꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Rajzok (digitális vagy kézi)

Go down 
+7
Stein
Dani
Kisame
Shanna
Tobii-zuzu
Dínósbácsi
Koffeey
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
SzerzőÜzenet
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimeSzomb. 12 Május - 21:38

Rajzoltam egy ilyet:
http://jigokuu.deviantart.com/#/d4zm0bs
Annyira jó ez a tablet! Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 112523 (csak miattam lett rossza a rajz ˇˇ")
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimeSzomb. 12 Május - 22:32

Miért, szerintem tök jó Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 224699 A feje kissé fura formájú, de attól még fanta-szuper Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 704848
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimeSzomb. 12 Május - 22:43

"Fanta-szuper"~
Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Tumblr_lpp03imvCv1qii6tmo1_250

Dínó, milyen szavakat használsz te? ×,,D



Egyébként, témánál maradva, nagyon szupeeeer! *.* Főleg az első panelnél tetszik iszonyatosan, ahogy a haját csináltad Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 196731
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimeHétf. 14 Május - 18:08

Komolyan? Jajj de jóóóóó! Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 468935
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimePént. 31 Aug. - 22:08

Ó, megint én x,D Most is hoztam egy oldalt, kérnék véleményeket Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 514184
http://jigokuu.deviantart.com/#/d5d76iq
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimePént. 31 Aug. - 22:33

Ez nagyon profi! Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 28602 Tiiiiszta mangás, állati jó *.*
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimeSzomb. 1 Szept. - 17:12

Köszönöm Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 468935
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimePént. 15 Feb. - 20:55

Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimePént. 15 Feb. - 21:17

Milyen kis aranyosak már! 8,D De tényleg fel lehet ismerni mindet, tök ügyi voltál már oviban is! *.*
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimePént. 15 Feb. - 21:23

Mik azok az M betűk? Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 763995
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimePént. 15 Feb. - 21:45

Nagy Ma betűvel jelöltem, ha megvolt az adott pokémon tazóban :,,,D

Köszi, Shanna :,D A színezésnél megragadtam ezen a szinten xD
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Vendég
Vendég




Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimeHétf. 16 Dec. - 16:11

Sziasztok! :)
Alexis vagyok :$
és itt vannak a rajzaim:) egyszerűen imádok rajzolni.  Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 102733 

Deidara:
Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 8vnf
Ugyanez javítva:
Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 4usg
NaruSasu:
Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 0vf0
Ugyanez javítva:
Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 6u5g
A Negyedik:
Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Gkau
Naruto:
Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 2a03
:) Ha esetleg tudtok jó képeket Mangából (mert én rohadtul nem találok) akkor linkelejtek már legyetek szívesek.:) Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 196731
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimeHétf. 16 Dec. - 17:39

Üdv köreinkben Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 311688 

Kijavítottam a linkjeidet, mert eredetileg nem jelenítődtek meg. Egyébként nem rosszak  Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 212874
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimeHétf. 16 Dec. - 17:41

Szia ^^^

Ügyi vagy, nekem is tetszenek a rajzaid :D Sajnos a mangát nem olvasom (össz az az egy angol kötetem, amim van belőle, lol), évek óta az animére se lesek rá, tehát sajnos képvadászatban nem lennék nagy segítség :,D
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Vendég
Vendég




Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimeHétf. 16 Dec. - 19:14

Köszi hogy kijavítottad! Esetleg leírnád hogy csináltad?
Ja és Jigoku... én most kezdtem el megint a Shippuu-t már a 78.résznél járok... :D
ööö Mangát én se olvastam... mert hát berögzült lustaság hogy minek olvassak ha beszélnek(ez itt meg is dőlt
mert a Shippuuden feliratos Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 4422  )
de a rajzok meg marha jók benne :DDDD
Ma (ha elkészülök velük) akkor dobok rajzot még :)
Ui.: lehet azért rontottam el mert new member csak 7 nap után linkelhet :S
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimeHétf. 16 Dec. - 19:31

Nah, csak annyi, hogy nem a megfelelő linkeket raktad az [ img ] kódba. Amikor feltöltesz egy képet -látom te is ImageShack-t használsz- akkor ott van link és dirtect link. A direct linket kell használni, hogy megfelelően látszódjanak. Te hibásan a sima linket használtad, persze ez mindenkivel előfordul eleinte :D
Példának itt van a nem megfelelő link:
[ img ] https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/440/hvjw.jpg/ [ /img ]
És a megfelelő direct link, ami meg is fogja jeleníteni a képet.
[ img ] https://2img.net/r/ihimizer/img440/1193/hvjw.jpg [ /img ]
Persze a fölösleges szóközök nélkül, amit én beraktam. És így meg is jelenik a kívánt végeredmény:
Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Hvjw
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimeHétf. 16 Dec. - 19:34

Jó vagy nálam egy Ichiraku Ramen-re :D Viccet félre tényleg köszi!4!négy! Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 483323 
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimeHétf. 16 Dec. - 19:36

Ez semmiség, én mindig itt vagyok a rászorulók megsegítésére  Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 483518 
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimeHétf. 16 Dec. - 19:57

Üdv.! ^^ Pofás rajzok, nekem tetszenek, Deidarát elkaptad a kedvenc pózában úgyhogy tőlem már plusszban vagy új fórumozóként :D Amúgy ha Naruto-ról van szó akkor lehetséges én vagyok az embered, mert nézem az Animét, lelkesen várom a heti részeket, ahogyan a mangát is. Úgyhogy ha van ötleted miféle képeket szeretnél konkrétan akkor lehetséges tudnék segíteni. :)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimeHétf. 16 Dec. - 20:05

Bármilyen jöhet de olyan kéne mint pl a NaruSasu-s képen van :) ilyen manga styl :) Na, jó neked :D én előröl kezdtem 78. rész  Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 4422 
Bármilyen Akatsukis vagy Konohais jó... most Obito-t rajzolom ... mivel nem ismerem a karaktert így nem lesz valami jó de mamég remél fel tudom tölteni és akkor meglátod milyen stílusú képekre gondoltam :)
Hát Deidara... igen imádom a csávót :D
Cosplayezni akartam meg is rendeltem Gaara fejpántját merthogy pont olyan hajam van és akkor csak festeni kell... pont a homok falus fogyott el a másik meg levágtam a hajam 3mm-re úgyhogy Dei-set rendeltem és gyüjtök parókára... thats my life <3 :D


Edit...Obito:
Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 43v6

Hát ezt igen elnagyoltam ^-^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimeKedd 17 Dec. - 20:04

Egy újabb NaruSasu :D
Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Z5jz

És egy Naruto... :D
Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Orrb

Mostanában küzdök a rajzokkal... sokkal minőségibb lett az előző narusasu rajzom... ez meg szinte amatőr...-.-"
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimeKedd 17 Dec. - 20:18

Milyen mágikus szerszámmal készíted te ezeket? Mert ez nem ceruza, ahogy elnézem  Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 274283 
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimeKedd 17 Dec. - 20:20

Filc? :D Nagyon jók amúgy, egy újabb ember, aki szépeket alkot művész kezével, és Shanna sóvárog ×,D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimeKedd 17 Dec. - 21:28

Ceruzával megrajzolom :) és utána tűfilcel a körvonalakat meghúzom majd vastag alkoholos filccel kiszínezem amit kell :)

DeiTobi(TOBIT ELSZABTAM*)
Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 W3ce

Szászke...
Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Rrix
 Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 990973 
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitimeCsüt. 19 Dec. - 11:21

Dei nagyon tetszik, meg a korábbi Obito is tök jó lett :D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rajzok (digitális vagy kézi)   Rajzok (digitális vagy kézi) - Page 29 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rajzok (digitális vagy kézi)
Vissza az elejére 
29 / 30 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
 Similar topics
-
» Válassz, vagy... távozhatsz!
» Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Művészet topik-
Ugrás: