꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Halottak Karneválja

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Halottak Karneválja  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  - Page 3 Icon_minitimeKedd 14 Aug. - 13:51

Én az aréna átalakítására gondoltam még, meg azt beszéltük Tobival tegnap:D Tehát hogy nem az a nagy kalitkaszerű lenne, bár megmaradhat az is, de lenne mellette többféle, pl kis ketrec, meg ilyesmi xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Halottak Karneválja  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  - Page 3 Icon_minitimeKedd 14 Aug. - 13:59

Nekem tetszik a nagy kalitka, de ahogy mondtad, lehetnek mellette még különféle kisebb, felturbózott arénák, amikben valami által kiválasztva szintén harcolhatnak.
Kicsi ketrec? Elektromos kerítés? Iszapfürdő? Halottak Karneválja  - Page 3 120865 Rengeteg lehetőségünk van Halottak Karneválja  - Page 3 614953 XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Halottak Karneválja  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  - Page 3 Icon_minitimeKedd 14 Aug. - 14:17

Iszapfürdő xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Halottak Karneválja  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  - Page 3 Icon_minitimeKedd 14 Aug. - 15:07

Iszapfürdő nekem is tetszik, mocskos fantáziával szép játékok is kisűlhetnek belőlük Halottak Karneválja  - Page 3 2178269763 :D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Halottak Karneválja  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  - Page 3 Icon_minitimeKedd 14 Aug. - 22:22

Ez jóóóóóóó, Shippuuba átdobni Halottak Karneválja  - Page 3 752584 Halottak Karneválja  - Page 3 468935 Sokkal izgisebb harcok kerekedhetnek majd így ki Halottak Karneválja  - Page 3 469533
A madárnevek még azért megmaradnak? 8,D *szereti őket* Halottak Karneválja  - Page 3 454185
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Halottak Karneválja  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  - Page 3 Icon_minitimeKedd 14 Aug. - 22:24

Igen, azok nekem is tetszenek, maradjanak Halottak Karneválja  - Page 3 120865
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Halottak Karneválja  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 18 Aug. - 21:58

Nah, akkor átírtam kissé a dolgot, ahogy az kérve lett.
Idézet :
Szerk.: Közkívánatra átkonvertáltam Shippuudenes időbe, vagyis a Shippu-s karakterek jönnek. Habár ha valaki mégis a sima karakterével akarna jönni, azt hiszem az is nyugodtan megoldható.
Illetve a fő madárkalitka aréna mellett lehet harcolni még több egyéb, kisebb ketrecben/arénában, mint például elektromos kerítéssel ellátott ketrec (nem halálos, de nem is kellemes az érintése), vagy iszapfürdő. (játék közben még bármilyet ki lehet majd találni) A harc helyszínének megválasztása egy szerencsekerékhez hasonló pörgetéssel kezdődik. A "ki pörget először" kérdése az egyszerű "lány-fiú", illetve azonos nem esetén az "öreg-fiatal" séma alapján dől el.

Ha valamit kihagytam, vagy valami, akkor szóljatok Halottak Karneválja  - Page 3 872991 Illetve akkor lassan kezdhetnénk, nem? Ki jön? Halottak Karneválja  - Page 3 120865
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Halottak Karneválja  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 18 Aug. - 22:41

És játékon kívül, azaz itt, hogy lesz eldöntve, hogy ki kivel harcol? :D Vagy csak egyszerűen megbeszélés alapján? 8,D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Halottak Karneválja  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 18 Aug. - 22:47

Szerintem igen, elég az megbeszélés alapján :D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Halottak Karneválja  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 18 Aug. - 22:52

Mondjuk amúgy sem vagyunk annyian, hogy tolongani kelljen a helyért 8,D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Halottak Karneválja  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Halottak Karneválja
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: SZEREPJÁTÉK :: Küldetések-
Ugrás: