꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Click 'n Drag~

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Click 'n Drag~ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 4 Icon_minitimePént. 22 Márc. - 13:48

Yamacchan harca Toriért tényleg ismétlődő dolog... Click 'n Drag~ - Page 4 1545117331 xD

A legelsőt most én is megcsináltam újra:''D (Ééés igen, akarok még csinálni, a zenészes az el is van kezdve azt hiszem, pár panelt már megcsináltam hozzá x''D)
Mindenek előtt viszont az eddigi képeken kéne frissíteni, aki nincs benne, azt beletenni... xD
Nah*3*
Click 'n Drag~ - Page 4 Sajaacutet4_zps8940b82d
KAZUO IGEN IGEN Click 'n Drag~ - Page 4 Tumblr_m47ceaIHb01qii6tmo1_250 Damu gondoltaaamˇˇ' jól vaan x''D
Úgy látom Yasu sem akarja annyiban hagyni a dolgot:''D
Az első csókom Maróval ilyen barátnői gyakorlócsók lehetett, vagy puszta kíváncsiság x'''D
Mizumaaaaa Click 'n Drag~ - Page 4 Th_HighFive
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Click 'n Drag~ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 4 Icon_minitimeHétf. 3 Jún. - 18:46

EZ aztán a csapat:'D Csajok srácok egyaránt vannak xd
Click 'n Drag~ - Page 4 65bndz
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Click 'n Drag~ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 4 Icon_minitimeHétf. 3 Jún. - 19:23

Sai milyen független vezető 8,D Shouta meg lool ×D
Én is elővettem a dolgot *.*

Click 'n Drag~ - Page 4 ShannaShinobi_zps6d31d4de
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Click 'n Drag~ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 4 Icon_minitimePént. 7 Jún. - 15:48

Click 'n Drag~ - Page 4 Sajaacutet-Shinobi3_zps562283d6

Sanaaaa:'D Mit akarsz te Hachi-val?xD
A Rokoso-k sem értik az egészet, nagy a zavar:'''D
Chichi meg Dorei, áááh hogy ráéreztem azért*3* Reméljük Dorei is ért a sebellátáshoz is, vagy majd Chichi mondja neki mit csináljon xD
Koru meg... oké:'D Alapból az is furi hogy összeálltak XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Click 'n Drag~ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 4 Icon_minitimeHétf. 20 Ápr. - 20:06

Ezeket fel kell pofozni naprakészre, akarok még játszani velük! ×3
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Click 'n Drag~ - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Click 'n Drag~
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Játékok-
Ugrás: