꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Koffeey firkái :3

Go down 
+3
Dínósbácsi
Dani
Koffeey
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Koffeey firkái :3 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 8 Icon_minitimeSzer. 12 Jún. - 17:00

asdfghjk még cukibbak, mint gondoltam! Koffeey firkái :3 - Page 8 468935
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Koffeey firkái :3 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 8 Icon_minitimeSzer. 12 Jún. - 17:07

Jaj bizony már lassan egy éve lesz, Tobi szülinapjára készült Koffeey firkái :3 - Page 8 613170
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Koffeey firkái :3 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 8 Icon_minitimeSzer. 12 Jún. - 18:12

Örülök, hogy láttam, még ha így majdnem egy éves csúszásban is ×D Olyan szépek! Koffeey firkái :3 - Page 8 613170
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Koffeey firkái :3 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 8 Icon_minitimeKedd 27 Aug. - 15:26

És hát akkor emberi alakos Alus ide egészben... közkívánatra vagy mifene XD :''D
Koffeey firkái :3 - Page 8 Alus2-Css_zps17881f46
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Koffeey firkái :3 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 8 Icon_minitimeKedd 27 Aug. - 16:37

Na, nagyon helyes! 8D És ooooh, ittenem, de jól áll a csípőjén, meg a derekán az a rendezetlen kimono, vagy milyen ruhadarab ez, áhh Koffeey firkái :3 - Page 8 112523 Olyan szééép! Koffeey firkái :3 - Page 8 196731 
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Koffeey firkái :3 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 8 Icon_minitimeSzomb. 21 Szept. - 18:08

Nyah, hát ez csak egy ilyen kis izé:'D Átrajzolt dologról van szó mert magamtól az életben nem tudnék kocsibelsőt rajzolni X''D De megláttam a képet és Jigoku ötlete volt hogy milyen jól nézne ki velük, szóval... domestic modern RaiKida AU (alternate universe), családi kirándulás:'D xD
Koffeey firkái :3 - Page 8 Lym6

Miiiindig elfelejtem a kislánynak a nevét XD Miaru? ;A;
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Koffeey firkái :3 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 8 Icon_minitimeSzomb. 21 Szept. - 19:18

Gyááááááááááááááááááááááááá aaaaaah! Koffeey firkái :3 - Page 8 Crazy-monkey-emoticon-001Úristen, olyat vinnyogtam, aawww, nem voltam rá felkészülve, a cukiság meg fog ölni ×D Koffeey firkái :3 - Page 8 112523 Koffeey firkái :3 - Page 8 468935 
Hát milyen aranyosak máááááár! Koffeey firkái :3 - Page 8 196731 Ne máááár, aaaaww! Koffeey firkái :3 - Page 8 2989628963 És a kis pupák hátul! Koffeey firkái :3 - Page 8 1283606599 Miaru, igen, Miaru lesz a neve! 8D
Na, hát ez valami baromi édes lett, nem tudok hova lenni Koffeey firkái :3 - Page 8 28602
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Koffeey firkái :3 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 8 Icon_minitimeSzomb. 21 Szept. - 19:48

:''''D Téényleg, neked meglepi volt XD Örülök ha tetszik*3*
Én sem tudok hova lenni az eredeti képtől, olyan cuki XD (Itt van egyébként; http://koffeey.tumblr.com/image/61686487485 a rend kedvéért xD)
Most kb minden párost kisgyerekkel akarok rajzolni XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Koffeey firkái :3 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 8 Icon_minitimeSzomb. 21 Szept. - 22:56

Jajj, nem gondoltam volna, hogy tényleg megrajzolod, de köszönöm, annyira jók lettek, a kislány meg milyen éééédes már közöttük T3T Én is tervezek majd róluk képet, meglátjuk, hogy sikerül majd, de ez annyira megihletett most, olyan ügyes vagy Koffeey firkái :3 - Page 8 112523 
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Koffeey firkái :3 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 8 Icon_minitimeKedd 8 Szept. - 20:21

Csak mert két éve nem írtam ide és csak mert most láttam hirtelen egymás mellett.... nos hát ezért vetem el nagyon sokszor a rajzaim első verzióját uwu Icchannak milyen jót tett XD (a kettőt közvetlenül egymás után rajzoltamˇˇ)

Koffeey firkái :3 - Page 8 WwLnmrHKoffeey firkái :3 - Page 8 LJvp9oK
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Koffeey firkái :3 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 8 Icon_minitimeCsüt. 10 Szept. - 17:25

Hát, neki tényleg, nagyon jót tett ×D Elővette másodjára a nőiességét :,D
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Koffeey firkái :3 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 8 Icon_minitimeSzomb. 19 Szept. - 13:56

Az elsőről nekem egy börtön fotó jutott eszembe xD Még az arcán látszik is hogy: "Nem csináltam semmit esküszöm !"
A második meg egyszerűen rohadt jó :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Koffeey firkái :3 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 8 Icon_minitimeSzomb. 19 Szept. - 14:03

Köszönöm ;w;
Igen, lol, az első tényleg olyan XD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Koffeey firkái :3 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 8 Icon_minitimeSzomb. 19 Szept. - 14:50

Szerintem az első is cuki, bár tény, hogy a második a legszebb C,,:
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Ajánlott tartalom





Koffeey firkái :3 - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Koffeey firkái :3   Koffeey firkái :3 - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Koffeey firkái :3
Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Milky firkái

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Művészet topik-
Ugrás: