꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Avatár és aláírás

Go down 
+7
Sassy
Dani
Itachifan
Dínósbácsi
Shanna
Kisame
Koffeey
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
SzerzőÜzenet
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimePént. 27 Nov. - 22:44

Nnnnna, mert Shanna olyan szépen kérte Avatár és aláírás 514184 xD És mert épp frissítettem avatárt is meg aláírást is......
Szóval ide jöhet minden hozzáfűznivaló az új/régi avatárról és aláírásról, hogy miért jó meg satöbbi :D Vagy kérni is lehet esetleg avatár készítését... én pölö vállalok XXD (Felhasználónevet rá, sötétíteni, világosítani, kicsinyíteni, levágni, stb)

Most rákattantam a cuccaim feliratozására :3 Az avin a BANG kicsit úgy néz ki mintha párás üvegre írta volna rá, nem? Avatár és aláírás 196731 (Nekem igen XD) Homályosítottam rajta, főleg ott a keze körül és az ujja is pont ott van xD
A GIFet nem én csináltam, de zabálnivaló Avatár és aláírás 968628
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Kisame
*
*
Kisame


Neme : Férfi

Kor : 30
Karakter : Rock Lee
Hozzászólások száma : 507

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimePént. 27 Nov. - 23:18

Milyen programmal csináltad, sima photoshop vagy after effect??
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeSzomb. 28 Nov. - 10:21

Háátööö.. Picnik Avatár és aláírás 514184 Egy csomó mindent lehet vele (:
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Vendég
Vendég




Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeSzomb. 28 Nov. - 12:46

én photosoppal olyat tok csinálni hogy ráfujtak volna engem a falra
Vissza az elejére Go down
Kisame
*
*
Kisame


Neme : Férfi

Kor : 30
Karakter : Rock Lee
Hozzászólások száma : 507

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeSzomb. 28 Nov. - 20:55

Nagyszzerű Avatár és aláírás 139263 mi meg ezeket tanuljuk kezelni mert animátor leszek aztán csomó mindenhez érteni kell Avatár és aláírás 856137 az adobe after effect a legjobb progi csak kicsit drága.... 400.000 Ft Avatár és aláírás 990973
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeSzomb. 28 Nov. - 23:20

Hűűűű, avi topik! Avatár és aláírás 112523 Köszkössz ^3^

400.000 Ft? O×O Az nem semmi egy progiért... azzal már életre is kelted vagy mi? ×D
Vissza az elejére Go down
Kisame
*
*
Kisame


Neme : Férfi

Kor : 30
Karakter : Rock Lee
Hozzászólások száma : 507

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeSzomb. 28 Nov. - 23:28

ŐŐŐ nem ... az ilyen programok mind drágák.. Avatár és aláírás 139263 sajnos :^^: ezekkel mindenféle fény vizuális effekteket lehet berakni meg videót készíteni Avatár és aláírás 752584 Mondjuk beírtok mittom én youtube-ba azt hogy Real Chidori akkor valamiek vidiben after effectel csinálták a chidorit de például a lézerkardot is ezzel csinálták XD Avatár és aláírás 48616
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeSzomb. 28 Nov. - 23:38

Ami volt a Webcsillag születikben is? Az jó :) De gondolom elég bonyolult... olyan jó neked :D Úgy értem, hogy tanulsz animációt, én is olyan szívesen megtanultam volna. De én béna vagyok hozzá ×D
Vissza az elejére Go down
Kisame
*
*
Kisame


Neme : Férfi

Kor : 30
Karakter : Rock Lee
Hozzászólások száma : 507

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeSzomb. 28 Nov. - 23:44

Hát igen elég nehéz Avatár és aláírás 102733 Most pedig ebben a pillanatban olvasom a storyboard készítésnek az alapjait Avatár és aláírás 752584
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeSzomb. 28 Nov. - 23:51

Ilyen későn tanulod? :) Különben meg tényleg ilyenkor a legjobb tanulni ×D Nekem érdekes módon éjszaka ragad meg a legjobban a fejemben a tananyag ×D
Én már azzal is elégedett lennék, ha mozgó ikonokat (vagy GIF-ek vagy mik) tudnék csinálni animékből, de nekem ez is rejtély Avatár és aláírás 48616
Vissza az elejére Go down
Kisame
*
*
Kisame


Neme : Férfi

Kor : 30
Karakter : Rock Lee
Hozzászólások száma : 507

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeSzomb. 28 Nov. - 23:52

Jah elég fura hogy idén vesszük az elméletet tavaly meg mozgás dinamikát meg ilyeneket csináltunk XDXD :^^: Avatár és aláírás 48616
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeVas. 29 Nov. - 0:02

Hát végül is ha érthető, akkor mindegy ×D Csak ha nagy a katyvasz akkor van gond Avatár és aláírás 48616
Vissza az elejére Go down
Kisame
*
*
Kisame


Neme : Férfi

Kor : 30
Karakter : Rock Lee
Hozzászólások száma : 507

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeVas. 29 Nov. - 0:06

Jah hát végül is érthető Avatár és aláírás 48616 am sztem lehet nem ezzel kéne megtölteni a topicot Avatár és aláírás 763995 XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeVas. 29 Nov. - 0:12

×D Hát lehet Avatár és aláírás 102733
Tényleg, az avidat te csináltad? :D
Vissza az elejére Go down
Kisame
*
*
Kisame


Neme : Férfi

Kor : 30
Karakter : Rock Lee
Hozzászólások száma : 507

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeVas. 29 Nov. - 0:14

Nem XD :^^: ezt úgy szedtem XD de sajnos most mennem kell XD álmos vagyok Avatár és aláírás 4422 na szia jó éjt szia szia :^^:
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeVas. 29 Nov. - 0:19

De tudnál ilyeneket, nem? :D
Oké, szia, aludj jól :^^:
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeHétf. 14 Dec. - 11:06

Na, a D-Gray Man is megtalálta az útját az avatárságig Avatár és aláírás 469533 Lavi nem bírta tovább a mappámban és kitört onnan Avatár és aláírás 752584 Mondjuk ideje volt már, régóta szeretem ezt az animét :3
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeHétf. 14 Dec. - 18:39

Mér olyan jó az a D-Grey Man?! Olyan béna az az 5 perc amit láttam! Avatár és aláírás 191601

Tobi, az aláírásod... XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeSzer. 16 Dec. - 18:24

Lehet hogy pont a legrosszabb 5 percet láttad a sorozat 103x25 percéből xD De én még annyit se láttam szóval nem tudok nyilatkozni ^^'

Ééééés új avi Avatár és aláírás 580731 Ami már tegnap is megvolt csak ma pakoltam rá cuccost xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Vendég
Vendég




Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeSzer. 16 Dec. - 19:48

Dei(azaz Koffey xD) az új avatarod nagyon kawaii Avatár és aláírás 196731
Am az aláírásodból a szöveg még mindig a Bad Romance-ból van,ugye ?xD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeSzer. 16 Dec. - 22:34

Köszi :^^:
Aha, abból (: Nem tudom miért, az a mozdulat nekem mindig azt a számot juttatja eszembe xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeCsüt. 17 Dec. - 11:54

Az az avi odab*sz Avatár és aláírás 483323 Le ne cseréld ×D
Én viszont cseréltem :P Lavi az megint, nem küldöm el azért ilyen hamar szegényt :^^:
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeCsüt. 17 Dec. - 13:45

Köszönöm xD Szerintem egy ideig nem fogom, ezt most én is szeretem <3
Nekem tetszik, jobb mint az előző :Đ
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeHétf. 21 Dec. - 21:15

Hát ilyet, senki se beszél itt Avatár és aláírás 139263

Új ali megint :> TobiDei ezúttal Avatár és aláírás 514184 Kis cukik xD Úgy szeretem ezt a képet (: A fenti szöveg pedig a Dreher reklám zenéjéből van XD

Ja és...
Avatár és aláírás 2uygei0
Saso, ez az ali... XXD Ez kész, no comment XD Meg az avid is XD *poke*
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitimeKedd 22 Dec. - 22:35

Ezen meghaltam, nagyon nagyon jó ×D
De a te alidon is Koffeey, az is nagyon tetszik a felirattal meg mindennel :D
Én is váltottam aláírást :) Kid meg a csajok elég régóta voltak már kint, Sakura meg olyan régen kapott helyet bárhol is :) És egy kis Lady Gaga hozzá ^^ (Kattintós a kép ;D)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Avatár és aláírás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatár és aláírás   Avatár és aláírás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Avatár és aláírás
Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Avatár és aláírás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: