꧁ Otthon vagy ꧂
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

꧁ Otthon vagy ꧂


 
KezdőlapSaját KarakterekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Shippuuden manga és spoilerek

Go down 
+6
Kisame
Dínósbácsi
Itachifan
Shanna
Tobii-zuzu
Koffeey
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22
SzerzőÜzenet
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shippuuden manga és spoilerek   Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 Icon_minitimePént. 20 Dec. - 18:56

Jugo meg egy Disney hercegnő 8)
Vissza az elejére Go down
Dani
*
*



Neme : Férfi

Kor : 29
Hozzászólások száma : 801

Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shippuuden manga és spoilerek   Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 Icon_minitimeHétf. 6 Okt. - 20:39

Nem tudom van e még valaki aki aktívan követi a mangában történteket én még olvasom és szomorúan fogadtam a hírt Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 4422 :
http://naruto-kun.hu/print.php?type=N&item_id=2821
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shippuuden manga és spoilerek   Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 Icon_minitimeHétf. 6 Okt. - 20:53

Igen, együtt tudok érezni veled, Dani ;_;
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shippuuden manga és spoilerek   Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 Icon_minitimeHétf. 6 Okt. - 21:11

Hát én nem igazán követem nyomon és így nem is érint engem, de azért meglepett, hogy vége lesz. Mert ha jól tudom futott már... '99 óta? Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 763995
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Neme : nő

Kor : 33
Karakter : Koru, Kida, Takai, Kafun, Ichiro, Takuma, Dorei, Ryohei, Daroge, Sana, Koteshi, Hatsuna, Ada, Moshi, Kouta, Hiyoko, Shiage, Tsuu, Yuuta, Maya, Hisao, Suou
Hozzászólások száma : 9698

Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shippuuden manga és spoilerek   Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 Icon_minitimeHétf. 6 Okt. - 22:18

Addig kell kiszállni, amíg a csúcson van, én mondjuk örülök, hogy nem akarja nyújtani még inkább, mint egy rossz rágót :D Jó, persze én nem követem, nem is követtem kb soha ×D De így hozzá nem értő laikusként így látom, bár tény, hogy egy korszak vége Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 574382
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shippuuden manga és spoilerek   Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 Icon_minitimeKedd 7 Okt. - 14:58

Van nekem amúgy egy osztálytársam, aki nagyon bele van buzulva most a Naruto-ba. Kíváncsi vagyok, hogy ő vajon tudja-e, vagy hogy mit fog reagálni, ha megtudja Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 120865
Vissza az elejére Go down
Tobii-zuzu

Tobii-zuzu


Neme : Férfi

Kor : 28
Karakter : Rokoso Sai, Masuda Yamashita, Namikaze Zeron, Rokoso Yasuko, Takahatsu Seijee, Renmei Ichijou, Shumaru Yuuzan, Shumaru Yorozuya, Roronoa Sorata
Hozzászólások száma : 9818

Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shippuuden manga és spoilerek   Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 Icon_minitimeKedd 7 Okt. - 18:58

Egy hatalmas közösség fog hetek múlva könnyeket hullajtani miatta.. Annyira fura érzés látni hogy tényleg vége lesz valaminek amin konkrétan felnőttem/tünk, ami kb bevezetett az anime/mangák világába, és ami miatt itt kötöttem ki évekkel ezelőtt. ˇˇ
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi

Dínósbácsi


Neme : Férfi

Kor : 27
Karakter : Misuzura Haruhi, Kiha Mizuma
Hozzászólások száma : 9421

Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shippuuden manga és spoilerek   Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 Icon_minitimeKedd 7 Okt. - 19:04

Ebben van valami, mert mondhatni nálam is kapunyitó volt Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 574382
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shippuuden manga és spoilerek   Shippuuden manga és spoilerek - Page 22 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Shippuuden manga és spoilerek
Vissza az elejére 
22 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
꧁ Otthon vagy ꧂  :: CSEVEGŐ :: Duma topik-
Ugrás: