꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Alien AU

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
SzerzőÜzenet
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeVas. 16 Nov. - 14:48

Szegény Koru jól egyedül maradt XD
De tök jó, akkor végülis majdnem mindenki benéz most oda, legalább többé-kevésbé megismerik egymást, ha már végül majd egy hajón menekülnek meg innen xD
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeVas. 16 Nov. - 22:24

Igen, annak én is örülök, hogy így sikerült :,D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeKedd 16 Dec. - 18:49

Ja, amúgy én még csak most látom, hogy te is írtál már, Jigoku. Nahát, mikre rá nem jövök XD Illetve tudom, hogy Akioval is én jövök, szóval majd remélhetőleg a szünetben már betudom majd hozni a lemaradásom Alien AU - Page 14 1518327356
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeHétf. 16 Feb. - 13:45

Nahát, 2015 első írása is megtörtén a részemről. Mekkora haladás XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeHétf. 16 Feb. - 15:10

Na, de nekem is meghozta a kedvem hogy majd folytassam én is Piko-val a dolgokat:'D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeHétf. 16 Feb. - 16:00

Hú, nekem is kéne Raigát xD
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeHétf. 16 Feb. - 16:23

Hát ha már a témánál tartunk, Mizumáéknál is én jövök XD Szóval majd megpróbálok azzal kapcsolatban is aktivizálódni. Jó lenne már tényleg visszaráznom magam aktívabb írásállapotba.
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeHétf. 16 Feb. - 19:02

Amúgy mi hogy állunk, beírhatjuk magunkat azzal a Raigával az irodába? 8D Mert akár pont be is eshettek, vagy eshetnek, amikor Akio részletezi a dolgokat :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeVas. 3 Május - 20:20

14:58
HIDE. NOW. JUST. OKAY. HIDE NOW. VVVERY HIDE
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeHétf. 4 Május - 10:06

Húúúú, most ezt megnéztem, és annyira folytatni akarom, miért álltunk meeeeeeeeeg? >//////< Egy csomó minden eszembe jutott, a végén még valaki újat is behoznék, jajjjjj, folytassuuuuuuk~! ×3
Alien AU - Page 14 Excited-geese
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeHétf. 4 Május - 15:58

Kevés a valószínűsége, pedig jó lenne:'D
Jajj ez micsoda kezdése ennek a résznek XD Hogy gurigatja már a széket a farkával:'''D
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeKedd 5 Május - 9:45

Ehhez is milyen pech kellett, hogy pont abban a másodpercben ugorjon le pont elé?:'D
https://youtu.be/NP8rMsipAM8?t=955
(Illetve korábbi két végigjátszásban amit néztem, nem is találkoztam ezzel a levegővisszatartós dologgal bújkálás közben >,>
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeKedd 5 Május - 21:02

Ne fájdítsd már a szívemet, mikor azt sem tudom, akarja-e még játszani valaki a dolgot ×,D Esküszöm, át akarom hozni Tent Protoról ide >/////////////<
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeKedd 5 Május - 21:17

Dínó is folytatná érettségi után >3<
Nyawww, Teeeeeen, hát hozzaad xD C':
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeSzer. 6 Május - 17:33

Na jó, Tent nem hiszem, de Tsuu... ő jönni akar, már ki is találtam szinte mindent Alien AU - Page 14 752584
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeCsüt. 7 Május - 22:17

Játszana vele(m) valaki, ha behoznám? Alien AU - Page 14 816374
Vissza az elejére Go down
Koffeey

Koffeey


Neme : nő

Kor : 32
Karakter : Takahatsu Niee, Hateshi Saegiru, Akushi Maro, Kryouzuka Damu, Hateshi Kyouteru, Renmei Hatori, Mamono Shouta, Yoroppi Kohada, Takeshima Reita, Kryouzuka Irie, Yagiri Kaoru, Kamiyashi Mii, Kawashima Norio, Hoya Masato, Kasuga, Nilen
Hozzászólások száma : 13423

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeCsüt. 7 Május - 22:22

Miket találtál ki?C:
Vissza az elejére Go down
http://koffeey.deviantart.com
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeCsüt. 7 Május - 22:42

Húúúú, miket nem >///////< Alien AU - Page 14 157118
Tartanám a sztorit annyiból, hogy fogolyszállító hajón lett volna, nem olyanon, mint a Zeronéké, hanem egy picin, amin őt szállították volna valami másik csillagközi börtönbe Alien AU - Page 14 658114 Aztán ez a hajó állt volna meg üzemanyag, meg tartalékfeltöltésre a Sevastopolon, persze pont belecsúsztak volna a zárlatba, de mivel fontos, meg időhöz kötött, meg mit tudom én, a kapitányuk kiharcolta maguknak, hogy mehessenek, aztán a távozási előkészületeiknek a zaja odacsalta az Alient, aki természetesen lemészárolta a legénységet, és valahogy jutott a savas véréből a hajón belülre, úgy jutott ki Tsuu ˇˇ (Hogy időben mi merre, mikor lehetett ez, azt még nem tudom ×D)
Itt eltelt annyi idő, amennyivel a többiekhez tudom igazítani; idő közben a hullákat fosztja ki, beszerzett egy Marshall dzsekit is, hogy annak tűnjön, amikor emberekkel találkozik 8D A hullarablással szórakoztatja magát, de olyan szinten, hogy zajt csap, hogy magához csalja az Alient, aztán más emberek, embercsoportok felé vezeti, elbújik, az Alien pedig kiéli magát, aztán amikor biztonságos a terep, kimegy, és összeszedi a cuccokat ×D Egyébként pedig hobbi szinten bombaszakértősködik, szóval emiatt hasznos lehetne, ha valaki összeszedi ˇ///////ˇ
Nos, ennyit találtam nagyjából ki ×D Valakit érdekel? :,D
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Neme : nő

Kor : 29
Karakter : Elszaporodtak, send halp! TOT
Hozzászólások száma : 2836

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeCsüt. 7 Május - 23:00

Én behozom neki Kichirout xD Ő meg lehetne Raiga mellett ilyen biztonsági ember különféle vegyszerekre szakosodva x,D Aztán összetalálkozhatna vele, meg Tsuu átverhetné ˇˇ
Vissza az elejére Go down
https://jigokunotobira.weebly.com/
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitimeCsüt. 7 Május - 23:25

Kichi, szupeeer~ Alien AU - Page 14 112523 El is képzeltem őket (miután szent a béke ×,D) ilyen fullextrás molotovkoktélokat keverni Alien AU - Page 14 1157214606
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alien AU - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alien AU   Alien AU - Page 14 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alien AU
Vissza az elejére 
14 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: SZEREPJÁTÉK :: Küldetések-
Ugrás: