꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Click 'n Drag~

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimePént. 14 Dec. - 15:12

Nnnnna ez volna a projekt/meglepi/dolog amit olyan lelkesen - vagy kevésbé lelkesen - emlegettem:'''D
Tumblr-ről ismerem a játékot, ott nagyon népszerű mindenféle animével, filmmel, sorozattal, mangával, mindennel xD Talán bejön majd itt isˇˇ'
A lényege egyszerű, annyit kell csinálni hogy egy kattintás után nyomva tartod az egeret és "kihúzod" a képedet:'D (Ha ez a húzókás dolog nem működne - nem tudom hogy böngésző vagy beállításfüggő - akkor azt hiszem egyszerűen megáll addig a gif amíg nyomva tartod, szóval no problem:'D) Az eredményt pedig megosztod:'D
Vagy a legegyszerűbb módja egy sima Print Screen, amit aztán feltöltesz :'D
Hát... Click 'n Drag~ 644258 Hajrá xD


Click 'n Drag~ Template_zpse33c74fc
Click 'n Drag~ 1-BFF_zpsea4a34bbClick 'n Drag~ 1-Kiss_zpsdf032b77Click 'n Drag~ 1-Crush_zpsfe1fd5ca
Click 'n Drag~ 1-Love_zps5eddaa6eClick 'n Drag~ 1-Enemy_zps9f947f1bClick 'n Drag~ 1-Cockblock_zpsc4ac39d3


Öhh, a hibákat nézzétek el x'''D Én egyforma méretűre vagdostam őket, de úgy tűnik szerintük ez máshogy van xD Illetve elsÓ csók mert Ő-t nem írt a betűtípus:''''D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimePént. 14 Dec. - 16:21

Click 'n Drag~ Clickndrag

YUMISA HAVER!
Click 'n Drag~ Tumblr_maonyaJhaU1qklswoo1_500

Nos... A SANA AZ JÓ NŐ :D
Click 'n Drag~ Tobylike

Koru... sajnálom, de érzéseidet nem viszonozhatom... ;_;
Click 'n Drag~ Tumblr_mciiaoGwFi1rjhhyno1_400

Alatsuka ribanca vagyok?!
Click 'n Drag~ Tobycry3

Kida, Niee... Hogy tehettétek? ._.
Click 'n Drag~ Tobydutch


HÖHÖJJ! Click 'n Drag~ 30386
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimePént. 14 Dec. - 16:36

Nnna nnekem:'3
Click 'n Drag~ Sajaacutet1_zpscd11fa30

Úgy tűnik Shouta nem csak haver Click 'n Drag~ 968628
Ha Niee belém van zúgva, megértem a párhuzamot hogy Koru az ellenségem Click 'n Drag~ 102733 xD
Mizuma Click 'n Drag~ 73542 Forró kalandoknak nézünk elébe Click 'n Drag~ 682940
Yamacchan miéééééért, miért teszed tönkre a boldogságomat?! Click 'n Drag~ 775863
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimePént. 14 Dec. - 17:30

Click 'n Drag~ Drag_www.kepfeltoltes.hu_

Ez miiii?xD De jó tudni, hogy Niee szeret is meg gyűlöl is xxD
És Alus, mint legjobb barát...:,D Meg Fusa, mint bekavaró se semmi...xD Első csók Shouta, mi?xD Volt neki eddig egyetlenegy csókja is ?:,3 Hát és Kida... Raiga meg fog ölni Click 'n Drag~ 102733
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimePént. 14 Dec. - 17:43

Niee tsundere!!xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimePént. 14 Dec. - 21:09

Én nem is hallottam róla! D8 De bakker nagyon jóóó, én is ismerem a játékot, olyan jól el tudok vele lenni ×,D Na nézzük is én mit kaptam így elsőre Click 'n Drag~ 752584

Click 'n Drag~ Shanna1_zps448d894e



Click 'n Drag~ 25344874

Shiinával valóban jól ellennénk szerintem ×3 De hogy Hachitól kapjam az első csókom, hát mibe keveredtem? 8,D
Kyou, bby, sry i'm homo Click 'n Drag~ 2170645477
Jigoku Click 'n Drag~ 360656
Na de Ryou! Click 'n Drag~ 357997 És Koru, wtf? ×D Mi az, hogy bekavarsz, menjél vissza epekedni Dínó után! Click 'n Drag~ 133235
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimeSzomb. 15 Dec. - 10:38

Na akkor így utolsóként becsapódok én is:'D
Click 'n Drag~ 20tnh1i

Hm Kazuo mint legjobb haver? Click 'n Drag~ 532108 Nagyon jól ellennénk szerintem, esténként sem kéne tartanom veszélytől ha velem van:'D
Ryouhei..? Click 'n Drag~ 274283 Biztos csak egy kóbor csók lehetett egy esti torokfrissítés közben:'D Tényleg nem emlékszem ki ő ˇˇ" xdd
Ouh Shiina de kedves Click 'n Drag~ 112523 De már elígérkeztem Damuhoz Click 'n Drag~ 574382 Shanna I'm homo too Click 'n Drag~ 4422 De mi az hogy be is kavar? xd Biztos nem tetszik neki a kapcs Click 'n Drag~ 458933 Viszont arra az esetre nekem ott van Shiina.. Click 'n Drag~ 968628 Torinak meg mi baja velem?! Click 'n Drag~ 515462
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimeSzomb. 15 Dec. - 10:55

x'''D Ez annyira Damus amúúgy, hogy a saját kapcsolatába kavarjon beX'D Nem lesz egyszerű dolgod Tobi Click 'n Drag~ 392785
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimeSzomb. 15 Dec. - 11:01

Lehet csak a legjobb haveromat akarja rajtam keresztül:'D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimeSzomb. 15 Dec. - 11:07

Lehet:O Lehet ezt akarja jelenteni a bekavarás xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimeSzomb. 15 Dec. - 11:11

Lehet... De én még mindig Torin vagyok fent akadva Click 'n Drag~ 133235 Meg Ryouheien:'DD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimeSzomb. 15 Dec. - 11:23

Tori-nak nem vagy szimpi Click 'n Drag~ 1892250897 x''D Ryouhei meg... azon én iss:'D xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimeSzomb. 15 Dec. - 11:31

Miért? Click 'n Drag~ 86784 xd Biztos valami futó gyors csók volt:'DD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimeSzomb. 15 Dec. - 11:47

Na én futottam még egy kört xD
Click 'n Drag~ Sajaacutet2_zpse2c1f4b8

Raiiggaaa~~~
Click 'n Drag~ Brofist
xD
Zeron-nal vajon milyen első csókom lehetett? Click 'n Drag~ 532108
Damu aaawwww:'''''''D
Huhha Yasu-val meg érdekes egy kapcsolatom lehet Click 'n Drag~ 274283 Niee miért?! Click 'n Drag~ 280351
Yumi ellen is mit követtem el?xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimeSzomb. 15 Dec. - 11:53

Mééélyen érezhető lehetett az a csók:'DD LOL Damu xd És Yasu-val tuti érdekes és eseménydús a kapcsolatotok:'DD Niee féltékeny Yasu-ra:'DD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimeSzomb. 15 Dec. - 20:36

Gondoltam nekifutok még egyszer én is, hát..... ezt kapjátok ki! Click 'n Drag~ 102733

Click 'n Drag~ Shanna2_zps7063a9eb
Shiina most már fix, hogy a legjobb barinőm, ha ennyire nem hagyja lecibálni magát a posztról, szóval YAAAY BEST FRIENDS FOREVEEER! Click 'n Drag~ 156873 A Chichitől kapott első csókom is hmmhmmmmmm~ Click 'n Drag~ 112523
Na de...
Raiga, most mi vaaaaaaaaaaaan?
Click 'n Drag~ Mike_confused
Hát döntsd el, kedves ×,D Ez így nem lesz jó, de nem ám! Click 'n Drag~ 872991
Mizuma! Click 'n Drag~ 714767 Te fordítod Raigát ellenem? Click 'n Drag~ 133235
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimeSzomb. 15 Dec. - 20:54

Raiga is tsundere!!X'''D
Egy első csókot Chichi-től én is elfogadnék Click 'n Drag~ 532108 De a Zeron-os első csókommal elégedett vagyok Click 'n Drag~ 73695 x''D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimeSzomb. 15 Dec. - 20:56

Bezzeg az én első csókom Click 'n Drag~ 275315
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimeSzomb. 15 Dec. - 21:08

Mi bajod van Ryou-val, eh? Click 'n Drag~ 392785
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimeSzomb. 15 Dec. - 21:11

Fiú vagyok... Click 'n Drag~ 102733
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimeSzomb. 15 Dec. - 21:16

Hát........... igaz Click 'n Drag~ 1518327356 Tegyél még egy próbát! ×,D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimeSzomb. 15 Dec. - 21:19

Úgy látszik Raiga nehezen tudja eldönteni mit is akar XD
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimeSzomb. 15 Dec. - 21:22

Click 'n Drag~ 2ugjwxh
Enyi srácot az életemben... 1 lány van végülis, de ő is friendzoned Click 'n Drag~ 574382 Na de Sai első csók mi Click 'n Drag~ 532108 Biztos ez is valami részeges este eredménye xdd Nocsak Kidaaa Click 'n Drag~ 73542 Sakkun meg biztos Kyou miatt ilyen:'DD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimeSzomb. 15 Dec. - 21:25

Sakkunnak az a feeeeeeeeeeej! ×,D Egyem meg ×,D
És na látoooooooooood, Kidussal megtaláltátok egymást! Click 'n Drag~ 73542
Kyou meg eddig csak az epekedő oldalán állt, ha jól emlékszem ×D Szegény Click 'n Drag~ 102733
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitimeSzomb. 15 Dec. - 21:27

Ezen a képen Kyo csak szerintem hasonlít valami... lámaféleségre egyébként? XD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Click 'n Drag~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Click 'n Drag~
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Játékok-
Ugrás: