꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Seya Kei megbeszélés

Go down 
+5
Kisame
Shanna
Stein
Dínósbácsi
Koffeey
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
SzerzőÜzenet
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Seya Kei megbeszélés - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 16 Icon_minitimeKedd 3 Júl. - 12:47

Este már fáradt voltam még akár egy billentyűt is lenyomni xD Úgyhogy akkor most xD
Ment Nieeee:3 Ésööömm hogy folytassuk? Csináljunk még valamit? Ha igen akkor mit? xD Vagy próbáljuk minél hamarabb befejezni? Én vinném is még meg nem is, mert... nagyon régóta megy már xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Seya Kei megbeszélés - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seya Kei megbeszélés   Seya Kei megbeszélés - Page 16 Icon_minitimeKedd 7 Aug. - 0:05

Kollektíven ide írok ×,D Ha mindenki kipihente magát, meg feltöltődött... Seya Kei megbeszélés - Page 16 511482971
Seya Kei megbeszélés - Page 16 Tumblr_m65qbem2GH1qdphlgo1_500

Akkor én is folytatom majd a válaszírást ×,D De addig még nem ×,D
Seya Kei megbeszélés - Page 16 Tumblr_m27mam4OJP1qdog3mo7_250




Szerk.:
Joey~ <3 Maaajd egyébként valahol gyorsan meg kéne beszélni úgy nagyjából, hogy akkor ki kinek és mit mond, szóval hogy legyenek a lelépések, nem? ×,D Mert pl lehet, hogy Maro tudja, hogy Kida nyugodt szívvel marad (sőt ×D), de Raidonnak meg biztos érdekesen jönne ki, még ha Maro többé-kevésbé el is mondaná, hogy mi van... hogy csak úgy 'áh, hagyjuk csak itt, higyj nekem' ×,D
Vissza az elejére Go down
 
Seya Kei megbeszélés
Vissza az elejére 
16 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» Seya Kei 5.
» Seya Kei 1.
» Seya Kei 4.
» Seya Kei 3.
» Seya Kei 6.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: SZEREPJÁTÉK :: Küldetések-
Ugrás: