꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Takenaga-Otoko

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 16:40

A mostanában elég nagy népszerűségnek örvendő Slender játékból ötletet merítve úgy gondoltam, nem lenne rossz a dolgot egy itteni játékba is átönteni, némi változtatásokkal //ha már a játékot magát úgysem merem játszani :D//. A játék lényege dióhéjban annyi, hogy papírlapokat kell összeszedni, a Slenderman //jelenlegi játékunkban "Takenaga-otoko" vagy szimplán a "mumus"// nyomása alatt.

Nehézségi szint: Bárki jöhet, remélhetőleg nem fognak belehalni.

Kapható pontok: Az összeszedett lapok számától függ.

Mesélő: Én! Takenaga-Otoko 918146 Én fogom irányítani az eseményeket, vagyis nagyjából a mumust magát.

Helyszín: A Tűz-országa és Oto közötti Halál Völgy mellett elterülő Tiltott Erdő egész nap őrzött, drótkerítéssel körbekerített területe. Az éjjeli műszakra persze az őröknek nem sok kedve van bejárni, így a vállalkozó szelleműek a kerítésen átmászva könnyen bejuthatnak. De természetesen nem véletlenül van körbekerítve a hely. Habár csak a környező országokban hallani róla, ott is csak egyszerű ijesztő meseként, ezen a körbekerített területen boldogít minden betolakodót a Takenaga-otoko, a nyúlánk testalkatú, fehér fejű, arc-nélküli, öltönyös mumus, hosszú csápszerű végtagjaival. [kép] [kép]
A mumus nem egy áldozatára ugró, majd azt szétmarcangoló szörnyeteg. Hátulról vadászik az áldozatra nesztelenül és észrevétlenül. Veszélyes közelsége megérezhető, ha ránéznek nem mozdul, de a látványától az ember megdermed, majd lassan elveszti az eszét és valószínűleg meghal //ez mind annyiban mutatkozik, hogy az áldozat teljesen leblokkolva mered a mumusra, míg a teste és az agya beadja a kulcsot és kinyiffan//. Ha az áldozat nem is néz rá, a mumus annyira közvetlen közelébe férkőzhet, hogy ugyan ezt a hatást éri el. Így vadászik a mumus.

A hely maga, sűrűn fákkal borított terület //mégiscsak egy erdő//, néhány darab ösvénnyel és feltűnő tereptárgyakkal.
Található...
-három egymás melletti csárén álló szikla.
-egy nagy, lombkorona nélküli, öreg fa az egyik ösvény közepén.
-egy régen valószínűleg pihenőhelyi WC-nek használt nagyobb, csempézett falú, romos, enyhén labirintusra emlékeztető épület, mellette egy tisztás, pár fával és 10 elfektetett tartállyal. Nagyjából a terület közepén helyezkedik el.
-egy hatalmas, pár tíz méter hosszú betoncső, olyan mint egy alagút //habár nincs mi alatt áthidalnia//.
-egy szintén pár tíz méter magas toronyszerűség, kör alakú, nincs rajta se ajtó, se ablak, csak egy torony.
-egy kis sufni szerűség, zárt ajtóval //esetleg betörhető//, előtte egy hiányzó kerekű kis szekérrel.
-egy +-jel alakú, fából készült valami, valószínűleg hirdetőfelületnek lehetett használni.
-néhány, pár méter magas kőoszlop egymás mellet, ki tudja miért van ott.
-egy újabb elhagyott szekér az egyik ösvény szélén.
[térkép vázlat]

Létszám: Nincs megszabva, aki akar, az jön

Játékmenet: Lehet egyedül, párokba vagy esetleg csoportokba rendeződve is jönni, aki ahogy jön. Utólag is lehet társulni, ha találkoznak.

Időkorlát: Egy este alatt fog lejátszódni az egész.

Feladat: Pár napja egy bizonyos férfi és kis kísérői időspórolás céljából úgy döntöttek, hogy ők igenis ezen a lezárt területen kelnek át, nem kerülik meg //megvolt a hatalma, hogy az őrök beengedjék//. Valószínűleg nem meglepő, hogy nem jöttek ki onnan, mivel... bizonyára halottak. Azonban volt nála pár értékes irat, amik vele együtt szintén bent maradtak. Ennek a híre hamar elterjedt mindenfelé, így a kis cupákjaink fülébe is eljuthatott, és rászánhatják magukat, hogy kihozzák onnan azokat a papírokat.  Hivatalos megbízás nincs, de szép díj járhat annak, aki azokat visszaszerzi, illetve megbízhatnak akárkit feketén is.
Nyolc darab papír van szétszórva a területen (ezen a számon esetleg változtathatunk), a mumus által összefirkantva különböző üzenetekkel, mint "Segíts!", "Nem tudsz elfutni!", "Ha ránézel, elkap!". Ezeket kéne kihozni, miközben a mumus az én irányításom alatt üldözi a karaktereket, mivel nem szeretné, hogyha elvinnék a rajzocskáit. Minél több van valaki(k)nél, annál közelebb kerül, annál inkább próbál elkapni.



Remélem tetszik az ötlet, várom a véleményeket és a jelentkezőket! :D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 18:13

Basszus, mi is nem rég akadtunk rá erre a játékra, és játszottam én is, hát ha egy olyan hangulatú játékot sikerülne összehozni az nagyon jó lenne! *.* Én tuti megyek 8,D Még nem tudom kivel, de tuti ott leszek ×D Írj fel! ×D
Takenaga-Otoko Tumblr_m27mam4OJP1qdog3mo5_250
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 18:46

Egyébként nem tudom, ahogy azt írtam le, hogy mit is csinál a mumus az áldozatával, az úgy jó? Nem igazán tudtam pontosan mit is írjak Takenaga-Otoko 102733
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 19:00

Én talán viszem Yumisát (Shannánk múlik Takenaga-Otoko 514184 ). Takenaga-Otoko 765713 De ha nem is őt, valakit biztos Takenaga-Otoko 580731
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 21:07

Én szeretnék menni, de majd megnézem kik lesznek ott, mert most fogalmam sincs még kit vigyek Takenaga-Otoko 102733 Valakihez hozzá szeretném csapni a karaktert akit viszek mindenképpen, mert nem egyedül akarok játszanii... xD De valaki olyanhoz akit már amúgy is ismer, hogy a kínos ismerkedésen ne kelljen átesni. De ilyenből nem sok van... ;-; xD
Lehet csak olvasó leszek Takenaga-Otoko 574382
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 22:30

Dínó, szerintem az jó, amit leírtál :D Nem tudom én se, hogy egyébként hogy működik, de nekem tetszik itt ez nagyon, semmi vérengzés, csak csupasz, mentális blokk és hirtelen halál~
Takenaga-Otoko Tumblr_m239lj9W8x1r9kmt5o1_500


És okés, akkor Takai jön Takenaga-Otoko 224699


Koffeey gyereeeeeeeeeeeeee! Takenaga-Otoko 357997
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimeHétf. 16 Júl. - 23:00

Shanna írta:
...csak csupasz, mentális blokk és hirtelen halál~
De szépen mondtad x'D Takenaga-Otoko 73542


Maajd méég meglátoom!! xD Akarok én xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimePént. 24 Aug. - 13:36

Höhő nekem ez tetszik:'D A kis Yamashita is biztos élvezni fogja xd
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimePént. 24 Aug. - 15:07

Oké, akkor majd felírom, hogy ki is jön, szóval... Ki is jön még? XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimePént. 24 Aug. - 15:25

Én akkooooor lehet elviszem Damut... és talán társulhatnak Yamashitával:'D Egy-helyről-jöttünk alapon, ha egymásba botlanak x'D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimePént. 24 Aug. - 15:50

Jó alap xdd Többen társaságban buli ez a játék a gép előtt is :'D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimePént. 24 Aug. - 16:53

Egyedül nem is merném én se játszani x''D
Akkor most így 2 párunk van, ugye?:D:D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimePént. 24 Aug. - 19:05

Igen, akkor eddig négyen :3 Jön még valaki, vagy kezdhetünk esetleg? *.*
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimePént. 24 Aug. - 19:19

Én ugye Mizumát hozom, aki majd... vagy társul valakikhez, vagy valami XD
Akkor a jelenlegi kilátások szerint ennyi? :D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimePént. 24 Aug. - 19:20

Akkor az 5 :D Ő mehet esetleg harmadiknak Yamashitához és Damuhoz ×D
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimePént. 24 Aug. - 20:19

Részemről lehet, de szerintem majd legyen valami szét válás egy váratlan fordulat miatt, legalábbis Yamashita forgat valamit a fejében amit csak egyedül tehet meg xd
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimePént. 24 Aug. - 20:30

Valamelyikőjük meglátja, aztán mindenki fut amerre lát x'''D És meg is van a szétválás:'D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimePént. 24 Aug. - 21:01

Huh akkor... xdd
És ha papírokat csoportba találjuk hogy pl vagyunk 2-3an és találunk egyet akkor mind a 2-3 karakter kap pontot?:D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimePént. 24 Aug. - 21:33

Hát... akár úgy is lehet :D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimePént. 24 Aug. - 23:09

Azt meg, hogy melyikük vigye el és mennyit, majd eldöntik egymás között ×,D
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimePént. 24 Aug. - 23:29

Szerintem akinek a kezébe marad, mert ha a mumus feltűnik szerintem nem az lesz a legnagyobb gondjuk hogy ki vigye a papírokat :'D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimePént. 24 Aug. - 23:31

Igaz ×D Kíváncsi leszek nagyon, hogy milyen lesz az egész Takenaga-Otoko 752584 Kire mennyire jön majd rá a frász Takenaga-Otoko 112523 ×D
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimePént. 24 Aug. - 23:37

Én játszottam már a játékkal és eléggé félelmetes ha egyedül játszod, de ha vannak társak akkor viccesen ijesztő, szerintem így karakterekkel buli lesz xdd Alig várom hogy kezdjük :'D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimePént. 24 Aug. - 23:41

Én csak nézőként láttam a játékot, de úgy is elég volt ×,D Végül is már kezdhetünk, nem? :D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitimePént. 24 Aug. - 23:41

Hát, azt hiszem igen :D
Ha valaki még jönne később, akkor becsatlakozik XD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Takenaga-Otoko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Takenaga-Otoko   Takenaga-Otoko Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Takenaga-Otoko
Vissza az elejére 
1 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: SZEREPJÁTÉK :: Küldetések-
Ugrás: