꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Rajzok (digitális vagy kézi)

Go down 
+7
Stein
Dani
Kisame
Shanna
Tobii-zuzu
Dínósbácsi
Koffeey
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next
SzerzőÜzenet
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeSzomb. 6 Aug. - 0:46

Váá ez naggyon jó kép. Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 212874 Majd ha beszélgetsz a kép készítőjével Koffeey légy szíves add át gratulációmat, mert nekem nagyon de nagyon tetszik a rajz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeSzer. 10 Aug. - 12:37

Rajzok(Katt rá)
Pár firka tőlem. Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 48616 Nagyon bénák, és csak ilyen vázlatok de na. XD Teganap rajzoltam egy lánynak, hogy megmutassam mennyire nem tudok rajzolni. XD
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeSzer. 10 Aug. - 13:04

nem jó a link Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 4422
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeSzer. 10 Aug. - 22:30

Jó az. Am. jók a skicceid BlackGirl.
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeSzer. 14 Dec. - 19:34

Joey a Fotóalbumban írta:
Ugyan ez nem ügyesség kérdése, csak sok gyakorlásé. Most fizetődik meg az a sok idő amikor a suliban az órákon rajzolgattam mindenfélét.

Szerk.:
Csaknem bírtam ki és úgy döntöttem felrakom a "ránc fel vart" Raidont, a színeset nem rakom fel mert béna lett Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 4422
https://2img.net/r/ihimizer/img716/1377/hiroshiraidonjskicc2.jpg
A színeset is szeretném látni *.* Irtó jól sikerült :D
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeSzer. 14 Dec. - 20:38

Na jó megmutatom, de tényleg nem lett túl jó. Meg nem is tartom meg mert közben már átdolgoztam sok apró részletet és így kezdhetem elölről a színezést.
https://2img.net/r/ihimizer/img38/1003/hiroshiraidonjskicc5.jpg
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeSzer. 14 Dec. - 21:10

Dehogyis nem lett jó :D Az átdolgozott verziót is muti maajd *-*
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeSzer. 14 Dec. - 22:04

Csak pár apróbb változtatást csináltam rajta, de azért megszenvedtem vele és még mindig nem tökéletes. de azért itt van az átdolgozott Raidon:
https://2img.net/r/ihimizer/img41/5784/hiroshiraidonjskicc6.jpg
És közben mivel elkészültem vele itt a színezett verzió is:
https://2img.net/r/ihimizer/img3/3628/hiroshiraidonjskicc7.jpg
Itt még azért van mit dolgozni, jóval több dolgot lehetne megcsinálni mint a simán.
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeSzer. 14 Dec. - 22:52

Komolyan nagyon jó *-*
És olyan sok mindent már nem is kell:D Árnyékolni csak szerintem, meg max ide-oda fények és kész is:D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeCsüt. 15 Dec. - 21:14

Olyan ügyes vagy! 8D

Én úgy imádom, ha valaki rajzot tesz be a karakteréről, vagy bármelyik SzeJás karakterről, annyira jó érzéssel tölt el Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 596150 Szóval hajrá Rajzolni Tudók, mindent bele! Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 196731
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeCsüt. 15 Dec. - 21:27

Szerintem is tiszta jó lett! Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 1813898089 Én nem tudok embert rajzolni... csak élettelen tárgyakat, vagy idióta fiktív élőlényeket... olyan magányos vagyok... Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 2126384862
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeCsüt. 15 Dec. - 21:42

Dínó... én meg semmit ×,,D Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 2874239757 ... Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 2126384862
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeCsüt. 15 Dec. - 23:43

Nekem is ez az első igazán jól kinéző rajzom egy karakterről. Még régen neki estem Jokert megrajzolni de félúton abba hagytam. De én is büszke vagyok magamra mert eddig csak firkáltam graffitiket, nonfiguratív meg hasonló dolgokat. Közben végre felkerült a rajzban az i-re a pont. nemsokára beszkennelem és ti is megláthatjátok, hogy mi került még rá.

Szerk.: Itt is van.
https://2img.net/r/ihimizer/img46/9342/img4pj.jpg
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimePént. 16 Dec. - 6:57

Hikage*,*
Hát nagggyon jól néz ki Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 196731
Lassan tőlem is lesznek rajzok, előreláthatólag minden karakterrőlXD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimePént. 16 Dec. - 15:12

Irtó jól néz ki a báb is, csak ismételni tudom magam! Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 196731
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimePént. 16 Dec. - 20:17

Na csak nem nyugszom. Mindig találok valami tennivalót rajta. Most pl. pár "skalpot" tetem fel a derekára. Meg egy kis táskát amiben a Haretsu-t pihennek gyilkolásra készen.
https://2img.net/r/ihimizer/img842/3197/img6c.jpg
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimePént. 16 Dec. - 20:23

A skalpok nagyon jó ötleet*-*
Nem is baj az ha nem nyugszol, egyre jobb és jobb lesz:D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeKedd 27 Dec. - 0:31

Apuuuuuuuuuuuus, milyen jó lett már az arcaaa! Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 468935 És a haja... a haja esése vagy hogy mondjam, az különösen tetszik Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 613170 Maka meg annyira édes ×3


A másodikon pedig aaazzok a lábak!!! Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 28602 És az a tekintet is Damunak annyira jó *.* Kazuo meg Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 613170 Sunyi fejű ×D
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeVas. 8 Jan. - 18:56

Ja hoztam egy sulis Raidont. Tegnap este rajzoltam és még nagyon kezdeti stádiumban van, nézzétek el nekem.
https://2img.net/r/ihimizer/img706/1696/raipu.jpg
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeVas. 8 Jan. - 19:23

Ez nagyon-nagyon-nagyon jóóóóó!!:D Tök jól néz ki, nagyon jól sikerült!!
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeVas. 8 Jan. - 19:40

Ja, nagyon jó lett! Tiszta kemény gyerek Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 30386
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeVas. 8 Jan. - 20:30

Na készen van a színes verzió is.
https://2img.net/r/ihimizer/img860/6484/rai20.jpg
Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Rai20.th
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeVas. 8 Jan. - 20:55

Nagyon tetsziik, tök ügyes vagy:D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeVas. 8 Jan. - 20:59

Köszönöm. Nagy segítségen volt a rajzolásban, hogy beálltam ebbe a pózba majd lefotóztam magam, mert így sokkal könnyebb volt megrajzolni.
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitimeVas. 8 Jan. - 21:03

Így színesben még királyabb! Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 255795 Tiszta jó ez a beállás, meg mondom, nekem még a feje tetszik Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 658599
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 28 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rajzok (digitális vagy kézi)
Vissza az elejére 
28 / 30 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next
 Similar topics
-
» Válassz, vagy... távozhatsz!
» Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Művészet topik-
Ugrás: