꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő \\vegyes\\

Go down 
+5
Itachifan
Shanna
Dani
Stein
Koffeey
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 6 Ápr. - 0:49

Úgy hívsz ahogy akarsz ×D Úgyis hallgatok rá :P
Sok sikert akkor :O

Stein (én meg téged foglak szerintem néha Nejinek hívni ×D) először én is azt a képet néztem ki a karimnak, amit te raktál a tiednek :D De még jobb is így... jobban illik ez a karimhoz ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 6 Ápr. - 8:10

Hello mindenkinek.
Hát nekem is furi volt de sztem jobban néz ki mint az előző mert van benne hogy is mondjam élet és színek XXD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 6 Ápr. - 13:26

Csak nem túl sötét volt másik? :evil: XD Am de, az kicsit tényleg sötétebb lélegzetvételű :Đ
Nyahh, Korut jóváhagytam Saku ^,..,^ Stein, nevezd el a babudat és azt is rögtön jóváhagyom (:
Ja meg igen XD Saku/Shanna már megcsinálta amit most akarok kérni XD Szóval hogy van a profilban egy olyan pont, hogy Karakter. Oda nyilván a karakter neve megy :roll:
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 6 Ápr. - 14:24

jojo megvan... és szerintem, bár nem jellemző rám h másolok, de úgy haladjunk mint a VFen, hogy minél több küldetést hajtott végre a ninja annál idösebb lesz és fejletteb.. vagyis én így fogom csinálni :D
jaja beirtam photobucketbe h ninja anime és ezt találtam XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 6 Ápr. - 14:48

Az úgy szerintem is jó (: És legyen háromfős csapatrendszer vagy úgy bonyolult? Mert ahoz ugye egyeztetni kell egymással... de nem megoldhatatlan végülis.
Am én is nézelődtem, de fiúból közel sincs annyi mint lányból XXD De az tényleg jó kép :Đ Én is megnéztem magamnak, de aztán lány kari mellett döntöttem.
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 6 Ápr. - 14:58

úgy tűnik télleg jobban szeretik az ismert embereink is a saját karaktert
szerintem én is csinálok egyet csak a névvel vagyok bajban xD de a többi is csak a fejemben van :)
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 6 Ápr. - 15:07

Névvel én is gázban voltam ^^' De neten jókat lehet találni (: Én pl keresgéltem itt is; http://baby-names.familyeducation.com/browse/origin/japanese vagy itt; http://www.kamalkapoor.com/name-meanings/Japanese-baby-boy-names.asp A másodiknál még a jelentés is ott van ^,..,^ Mondjuk angolul... de ott (:
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 6 Ápr. - 15:14

hát, sztem ne legyen semmiféle csapat, mindenki azzal megy akivel akar :D mert így akkor állandóan egyeztetni kell meg gondok stb, meg végülis pl eddig saját karakterek közül ahogy láttam senki sincs ugyanabba a faluba XD
max ha nagyon akarunk egymással játszani akkor vagy az ismert karakterekkel menjünk, vagy pl szervezzünk olyat hogy, nah pl nekem konohába szól az egyik küldetésem és akk oda mek és segitetek vagy stb
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 6 Ápr. - 15:16

Aha, én is így gondoltam (:
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 6 Ápr. - 17:07

Kyoko de édi :P
Nem mintha rögtön tömeggyártásba akarnék kezdeni, deee... lehet több saját karakter is? :scratch:
Különben olyan jó idő van végreeeee : D Nem kell a fuj-fuj kabát meg csizma meg minden :P
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 6 Ápr. - 18:43

Persze hogy lehet (: Csak győzz vele játszani :Đ
Ahamm, olyan jóóóó :Đ Ma se vittem már kabátot csak pulcsit ^,..,^

Am jött egy olyan ötletem majd a mostani szerepjátékhoz, hogy az 'összehozás' végett lehetne mondjuk az, hogy volt valami verseny vagy mittudomén minden faluban, és a győztes nyeremény-nyaralást kapott valami jó kis helyre. És akkor a nyaralást kéne kijátszani, ahol meg majd lehet bajba keveredni XD Vagy valami :roll:
...lehet hogy h*lye ötlet... XD nem baj, csak ajánlat :Đ
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 6 Ápr. - 19:32

tőlem oké :D
de szerintem ne nyaralás legyen mert az mien h a ninjákat nyaralásra küldik távoli helyekre XD azért vannak h bármikor elérjék őket,


legyen mondjuk tovább képzés, és vmi ősi templomba mennek tanitásra de ott kitör vmi harc, ugy jó? :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 6 Ápr. - 20:23

Persze :Đ Mondtam én hogy a nyaralás lehet hogy h*lye ötlet lesz XD De nemmm baj, az alapötlet számít XXD
A templomos jó (: Bár azt nem tudom, hogy oda Kyokót tudom-e küldeni :scratch: XD Végülis továbbképzésre elmehet... vagy max csinálok egy genin szintű karit, úgyis terveztem :scratch: :scratch:
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeKedd 7 Ápr. - 8:18

vagy gyere vmeik eredeti karakterrel :D mondjuk Shikamaruval vagy Kibával :D vagy te döntésed nekem mindegy :D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeKedd 7 Ápr. - 9:44

Az úgy tök jó :D A templomos eldugottas továbbképzéses cucc :D De azért Koru megpróbál nyaralni is közbe ×D Mikor kezdjük el?
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeKedd 7 Ápr. - 13:19

Nahh, cenzúra beállítások >D XXD Csillagot kértek vagy helyettesítő szavakat? :Đ

Ja meeeg a szerepjátékra most lehet hogy mégse megyek :scratch: Majd a kövire :Đ Pillanatnyilag egyik eredeti kari se szimpi úgy, hogy ki tudnám játszani, újat meg még nem akarok. De kijátszhatom az ottani mestert vagy mit, ha az jó :roll:
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeKedd 7 Ápr. - 16:09

jó akkor te leszel aza Genin vagy nemtom ki aki majd fogad minket és körbevezet.
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeKedd 7 Ápr. - 17:19

Okés (:
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Stein
*
*
Stein


Neme : Férfi

Kor : 31
Karakter : Renhioyu Ashura
Hozzászólások száma : 466

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeKedd 7 Ápr. - 18:36

akkor, Sakura, Dani és én meg Dei-Dei? rendben
a feladatot leirjuk?
ugyértem hogy hogy nyertünk továbbképzést, vagy már egyböl az utazást irjuk le?
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeKedd 7 Ápr. - 20:57

nekem mindegy hogy lesz rátok bízom oszt kezdőt het a jháték amint jóvá lettem hagyva xD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeKedd 7 Ápr. - 21:52

Dei-dei írta:
Nahh, cenzúra beállítások >D XXD Csillagot kértek vagy helyettesítő szavakat? :Đ
Utóbbit : D Az viccesebb :)

Steain írta:
a feladatot leirjuk?
ugyértem hogy hogy nyertünk továbbképzést, vagy már egyböl az utazást irjuk le?
Szerintem nem az egész sztoriját a megnyerésnek, kb csak úgy, hogy már megnyertük és csomagolunk, aztán útnak indulunk (gyalog, hajó vagy mifranc :P) és odaérünk, találkozunk a többiekkel, aztán kis trécselés meg összemelegedés (b*zulás nélküli melegedés természetesen) a szálláson, aztán jön az emberke aki elvisz a templomhoz. Szállás az szerintem legyen mindenképp :D Azon jó kis vicces sztorikat lehet majd játszani :)
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeKedd 7 Ápr. - 22:08

Dani írta:
nekem mindegy hogy lesz rátok bízom oszt kezdőt het a jháték amint jóvá lettem hagyva xD
Bocccsi XD Gondolatban jóváhagytam csak nem írtam ki :Đ XXD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Itachifan
*
*
Itachifan


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Uchiha Itachi˘˘
Hozzászólások száma : 249

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeKedd 7 Ápr. - 22:38

szijasztok.egyetlen egy hszt sem olvastam el még ugyanis nincssokidőm.anyithogy karit egyenlőre nem foglalok mert nem férne bele az időmbe.majd talán később.mijattatokjötemigazából^^napásnya
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeSzer. 8 Ápr. - 7:27

Dei-dei írta:
Dani írta:
nekem mindegy hogy lesz rátok bízom oszt kezdőt het a jháték amint jóvá lettem hagyva xD
Bocccsi XD Gondolatban jóváhagytam csak nem írtam ki :Đ XXD

semmi gond . de látom már nem csak gondolsat köszi :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeSzer. 8 Ápr. - 14:21

Nincs mit, én köszi hogy szóltál XD

Itachifan írta:
szijasztok.egyetlen egy hszt sem olvastam el még ugyanis nincssokidőm.anyithogy karit egyenlőre nem foglalok mert nem férne bele az időmbe.majd talán később.mijattatokjötemigazából^^napásnya
Na, hogyhogy ilyen elfoglalt vagy? (:
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Ajánlott tartalom





Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő \\vegyes\\
Vissza az elejére 
2 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: