꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next
SzerzőÜzenet
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeSzomb. 21 Dec. - 14:20

Na azért már alakul. Vannak még fejlődni valók persze, de már alakul Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 727326
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeSzomb. 21 Dec. - 16:08

Értem! :D akkor ne nagyon alakítsak párbeszédet illetve ha kérdésem van akkor a végén tegyem fel és akkor Damu a következő hsz-ben válaszol rá?
Most már azért kezdem rendesebben érteni :D
De gáz vagyok :D  Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 102733 
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeSzomb. 21 Dec. - 16:21

Igen, a lényeg hogy csak a saját karakter fejével írj, gondolatokat meg ami kell ^^ Jó lesz az, csak rá kell kapnod:D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Vendég
Vendég




Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeSzomb. 21 Dec. - 17:00

Köszi a segítséget Koffeey-senpai! :) Csak belejövök :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeSzomb. 21 Dec. - 17:13

Addig igazítunk amíg bele nem jössz  Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 514184 xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeVas. 22 Dec. - 13:40

Az szerintem is jó ötlet, hogy mielőtt belevágnál, inkább olvass el 1-2 küldetést, vagy válassz ki a Shippuudenben egy szálat, vagy valami, ami tetszik, és olvasgass ^^ Meg a karakterekkel is ismerkedhetsz, ha átnyálazod az adatlapjaikat, kiválaszthatod, hogy kik a legszimpatikusabbak, eldöntheted, hogy akár itt, akár máshol kikkel szeretnél majd játszani, stb :D
Szóval én azt mondom, hogy várj egy kicsit még a játékkal, vagy kezdj esetleg egy szabad játékot valakivel, ahol gyakorolhatsz, mielőtt mély vízbe dobod a karidat :D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeVas. 29 Dec. - 15:01

He, Tobi-san. Próbálnék végre írni Mizumával, de nem tudom, hogy folytassam vele a szócsatát Yorozuyával szemben, vagy csak egyszerűen küldjem tovább és ő esetleg megállítja? Vagy mit csináljak, mert nincs ötletem Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 102733
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeVas. 29 Dec. - 16:32

Baszogassa a koccanás miatt és esetleg koroghatna a gyomra vagy valami hogy Yorozuyának legyen oka magával tartani a lányt:D Mert ha Mizuma éhes, akkor a lovag majd kerít neki potyanasit ^^
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeVas. 29 Dec. - 16:40

Hát a kajára rávezetést valahogy úgy képzeltem el, hogy a beszélgetés folytatásában mondaná, hogy ő azért nem dolgozik éppen, mert enni indult.
A kínom nem is az, hogy nem tudok mit írni. Hanem az, hogy bármit is akarnék írni, néhány sornál több nem jönne össze. Hogy tudnék mindössze néhány másodpercnyi eseményt egy normális hsz méretbe nyújtani? Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 775863
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeHétf. 30 Dec. - 21:52

És a 2013-as év Legeseménytelenebb Hozzászólás Írója díjat megkapom én Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 727326 
Próbáltam mégis terjedelmesebbé tenni, aminek az lett az eredménye, hogy ez az egész párbeszéd egy párbaj hangulatot kapott. Gratulálok magamnak XD
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeHétf. 30 Dec. - 22:15

Nembaj nekem ennyi elég a folytatáshoz:D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeHétf. 30 Dec. - 22:15

Nahh, írtam én már eseménytelenebbet, amiben még párbeszéd se volt, ne lopd el a díjamat:''''D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeHétf. 30 Dec. - 23:27

Eddig élvezhetted az írói szabadságot Kakuzu:'D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeHétf. 30 Dec. - 23:50

Oh, ez gyors volt. És úgy látom végre rá is tértünk a lényegre. Jóféle, holnap lehetőleg válaszolok is Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 120865 
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeHétf. 30 Dec. - 23:57

Hátha megálmodod a folytatást:D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeKedd 31 Dec. - 0:24

Hát remélhetőleg most már újra belelendülök XD Már csak a Slendy-sbe kéne kitalálni valamit ._.
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeKedd 31 Dec. - 0:25

Meg írtam is annyit, hogy kitudj valamiből indulni:'D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeKedd 31 Dec. - 0:52

Pontosan, aminek örülök is Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 727326 
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 19:08

Íme, a zseniális térképem, amit a küldihez csináltam ˇˇ (katt rá a nagyobb méretért :,3)

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Terkepmasnis_www.kepfeltoltes.hu_

A feliratok: gyaktér, pakolóshely, nagyépületizé~ és bejárat ˇˇ x,D
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 19:12

Én is valahogy így képzeltem el>3< Még a gyaktér körül a vendégépületekkel:D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeKedd 17 Jún. - 19:12

Én ezt szerintem most látom először:'D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeSzer. 18 Jún. - 20:44

Milyen cuki fák :,D Jó, hogy most már itt is van mihez igazodni, az én fejemben olyan kiforratlan volt a tér ×D
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeSzer. 18 Jún. - 21:27

Jó, hát ez egy fanmade térkép, na xD Majd rárajzolom a melléképületeket is, meg megcsinálom szebben, ha úgy van, és az lehet hivatalos >3< Viszont akkor kicsit megcsinálom részletesebben is, mik legyenek még rajta?:D Esetleg a nagyházizén belül valamik?:D
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeSzer. 18 Jún. - 21:38

Izé, pontosan... mekkora ez a hely egyébként? Mert én relatívan nagynak képzeltem XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitimeSzer. 18 Jún. - 23:10

Nagynak ngy, a főépület is jó hatalmasxD Aztán hát nem tudom, benn biztos van egy nagyterem, meg kisebb helyiségek Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 534553 Meg a bejáratnál valami kis placc, ahol a kinti előadások lehetnek>3<
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Ajánlott tartalom





Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!   Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!! - Page 27 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kösd a masnit, vagy lesz ne mulass!!
Vissza az elejére 
27 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next
 Similar topics
-
» Válassz, vagy... távozhatsz!
» Rajzok (digitális vagy kézi)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: SZEREPJÁTÉK :: Küldetések-
Ugrás: