꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő \\vegyes\\

Go down 
+4
Koffeey
Dínósbácsi
Shanna
Joey
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeSzer. 27 Júl. - 20:59

Koffeey írta:
Féleeeeeek >< Főleg hogy nekem volt egy tehenes incidensem kiskoromban Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 775863
Milyen incidens? D:
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeSzer. 27 Júl. - 21:00

Ez a kérdés engem is érdekel, mert én sem emlékszem ilyenre XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeSzer. 27 Júl. - 21:12

Pedig te is ott voltál XD Csak... nem pont ott xD

Még kicsik voltunk, szerintem én olyan 10 körül lehettem, és uncsitesómékkal (anno folyton együtt lógtunk négyen, ok ketten meg mi ketten xD) kimentünk a Csóni-tóhoz :D Ott volt egy ilyen faváras játszótér, a külső oldalán nagymagas fakerítés volt, de ilyen tömött, tehát nem nagyon lehetett mászni. Szóval mi valahol ott játszottunk Patrikkal, (ő 1 évvel fiatalabb nálam, én játszottam mindig vele, Dínó meg az ő öccsével), és akkor jött egy pásztor, terelte a teheneit. (LOL nem, nem tanyán lakunk XD Nem tudom hogy kerültek oda amúgy, komolyan xD) És néztük hogy úúú, tehééén, de jóóóó @___@ XD Igen ám, de akkor a tehenek tettek egy kanyart, és elindultak felénk xD Uncsitesóm elszaladt oldalra, én meg hátra, neki a fakerítésnek XD SAROKBA SZORÍTOTTAK A TEHENEK!! Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 515462 De szó szerint körbeálltak, ott csámcsogtak, meg nagy szarvuk volt D: Én meg másztam volna fel kínomban, akármi, de úúúúgy féltem, az nem igaz XD Aztán uncsitesóm anyukája jött megmenteni, odébb terelgette a teheneket meg szólt a juhásznak is xD
Hát... kb ennyi a kaland XD
Nem rettegek azóta a tehenektől, de néha beugrik xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeSzer. 27 Júl. - 21:19

loooool ×,D Szeeegény kisKoffeey ×D Ez nagyon ijesztő lehetett, tényleg Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 1644475192
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 28 Júl. - 17:43

Koffey, ez rossz lehetett, de tényleg Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 1644475192
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 28 Júl. - 20:32

Tudtam én, hogy előbb vagy utóbb a tehenek fellázadnak ellenünk, csak idő kérdése volt. De ez csak a vég kezdete. Idővel majd fegyverkezni fognak és fellázadnak ellenünk... Na jó ezt a sok marhaságot én sem hiszem el. Nem mellékesen Koffeey biztos nem ez a kedvenc élményed.
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 28 Júl. - 21:39

Most, már visszagondolva röhögök rajta, de ott gyerekfejjel komolyan féltem :P xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeVas. 31 Júl. - 23:12

Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeVas. 31 Júl. - 23:24

Szörnyűszörnyű >< Nem bírtam végignézni, mert kezdtem úgy érezni hogy kijön a vacsim >< A második vidibe bele se néztem Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 1644475192
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeVas. 31 Júl. - 23:29

Heh... az enyém kijött ^^' Rögtön az első vidinél, mikor a nőhöz értek. Már az előtte lévő rotható kézfej is eléggé megmozgatott, de aztán bevágták a képet... hát mondom ez biztos valami fotómanip, ilyen tuti nincs...... aztán mutizták hogy ja de van ._. Én meg kirohantam hányni ×D Ott, ahol a combjába elkezdtek turkálni................
A másodikba Finch belenézett, kikapcsolta ×D



Ez nem az a drog egyébként, amit a múltkor itt is mutattak a híradóban? Arról is azt mondták hogy leeszi a húst a csontról. Azért ez milyen... nem is tudom milyen D: Hogy valaki hajlandó legyen ezzel belőni magát... ahhoz már nem kicsit kell nemnormálisnak lenni.
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeVas. 31 Júl. - 23:32

Nem tudom addig megnéztétek-e, de az is durva, amikor a pasi lábából alul már csak a csont van >< Nem fáj ez ennek, hogy a lába már csak csont? Nincs rajta semmi? Nem zavarja hogy egy élő halloween-i figura lett?
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeVas. 31 Júl. - 23:34

Én nem néztem, Finch mondta ×D De a csaj karja is olyan volt, nem? Én csak azt láttam.
De épp ezt mondom D: Látja hogy mit tesz vele, de lövi vele magát tovább? Ehhez mennyire kell függőnek lenni? Komolyan, ha az sem tántorítja el a használatától, hogy szó szerint lerohad a keze/lába, hát akkor én már sajnálni se tudom :/
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeVas. 31 Júl. - 23:36

Igen, volt egy csaj akinek látszott a karja felén a csont. De az egyik pasinak szó szerint, térdtől lefelé csak a csont volt, mint egy csontváz, semmi hús vagy izom! Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 721836
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeVas. 31 Júl. - 23:45

Hát sajnálni azt én sem tudom őket, pedig elég együttérző szoktam lenni ><
Oké, lehet hogy aki csak nagy hévvel kipróbálja, mert olcsó előállítani és a hatása olyan mint a heroiné, lehet hogy nem tudja mit csinál majd vele. De miután látja magán, hogy képes folytatni? DX A másik meg hogy biztos van olyan, aki annak ellenére próbálja ki hogy tudja mi a mellékhatása... akkor ezen mit sajnáljak? Ja hogy sz*r az élete? És? Ettől jobb lett? Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 97853
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeVas. 31 Júl. - 23:57

De ahogy olvastam a blog bejegyzést, ott van a hozzávalók között a sósav. Na most, a sósav eléggé... köztudott hogy... sav, nem? Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 102733 Akkor mit várnak?
Ez meg a másik, amit írtál. Hogy azért drogos a drogos, mert sz*r az élete. És azért kénytelen ilyeneket használni, mert szegény, és nincs pénze a "rendes" drogokra. De ha szegény... akkor miért erre veri el a pénzt egyáltalán? Meg mit tudom én... annyi mindent hallani már mindenhol a drogokról, én nem tudom hogy egyáltalán hogy lehet kipróbálni :/ Én még a legnagyobb buli hevében sem.... áh, de mindegy ×D Szóval ez nekem magas ˇˇ'
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 1 Aug. - 0:05

Nekem is xD Én még csak se nem cigizek, se nem iszok, mert TUDOOOM hogy mit csinál a szervezettel, szóval még ha fizetnének érte se tenném XD Egyszerűen bűntudatom lenne, hogy tudom mit csinál, és én mégis élek vele Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 568190 És akkor hol van a pia meg a cigi ettől? xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 1 Aug. - 0:08

Hát, ezek után a cigi és a pia simogatás a tüdőnek meg a májnak XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 1 Aug. - 11:18

Az alapján, amit írtatok, én inkább bele se nézek. Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 1644475192
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 1 Aug. - 11:20

Jól tetted!! >< Bárcsak én se néztem volna meg D: xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 1 Aug. - 13:30

Erről már hallottam drogprevenciós előadáson nem olvastam a cikket de annyit tudok hogy Oroszországban találták ki és olcsóbb mint a heroin ezért rákaptak na szegényebb drogosok
Amúgy meg ha heroin használó lett valaki pokoli szenvedéseket él át a leszokásnál és félnek tőle ezért inkább az ilyen állatságok mellet döntenek aztán amikor már a csontjairól lerohadt a hús az embernek akkor meg már mindegy és egy kis eufórikus állapotért bármit megadnak

Az emberek hülyék ezen nem kell gondolkodni és aki droghoz nyúl az még hülyébb
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 1 Aug. - 13:35

Hát igen, azt megértem hogy leszokni mekkora kín lehet... de ez szerintem nem kevésbé fájdalmas, mármint hogy lerohad a keze meg a lába... és ezt visszacsinálni már nem tudja. A leszokás meg oké, szenved pár napig, hétig, aztán kész...
Jól mondtad, igen, az emberi hülyeség... ><
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 1 Aug. - 13:42

A szintetikus drog használók néha még tiszta állapotban sem tudnak józanul gondolkodni mivel az agyi működés megváltozik a kemény drog használóknál és bármit megtesznek a szerekért. Én jártam drogellenesekhez és hallattam eleget az ilyen dolgokról
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 1 Aug. - 13:47

Még csak sajnálni sem tudom őket, tényleg Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 458933 Sajnálnám én, de nem megy...
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 1 Aug. - 13:50

Kb nekem meg mindegy amíg nem a barátaim közül kezd bele valami hülyeségbe addig leszarom hogy vadidegenek mit csinálnak
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitimeHétf. 1 Aug. - 13:55

Hát Koffeey, én nem sajnálnám. Nem mintha bunkó lennék, együtt érző tudok lenni, de nem az ilyenekkel :D
Aki tényleg ennyire hülye hogy egy ilyet kipróbál, arra nem tudok mit mondani. ˇˇ"
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő \\vegyes\\
Vissza az elejére 
2 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: