꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Koffeey firkái :3

Go down 
+3
Dínósbácsi
Dani
Koffeey
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeKedd 26 Júl. - 12:17

lol, magasságos rajz 8'D Értiteeeeek? Koffeey firkái :3 - Page 3 658599 ×,D Nem? Nem baj.... ×D
Már várom nagyon 83
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeVas. 31 Júl. - 17:12

Az első három már kész X3
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeVas. 31 Júl. - 18:16

Raiga, Sai meg Raidon? Koffeey firkái :3 - Page 3 196731 És megmutizod őket, vagy majd csak egyszerre? Koffeey firkái :3 - Page 3 752584
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeVas. 31 Júl. - 18:24

Szerintem csak egyben :3
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeKedd 16 Aug. - 11:08

Koffeey firkái :3 - Page 3 Let__s_crouch_like_gollum____by_koffeey-d46qnr9



Koffeey firkái :3 - Page 3 644258
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Vendég
Vendég




Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeKedd 16 Aug. - 11:14

De szexi Sakkun Koffeey firkái :3 - Page 3 752584
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeKedd 16 Aug. - 12:03

Golam! Golam! Drágaszááág~ Koffeey firkái :3 - Page 3 228562
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeKedd 16 Aug. - 14:42

"Szómpolygok!" xD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeKedd 16 Aug. - 21:18

Szépek vagyunk, igaz-e kedveszkém? C8 ×D
Jaj de szexiiii~ Koffeey firkái :3 - Page 3 468935 Az a NÉZÉS!!! Koffeey firkái :3 - Page 3 360572 De a legjobban a keze tetszik, olyan szép... meg ahogy a kristály lóg rajta *-*
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeVas. 28 Aug. - 22:50

Hogy áll a magasság rajz? :D Vagy mi xD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeVas. 28 Aug. - 23:19

3 és fél embernél tartok xD Fentről kezdtem magasság szerint:3
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeVas. 1 Jan. - 0:37

Maka×Apu, egy kétes sikerű színezési próbálkozás után xD

Koffeey firkái :3 - Page 3 MakaApuCOLORS


A hozzászólást Koffeey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 13 Nov. - 16:37-kor.
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeVas. 1 Jan. - 0:39

Oh, de aranyos! Koffeey firkái :3 - Page 3 73542
Tetszik Apu szerető bácsika tekintete, és Maka boldog arckifejezése Koffeey firkái :3 - Page 3 614953 Szép lett! Koffeey firkái :3 - Page 3 727326
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeVas. 1 Jan. - 21:57

Deeeeeeeeeeeeeeeee jók lettek! Koffeey firkái :3 - Page 3 2989628963 Annyira cuki ez a kép, fekete-fehérben is imádtam már nagyon, így meg csak még inkább Koffeey firkái :3 - Page 3 28602 Szerintem a színeket nagyon jól eltaláltad, és az árnyékolás is jó lett, különösen Apu pulcsiján tetszik :D
Jaj és az arca, azt még mindig ki kell emelnem, úgy tetszik az arca Koffeey firkái :3 - Page 3 112523
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 29 Márc. - 16:44

Véégre megtaláltam a másik rajzos mappámat!!XD Kettő van, egy nagyobbik amikben a frissebbek vannak, meg egy kisebb másik, amiben régebbi, többnyire készek, de pár félig kész is, és ezt a kisebbiket nem találtam már vagy fél éve Koffeey firkái :3 - Page 3 483323 A legtöbb SzeJás rajzom abban volt, pl a magasság rajz is XD De most megvaaaaaaaan Koffeey firkái :3 - Page 3 112523 Úgyhogy hamarosan új rajzok jönnek ide:3 Plusz annyira megörültem ennek, hogy rajzoltam egy Alust is xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 29 Márc. - 23:26

Helyes, helyes, várom őket Koffeey firkái :3 - Page 3 752584 Főleg Alust Koffeey firkái :3 - Page 3 112523
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeKedd 17 Júl. - 14:42

Koffeey firkái :3 - Page 3 KazuDamu2001

Hát ez a ma délelőttöm szüleménye... Koffeey firkái :3 - Page 3 102733 A színezés legalábbis, a rajz már elég régi xD
Oh, árnyékolás az... az kimaradt, nem is láttam x'''D Na majd talán...
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeKedd 17 Júl. - 17:47

Annyira jó lett! Imádom Kazuo állkapcsát, meg Damu arcán olyan cuki az arckifejezés! Koffeey firkái :3 - Page 3 468935
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeCsüt. 19 Júl. - 11:27

Koffeey firkái :3 - Page 3 Tumblr_llz5mvtK051qii6tmo1_250

Ez nagyon-nagyon jó lett, mindketten olyan szééééééééééééééééééééépek! Koffeey firkái :3 - Page 3 196731 Mindkettejük arckifejezése nagyon tetszik, Kazuo nyaka meg a sírba fog vinni Koffeey firkái :3 - Page 3 360572
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimePént. 20 Júl. - 0:48

Hát köszönöm*3* Örülök ha tetszik:'3
Ma megpróbáltam árnyékolni, de... nem jött össze, kicsit sem fogott rá ha sötétíteni akartam, úgyhogy majd valahogy máshogy...xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 10 Nov. - 15:29

Ne tudjátok meg milyen régóta akartam már Kyou-t rajzolni:''''D Iszonyú régóta xD
Meg ami azt illeti Shippuus Sakkunt sem vetettem papírra valami sűrűn úgyhogy... összedobtam a kettőt xD
(Katt rá a nagyobb verzióért:'3)
Koffeey firkái :3 - Page 3 SaeKyou300S

Természetesen csak ilyenkor veszek észre dogokat amiket lehagytam, pl Sakkun bal combja (azért oldalt látszódni kéne belőle valamennyinek xD) meg a kristály a csuklójáról, amit olyan gondosan csupaszon hagytam x'''D Úgyhogy majd pótolom:''D
És nem, Kyou nem zokniban van xD Az ilyen... ninjacipő-akármi xD

Mondjátok hogy mi jó, mi nem jó!! Koffeey firkái :3 - Page 3 816374
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 10 Nov. - 15:40

Jó lett nekem tetszik, amúgy ezek olyan minimális bakik, ha nem említenéd őket, akkor senkinek sem tűnnének fel:D
Mint két tojás!:'D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeSzomb. 10 Nov. - 23:11

Kyoooouuuuu, Kyou Kyou Kyou Koffeey firkái :3 - Page 3 752584 Koffeey firkái :3 - Page 3 468935 Sakkun is olyan jól néz ki Koffeey firkái :3 - Page 3 469533 A kedvencem Kyou keze rajta, annyira jó *.*
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeVas. 11 Nov. - 17:54

Húúúú, nekem mutattad a chatben, de iszonyatosan tetszik még mindig! Koffeey firkái :3 - Page 3 112523 Kyou-t jó lerajzolva látni, és míg Sakkun "hibáit" nem említetted, fel se tűnt semmi, de a magyarázattal együtt sem hiszem, hogy gond lenne azokkal a kis részletekkel, szerintem iszonyatosan jó lett a póz, teljesen felismerhetőek és azok a gyűrődések a ruhákon... Koffeey firkái :3 - Page 3 468935 Egyszóval fantasztikusanjó! Koffeey firkái :3 - Page 3 196731
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitimeKedd 13 Nov. - 16:35

Köszönööm*3* Örülök ha tetszik, kivételesen én is viszonylag elégedett vagyok vele:3 Kyou-tól nagyon féltem, egyrészt a ruhájától, másrészt még sosem rajzoltam szakállat, plusz a haja is a szemébe lóg, de aztán végülis tetszik ahogy sikerült x'D
Még Sakkun is...:'D




És megtaláltam a mappámat végre, amiben a kb kész rajzok vannak, úgyhogy be tudom rakni azokat amiket a múltkor is akartam:'3
Az első egy Alus, ami azért nagy szó mert a lábai már az első teljesalakos képénél is felértek egy mentális öngyilkossággal, így eléggé meg kellett erőltetnem magam hogy még egyszer megpróbálkozzak vele xD De sikerült... az arca már kevésbé tetszik, azzal valahogy nem vagyok elégedett Koffeey firkái :3 - Page 3 4422 A farka viszont tetszik:'''3 (Attól eltekintve hogy kicsit túlságosan fent van xD)
(Katt rá nagyobb verzióért^^)
Koffeey firkái :3 - Page 3 Alusfulls


Aztán itt van Damu, amit az adatlapjára már beraktam:'3
(Kattkatt xD)
Koffeey firkái :3 - Page 3 DamuS


Ééés egy eseményelőtti/utáni JigoSae Koffeey firkái :3 - Page 3 73542 Eeeezzel többé-kevésbé teljesen ki vagyok békülve, tetszenek rajta mindketten és az nagyon ritka xD
(Szintén katt rá nagyobb ÉS teljes verzióért:'D)
Koffeey firkái :3 - Page 3 Jigosae2ss


És ott feljebb frissítettem azt az Apu×Makás rajzot mert idő közben eltűnt onnan xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Ajánlott tartalom





Koffeey firkái :3 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Koffeey firkái :3
Vissza az elejére 
3 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Milky firkái

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Művészet topik-
Ugrás: