꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Click 'n Drag~

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimeKedd 18 Dec. - 20:33

Okés :,3 Meg majd kitalálok még párat xD
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimeSzer. 19 Dec. - 18:27

Ez mind nagyon jóóók! ×D Hálószobatitkokhoz esetleg "Akinek az alsóját a fiókodban őrzöd", vagy épp fordítva ×D
Jujjj, meg nekem nagy álmom egy Pop/Rock-star AU Click 'n Drag~ - Page 3 752584 Egy zenészes ×,D Egy bandás *.*
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimeSzer. 19 Dec. - 18:49

Zenészes?:'D Mint pl ki az énekes, a dobos, a stb, a menedzser...?:'D xD Vagy hogy?:'D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimeSzer. 19 Dec. - 19:05

Igen, az is de jóóóó!*-* Legyen ilyen bandás is :D "Aki a közönség kedvence" meg "Aki a vizet hordozza a bandatagoknak" meg "Akit először dobáltak meg paradicsommal" xD
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimeSzer. 19 Dec. - 20:57

Igen, ilyenekre gondoltam! Click 'n Drag~ - Page 3 752584 Meg "Aki már kiállt részegen koncertezni" ×,D
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimeSzer. 19 Dec. - 21:09

Igen, pontosan! Click 'n Drag~ - Page 3 752584
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 20 Dec. - 9:55

Nnnna, hát... akkor tessék, a zombis*w* xD
Click 'n Drag~ - Page 3 73542


Click 'n Drag~ - Page 3 Template_zps4a014649
Click 'n Drag~ - Page 3 2-Akimegment_zps11d9c996Click 'n Drag~ - Page 3 2-Akitmegmentessz_zps8f208a0dClick 'n Drag~ - Page 3 2-El1510szoumlrlaacutet_zps3d9abfd0Click 'n Drag~ - Page 3 2-El1510szoumlrvaacuteltozik_zps5ddd6431
Click 'n Drag~ - Page 3 1-Akimegment_zpsef124e2a Click 'n Drag~ - Page 3 1-Akitmegmentessz_zpsa5d83766 Click 'n Drag~ - Page 3 1-El1510szoumlrlaacutetzombit_zps1e458d80 Click 'n Drag~ - Page 3 1-El1510szoumlrvaacuteltozikaacutet_zps233da227
Click 'n Drag~ - Page 3 2-Nyuszi_zpsd51a0bf0Click 'n Drag~ - Page 3 2-solo_zps95565889Click 'n Drag~ - Page 3 2-Vezet1510_zps2eb855eeClick 'n Drag~ - Page 3 2-Zombikaszaboloacute_zps0bc718d3
Click 'n Drag~ - Page 3 1-Nyuszi_zps3cd1caee Click 'n Drag~ - Page 3 1-Solo_zpsfcbb7896 Click 'n Drag~ - Page 3 1-Vezet1510_zps4a7bddc7 Click 'n Drag~ - Page 3 1-Zombikaszaboloacute_zpsa41c4905




Hát itt mééééééééééég nagyobb a technikai malőr, de... hát ez van, végülis még elmegy xD (A címsorok pedig ugyanúgy 200 pixel szélesek mint a képek, de szerintük meg nem Click 'n Drag~ - Page 3 102733
Photobucket lekicsinyíti a képeket, már rájöttem Ծ_Ծ Azért olyan fos a minőségük is ಠ╭╮ಠ
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 20 Dec. - 13:55

Szupeeeeeeeeeeeer! Click 'n Drag~ - Page 3 752584 ×D Akkor fel is avatom Click 'n Drag~ - Page 3 511482971

Click 'n Drag~ - Page 3 Shanna-Zombi1_zps54a7a118

Click 'n Drag~ - Page 3 2989628963 Koru a hősöm Click 'n Drag~ - Page 3 73542 Click 'n Drag~ - Page 3 613170 Cserébe pedig vigyázok a kishúgára Click 'n Drag~ - Page 3 468935
Húha, Tori, wow 8D Tori úgy látom nagyon rá van hangolódva a dologra, elsőként vesz egyet észre, és onnantól irtja is őket gőzerővel! ×,,D
Fusa! Click 'n Drag~ - Page 3 897337
Haruhi, naaa, gyere, féljünk együtt, Koru majd téged is megvéd! Click 'n Drag~ - Page 3 532108
Yamacchan meg akkor úgy tűnik nem kér a Shouta által vezetett csapatunkból! T×T' Hát jól van, szólóművészúr! Click 'n Drag~ - Page 3 488962 Fusát talán elvesztettük, de nálunk van Koru! Click 'n Drag~ - Page 3 658114 (<- Koru) ×,D Meg a zombikaszaboló Tori! Click 'n Drag~ - Page 3 483518
Jaj, ez nagyon tetszik ×,D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 20 Dec. - 15:43

Hát nálam ez jött ki Click 'n Drag~ - Page 3 968628
Click 'n Drag~ - Page 3 Sajaacutet-Zombi1_zps40098a9b

KYOU!! Click 'n Drag~ - Page 3 Tumblr_m4ybqxFxPw1r6mou9
Kida drága miért csinálod egyedül? Click 'n Drag~ - Page 3 816374 Megmentelek és ennek ellenére sem állsz be hozzánk Click 'n Drag~ - Page 3 483323
Szegény Sana xD
SZEGÉNY SHOUTA ;~;
Sakkun Click 'n Drag~ - Page 3 1429457362 X'''D ... x'''D
Takai személyében szerintem jó vezetőt választottunk Click 'n Drag~ - Page 3 1490823669
WHOOOOOO GO CHICHI!!!!!! Click 'n Drag~ - Page 3 580731
Click 'n Drag~ - Page 3 Tumblr_mcbgj6uR0p1rvzxbzo1_500
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 20 Dec. - 15:56

Hehe ez lol! xd
Click 'n Drag~ - Page 3 Mi14pj
Ouh Kida.. Click 'n Drag~ - Page 3 73542 Na és Maka Click 'n Drag~ - Page 3 532108 Hehe Maro... és Koru :'DD Kazuo!!! x'ddd Mizuma nem áll be eme elképesztő csapatba.. Click 'n Drag~ - Page 3 4422 Jaah hogy Niee a vezető?:'D Akkor még zombi támadás esetén is lesz rutin élelem szerzésben Click 'n Drag~ - Page 3 765713 Raiga és Kida nagyon lovagias Click 'n Drag~ - Page 3 752584
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 20 Dec. - 17:08

Az enyém nem annyira vicces Click 'n Drag~ - Page 3 1429457362
Click 'n Drag~ - Page 3 Clickndragzombieaagsjfs
De azért ez is érdekes Click 'n Drag~ - Page 3 120865 XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 20 Dec. - 22:36

Na én csináltam még korábban amúgy mégegyet úgyhogy második köröm az ilyenre sikeredett... érdekesre XD
Click 'n Drag~ - Page 3 Sajaacutet-Zombi2_zps599e02fb

Zeron bepánikolhatott vagy nem tudom, de így tudom elképzelni;
  • Meglátta a zombit Click 'n Drag~ - Page 3 274283
  • Ijedtében nekem kellett megmentenem Click 'n Drag~ - Page 3 483518
  • De ahogy elfordultam, megharapták Click 'n Drag~ - Page 3 816374 x''D

Aztán én is csávába keveredtem de Dorei kihúzott belőle Click 'n Drag~ - Page 3 196731 (Nagyon nincs ellenemre hogy a karakterállomány érett férfitagjai mentenek ám sorra meg~ Click 'n Drag~ - Page 3 Tumblr_mdpjr9O3x61qdlkyg
Click 'n Drag~ - Page 3 Tumblr_luhcg4nLFa1qlrlei

Yamacchan nyuuuuuuu:''''''''3

Maro meg úgy gondolta nincs szüksége ránk... XD
Click 'n Drag~ - Page 3 Tumblr_llz1fu87nS1qii6tmo1_250

A CSAPATKAPITÁNYUNK AZÉRT OTT VAN A SZEREN X'''D El tudjátok képzelni mily csapatorientált, önfeláldozó kapitány...xD
Click 'n Drag~ - Page 3 Stanley_approve

Yasu... a kép tökéletesen passzol a hírnevedhez x''''D Akcióban;
Click 'n Drag~ - Page 3 Tumblr_mfcegkc0Aa1ribwv7o9_250
xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimePént. 21 Dec. - 14:23

Shinobi-háborús kiadás :'''3


Click 'n Drag~ - Page 3 Template_zps4aa527a8
Click 'n Drag~ - Page 3 2-Akimiattkirobban_zpsb5de424cClick 'n Drag~ - Page 3 2-Eacutertefolyik_zps929673aeClick 'n Drag~ - Page 3 2-Eliszkol_zps96ab626aClick 'n Drag~ - Page 3 2-Nemtudja_zpsb96ebc19
Click 'n Drag~ - Page 3 1-Zombikaszaboloacute_zpsa41c4905 Click 'n Drag~ - Page 3 1-Vezet1510_zps4a7bddc7 Click 'n Drag~ - Page 3 1-Solo_zpsfcbb7896 Click 'n Drag~ - Page 3 1-Nyuszi_zps3cd1caee
Click 'n Drag~ - Page 3 2-Megseacuteruumll_zps96036ff3Click 'n Drag~ - Page 3 2-Aacutepol_zpsae6ba340Click 'n Drag~ - Page 3 2-FFfrom_zpsc199cc5eClick 'n Drag~ - Page 3 2-FFfor_zps3ea575ce
Click 'n Drag~ - Page 3 1-El1510szoumlrvaacuteltozikaacutet_zps233da227 Click 'n Drag~ - Page 3 1-Akitmegmentessz_zpsa5d83766 Click 'n Drag~ - Page 3 1-El1510szoumlrlaacutetzombit_zps1e458d80 Click 'n Drag~ - Page 3 1-Akimegment_zpsef124e2a
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimePént. 21 Dec. - 14:44

Ebbe már Seijee is bennvan, vagy még nem?:'D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimePént. 21 Dec. - 14:50

Még nincsen mert a zombisból szedtem ki a képeket xD
Kéne nekem egy nagy kép róla hozzá Click 'n Drag~ - Page 3 511482971
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimePént. 21 Dec. - 14:57

Hát én nem nagyon mentegettem még képeket:'D De ha akarsz keresni normálosat akkor teen gohanra tudsz rákeresni, vagy shippuushoz majd Gokusat, de ilyen kettes szintűeket:'DD Majd bővítem a Seijee-s mappámat én is xd
Click 'n Drag~ - Page 3 Zv8o6f
Yamacchan ki is robbantotta Iwa ellen a háborút:'D És meg is sérült...de Damu legalább mellette van:'DD De, hogy Torin mit háborúznak..? Click 'n Drag~ - Page 3 534553 xd Sai meg Yasu elvannak egymással Click 'n Drag~ - Page 3 102733 xdd Sakkun meg köszöni nem kér a harcból, hagyják inkább pihenni:'DD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimePént. 21 Dec. - 15:04

loool XX''''D Toriért folyik a harc de ő meg nem is tud róla X'''D Hát ezen úgy röhögök x''D
Meg Yamacchan XD Túl nagy volt a hév ˇ___ˇ' xD
Sakkun jellemző:''''D


Hát az enyém így sikerült:''D
Click 'n Drag~ - Page 3 Sajaacutet-Shinobi1_zpsbaf8b948

Szóval Sai harcot indít Kidáért Click 'n Drag~ - Page 3 532108
Raiga meg- Click 'n Drag~ - Page 3 568962 Click 'n Drag~ - Page 3 568962 RAIGAA x'''D HÁT FELADOD?! ENNYI? ILYEN KÖNNYEN???? XD
Mizuma nem érti:'D
Haruhi szegény... xD Koru to the rescue Click 'n Drag~ - Page 3 73542 Aww:'D
Mizuto meg Kyou pedig átmeneti csapatot formáltak de... nem jöttek ki jól a dologból XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimePént. 21 Dec. - 15:18

Sai tudja kiért érdemes háborút indítani Click 'n Drag~ - Page 3 532108 xd
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimePént. 21 Dec. - 19:38

Elmondhatatlanul imádom ezt a játékot, komolyan, valami elképesztő, hogy milyen jókat nevetek az eredményeken! ×,D
Na nézzük, uccu neki, Shinobi háború Click 'n Drag~ - Page 3 752584

Click 'n Drag~ - Page 3 Shinobiwars_zps9360f77a

Sai úgy tűnik mindenkiért megküzd 8,D Kazuót úgy tűnik a Koruért folytatott harc hidegen hagyja, úgyhogy le is lép ×,D Niee zavarában én is osztozok Click 'n Drag~ - Page 3 102733
Ahaaaaa, értem, mivel Raiga bandája vadászik Korura, Sai akkor ezek szerint a védelmi oldalt képviseli! Click 'n Drag~ - Page 3 1157214606 És erős védelem, megsebezték Raigát! Click 'n Drag~ - Page 3 1976627125 De hogy Apci hogyan keveredett oda... Ráadásul épp Raigát ápolgatni ×,D És helyes, nagyon helyes, Mizuto is kiveszi a részét a védelemből Click 'n Drag~ - Page 3 1490823669 De... Koru biztos véletlenül fejbevágta a botjával Click 'n Drag~ - Page 3 157118 Click 'n Drag~ - Page 3 546137
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimePént. 21 Dec. - 21:03

Click 'n Drag~ - Page 3 Clickndragwar
Lányom, mit tettél? Click 'n Drag~ - Page 3 1410785470
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimePént. 21 Dec. - 21:20

lol, ez vicceees ×,D Ha Haruhi akar valamit, akkor Haruhi tesz érte Click 'n Drag~ - Page 3 1490823669 Ryouhei meg nem érti, hogy mi történik, ezért a legfenyegetőbbnek tűnő valamit veszi célba, vagyis Alust ×,,,D És Shouta milyen kis rendes ×,D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 22 Dec. - 13:58

A második shinobis köröm...xD
Click 'n Drag~ - Page 3 Sajaacutet-Shinobi2_zps0a47b13e

Hmmhmm, Takuma mégis szívén viseli Sana sorsát?:'D És a nagy verekedésben kiüti Takai-t x''''D
De jó tudni hogy Sanáért Sakkun is harcba száll:'''D Még ha elsőként sérül is le x'D De Shiina segíííít Click 'n Drag~ - Page 3 73542
Sai meg gyorsan lelép:''''D
Shouta ne legyél már ennyire bamba!!xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 19:34

Na, jövök pótolgatni :,,3
Először a zombis:
Click 'n Drag~ - Page 3 Zombyshinobi_www.kepfeltoltes.hu_

Jó tudni, hogy Yamashita nem hagyja, hogy megegyenek, éééén hősöm! Click 'n Drag~ - Page 3 765713
Yasu zombit lát, de hála nekem megmarad, óóó, én hőőős! Click 'n Drag~ - Page 3 483518
Szegény Zeronon viszont nem tudtam segíteni!:<
Igazából jó is, hogy Hachi egyedül küzd, Maro is szuper, mint a csapat vezetője, és ... szerintem igazából az egész alsó sor reális Click 'n Drag~ - Page 3 94350

Majd a shinobiháborús ^^
Click 'n Drag~ - Page 3 Shinobiwar_www.kepfeltoltes.hu_

Mizuto, nem is tudtam, hogy te ilyen háború-kirobbantó vagy! Click 'n Drag~ - Page 3 1410785470 Hachi meg iszkol, na jólvan xD
Igen, Haruhi szerintem normális, ha nem tudja, mi van :,D
Yasu itt is de aktív xD A sérült Zeront ápolja, meg kiüti Yamacchant xD
Egyszer még büszke leszek mindenkire! Click 'n Drag~ - Page 3 392785
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 29 Dec. - 19:39

Nos igen, Haruhi inkább csak marad a boltjában perecet árulni XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitimePént. 22 Márc. - 9:07

Ma végigmentem a dolgon még egyszer Click 'n Drag~ - Page 3 968628 Majd Koffeey csinálhatnál még újakat esetleg, ha lesz időd Click 'n Drag~ - Page 3 752584
Na, és akkor nézzük ×D Először is, ha becsöppennék;
Click 'n Drag~ - Page 3 Shanna3_zps803b4a01

Ez jóóó, ez tetsziiik ×,D Bár Shiina eddig kétszer is a legjobb haverom volt, de úgy tűnik, hogy miután összebarátkoztam Sanával, Shiina elfordult tőlem Click 'n Drag~ - Page 3 4422


Na, nézzük a Shinobi háborús kiadást ×D
Click 'n Drag~ - Page 3 Shanna5_zps5c958db8

Yamacchan Toriért~! Click 'n Drag~ - Page 3 73542 Ráadásul újra! ×,,,D Ott lennie kell valaminek, gyerekek! 8,D Ez nem lehet véletlen!!! ×,,,D
Dorei lol, nagy zavarában elkapta valami jutsu szele ×,,,D De Mizuma nagyon segítőkész ×3 És Chichi meg Haruhi ×,,,,D


Éés zombis felvonás *.*
Click 'n Drag~ - Page 3 Shanna4_zpsc5e45941

Beállok Koffeeyhoz a sorba, biztonságban érzem magam Click 'n Drag~ - Page 3 112523 ×D És most már talán Shiina is újra átgondolja a velem való kapcsolatát, elvégre megmentettem! ˇ,ˇ Sakkun, jaaj ×,,D Koru nee ×,D Viszont a vezetővel kapcsolatban jól választottunk, bár ha Fusát is sikerülne befűznünk a csapatba, az nem lenne rossz Click 'n Drag~ - Page 3 534553
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Click 'n Drag~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Click 'n Drag~   Click 'n Drag~ - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Click 'n Drag~
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Játékok-
Ugrás: