamarosan) nyitni fogok küldetés topikot, ahová lehet majd írni küldetés ötleteket és ha megvannak rájuk a jelentkezők, mehet majd egyszerre több játék is ^^
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Vendég
Vendég




Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeHétf. 9 Nov. - 17:32

a csába de nem téged hibáztatlak ha egyszer hosszúnak terveztétek
Vissza az elejére Go down
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeKedd 10 Nov. - 20:21

na megerőltettem ezt a kis zselégolyót és firkantottam valamit a szjhez :D
am rájöttem hogy, igazából csak arra kell rászánnom magam, hogy rákattintsak a new replyra és onnantól már írom úgyis ha elkezdtem XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimePént. 13 Nov. - 23:27

Nekem is kéne már igazán Seya Kei megbeszélés 191601 Csak nem bírom rávenni magam, pedig nekem is annyit kéne csak, aztán valamit úgyis összehoznék XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimePént. 20 Nov. - 1:43

Úristennnn írtam!!! Seya Kei megbeszélés 580731 ×D Hagytam a fenébe már a száraz akció előtti részt és előre hoztam az izgalmasabb cselekményt... remélem jó lett :^^:
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimePént. 20 Nov. - 14:10

Lehet számítani Mamuszka kegyetlen bosszúhadjáratára? Seya Kei megbeszélés 752584
Ja meg Stein, már régóta meg akarom kérdezni hogy Kinoyo meg Suita fiúk, ugye? Seya Kei megbeszélés 763995 Nem tudom pontosan, és nekem Kinoyo valahogy lányként jelenik meg... nem mintha lányosan viselkedne vagy akármi, csak valamiért lány... ezért akarok megerősítést kérni XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimePént. 20 Nov. - 18:05

öö valóban ezt nem jeleztem :D de igen 2 fiú :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimePént. 20 Nov. - 18:37

Akkor jó ^^ Át kell rajzolnom a fejemben XD
Tényleg erről meg az jutott eszembe hogy azt is akartam már kérdezni (ezt már Shannától XD) hogy Ichiro milyen Seya Kei megbeszélés 763995 Nekem kellenek ezek az infók Seya Kei megbeszélés 514184 xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Vendég
Vendég




Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeSzomb. 21 Nov. - 12:31

szerintem legyen egy találkozó hely a rameneselőtt de előtte jelentkezzetek is CX
a Mentőakcíó küldiről dumcsizok
Vissza az elejére Go down
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeVas. 22 Nov. - 2:12

Dei mellettem haladtatok el XD
vagyis hát én is közel vok a határhoz, csak 3 nappal le vok maradva xd
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeVas. 22 Nov. - 2:22

Én is ott vagyok ám! :pacsit!: ×D A határ után nem messze van az a halász falu :D De tali csak a szigeten legyen majd, nem? ×D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeVas. 22 Nov. - 12:23

Na, legalább egyszerre haladunk XD Mondjuk Niee-ék most egy kicsit le fognak maradni mert kóvájognak majd jobbra-balra XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitimeHétf. 23 Nov. - 14:35

Keresik majd egymást? Seya Kei megbeszélés 763995
Ja meg most láttam, hogy kérdezted hogy néz ki Ichiro ×D
Szerény személyem a játék elején írta:
'...ami mondjuk nem olyan meglepő, tekintve, hogy szinte ugyanúgy nézünk ki. Csak ő magasabb nálam és rövidebb a haja. És... őt idézve, nem olyan "csenevész" mint én...'
A szeme neki is kék, annyi a nagyobbacska különbség, hogy ő szemüveges :)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Seya Kei megbeszélés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Seya Kei megbeszélés
Vissza az elejére 
1 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Seya Kei 5.
» Seya Kei 1.
» Seya Kei 4.
» Seya Kei 3.
» Seya Kei 6.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: SZEREPJÁTÉK :: Küldetések-
Ugrás: