꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Halottak Karneválja

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 22:36

Nos, miután a vesézőben Shanna felhozta a madaras kérdést, valahogy megihletett eme ötlet, és kénytelen voltam megalkotni Halottak Karneválja  123558
Aki látta az animét (vagyis Deadman Wonderland-et), az valószínűleg már tudja miről van szó. Aki nem (mivel több mint valószínű hogy a nép többsége nem látta), annak leírom miről is van szó.
Ez az egész egy afféle élet-halál harc, méghozzá egy gigantikus madárkalitkában, két ember között. Azért kalitkában, mert a benne harcoló emberkéknek mind adva van egy egyedi madárnév (ezért is mondtam, hogy a madaras kérdés ihletett) Szabályok nem különösebben vannak, aki győz az győz. Majd elmegy. És vége.
Itt van két videó az animéből, hogy még érthetőbb legyen hogyan is zajlik ez.


Szóval így ˇˇ"
Persze mi hanyagolhatjuk a hú de drámai flashback-eket, a szintén hú de epikus beszédeket, a harcot félbeszakító hülye rokonokat, és a troll színészkedéseket ˇˇ" Persze aki akarja, beleteheti. Felőlem... >_> De nem hiszem hogy különösebb szükség van rá. Valamint hanyagolhatjuk azt is amit az anime elmondása szerint kellene, megölni az ellenfelet. Ne gyilkolásszuk már szegénykéket. Elég a padlóra küldés is.
Persze mivel kissé túlzottan is eltér ez az ő világuktól, semmi köze az eredeti életükhöz, nem marad meg emlékként, nem játszik szerepet. Ugyan akkor az eddigi ismeretségek szerepet játszhatnak, vagyis aki ismert valakit, az ebben is ismerheti már. De az itt szerzett ismeretség nem igazán hatódik ki a többi játékra. Valamint a karaktereknek nem lenne meglepő ez a dolog amiben vannak. Nem lenne ez a "úristen, hol vagyok, mi ez?". Tudják mi ez, mit kell csinálni. Habár ez nem jelenti, hogy feltétlenül volt már ezelőtt harcuk. Persze lehetett, de nem muszáj. Illetve hanyagoljuk a Halottember képességeket, mindenki úgy jön, ahogy van.

Szerk.: Közkívánatra átkonvertáltam Shippuudenes időbe, vagyis a Shippu-s karakterek jönnek. Habár ha valaki mégis a sima karakterével akarna jönni, azt hiszem az is nyugodtan megoldható.
Illetve a fő madárkalitka aréna mellett lehet harcolni még több egyéb, kisebb ketrecben/arénában, mint például elektromos kerítéssel ellátott ketrec (nem halálos, de nem is kellemes az érintése), vagy iszapfürdő. (játék közben még bármilyet ki lehet majd találni) A harc helyszínének megválasztása egy szerencsekerékhez hasonló pörgetéssel kezdődik. A "ki pörget először" kérdése az egyszerű "lány-fiú", illetve azonos nem esetén az "öreg-fiatal" séma alapján dől el.


Szóval...
Ready... Dead match, fight! Halottak Karneválja  Trollface


A hozzászólást Dínósbácsi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 18 Aug. - 21:56-kor.
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 22:46

Én az eredeti képességekre szavaztam XD :3 Azzal érdekesebb >3 xD
Am jóóóóó, szerintem tök izgi csatákat tudunk majd kihozni belőle, ha beindul meg minden:3
Ami meg az életre-halálra dolgot illeti, mehetne csak eszméletvesztésig is a dolog. Szóval hogy a meccsnek vége, ha az egyik fél cselekvőképtelen. Lehet az azért mert meghalt, vagy mert KO-t kapott XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 22:48

Hát, a padlóra küldést én is így értettem XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 22:49

Én is az eredetiek megtartására szavaztam ×D
Nem lenne rossz Halottember képességekkel sem (vegyesen az eredetivel), de gondolkoztam, és nem tudnék mit kitalálni Kidának pl... Kafunnak nem lenne nagy cucc, megkapná a Shippuus ostorát, csak itt a vér lenne az, ugyanúgy funkcionálna ×D De Kidának nem, szóval... konzerváltam magam ˇ,ˇ Plusz hát igen, Koruban így semmi speckó nem lenne, az milyen már? ˇ^ˇ ×,D

Amúgy nekem tetszik az ötlet, főleg hogy elvonatkoztatott, és csak párbajok, semmi köztes unalmas rizsa ×D (Amit szeretek egyébként, sőt, jobban szeretem a rizsát, de ez így jó lesz ×D) Érdekes harcokra kerülhet majd sor, ha mindenik jönne Halottak Karneválja  196731
És lennének egyébként álnevek? *3* Az olyan menő ×D *szarka-fan*

Ja, meg még ami érdekelne, hogy van esetleg valami konkrét előtöri, hogy miért vannak ott? Vagy ne térjünk ki rá harcközben? Ennyire ne gondolkozzanak? ×,D Csak a motiváció meg lelkesség szempontjából érdekel... ki miért harcol, stb 83
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 22:53

Nekem is ez, nem tudnék mit kitalálni nekik, ami illik hozzájuk, sacperkábé fedi az eredetit, és még jó is minden szempontból (fair, nem túl erős, túl gyenge...), úgyhogy... nem xD
Nekem tetszik az álnév!!X'D +1 szavazat rá:3
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 22:54

Igen, beleírni elfelejtettem, de a madárnevek lennének amik a vesézőben adva lettek nekik, illetve aki még nem adott, itt adhat XD

Előtöri meg... nem tudom, nem igazán gondoltam rá hogy lenne miért vannak ott. XD De lehet, ha van ötlet mondjatok XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 22:59

Gúúúh, alternate universe FTW!! Halottak Karneválja  23410

Madarakat kell keresnem Halottak Karneválja  86784
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 23:01

Áháháhá, Szarka-san Halottak Karneválja  596150 Halottak Karneválja  491550 Let's win together~ Halottak Karneválja  73542

Az alternatív univerzum nem rossz 8D Poszt-apokaliptikus világ, ahol az egyetlen megélhetési lehetőség a ketrecharc! Halottak Karneválja  683922
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 23:03

Ja, a kajáért harcolnak, mi? XD
Hát vagy úgy, mint eredetileg az animében, vannak ebben az érdekes kis börtönben ˇˇ"
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 23:08

Börtön is lehet, az sem rossz..... vagy mint az ókorban (? történelemből EPIC FAIL vagyok, szóval nem biztos ˇˇ') a gladiátorok...
Tényleg, közönség lesz? ×D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 23:11

Gladiátor? Az kicsit érdekesen hangzik XD

Közönség meg... lehet végül is. Vagy nézőtér szerűség körülöttük, vagy olyan mint itt... érdekes emberek avatárokkal és fura nevekkel nézik őket virtuálisan. XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 23:15

Virtuálisan neeem ×D Akkor inkább élő közönség, aki dobálhat popco.... azaz ramennel! ˇˇ' Meg dangóval és pocky-val ×D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 23:16

Hát, akkor vegye körül élő közönség azt a kalitkát XD
Ja meg persze a hülye hanglejtéssel beszélő nagy kommentátor madár a fejük fölé ide is kell ˇˇ"
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 23:21

És szóval a kapcsolatok egymás között... akkor meg lehet tartani azt, ami van, ha jól értem ×D És hogy ismerjék egymást? Az álnéven csak?
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 23:23

Igen, az eddigi ismeretek maradhatnak XD Nevezhetik egymást rendes nevükön is. :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 23:27

Szerintem jobb az álnév, még mindig xD Persze ismerhetik az eredeti neveket is... de valahogy hangulatosabb a másik nem? Ha már van xD
De nekem mindegy:3
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 23:30

Nem is mondtam hogy nem hívhatják úgy egymást. Vicces lesz ha úgy hívják egymást XD Csak ismerhetik az eredetit is :D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 23:33

Az úgy szerintem is jó :3 A sok madár ×D

Ééssss... mi alapján lesznek beosztva a párbajokra? Vagy lehet választani? ×D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 23:34

Lehetne választani, én úgy gondoltam :D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 23:38

Oks, az úgy jó ×D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 23:40

Engem valamiért érdekelne egy Kafun X Haruhi harc, nem tudom miért >_>
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 23:42

Kolibri vs Galamb! ×,D

Na, de telespam-eltük már a topikot ×D Más is írjon majd :O
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimePént. 5 Aug. - 23:51

LOL igen XD Az eddigiekhez is nyugodtan, bele lehet szólni bármibe ha nem tetszik xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimeSzomb. 6 Aug. - 0:56

Nos én gondolkozom, hogy csatlakozom de azért még alszok rá egyet biztos ami biztos. Am. szerintem úgy talán érdekesebb lenne, hogy a harc előtt közvetlenül dőlne el, hogy ki kivel harcol. Persze ez csak egy ötlet.
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitimeSzomb. 6 Aug. - 9:25

Igen, körülbelül úgy. Vagy közvetlenül akkor tudnák meg kivel harcolnak, vagy röviddel előtte, szóval amikor elkezdődik, már tudják hogy ő az ellenfelük. Halottak Karneválja  704848
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Halottak Karneválja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Halottak Karneválja    Halottak Karneválja  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Halottak Karneválja
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: SZEREPJÁTÉK :: Küldetések-
Ugrás: