꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő \\vegyes\\

Go down 
+4
Koffeey
Dínósbácsi
Shanna
Joey
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimePént. 24 Jún. - 19:09

Gratula nektek a vizsgákhoz. Én ma voltam bent megnézni, hogy az írásbelin hogyan sikerült. Döntő többsége 40-50% között mozgott csak két darab tért el ettől az egyik. 22% lett azt hittem majd megőrülök mert ez a jegybe 60%-ot számít bele. Ez kb azt jelenti, hogy az össz pontból elértem durván 15-öt vagyis a szóbelin tökéletes feleletet kellene nyújtanom. DE! Miután a tanárral átnéztük kijött, hogy mégsem 22%-os az írásbelim hanem 44%. Mihelyst megláttam nagyon megnyugodtam, hogy így azért könnyebb szóbelizni. Bár a tanár szól, hogyha átakarok menni ebből a tantárgyból akkor 61,5 pontot kell minimum szereznem a szóbelin. Ezzel csak az az egy probléma hogyha pót tételt húzok akkor arra maximum 60 pontot adhatnak. Úgyhogy ez a tantárgy dupla vagy semmi alapon fog menni. A másik ami egy kellemesebb meglepetés volt, hogy az egyik tantárgyból 75%-ot szedtem össze és ez nagy szerencsémre 60%-ot számít az egész tantárgyba. Vagyis ha szóbelin összeszedek egy nagyon gyenge egyest akkor is átmentem belőle.
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimePént. 24 Jún. - 21:27

Akkor még lesznek szóbeli vizsgáid? Sok sikert a 60-ashoz, majd szorítunk 8D

És Koffeey, nekem se lett a legfényesebb félévem, de dettó, abszolúte nem érdekel ×D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimePént. 24 Jún. - 21:29

Hát igen, sok sikert, hogy ne a lehetetlent húzd XD
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeHétf. 27 Jún. - 22:30

Na gyerekek ismételten letudtam egy adag vizsgát már csak holnap van 5 és szerdán 1. Így holnap pótlom az esetleges elmaradásaimat kb. 6 után, mert akkor érek haza. Csak, hogy kicsit hencegjek leírom az egyik vizsgámat vállalati logisztikából vizsgáztam és hozzá kell tennem, hogy félévkor ennél a tanárbál vizsgáztam a beszállító értékelésből és most év végén is így már szuggeráltam magamat, hogy még egyszer beszállító értékelést kapjam és sikerült egyből elvigyorodtam. Mondom ilyen mákom nem lehet és mégis van. Ráadásul ennél a tanárnál volt ma még egy vizsgán és kikaptam a raktározási és a vállalati mutatószámokat amiből semmit nem tudtam se jelölést sem pedig kiszámítást. De a pofátlanságon és az önbizalmam párosult és így 75%-osra feleltem belőle. Ja igen és meg kell említenem, hogy a mára kiírt 6 tantárgyra összesen annyit tanultam, hogy egyszer átolvastam az a "csekély" 200-250 oldalt amik a tételek voltak összesen és minden döntő többségben 75% körül sikerül. Úgyhogy lényeg a lényeg holnap végre már huzamosabb időt töltök el itt az oldalon és az elmaradásaimat pótolom.
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeHétf. 27 Jún. - 23:51

Hát akkor nagy mákod volt :D Gratula!! ^^
Nekem is lehetett volna egy kevés xD De sajnos egyik vizsgán se volt semmi....... baromi sz*r félévem lett, dehát na XD Kell egy ilyen is......
Örülök hogy holnap már leszel Csevegő \\vegyes\\ 196731
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 28 Jún. - 21:15

Na megvolt a mai nap is két nagy gikszer volt. Az első, hogy kihúztam egy olyat, hogy el kellet mondani a vasúti és a vízi szállításhoz tartozó fuvarjogot és vámjogot. Ebből nagy nehezen arra jutottunk a tanárral és a vizsgabiztossal, hogy külkerből biztos nem tanultuk és így ezt megúsztam. Bár ez is úgy zajlott, hogy kérdezte a vizsga biztos, hogy tanultuk-e? Erre meg én mondom, hogy: Ha tanultuk is nem emlékszem rá. Marj hátrafordulok megkérdezem haveromat ő sem emlékszik rá. Majd nyomja a vizsgabiztos (aki ráadásul volt KPM-es volt), hogy akkor legalább a külker könyvben biztos benne volt. Erre megint hátra fordulok, hogy: Te nekünk volt külker könyvünk? Srác meg mondja, hogy szerinte nem. Bár így utólag végig gondolva miután hazaértem megnéztem és volt csak ki sem nyitottam nem hogy olvastam volna. Így erre megkaptam a pontjaimat azzal az indokkal, hogy nem tanultuk. Délután az utolsó vizsgámra beülök és mit ad isten ugyanezt kihúztam csak még közútra meg légi közlekedésre is el kellet volna mondanom. De nem adtam vissza a tételt mert tudtam, hogy a többit sem tudom jobban így a felkészülés idő leteltével újra leültem eléjük meglátták, hogy mit húztam és azt mondták, hogy mivel ezt nem tanultuk így nem kell elmondanom. A volt KPM-es faszi elmondta helyettem. Így sikerült ez a két vizsgám a mai öt vizsgából. A többit "tudtam" vagyis ha pontosítani akartam rizsáztam és így megvezettem őket és 70-80% között kaptam az értékelést. Ja igen és még valami a mai napra kb 200-300 oldalt kellet volna megtanulnom ehhez képest két tétel sorom meg sem volt és a maradéknak a felét egyszer elolvastam. Na ennyit tanultam én megint.
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 28 Jún. - 21:20

XD Akkor gratula :3
Egyszer én is szívesen vizsgáznék így, legalább kipróbálni xD Nekünk nem nagyon van szóbelink, csak írásbeli, azt meg ugye nem lehet kirizsázni... próbáltam -papíron-, de.... hát szépen mondva nem jött össze X'D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 28 Jún. - 21:23

Ez tetszett nagyon ×D Ügyesek vagytok, így kell ezt csinálni 8'D
Nekem csak nagyon kevés szóbelim volt eddig, de azok is hasonlóan zajlottak ×D A szóbeli jó, ki lehet dumálni :)
Grat Joey~!! 8D
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 28 Jún. - 21:27

Sajnos egy így van, hogy nem lehet rizsázni az írásbelin. Azért is sikerültek a mostaniak úgy ahogy, és nem mellékesen meg mert utálom az írásbelit, szóbelin sokkal jobb vagyok mert még a semmi és a hülyeség keverékét is elő tudom adni úgy, hogy abba nem kötnek bele. Pl ma E-Kereskedelemből teljesen mást válaszoltam meg mint ami a kérdés de úgy csavartam a szavakat mintha azok oda tartoznának és ráadásul úgy, hogy még én sem értettem a felét annak, hogy miről beszélek.
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 28 Jún. - 21:29

Hát úgy is kell, ügyes vagy! 8D
Én is a szóbeliken úgy adom elő magam, mintha mindent tudnék és magabiztos lennék ×D Nem gondolkodok semmin, rögtön rávágok valamit és rizsázok, és mondom~mondom ×,D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 28 Jún. - 21:31

Lol, hát ez tényleg jó, jól összejött Csevegő \\vegyes\\ 84382
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 28 Jún. - 21:37

Sajnos én nem vagyok jó az ilyesmiben, szóbelik előtt (érettségin vagy nyelvvizsgán pl) szó szerint remegtem mint a nyárfalevél XD Nagyon félek ^^' És nem tudok rizsázni, egyszerűen nem... a kérdésre akarok válaszolni csak @_@ Pedig úgy kipróbálnám egyszer, biztos tök buli :D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 28 Jún. - 21:44

Eleinte én is féltem a szóbeliktől, de aztán rájöttem hogy felesleges ^^ Párszor hallottam hogyan rizsáznak előttem, és ráéreztem az ízére ×D
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 28 Jún. - 21:44

Na akkor én pont az ellentéted vagyok Koffeey. Én teljes nyugalommal ülök be. Mondjuk ez lehet azért van mert elég jól tudok rögtönözni. (Ezt nem azért mondom mert úgy gondolom, hanem már mondták nekem). Leülök átolvasom leírok egy adag dolgot lényegében teleírom a lapot. Kimegyek a lapot nem is használom hiszem amit leírtam tudom. Így egyből azt a benyomást keltem, hogy annyira tudom az anyagot, hogy rá sem kell néznem a lapra, de jó pont, hogy látják, hogy teleírtam így az is azt mutatja, hogy tudom az anyagot. Ezek után már csak nagyon magabiztosan kell előadni a hülyeséget. És úgysem kötnek bele mert azt hiszik csak beégetném őket mert tudom az anyagot. Ehhez képest ahogy írtam már volt, hogy még el sem olvastam.
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeKedd 28 Jún. - 21:55

A lényegét értem is :D De én valahogy egyszerűen nem vagyok rá képes X'D Annyira izgulok, vagy nem tudom... Csevegő \\vegyes\\ 4422
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeVas. 3 Júl. - 14:42

Jaj ne verjetek meg ×,D Nagyon kések már 1-1 válasszal, tudom Csevegő \\vegyes\\ 4422 Ma akartam/ok írni egy csomó helyre, de egész nap sz*r a net, a hülye viharok óta... -,- Szóval lehet nem leszek 1-2 napig, vagy csak piciket, de addig is Word-ben majd szépen megalkotok mindent, hogy ne üres kézzel jöjjek vissza :3
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 20 Júl. - 22:50

Nem tudom mi megy most a Cool-on, de van benne valami Sai! ×,D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 20 Júl. - 22:51

Igen? XD Nekünk is a Cool megy most, de nem figyeltem, megpróbálok figyelni rá XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 20 Júl. - 22:58

Én se nagyon figyeltem, Finch nézi, de csak hallom hogy "Sai, Sai, Sai" ×D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 20 Júl. - 22:59

Mondjuk ha akarnám se hallanám, mert zenét hallgatok éppen, szóval.. XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 20 Júl. - 23:02

Én is azt hallgattam, de hallottam attól XD Valami furi... felnőtt férfi létére valami beteg fétise volt, hogy szeretett kisbabaként viselkedni O.o Van egy hatalmas kiságya, cumik, játékok, és bejárt hozzá egy dajka, hogy szoptassa!! D:
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 20 Júl. - 23:03

Ja, meg erről beszéltek, hogy pelenka kiütés van a nemesebbik felén? XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 20 Júl. - 23:05

Juj, pont most volt bevillanás @_@ De duurvaaa D8 Mondjuk ez nem a Sai, ez valami Bruce, a csajszi azt mondogatta neki ×D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 20 Júl. - 23:07

Most is volt egy, "repült", erre leesett az erkélyről XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitimeSzer. 20 Júl. - 23:10

Ohh, vége van ×D CSI volt 8D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő \\vegyes\\ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő \\vegyes\\   Csevegő \\vegyes\\ Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő \\vegyes\\
Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\
» Csevegő \\vegyes\\

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: