꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Milky firkái

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Milky firkái Empty
TémanyitásTárgy: Milky firkái   Milky firkái Icon_minitimeSzer. 29 Feb. - 21:20

Arra gondoltam lehetne a firkáimnak egy topicot nyitni. Kezdjük a legújabb agyszüleményemmel.

Kovács Döme Alma = DALMA
Férfi karakter, és nem meleg!

kisebb méretben:

Milky firkái 2ccwfvs

nagyban:
Milky firkái Nfflgp
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Milky firkái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milky firkái   Milky firkái Icon_minitimeSzer. 29 Feb. - 22:11

Nekem annyira tetszik *.* Tetkók vannak rajta egyébként? Vagy valamilyen különleges bőre van? Mesélj róla :D
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Milky firkái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milky firkái   Milky firkái Icon_minitimeSzer. 29 Feb. - 22:35

Szintúgy nekem is nagyon tetszik. Főleg a rajzolás módja.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Milky firkái Empty
TémanyitásTárgy: putty putty   Milky firkái Icon_minitimeCsüt. 1 Márc. - 0:35

Shanna:

Igen azok tetoválások rajta. Még egyenlőre én sem tudok sokat róla, mert ez is egy olyan dolog, hogy elkezdem, és nem tudom mi lesz belőle. Nem volt előre eltervezve. Általában ilyenkor egy csomó képet nézegetek, és akkor mixelek, az egyiken megtetszik mondjuk valamelyik karakternek a haja, a másik képen meg a tetoválások Milky firkái 112523 .
De totálisan RANDOM Milky firkái 613170 Milky firkái 392785 eddig DALMA. És szerintem az marad, mert nem akarom, hogy elveszítse a kidolgozással a báját, hogy semmit nem tud az ember róla.

***bár megfordult bennem, hogy lehet játszanék vele...:P FREAK LENNE

Joey:
Köszönöm szépen! Milky firkái 613170
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Milky firkái Empty
TémanyitásTárgy: kovács emma   Milky firkái Icon_minitimeSzer. 7 Márc. - 20:13

Milky firkái 23s6nur

Íme megszületett DALMA testvére. KOvács Emma, ő egy szelídebb kiadása a bátyjának. De ő belé is bele vagyok szerelmesedve, nagyon szeretem.
Milky firkái 112523 Milky firkái 469533 Milky firkái 469533 Milky firkái 468935 Milky firkái 468935 Milky firkái 613170 Milky firkái 613170
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Milky firkái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milky firkái   Milky firkái Icon_minitimeSzer. 7 Márc. - 21:18

Deee jó haja van :D És rajta is eszméletlen jók ezek a minták *.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Milky firkái Empty
TémanyitásTárgy: Tavasz köszöntő   Milky firkái Icon_minitimeHétf. 19 Márc. - 21:47

Egy karakteremet teljesen átváltoztattam Milky firkái 752584 Milky firkái 196731 ...nekem nagyon tetszik az eredmény. És nem mellékes, hogy végre van egy TULIPÁNOS képem. Az egyik általam nagyon szeretett virág.

Milky firkái 351zx54
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Milky firkái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milky firkái   Milky firkái Icon_minitimeHétf. 19 Márc. - 21:50

Váó, a ruhája és a haja rögtön rabul ejtett ×D Milky firkái 112523 Nagyon aranyos, és a tulipán is nagyon jól sikerült! *.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Milky firkái Empty
TémanyitásTárgy: Cirkuszmester   Milky firkái Icon_minitimeSzomb. 24 Márc. - 21:20

MICI -porond mester

Milky firkái Jqqrlw

Egy újabb alkotásom, remélem hogy tetszik nektek.
Nah ez az amikor a színes ceruza és a kezeim találkoznak.

Hát nem vagyok egy nagy színező betyár, mert nem szerettem eddig
színezni, de most egy alkotó nagyon nagy ráhatást gyakorolt rám, így most
örömmel színeztem. Azt hiszem először amióta rajzolok. Milky firkái 112523 Milky firkái 613170
Milky firkái 574382 Milky firkái 574382 Milky firkái 574382 ..sikerült....kiszíneztem egy teljes képet színessel!
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Milky firkái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milky firkái   Milky firkái Icon_minitimeSzomb. 24 Márc. - 22:31

Aaaazta, a haja imádatos, nagyon tetszik, de az egész gyönyörű, és tiszta élő Milky firkái 196731 A tekintete, a szemei... nagyon jó lett! Milky firkái 112523
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Milky firkái Empty
TémanyitásTárgy: Lila Őzike   Milky firkái Icon_minitimeSzomb. 31 Márc. - 22:04

Milky firkái 124zfkj
Milky firkái 392785 Milky firkái 613170
Nekem tetszik így ebben a szögben, majd később teszek fel róla szemből is fel képet.
Úgy már közel sem néz ki annyira jól. De ez csak az én véleményem,
szerencsére ez a nézőimnek nem mérvadó, mert szeretik nézni és commentálni a képeimet.
XD ....ez egy hatalmas kincs!!

Amint az előző képnél is meg lehetett figyelni, ezt is színes ceruza Milky firkái 48616 Milky firkái 392785 ,
érdekes lett mondjuk, de nekem még a tudat hogy ezzel az eszközzel
ezt kitudtam hozni nagyon nagy dolognak számít! Milky firkái 918146
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Milky firkái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milky firkái   Milky firkái Icon_minitimeSzomb. 31 Márc. - 22:07

Gyönyörűen használod a színes ceruzát, én el vagyok ámulva ×D Főleg, hogy én kb ezen az óvodás kifestő szinten vagyok, ami a színezést illeti, de ami a rajzolást is ×,D
Szóval nagyon szép, tetszik az arca, meg a fülei :D És jók nagyon a színek, tök vidám az egész ^^
Vissza az elejére Go down
Joey
**
**
Joey


Neme : Férfi

Kor : 33
Karakter : Hiroshi Raidon(jounin), Saruwatari Kenta(genin), Reddo Kameko(genin)
Hozzászólások száma : 826

Milky firkái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milky firkái   Milky firkái Icon_minitimeSzomb. 31 Márc. - 22:35

Nekem főleg a szeme tetszik. Nagyon jól sikerült.
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Milky firkái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milky firkái   Milky firkái Icon_minitimeSzomb. 31 Márc. - 22:38

Nekem is tetszik, tök jó Milky firkái 212874 Rám olyan vicces beütése van. Persze jó értelemben Milky firkái 120865
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Milky firkái Empty
TémanyitásTárgy: Novák Erzsébet (Böbe) és Babvirág   Milky firkái Icon_minitimeKedd 15 Május - 12:15

Régen töltöttem fel képet, mondjuk sok új nem lett.

Babvirág:

Eredetileg lány karakter, de lerajzoltam fiúban is:

Milky firkái 24z97hk

Milky firkái Efh175

Novák Erzsébet azaz BÖBE:

Milky firkái 2hdznsw
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Milky firkái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milky firkái   Milky firkái Icon_minitimeKedd 15 Május - 20:04

Böbe tisztára Niee-re emlékeztet 8D
Amúgy nagyon szépek, olyan ügyes vagy! Milky firkái 196731
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Milky firkái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milky firkái   Milky firkái Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Milky firkái
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Koffeey firkái :3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Művészet topik-
Ugrás: